Contents

Dimitrology Popcorn Time Repository

Sam Popcorn Time to internetowa platforma do strumieniowego przesyłania multimediów, która ma zintegrowanego klienta BitTorrent. Jednak twórcy dodatków Kodi uznali, że wspaniale byłoby wprowadzić tę platformę przesyłania strumieniowego na Kodi.

Stworzyli więc dodatek Popiorn Time Kodi, który pozwala użytkownikom poszerzać horyzonty rozrywki i przesyłać strumieniowo filmy bez ograniczeń do bibliotek dodatków.

Niemniej jednak, podczas korzystania z takich dodatków, wysoce zalecane jest zabezpieczenie sieci. Użyj sieci VPN dla Kodi, aby zaszyfrować ruch i zapewnić lepszą transmisję strumieniową.

Instrukcja instalacji Kodi Popcorn Time

 1. Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Leia i Krypton
 2. Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Jarvis
 3. Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Firestick
 4. Pobierz plik zip Kodi Popcorn Time
 5. Kodi Popcorn Time Recenzje
 6. Kodi Popcorn Czas nie działa / błędy / problemy

Ten przewodnik zawiera szczegółowe instrukcje instalacji Popcorn Time na Kodi. Wykonaj następujące kroki:

Jak zainstalować Popcorn Time w wersjach Kodi Leia lub Krypton

 1. Uruchom Kodi Krypton > Wybierz Ustawienia ikona widoczna u góry > Kliknij Menedżer plików.Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub nowszej
 2. Po lewej stronie ekranu przewiń w dół, aby dwukrotnie kliknąć Dodaj źródło > Wpisz Repozytorium Dimitrology URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Kliknij dobrze > Teraz wpisz nazwę repozytorium, tj. „Łazarz” > Kliknij dobrze.popcorntime na kodi
 3. Iść do Kodi Home naciskając „Backspace” klucz > Wybierz Dodatki > Kliknij W kształcie pudełka ikona o nazwie Instalator pakietów znajdująca się w lewym górnym rogu.jak skonfigurować dodatek czasu popcorn na kodi
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Przewiń w dół i wybierz Łazarz > Kliknij repository.lazarus-0.1.zip > Teraz poczekaj na zainstalowanie repozytorium. > Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Teraz znajdź Repozytorium Lazarus.zainstaluj popcorntime z pliku zip
 5. Iść do Dodatki wideo > Wybierz Kodi Popcorn Time > Uderz w zainstalować Przycisk.ustaw popcorntime na firestick
 6. Aby wyświetlić dodatek, przejdź do Kodi Home > Kliknij Dodatki > Następnie Dodatki wideo > Kodi Czas PopcornuJak zainstalować Popcorn Time na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi Jarvis > Idź do Systemu > Następnie menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Teraz wpisz adres URL http://dimitrology.com/repo/, gdzie jest napisane „Brak” > Kliknij Gotowe > Wpisz nazwę repozytorium „Dimitrology” > Kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 3. Wróć do menu głównego Kodi > System > Dodatki > Następnie kliknij Zainstaluj z pliku zip > Dimitrologia > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Markop 159 > Dodatki wideo > Kodi Popcorn Time > zainstalować > Cieszyć się!

Jak zainstalować Popcorn Time na Kodi Firestick

Instalowanie Popcorn Time na Kodi Firestick jest podobne do kroków opisanych powyżej. Istnieją jednak pewne kroki i wymagania dotyczące VPN na Firestick, które wymagają Twojej uwagi, więc postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi:

 1. Uruchom Firestick > Kliknij System > Ustawienia > Opcje programistyczne > Włącz aplikacje z nieznanego źródła i debugowanie ADB.
 2. Idź do Firestick Home > Kliknij pasek wyszukiwania > Wpisz Kodi i kliknij na niego > Uruchom Kodi.
 3. Teraz wykonaj czynności opisane dla Kodi Leia, Krypton lub Kodi Jarvis.

