Neptune Rising dodatek Kodi to gratka dla osób uzależnionych od kina, ponieważ przesyła strumieniowo filmy i programy telewizyjne oraz ma kilka wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego.

Zaleca się jednak korzystanie z VPN obsługiwanego przez Kodi podczas przesyłania strumieniowego, aby chronić swoją obecność online i uzyskać dostęp do strumieni z ograniczeniami geograficznymi. Możesz łatwo zainstalować bezpłatne dodatki Kodi VPN, aby zwiększyć ochronę i strumieniowe przesyłanie. Aby dowiedzieć się o ustawianiu dostawcy VPN, zapoznaj się z naszym przewodnikiem „Jak zainstalować VPN na Kodi”.

Udostępniliśmy szczegółowy przewodnik na temat instalacji dodatku Neptune Rising Kodi wraz z dodatkowymi informacjami na jego temat.

Dodatek Neptune Rising Kodi to tak naprawdę rozwidlenie słynnego dodatku Exodus Kodi, mającego podobny układ i funkcje. Wiele rozwidleń Exodus Kodi pojawiło się w społeczności, ale tylko kilka udało się wyrobić sobie markę.

Czy Neptune Rising Kodi jest najlepszym widelcem Exodus lub Poseidon?

Debata o powstaniu Neptuna jako rozwidleniu Posejdona lub Exodusa jest u szczytu. Wielu użytkowników twierdziło nawet, że jest to rozwidlenie Przymierza.

Nie ma wątpliwości, że istnieje jako rozwidlenie tych dodatków ze względu na uderzające podobieństwo interfejsu. Jednak opcje oferowane przez Neptune Rising są lepsze niż jego poprzednicy.

Nawet łącza do przesyłania strumieniowego zawarte w tym dodatku są lepsze i liczniejsze, co jest dokładnym powodem, dla którego ten dodatek zyskał popularność. Nie ma wątpliwości, że jest to obecnie najlepszy dostępny widelec Exodus i Poseidon.

Jak zainstalować Neptune Rising Kodi Addon w wersjach Leia i Krypton

 1. Kliknij na Ustawienia Ikona > Kliknij Plik Menedżer  Jak zainstalować dodatek Kodi do Neptune Rising?
 2. Kliknij Dodaj Źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wejdz do URL http://legionworldtv.com/zips/ > Kliknij dobrze > Nazwij to ‘wolny świat’ > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze jeszcze razNeptune Rising FreeWorld
 3. Wróć do Główny menu > Kliknij Dodajons > Kliknij Dodajna Pakiet Instalator > Kliknij zainstalować od zamek błyskawiczny plik > Wybierz Wolny świat > Kliknij repository.mrfreeworld.zip > Poczekaj na powiadomienie.Neptune Rising FreeWorld 2
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij MR FREEWORLD > Kliknij Wideo Dodajons > Kliknij Neptun Podniesienie > Kliknij zainstalować.

Neptune rośnie kodi addon

Jak zainstalować Neptune Rising Kodi Addon na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi.
 2. Idź do System.
 3. Plik Menedżer.
 4. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 5. Kliknij ‘Żaden’ > Wchodzić http://legionworldtv.com/zips/> Kliknij Gotowe.
 6. Nazwij to Wolny świat. > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 7. Wróć do Dom ekran > Kliknij System.
 8. Kliknij Dodajons > Zainstaluj z pliku zip
 9. Wybierz Blamo >Kliknij repository.mrfreeworld.zip > Poczekaj kilka chwil.
 10. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > MR FREEWORLD > Neptun Podniesienie > zainstalować > Poczekaj ponownie na powiadomienie.

Jak zainstalować Neptune Rising Kodi Addon na Fire Stick

Najpierw zainstaluj Kodi na Fire Stick, postępując zgodnie z tym przewodnik. Po zainstalowaniu Kodi na karcie Fire Stick będzie można zainstalować Powstanie Neptuna Dodatek Kodi włączony Fire Stick.

