Elektra Vault, wszechstronny dodatek, który oferuje transmisje sportowe, filmy, programy telewizyjne i filmy dokumentalne w jednym miejscu. Nawet jeśli znajdziesz najlepsze dodatki Kodi, takie jak Covenant lub Exodus, nie zobaczysz kategorii Sport na ich liście. Dodatek zawierający wszystkie te kategorie są rzadkie w świecie Kodi. To jest powód, dla którego wszyscy użytkownicy Kodi muszą mieć dodatek Elektra.
W tym przewodniku pokazujemy, jak zainstalować Elektra Vault na Kodi. Wykonując poniższe kroki dla Kodi Krypton i Jarvis, zainstaluj ten dodatek w ciągu 5 minut.

 1. Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi 17
 2. Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi 16
 3. Pobierz plik Elektra Vault Kodi Zip
 4. Błędy / problemy / problemy z Elektra Vault

Ostrzeżenie! Należy korzystać z VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Elektra Vault, ponieważ zapewni to ochronę prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i strumieniuj nieograniczoną zawartość w Elektra Vault.

Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Aby zainstalować Elektra Vault na Kodi, musisz Otwórz Kodi Krypton > Iść do Ikona ustawień że widzisz górę > Teraz wybierz opcję o nazwie Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło wymienione po lewej stronie.Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi
 2. Pojawi się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ i wpisz URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij dobrze > Wpisz nazwę ‘Zwierzchnictwo’ > i kliknij dobrze dopóki pole nie zapisze informacji i nie zniknie.Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Teraz idź do Ekran główny Kodi naciskając ‘Wyjście’ przycisk na klawiaturze wiele razy > Kliknij Dodatki zakładka znajduje się pionowo po lewej stronie > Teraz dotknij Ikona instalatora pakietu umieszczone w lewym górnym rogu.Jak dodać Elektra Vault na Kodi
 4. Tutaj zobaczysz małą listę opcji, kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przewiń w dół, aby zlokalizować i kliknij Zwierzchnictwo > Teraz kliknij repository.supremacy-1.2 > Następnie kliknij repository.supremacy-1.2.zip > Teraz poczekaj, aż zainstaluje dodatek.Elektra Vault w konfiguracji Kodi
 5.  Znajdziesz tę samą małą listę opcji, ale teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium supremacji > Dodatki wideo > Elektra Vault > zainstalować.Elektra Vault w konfiguracji Kodi
 6. Po zainstalowaniu dodatku wróć ponownie do Ekran główny Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki wideo > Spójrz w prawo i przewiń w dół, aby znaleźć Elektra Vault > Cieszyć się!

Ustawienia Elektra Vault kodi

Jak zainstalować Elektra Vault na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis > Wybierz menu systemowe obecne poziomo na ekranie > Teraz kliknij Menedżer plików > Następnie kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij „Brak”, a poprosi o adres URL repozytorium http://supremacy.org.uk/zip/repo/ kopiuj wklej ten link i kliknij Gotowe > Teraz wpisz nazwę repozytorium, tj. „Supremacy” i kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Teraz przewiń w dół, aby znaleźć repozytorium supremacji > Przejdź do dodatków wideo > Elektra Vault > zainstalować > Cieszyć się!

Pobierz plik Elektra Vault Kodi Zip

Elektra Vault można pobrać za pomocą pliku zip, który można pobrać TUTAJ. Po pobraniu pliku możesz wykonać następujące czynności:

 1. Po otwarciu Kodi przejdź do dodatków > Kliknij ikonę w kształcie pudełka w lewym górnym rogu > i kliknij Zainstaluj z pliku zip
 2. Pojawi się okno, w którym musisz nawigować po pliku, który pobrałeś plik zip repozytorium Supremacy > Poczekaj na zainstalowanie
 3. Po zainstalowaniu kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij na Supremacy Repository > Dodatki wideo > Elektra Vault > zainstalować > Ciesz się ludźmi!

Błędy / problemy / problemy z Elektra Vault

Elektra Vault nie zainstalował zależności

Ilekroć repozytorium nie nadaje się do zainstalowania dodatku, wyświetli komunikat „Błąd instalacji nie powiódł się”. Ten błąd zwykle nie odnosi się do problemu z dodatkiem, ale głównie z repozytorium.

Rozwiązanie

Zmiana w repozytorium może załatwić sprawę. Obecnie Elektra Vault znajduje się w różnych repozytoriach, ale repozytorium Supremacy jest repozytorium preferowanym. Omówiliśmy proces instalacji Elektra Vault z Supremacy Repository, który doskonale działam.

Problemy z buforowaniem w Elektra Vault

Czasami linki dostarczone przez Elektra Vault długo buforują filmy. Buforowanie jest częstym problemem, który można znaleźć w wielu dodatkach Kodi.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać problem buforowania, musisz wyczyścić pamięć podręczną Kodi. Czasami pamięć podręczna może przeciążać Kodi, co może utrudniać buforowanie filmów. Aby wyczyścić pamięć podręczną, spróbuj zainstalować Merlin Auto Cleaner.

Podsumowanie

Elektra Vault może osiągnąć popularność, jeśli jest w stanie przekonać użytkowników Kodi jako wszechstronny dodatek. Dzięki sportom, filmom, programom telewizyjnym i dokumentom na żywo stanie się popularnym dodatkiem. W tym przewodniku pokazano, jak zainstalować Elektra Vault na Kodi, aby móc oglądać dowolne treści multimedialne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me