Pobierz plik zip Kodi Popcorn Time

Istnieje sposób na zainstalowanie Kodi Popcorn Time 2023 bezpośrednio na Kodi. Najpierw musisz pobrać plik ZIP Kodi Popcorn Time, a następnie postępować zgodnie z krokami opisanymi poniżej:

 1. Uruchom Kodi > Stuknij w menu Dodatki > Przejdź do ikony instalatora pakietów w lewym górnym rogu > Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 2. Kiedy pojawi się okno, musisz „Nawigować” lub „Prześlij” plik zip, który pobrałeś przed rozpoczęciem tych kroków.
 3. Pobieranie pliku zajmie trochę czasu > Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Markop 159 Repository z listy > Przejdź do dodatków wideo > Kliknij Kodi Popcorn Time > Kliknij Zainstaluj > Gotowe, ciesz się!

Czas popcornu można również pobrać z następujących linków do pobrania:

 • Pobierz Kodi Popcorn Time przez GitHub
 • Pobierz Kodi Popcorn Time przez Lazarus Repository
 • Pobierz repozytorium Dimitrology

Kodi Popcorn Time Recenzje

Czas Popcornu to prawdopodobnie najbardziej wygodny sposób oglądania programów i filmów. Zwłaszcza w połączeniu z pudełkiem kodi.

– 8spook (@ 8synced) 30 października 2023 r

Oglądanie filmów i programów telewizyjnych jest znacznie łatwiejsze niż cokolwiek na tym świecie i właśnie tak myślą użytkownicy Kodi. Dwóch gigantów spotyka się po raz pierwszy w świecie Kodi.

Ooch !! Wiem o tym. Używam czasu popcorn o wiele bardziej niż showbox. W ogóle nie używam Kodi.

– Frank Boateng (@ AFYB01) 30 czerwca 2023 r

Większość użytkowników Kodi nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje dodatek Kodi Popcorn Time, który można zainstalować na Kodi. Oprogramowanie Kodi jest znacznie większe niż Popcorn Time i nie powinno być żadnego porównania. Zainstalowanie Popcorn Time 2023 na jeszcze bardziej zwiększyło oprogramowanie Kodi.

Kodi Popcorn Czas nie działa / błędy / problemy

Nie udało się zainstalować zależności

Ten błąd może wystąpić z powodu korzystania z fałszywego repozytorium, które nie ma zaktualizowanej wersji Kodi Popcorn Time.

Rozwiązanie

Zainstalowanie Kodi Popcorn Time 2023 z Dimitrology Repository rozwiąże problem, ponieważ będzie on miał zaktualizowaną wersję gotową dla użytkowników Kodi. Powyższe kroki wspomniane w przewodniku omawiają instalację Popcorn Time from Dimitrology.

Brak dostępnego strumienia

Często możesz zauważyć, że kiedy przesyłasz strumieniowo niektóre najnowsze treści multimedialne w czasie Popcorn, pojawia się komunikat „Brak dostępnych strumieni”. Wynika to z faktu, że Czas Popcornu wybiera źródło z torrentów, a czasami te torrenty są niedostępne.

Rozwiązanie

Nie ma bezpośredniego rozwiązania tego problemu, ponieważ jest to jedyna wada czasu Popcorn. Jednak nadal możesz przejść na Kodi i zainstalować dodatek Covenant oraz przesyłać strumieniowo bezpłatne filmy i programy telewizyjne.

Podsumowując

Popcorn Time to ulubiony odtwarzacz strumieniujący, który przesyła źródła torrentów bezpośrednio w oprogramowaniu Kodi. Możesz z łatwością oglądać filmy i programy telewizyjne na Kodi. W tym przewodniku omawialiśmy, jak zainstalować Popcorn Time na Kodi, abyś mógł cieszyć się godzinami rozrywki. Zobacz ten przewodnik porównawczy na temat czasu popcorn vs kodi.