Aktualizacja: ten dodatek działał dobrze w czasie pisania około 10 miesięcy temu, ale ostatnio zaczął wyświetlać komunikat o wewnętrznym błędzie serwera.

Wygląda na to, że dodatek nie otrzymuje już wsparcia.  Zajrzyj do naszego najlepszego przewodnika po kodach dla alternatyw. Przeczytaj, dlaczego kodi VPN jest niezbędny dla wszystkich użytkowników.

Nadal możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione sporty za pośrednictwem tych alternatywnych dodatków Kodi:

 1. Exodus
 2. Przymierze
 3. Powstanie Neptuna
 4. Gurzil
 5. Masło do kina

Wiadomości KodiLiczba zawiadomień o naruszeniu ustawy DMCA i problemów związanych z prawami autorskimi rośnie z każdym dniem. Kodi VPN jest najlepszym rozwiązaniem chroń się przed zawiadomieniami, Ograniczanie i odblokowywanie dodatków Kodi przez dostawcę usług internetowych. VPN utrzyma Twoją prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z nieoficjalnych dodatków, takich jak SportsDevil, Exodus i inne.kodi cta

Quasar to niesamowity i popularny dodatek do torrentowania dla użytkowników Kodi. Umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie filmów podobnych do sposobu ich pobierania w torrentach. Zapewnia wyniki wyszukiwania za pośrednictwem niektórych najpopularniejszych wyszukiwarek torrentowych. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, ponieważ szczegółowo przedstawiliśmy, jak zainstalować dodatek Quasar Kodi.

Repozytorium Quasar Kodi

Repozytorium Quasar Kodi można zainstalować za pośrednictwem Repozytorium Kodil. Mimo że jest dostępny na Github, możesz napotkać wiele problemów z pobieraniem go. Kodil jest najbardziej zaktualizowanym i jednym z najlepszych repozytoriów kodi.
błąd wewnętrzny serwera quasar kodi addon

Jak zainstalować Quasar Kodi Addon na Krypton w wersji 17.6 lub starszej

Wykonaj następujące kroki, aby zobaczyć, jak zainstalować Quasar Kodi 17.

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ustawienia Ikona > otwarty Plik Menedżer.
 2. Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz to URL dokładnie http://kdil.co/repo/ > Kliknij dobrze > Nazwij to źródło „Kodil Repo’ > Kliknij dobrze.
 3. Wróć do Kodi Główny Menu > otwarty Dodajons > Kliknij W kształcie pudełka Ikona.
 4. Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > otwarty Kodil Repo > Wybierz na Kodil.zip > Teraz poczekaj na powiadomienie o instalacji repozytorium.
 5. Wybierz zainstalować od Magazyn > otwarty Kodil Magazyn > otwarty Wideo Dodajons > Wybierz Kwazar > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.
 6. Uzyskaj dostęp do dodatku, przejdź do Menu główne Kodi > Kliknij Dodajons > Wideo Dodajons > Kwazar > Cieszyć się!

Jak zainstalować dodatek Quasar Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak zainstalować Quasar Kodi 16.1 lub niższy.

 1. Uruchomić Kodi > otwarty System > Kliknij Plik Menedżer > Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło > Kliknij Żaden > Wpisz to URL http://kdil.co/repo/ > Kliknij Gotowe > Nadaj nazwę źródłową „Kodil Repo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 2. Idź do Kodi Dom Ekran > System > Dodajons > zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik.
 3. Znajdź i kliknij „Kodil Repo > Kliknij Kodil.zamek błyskawiczny
 4. zainstalować od Magazyn > Kodil Magazyn > Wideo Dodajons > Kwazar > zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie dodatku.

Jak zainstalować Quasar Kodi Addon na Fire Stick

 1. Zainstaluj Kodi na Fire Stick korzystając z naszego przewodnika.
 2. otwarty Deweloper Opcje > Włącz debugowanie ADB i Aplikacje od Nieznane źródła.
 3. Teraz uruchomić Kodi i wykonaj czynności opisane powyżej, aby zainstalować Quasar Kodi 2017.

