Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i inne treści multimedialne w jednym miejscu, nie musisz szukać dalej

Navi-X Kodi może być najpopularniejszym dodatkiem Kodi, a także najstarszym, jest to dodatek Kodi, który oferuje bezpłatne treści multimedialne dla internautów.

Bezpłatne przesyłanie strumieniowe nie jest jednak takie łatwe, ponieważ wiele strumieni wysokiej jakości jest objętych ograniczeniami geograficznymi, do których nie można uzyskać dostępu bez VPN dla Kodi.

W tym artykule przedstawimy, jak zainstalować Navi-X na Kodi i rozwiązać różne problemy związane z dodatkiem.

Contents

Co to jest Navi-X Kodi

Navi-X pozwala użytkownikom udostępniać i pobierać treści za pośrednictwem bardzo dużej bazy danych wideo. Wszystko, od filmów po programy telewizyjne, wydarzenia sportowe i telewizję na żywo, można znaleźć jednym kliknięciem.

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować Navi-X na Kodi.

Jak zainstalować Navi-X w wersjach Kodi Leia i Krypton

Kodi Leia to najnowsza wersja Kodi, a następnie popularna wersja Krypton. Ten dodatek działa doskonale ze wszystkimi dostępnymi wersjami Kodi.

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Navi-X Kodi w krótkim czasie:

  1. otwarty Kodi> Wybierz ‘Ustawienia ” przycisk w lewym górnym rogu > Plik Menedżer > Podwójne kliknięcie ‘Dodaj Źródło’.jak zainstalować Navi-X na Kodi
  2. Wpisz ten link http://kdil.co/repo/ > Kliknij dobrze > Teraz wpisz nazwę linku do mediów „Kodil Repo > Kliknij dobrze jeszcze raz.jak zainstalować naxi x addon na Kodi Krypton w wersji 17
  3. Wróć do Pulpit > Kliknij Dodatki zakładka obecna w menu po lewej stronie > Kliknij w lewym górnym rogu w kształcie pudełka Ikona > zainstalować od zamek błyskawiczny plik > Kodil Repo > Kodil.zip.navi-x zainstaluj plik zip kodi
  4. Zainstaluj z repozytorium >Wybierz Repozytorium Kodil > Program Dodajons> Kliknij Navi-X > zainstalować.Konfiguracja dodatku navi-x na Kodi Krypton w wersji 17
  5. Wróć do Menu główne > Dodatki programowe >Navi-X > i baw się dobrze!

dodatek navi-x kodi krypton wersja 17

Jak zainstalować Navi-X Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

Instalacja Navi-X na Kodi Jarvis w wersji 16 jest podobna do instalacji Navi-X na Kodi Leia i Krypton, z wyjątkiem faktu, że układ Kodi Jarvis różni się nieco od ulepszonej wersji.

Kodi Jarvis ma niewielkie różnice w układzie menu głównego. Menu główne można było znaleźć na dole ekranu w pozycji poziomej, natomiast w najnowszej wersji menu główne znajduje się po lewej stronie, stojąc pionowo.

W Kodi Krypton kluczowa funkcja o nazwie „System’ został zastąpiony przez „Ustawienia ” które można znaleźć w Główny menu. Jednak pod względem „jak korzystać z Navi-X”W obu wersjach Kodi proces pozostaje ten sam.

Jak naprawić problemy z niedziałającym Navi-X

Użytkownicy Navi-X mogą napotkać pewne błędy podczas instalowania dodatku Kodi. Zapewniliśmy dwa najczęściej występujące problemy dla użytkowników Kodi podczas instalacji Navi-X.

Sprawdź dziennik, aby uzyskać więcej informacji Błąd

Ten błąd może doprowadzić każdego do szaleństwa. W niektórych przypadkach wszyscy widzieliśmy, że Kodi nie przesyła strumieniowo treści medialnych, które desperacko chcesz oglądać. Nic nie możemy jednak naprawić.

Aby rozwiązać ten problem, zwykle wymaga wyczyszczenia pamięci podręcznej. W tym celu musisz zainstalować „Instalator dodatków”, który jest dodatkiem Kodi. Po zakończeniu instalacji dodatku otwórz dodatek do narzędzia konserwacji, a następnie kliknij dodatek ogólny i wyczyść pamięć podręczną.

Jeśli problem nadal występuje po wyczyszczeniu pamięci podręcznej, może się wydawać, że próbujesz uzyskać dostęp do treści zablokowanych geograficznie, do których można uzyskać dostęp tylko za pośrednictwem sieci VPN Kodi.

Dlaczego Navi-X przestał działać?

Navi-X może czasami przestać działać w nieoczekiwany sposób, co może powodować pewne problemy. Ten błąd zwykle występuje, gdy masz zainstalowaną poprzednią wersję Kodi lub Navi-X. Znajdź najnowszą wersję Navi-X, a także najnowszą wersję Kodi Krypton 17, aby rozwiązać błąd.

Jeśli masz zainstalowaną nowszą wersję Navi-X i Kodi, możesz spróbować odinstalować Navi-X i ponownie zainstalować dodatek. To może rozwiązać problem.

Podsumowując

Navi-X to bez wątpienia najpopularniejszy i najstarszy dodatek Kodi. Zawiera bazę danych, w której użytkownicy Kodi mogą udostępniać najnowsze treści multimedialne. Bezproblemowo możesz przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne i inne podobne pakiety rozrywkowe.

W rzeczywistości instalacja Navi-X na Kodi znacznie rozwiąże Twój problem z darmowym streamingiem. Możesz z łatwością oglądać ulubione treści w domu, pracy lub w dowolnym miejscu, w którym czujesz się komfortowo. Wystarczy przeczytać nasz przewodnik na temat instalacji Navi-X na Kodi i oglądać ulubione treści z dowolnego miejsca.