 1. Uruchomić Ogień Kij > Iść do Ustawienia > Kliknij System.
 2. Iść do Deweloper Opcje > Skręcać NA ADB Debugowanie i Aplikacje od Nieznany Źródła.
 3. Wróć do Kodi Ogień Kij Dom > Szukaj Kodi > otwarty Kodi.
 4. Teraz po otwarciu Kodi postępuj zgodnie z powyższą procedurą dla Kodi Leia i Krypton, krok po kroku.

Wielu użytkowników napotyka błędy, takie jak niemożność zainstalowania zależności lub brak dostępnego strumienia podczas oglądania go w FireStick. Jednak najlepszym sposobem, aby to naprawić, jest zainstalowanie najlepszego VPN dla Firestick.

Neptune Rising Kodi Addon Pobierz Zip URL

Możesz bezpośrednio pobrać i zainstalować dodatek Neptune Rising Kodi, wykonując tę ​​prostą metodę:

 1. Pobierz plik zip dodatku Neptune Rising Kodi
 2. Iść do Dodajons > Kliknij W kształcie pudełka Ikona > Kliknij zainstalować od zamek błyskawiczny plik > Przejdź do systemu do folderu docelowego > Kliknij repository.mrfreeworld.zip
 3. Iść do Zainstaluj z repozytorium > otwarty MR FREEWORLD > otwarty Wideo Dodajons > Kliknij Neptun Podniesienie > Kliknij zainstalować.

Jak zainstalować Zależności Scrapperów Kodi NAN dla Neptuna Rising

neptune rosnące skrobaki kodi nan

Skrobaczki NaN są prostymi kodami, ponieważ pomagają dodatkowi w pobieraniu hostów wideo do strumieniowania. Czasami skrobaki NaN nie są instalowane bezpośrednio z dodatkiem i muszą być instalowane ręcznie. Wykonaj kroki wymienione poniżej, aby zainstalować zależność skrobaków NaN od swojego Kodi.

 1. Pobierz plik Zip Skrobaczki NaN na swoje urządzenie.
 2. Otwórz Kodi > Przejdź do menu głównego > Kliknij Dodatki.
 3. Kliknij ikonę pola > Wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip.
 4. Przeglądaj i otwórz pobrany plik zip > Poczekaj na powiadomienie.
 5. Zainstalowano NaN Scrappers Dependency. Ciesz się nieprzerwanym przesyłaniem strumieniowym dzięki swoim dodatkom.

Jak znaleźć rosnący URL Neptuna z Zależności Scrapperów Kodi NAN

 1. W menu głównym Kodi kliknij ikonę koła zębatego (Ustawienia) > Kliknij Ustawienia systemu
 2. Najedź kursorem na dodatki > Kliknij Zarządzaj zależnościami > Przewiń w dół i kliknij Skrobaki NaN.
 3. Kliknij Konfiguruj > Kliknij Skrobaczki 2 > Przewiń w dół do Neptune Rising i włącz ją > Gotowe!
 4. To wszystko, teraz skrobaki NaN znajdą adres URL dla dodatku Neptune Rising Kodi.

Jak skonfigurować prawdziwy debrid na Neptune Rising

 1. otwarty Kodi > Iść do Ustawienia > Kliknij System ustawienia > Zmienić Podstawowy menu do zaawansowane.
 2. Kliknij Dodajons zakładka z menu po lewej stronie > Kliknij Zarządzaj zależnościami > Kliknij URLResolver z listy > Kliknij Konfiguruj.
 3. Kliknij uniwersalny Resolwery > Wybierać Real-Debrid > Kliknij Priorytet> Ustaw wartość na 90 > Kliknij Gotowe> Kliknij dobrze
 4. Kliknij Konfiguruj > Wybierz Universal Resolvers > Iść do Real-Debrid Sekcja > Kliknij (Re) Autoryzuj moje konto > Zaloguj się dla Twojej konto debrid.
 5. Wejdz do kod które widać na tym ekranie https://real-debrid.com/device > Teraz kliknij Kontyntynuj, Prawdziwy debrid zostało zainstalowane.

