Oszustwo-Kodi-addon

Deceit Kodi addon to kompletny dodatek rozrywkowy, który można wykorzystać do wszystkich potrzeb rekreacyjnych. Ma filmy, programy telewizyjne, telewizję na żywo i sport.

Wspaniałą rzeczą w tym dodatku jest dostępność integracji Trakt i Real Debrid, która pozwala użytkownikom zachować bibliotekę treści.

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo wszystkie najnowsze filmy i programy telewizyjne na żywo, potrzebujesz VPN, aby odblokować strumienie. Przed rozpoczęciem przesyłania strumieniowego wybierz jedną z najlepszych sieci VPN dla Kodi.

Contents

Podstępne repozytorium Kodi Addon

Dodatek Deceit jest dostępny w repozytorium One Nation. To repozytorium zawiera inne popularne dodatki, takie jak Sports Devil, Adult Swim, YouTube, F4M Tester itp..

Jak zainstalować Deceit na Kodi Leia i Krypton

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Deceit w swoich wersjach Kodi Leia i Krypton, aby oglądać ulubione filmy, programy telewizyjne i wiele więcej:

 1. Uruchomić Kodi z pulpitu Windows > Zobaczysz Ikona koła zębatego (Ustawienia) kliknij na tym > stąd pojawi się nowe menu Kliknij na Menedżer plików.jak zainstalować podstęp na kodi
 2. Teraz zobaczysz dwie kolumny, kliknij Dodaj źródło z lewej kolumny.jak zainstalować podstęp na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Okno dialogowe pojawi się pasek adresu, kliknij tam, gdzie jest napisane i wpisz to URL http://onenation.info/Repo/ > Kliknij Dobrze > Nazwij to źródło multimediów jako Jedno repo > Kliknij dobrze > Po wprowadzeniu szczegółów dwukrotnie sprawdź źródłowy adres URL i nazwę źródła, a następnie kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować podstęp na kodi jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz wróć do Menu główne Kodi > W lewej kolumnie kliknij Dodatki kartę, aby otworzyć Dodatki menu > W tym menu kliknij Instalator pakietów (Ikona pola), obecny w lewym górnym rogu.pobierz kodi do pobrania
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja z listy.repozytorium oszustw
 6. Zobaczysz listę opcji, wybierz Jedno repo z listy > Kliknij repository.onenation-1.0.5.zip > Poczekaj, aż pojawi się powiadomienie „Zainstalowano dodatek”.oszustwo nie działa / błędy / problemy / brak / poprawki
 7. Po wyświetleniu powiadomienia kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > Kliknij i przeglądaj Jeden naród Repo > otwarty dodatki wideo > Przewiń listę w dół, aby otworzyć Oszustwo Kodi5 dodatek > Kliknij zainstalować i czekaj > Pojawi się powiadomienie potwierdzające instalację dodatku.

oszustwo addon

Jak zainstalować Deceit na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

Oszustwo można łatwo zainstalować na Kodi Jarvis, wykonując następujące czynności:

 1. otwarty Kodi Jarvis V16 na twoim urządzeniu.
 2. Teraz kliknij System > Kliknij i otwórz Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło aby wejść do linku źródłowego repozytorium.
 4. Kliknij <Żaden> > Wpisz to URL http://onenation.info/Repo/ i kliknij Gotowe > Nazwij ten źródłowy adres URL repozytorium jako Jedno repo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Kodi Home > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Kliknij Jedno repo > Wybierz repository.onenation-1.0.5.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 7. Teraz wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja > otwarty OneNation Repo.
 8. otwarty Dodatki wideo teczka.
 9. Wybierz Oszustwo > Kliknij zainstalować > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Oszustwo Kodi Pobierz

Pobierz plik zip > Menu główne Kodi > Dodatki > Kliknij Ikona pola.

Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj i otwórz pobrany plik zip, tj. Kliknij repository.onenation-1.0.5.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Jeden naród Repo > otwarty Dodatki wideo > Kliknij Oszustwo > Kliknij zainstalować > poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Oszustwo nie działa / błędy / poprawki w Kodi

Brak dostępnych strumieni

Podczas próby przesłania nowego filmu lub czasem starego filmu może pojawić się wyskakujące okienko błędu z informacją „Brak dostępnych strumieni”. Ten błąd pojawia się, gdy nie ma dostępnych dostawców strumieni dla tej konkretnej treści medialnej.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, przejdź do ustawień dodatków, zwiększ liczbę dostawców i wyczyść pamięć podręczną dodatków. To z pewnością naprawi ten błąd i będziesz mógł streamować pożądany film. Jeśli jednak błąd będzie się powtarzał, nie będzie dostępnych dostawców dla tej treści.

Ostatnie słowa

Deceit to kompletny pakiet dla wszystkich miłośników Kodi i maniaków transmisji strumieniowej ze względu na różnorodność kategorii treści, które oferuje. Wiele dodatków koncentruje się na określonym segmencie treści, jak kilka dodatków koncentruje się na strumieniowaniu filmów, a niektóre na sporcie, a niektóre na telewizji na żywo. Nie jest tak w przypadku Deceit, ponieważ obejmował on wszystkie główne segmenty treści.

Ponadto integracja Trakt i Real Debrid jest głównym czynnikiem preferowanym przez użytkowników. Oszustwo zyskało wielki szacunek w społeczności ze względu na dobrą funkcjonalność i różnorodność treści. Zalecamy naszym użytkownikom wypróbowanie tego dodatku, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak zainstalować Deceit Addon na Kodi.