exodus-redux-kodi-addon

Dodatek Exodus Redux Kodi to rozwidlenie słynnego dodatku Exodus Kodi, który ma prawie takie same funkcje i interfejs. Użytkownicy mogą oglądać wszystkie najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne itp. W jakości HD dzięki superszybkim strumieniom.

Zdecydowanie zaleca się, aby użytkownicy subskrybowali niezawodną sieć VPN dla Kodi, aby chronić swoją prywatność i uzyskać dostęp do strumieni z ograniczeniami geograficznymi.

Exodus Redux to kolejny widelec Exodus Kodi, który jakiś czas temu wszedł do branży. Jednak w przeciwieństwie do innych dodatków Kodi, musi być odpowiednio skonfigurowany ze skrobakami lambda, aby mógł dobrze działać. W tym przewodniku przedstawiłem pełną procedurę instalacji; upewnij się, że nie przegapisz żadnego kroku.

Repozytorium dodatków Exodus Redux Kodi

Możesz zainstalować zaktualizowaną wersję dodatku Exodus Redux z IAC Github dla Ciebie KOdi Leia verison 18 lub jej nowsze wersje. Jeśli chodzi o użytkowników Krytpon, dodatek Exodus Redux Kodi można zainstalować za pośrednictwem repozytorium Lazy Kodi, które jest znane jako kompletny pakiet zawierający wiele innych repozytoriów w sobie.

Podobnie jak dodatek Exodus Kodi, Exodus Redux jest również dostępny za pośrednictwem różnych repozytoriów. Chodzi o to, że programiści repozytoriów lubią hostować dodatki, które są popularne lub popularne, ponieważ je wyróżnia.

Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi Leia w wersji 18 i wyższej

 1. Otwórz Kodi i kliknij Ikona systemu (ikona koła zębatego) z menu głównego  > Kliknij na Menedżer plików opcja
 2. Kliknij dwukrotnie ikonę Dodaj opcję źródła > Kliknij tam, gdzie jest napisane   i wprowadź to URL: https://i-a-c.github.io/  jak w odpowiednim polu  > Kliknij dobrze > Nazwij ten adres URL jako Redux i kliknij dobrze
 3. Wróć do menu głównego Kodi > Kliknij na Dodatki patka > Kliknij na Ikona instalatora pakietu z lewego górnego rogu
 4. Kliknij na Zainstaluj z pliku zip opcja > Przewiń listę w dół i wybierz Redux > Wybierz repository.exodusredux-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > Iść do Exodus Redux Repo > Zmierzać do Dodatki wideo teczka > Wybierz Exodus Redux > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie
  7 nieznanych faktów na temat Chabiba Nurmagomedowa, których nikt nie zna

Jak zainstalować Exodus Redux na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

Wykonaj poniższe kroki, aby zainstalować dodatek Exodus Redux Kodi w swoich wersjach Kodi Leia i Krypton:

 1. otwarty Kodi.
 2. Kliknij na Ustawienia Ikona > otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 3. Kliknij ‘Żaden’ i wprowadź adres URL: http://lazykodi.com/ > Kliknij Dobrze. Teraz nazwij to źródło jako ‘leniwy’ > Kliknij Dobrze > Kliknij Dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 4. Wróć do Menu główne > Kliknij Dodatki.
 5. Kliknij na Ikona pola (Ikona instalatora pakietu) z lewego górnego rogu.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Przewiń listę dostępnych opcji i wybierz “Leniwy”.
 7. Kliknij ZIPS teczka > Kliknij EXODUSREDUX.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 8. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja > Kliknij Exodus Redux Repo > otwarty Dodatki wideo teczka.
 9. Kliknij Exodus Redux > Trafienie zainstalować.

Teraz musisz włączyć skrobaki Lambda, wykonaj następujące kroki:

 1. Po instalacji otwórz menu Dodatki w formularzu Dodatki..
 2. Kliknij Narzędzia.
 3. Kliknij Ustawienia: Dostawcy.
 4. Najedź kursorem na dostawców > Kliknij opcję Wybierz źródło dostawców modułów.
 5. Zmiana Domyślna do lambda Skrobaki i kliknij

Exodus Redux Kodi Pobierz

 1. Pobieranie Exodus Redux Plik zip.
 2. Uruchomić Kodi > Kliknij Dodatki.
 3. Kliknij Ikona pola > Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj i otwórz pobrany plik zip.
 4. Wybierz Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Exodus Redux Repo.
 5. Wideo Dodatki > Kliknij Exodus Redux > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Exodus Redux Down / Not Working / Errors / Fixes

Oto dwa pierwsze błędy związane z poprawkami, które zwykle napotykają użytkownicy dodatków Exodus Redux Kodi.

Sprawdź błąd dziennika

Czasami podczas pobierania repozytorium kilka plików nie jest pobieranych; powodując problemy później podczas instalacji dodatku. Check Log error to błąd, który zostanie wyświetlony, jeśli występuje problem z plikami repozytorium. Innym powodem błędu dziennika kontroli jest pamięć podręczna systemu, jeśli jest pełna.

  123 Фільми Найкращий веб-сайт фільмів безкоштовно | Знайдіть схожі сайти, як 123 фільми для перегляду безкоштовних HD-фільмів

Naprawić

Po prostu wyczyść wszystkie dane w tle i pamięć podręczną, a następnie spróbuj ponownie. Jeśli błąd będzie się powtarzał, ponownie pobierz i zainstaluj repozytorium.

Nie można połączyć się z repozytorium

Czasami źródła repozytorium zamykają się lub stają się przestarzałe, co powoduje problemy dla użytkownika. Gdy Kodi nie może połączyć się ze źródłem repozytorium, wyświetlany jest ten błąd.

Naprawić

Jeśli zobaczysz ten błąd, sprawdź adres URL i upewnij się, że link jest aktywny. Jeśli UR jest aktywny, sprawdź adres URL dodany w Menedżerze plików, być może adres został źle wpisany, upewnij się, że jest poprawny. Jeśli błąd nadal występuje, spróbuj użyć innego repozytorium.

Wniosek

Liczne widelce Exodus Kodi są dostępne online i oczywiście trudno powiedzieć, który z nich jest najlepszy, ale jedną rzeczą, której doświadczyłem w Exodus Redux, jest to, że dostarczone przez niego łącza do przesyłania strumieniowego działają świetnie. Exodus Redux ma taki sam interfejs jak legendarny dodatek Exodus Kodi, a funkcje są replikowane.

Należy jednak pamiętać, że jest to dodatek innej firmy i powinieneś używać go z najlepszą siecią VPN dla Kodi, aby chronić się przed problemami z naruszeniem prywatności.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me