Jak skonfigurować Trakt.tv w Neptunie

 1. otwarty Dodatek Neptune Rising Kodi
 2. Kliknij Przybory > Kliknij Ustawienia: Konta
 3. Kliknij Trakt z listy > Otworzy się oknoopup pokazując URL i Kołek kod.
 4. Wejdz do KOŁEK kod > Autoryzować Trakt.

Neptune Rising Kodi Addon Alternatives

 1. Przymierze
 2. Exodus
 3. Star Tec
 4. Piramida
 5. Midian
 6. Moduł ładujący listy odtwarzania
 7. The Players Klub 

Neptune Rising Kodi Addon Recenzje

Neptune Rising Kodi 17 nie był zbyt satysfakcjonujący dla wielu ludzi, a te wątki Reddit są tego dowodem:

neptune powstanie recenzji kodi
Jednak nie zawsze jest krytyka, użytkownik komplementuje to:

Neptune rośnie addon reddit

Ten użytkownik należy do szczęśliwych!

neptuna rośnie przegląd

Neptune Rising Kodi nie działa / błędy / poprawki

Powstanie Neptuna Brak dostępnego strumienia Błąd

Błąd braku dostępnego strumienia staje się dość powszechny wśród wielu dodatków kodi. Wzrost Neptuna brak dostępnego strumienia można rozwiązać, wykonując podane kroki;

 1. Wyczyść dostawców i pamięć podręczną
 2. Zmień limit czasu dostawców
 3. Zmień domyślną akcję

Nie udało się zainstalować zależności

wzrost Neptuna nie działa

Błąd zależności nie został zainstalowany normalnie nie jest wyświetlany, jeśli używasz oficjalnego dodatku, ale podczas korzystania z dodatku innej firmy zdarza się to od czasu do czasu. Głównym powodem błędu powstania Neptuna jest to, że repozytoria zamykają się lub stają się przestarzałe. Innym powodem jest brak pliku w repozytoriach, co prowadzi do niepowodzenia instalacji.

Naprawić

Zawsze używaj zaufanego repozytorium, które jest zaktualizowane i ma zaktualizowane dodatki, a przed instalacją repozytoriów kodi upewnij się, że źródło repozytorium działa.

Nie można połączyć się z serwerem

Jest to rzadki błąd i zwykle nie występuje, ale jeśli tak, oznacza to, że albo niestabilne jest twoje połączenie internetowe, albo źródło repozytorium zostało przeniesione na nowy adres URL.

Naprawić

Najpierw sprawdź adres URL repozytorium i sprawdź, czy jest on online, czy nie. Po drugie, sprawdź połączenie internetowe i upewnij się, że połączenie sieciowe jest stabilne. Jeśli błąd będzie się powtarzał, spróbuj zainstalować dodatek z innego repozytorium.

Zapakować

Neptune Rising Kodi jest świetnym widelcem Exodusa, który ostatnio wywołał pewien szum. Jak każdy inny widelec, Neptune Rising Kodi ma dokładnie podobny układ jak jego pochodzenie. Linki do przesyłania strumieniowego są jednak lepsze niż ich poprzednicy i jest ich więcej.
Neptune Rising Kodi 17 jest dostępny za pośrednictwem repozytorium Blamo. W tym przewodniku przedstawiliśmy metodę instalacji dodatku Neptune Rising Kodi, ale upewnij się, że masz Kodi VPN, aby chronić swoją prywatność. Mam nadzieję, że pytanie „dlaczego potrzebujesz sieci VPN dla Kodi” nie powinno teraz przywoływać twoich myśli.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me