Pobierz Quasar Kodi

 1. Pobierz plik zip
 2. Iść do Kodi Główny Menu > otwarty Dodajons > Kliknij W kształcie pudełka Ikona.
 3. Wybierz zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Kliknij Kodil Repo > Wybierz na Kodil.zip > Teraz poczekaj na zainstalowanie repozytorium.
 4. Kliknij zainstalować od Magazyn > Kliknij Kodil Magazyn > otwarty Wideo Dodajons > Kliknij Kwazar > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.

Quasar Kodi nie działa / błędy / problemy

Błąd serwera wewnętrznego Quasar Kodi

Quasar Kodi pokazuje ten błąd, gdy próbujesz uzyskać dostęp do kategorii i sekcji. Przyczyna tego błędu jest nieznana, ale uważamy, że może to być spowodowane tym, że dodatek wymaga aktualizacji.

Naprawić

Sprawdź aktualizację dodatku Quasar, klikając prawym przyciskiem myszy dodatek Quasar Kodi > Wybierz Informacja > Na dole kliknij Aktualizacja.

Quasar Burst Kodi

Quasar Burst umożliwia Quasar Kodi wyszukiwanie torrentów. Jest to ważna rzecz, a sam Quasar pobiera ją podczas instalacji dodatku.

Naprawić

Jeśli wystąpi błąd związany z serią Quasar, zainstaluj ponownie dodatek Quasar Kodi, a błąd przestanie się pojawiać.

Quasar Kodi Recenzje

Użytkownicy tego dodatku bardziej martwią się kwestiami prawnymi niż wydajnością, jak to wygląda z tego wątku Reddit:
quasar kodi addon review

Oto tweet użytkownika, który chwali Quasar i twierdzi, że jest wolny od ryzyka:

Tweet jest w języku hiszpańskim, oto jego tłumaczenie:

„Torrenty są pobierane na komputer, a gdy masz wystarczająco dużo, zaczynasz grać podczas pobierania. Istnieją nieskończone dodatki do Kodi, używam Quasar, używam znanych źródeł Torrentów, nie widzę ryzyka ”

Los Torrents se bajan a tu compu, y cuando tiene suficiente empieza a reproducir mientras sigue bajando. Hay infinitos dodatki dla Kodi, yo uso Quasar, usa fuentes de Torrents muy conocidas, no veo riesgo

– Sebastián (@batwke) 4 grudnia 2017 r

Z drugiej strony mamy użytkownika, który wcale nie jest zadowolony ze strumieni:

Yo usaba Kodi + Quasar, pero últimamente me daba un poco de problemas. Los que tiran de streames y tal no me molan mucho

– Feto Viejo? (@FetoViejo) 16 października 2017 r

[Tłumaczenie: „Użyłem Kodi + Quasar, ale ostatnio sprawiło mi to trochę problemów. Ci, którzy ściągają strumienie i tacy nie lubią mnie bardzo ”]

Dostawcy Kodi Quasar

Nie możemy znaleźć żadnych aktualnych dostawców repozytorium Quasar Kodi. Wydaje się, że dostawcy przestali wspierać.

Oficjalna strona Quasar Kodi

Aby odwiedzić oficjalną stronę Quasar Kodi 17, kliknij tutaj.

Quasar Kodi VPN

Udostępnianie peer-to-peer nie jest uważane za nielegalne, dopóki nie zostanie zatwierdzone przez zainteresowane władze lub nie będzie wykorzystywane do piractwa treści.

Udostępnianie treści bez pozwolenia, jeśli właściciel zostanie uznany za nielegalny i to właśnie robią te dodatki do torrentowania P2P innych firm.

Istnieją pewne wytyczne DMCA dotyczące praw autorskich, których naruszenie może stanowić poważne zagrożenie dla użytkowników. Dlatego zawsze istnieje większe ryzyko złapania. Dlatego zalecamy użytkownikom korzystanie z Quasar Kodi VPN przed otrzymaniem jakichkolwiek powiadomień DMCA.

Podsumowanie

Quasar to świetny dodatek Kodi, ale ostatnio zaczął pojawiać się wiele błędów. Dodatek Quasar Kodi ma najlepsze skrobaczki do torrentów i dlatego jest bardzo popularny na całym świecie. Udostępniliśmy jednak szczegółowy samouczek instalacji dodatku Quasar Kodi. Użytkownicy są zawsze narażeni na ryzyko podczas korzystania z takich dodatków do torrentowania innych firm.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me