Jeśli masz problemy z instalacją i używaniem ExpressVPN na Firestick, jest to idealne miejsce do usunięcia wszystkich nieporozumień. Ale zanim przejrzymy kroki konfiguracji VPN, najpierw porozmawiajmy o niektórych funkcjach, które sprawiają, że ExpressVPN jest jednym z najlepszych VPN dla FireStick w 2020 roku.

Express VPN dla FireStick

ExpressVPN jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych usług VPN przesyłania strumieniowego, na której można polegać. VPN jest znany na całym świecie ze swojej doskonałej funkcjonalności i niesamowitych funkcji, które pozwalają użytkownikom przesyłać strumieniowo dowolny rodzaj treści w jakości HD bez potrzeby buforowania.

W przypadku Amazon Firestick ExpressVPN ma niestandardową aplikację, która jest używana przez przecinarki do kabli na całym świecie. Jest to najbardziej zaufana sieć VPN, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, prywatność i transmisję strumieniową. Powiedziawszy to, oto lista najlepszych funkcji, które wyróżniają tę VPN od innych dostępnych w sklepie Amazon Appstore.

Płonąca duża prędkość

Ta sieć VPN jest jedną z najszybszych sieci VPN, jakie możesz kiedykolwiek spotkać, tak jak sugeruje nazwa. ExpressVPN ma sieć o zoptymalizowanej prędkości, która składa się z ponad 3000 serwerów rozmieszczonych w ponad 160 lokalizacjach w 94 krajach.

Przy średnich sieciach VPN nie można płynnie przesyłać strumieniowo w jakości HD i 4K; ta sieć VPN pozwala na jedno i drugie, co czyni ją idealnym wyborem dla domu i biura.

 

Solidne bezpieczeństwo i prywatność

Imponująca polityka zerowych logów oferowana przez ExpressVPn jest wyposażona w 256-bitowe szyfrowanie AES, które zapewnia, że ​​wszystkie twoje działania internetowe są bezpieczne, prywatne i anonimowe. Staje się to ważne, jeśli korzystasz z zewnętrznego oprogramowania do strumieniowania lub aplikacji Kodi, takich jak Cinema HD, CatMouse i Titanium.

Dodatki Kodi innych firm i inne tego typu aplikacje oferują treści, które mogą być pirackie, a przy każdej okazji możesz przesyłać strumieniowo te treści, co może doprowadzić do problemów prawnych. Jednak ExpressVPN nie tylko chroni Twój identyfikator, ale także pozwala oglądać zawartość tak płynnie, jak to możliwe.

 

Odblokowane usługi przesyłania strumieniowego

Innym powodem, dla którego potrzebujesz VPN, jest konieczność odblokowania całej ograniczonej zawartości. Najpopularniejszą i najbardziej znaną z tych usług jest Netflix, który zapewnia różne treści dla różnych krajów na całym świecie.

ExpressVPN jest jedną z niewielu sieci VPN, które mogą konsekwentnie zapewniać dostęp do Netflix. Wystarczy założyć konto i zainstalować tę sieć VPN, aby odblokować Netflix w Kanadzie, USA, Holandii, Japonii, Indiach i innych bibliotekach.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do innych usług ograniczonych geograficznie, takich jak iPlayer BBC, Hulu i HBO, jest to opcja dla Ciebie.

Łatwość użycia

Ważną cechą tej sieci VPN, której nie można zignorować, jest przełącznik blokady sieci i tunelowanie Split VPN, dzięki czemu interfejs jest łatwy w użyciu.

Oferuje nieograniczoną przepustowość i jest bezpieczny dla torrentów i P2P. Możesz także uzyskać pięć równoczesnych połączeń z obsługą klienta czatu na żywo przez całą dobę.

Najlepsze jest to, że ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdybyś zmienił zdanie, co na pewno nigdy się nie wydarzy.

Jak zainstalować ExpressVPN na Firestick

Ta sieć VPN ma dedykowaną aplikację, która jest kompatybilna z Amazon Firestick, Fire TC Cube i Fire TV. Jest łatwo dostępny w sklepie Amazon i jego instalacja zajmuje zaledwie kilka sekund.

Zanim przejdziemy do procesu instalacji, upewnij się, że kupiłeś subskrypcję ExpressVPN. Najlepiej jest uzyskać roczną subskrypcję, ponieważ możesz skorzystać z rabatu w wysokości 49%. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy przy ładowaniu, czy chcesz zainstalować aplikację, możemy pomóc Ci w obu przypadkach.

 

1.      Instalowanie aplikacji

 1. Otwórz ekran główny Firestick i wpisz ExpressVPN w opcji wyszukiwania. Jeśli zobaczysz ExpressVPN, kliknij go, aby kontynuować
 2. ExpressVPN pojawi się jako pierwsza sugestia, kliknij na nią, a następnie kliknij opcję: „pobierz”
 3. Pobierz ExpressVPN, po zakończeniu przejdź do opcji „otwórz” i zacznij z niej korzystać

2).      Sideloading ExpressVPN APK on FireStick

Jeśli nie możesz uzyskać ExpressVPN w sklepie Amazon z jakiegokolwiek powodu,

zawsze masz opcję pobrania pliku APK i zainstalowania go. Jednak w tym celu możesz najpierw upewnić się, że Firestick może instalować aplikacje z nieznanego źródła.

Dla ułatwienia oto, jak włączyć tę opcję:

 1. Przejdź do ekranu głównego i kliknij „Ustawienia”. Zobaczysz opcję „My Fire TV / Device”, naciśnij
 2. Następnie kliknij „Opcje rozwijania” z listy zaraz po O
 3. Teraz musisz włączyć „Aplikacje z nieznanych źródeł” i gotowe

Następną rzeczą do zrobienia jest pobranie pliku APK do zainstalowania ExpressVPN.

 1. Wpisz https://www.firesticktricks.com/expresson w polu adresu URL downloadera
 2. Teraz pobierz go, aby kontynuować
 3. Po zakończeniu pobierania kliknij „zainstaluj”
 4. Kliknij „gotowe” i wybierz „usuń”, aby zaoszczędzić miejsce

Dzięki temu aplikacja powinna zostać dodana do listy aplikacji.

Po pomyślnym zainstalowaniu aplikacji ExpressVPN na urządzeniu Fire TV możesz uzyskać dostęp do tej nowo pobranej sieci VPN, przechodząc do listy aplikacji.

 1. Aby dokonać wstępnej konfiguracji, kliknij opcję „otwórz” i wybierz opcję „Zaloguj się”
 2. Teraz wprowadź swoje dane uwierzytelniające. Jeśli nadal nie masz konta, uzyskaj dane logowania z oficjalnej strony ExpressVPN
 3. Po zakończeniu logowania kliknij „OK”, aby skonfigurować konfigurację
 4. ExpressVPN powinien teraz pojawiać się na stronie głównej aplikacji
 5. Kliknij czerwony okrąg, aby podłączyć ExpressVPN do Fire TV
 6. Gratulacje! Teraz możesz już iść

Wniosek

ExpressVPN to wszechstronny produkt, który uporządkuje całą twoją prywatność i odblokowanie ograniczając problemy z treścią, w przeciwieństwie do innych VPN. Ten przewodnik pomoże ci go zainstalować, ale jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw komentarz w sekcjach komentarzy poniżej. T

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me