F4MTester Kodi to dodatek Kodi, który pełnił kluczową rolę w wielu dodatkach do przesyłania strumieniowego TV na żywo, ponieważ zapewnia usługę protokołu dekodowania. W rzeczywistości jest to dodatek, który zapewnia obsługę użytkownikom Kodi, działając w tle jako usługa wsparcia dla innych dodatków Kodi.

Jedna rzecz, którą każdy użytkownik powinien wiedzieć, że posiadanie usługi VPN jest konieczne, gdy korzystasz z dodatków Live TV lub związanych z nimi usług. Usługi te działają lepiej, gdy nie napotykają żadnych ograniczeń geograficznych i mogą uzyskiwać dostęp do różnych punktów dostępu, co jest prawie niemożliwe bez VPN dla Kodi.

Być może zobaczyłeś go automatycznie zainstalowanego na twoim Kodi, ponieważ obsługuje dodatki Live TV. Jeśli jednak chcesz przeprowadzić transmisję strumieniową, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować dodatek F4MTester Kodi.

Contents

Plik repozytorium F4MTester Zip

Dodatek F4MTester był ostatnio dostępny z większymi repozytoriami, takimi jak Noobs i Nerds oraz Smash Repo. Ale od czasu ich upadku użytkownicy zostali skrzyżowani, ponieważ nie mieli źródła do pobrania tego dodatku.

Na szczęście ten dodatek jest już dostępny w Kodi Israel aka Kodil Repository i działa dobrze. W tej instrukcji opracowaliśmy pełną procedurę instalacji dodatku.

Jak zainstalować F4MTester Kodi Addon w wersjach Leia i Krypton

 1. Otwórz Kodi > Kliknij Ikona zębatki > otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.Jak zainstalować F4MTester Kodi
 2. Teraz pojawi się okno dialogowe, kliknij tam, gdzie jest napisane na pasku adresu > Wpisz ten adres URL lvtvv.com/repo/ i kliknij Dobrze > Nazwij to źródło Kodil Repo > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować tester F4M Kodi Addon na wersji Krypton 17.6 lub nowszej
 3. Wrócić do Pulpit > Kliknij Dodatki patka.jak zainstalować dodatek f4mtester kodi na jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz kliknij Ikona pola > Kliknij Zainstaluj z pliku zip.f4mtester kodi pobierz adres URL pliku zip
 5. Przewiń i wybierz Kodil Repo > Kliknij Kodil.zip > Poczekaj na powiadomienie.jak dodać tester f4m kodi
 6. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Kodi Israel Repository (Kodil Repository).f4mtester konfiguracja kodi
 7. otwarty Dodatki wideo > Przewiń i wybierz F4MTester > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Jak zainstalować dodatek F4MTester Kodi na Jarvisie w wersji 16 lub wyższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknij System > otwarty Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij ‘Żaden’ > wejdz do URL lvtvv.com/repo/ > Kliknij Gotowe.
 4. Nazwij źródło URL tak jak Kodil Repo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wrócić do Kodi Home > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Kodil Repo > Wybierz Kodil.zip.
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Repozytorium Kodi Israel (Kodil).
 8. otwarty Dodatki wideo.
 9. Wybierz F4MTester z listy > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Pobieranie F4MTester Kodi Addon

 1. Pobierz Plik zip na twoim urządzeniu > otwarty Kodi > Iść do Dodatki menu.
 2. Teraz kliknij Ikona pola > Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 3. Przeglądaj i otwórz pobrany plik zip (Kodil.zip) > Poczekaj na powiadomienie.
 4. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty Kodi Israel Repository (Kodil Repository).
 5. otwarty Dodatki wideo > Wybierz F4MTester > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

F4MTester Błędy Kodi / Nie działa / Problemy

F4MTester nie udało się zainstalować zależności

Błąd zależności nie powiódł się podczas próby zainstalowania dodatku z przestarzałego repozytorium lub gdy brakuje niektórych plików w repozytorium.

Naprawić

Zawsze używaj zaktualizowanego repozytorium do instalowania dodatków. Postaraj się sprawdzić, czy repozytorium działa i jest dostępne, zanim przejdziesz dalej do procedury instalacji. Repozytorium, o którym wspomnieliśmy na naszym blogu, jest zaktualizowanym repozytorium i ma działające wszystkie dodatki.

Instalacja F4MTester nie powiodła się 2023

Głównym powodem, dla którego użytkownicy napotykają ten błąd, jest zamknięcie ostatnio niektórych głównych repozytoriów zawierających ten dodatek. Użytkownicy próbują zainstalować tę reklamę za pośrednictwem tych repozytoriów i plików zip, co powoduje błąd instalacji.

Naprawić

Użytkownicy Kodi powinni zawsze upewnić się, że używają niezawodnych i funkcjonalnych repozytoriów do instalowania dodatków. Problem z tymi repozytoriami dodatków stron trzecich polega na tym, że ciągle się zamykają, więc użytkownicy powinni zachować ostrożność.

F4MTester Kodi Alternatywy

W społeczności nie ma takich alternatyw tego dodatku, dlatego ten dodatek cieszy się całą uwagą użytkowników.

Ostatnie słowa

F4MTester to wyjątkowy dodatek zapewniający obsługę dodatków do przesyłania strumieniowego na zapleczu, aby użytkownicy mogli bezproblemowo korzystać z przesyłania strumieniowego. Taki dodatek jest rzadko spotykany, ale również bardzo znaczący!

Kodi jest rzeczywiście miejscem cudów! Jednak upewnij się, że nie odejdziesz zbyt daleko od tych cudów bez odpowiednich ustaleń dotyczących prywatności. Upewnij się, że korzystasz z niezawodnej i dobrze obsługującej usługi Kodi VPN.