Kiedy mówimy o najlepszych dodatkach Kodi do filmów i filmów, zawsze wpadamy na Exodus i Przymierze. Jedną z rzeczy, o których wielu użytkowników Kodi nie wie, jest dostępność nowego dodatku do filmów Kodi o nazwie Fantastic.

Jest wymieniany (przez wielu użytkowników) jako rozwidlenie Wyjścia lub Przymierza. Prawda jest taka, że ​​jest znacznie lepsza niż oba te dodatki z powodu dostępności lepszych łączy 4K i HD. W tym przewodniku dowiesz się, jak zainstalować Fantastyczny dodatek Kodi i inne związane z nim informacje VPN. Fantastyczny dodatek Kodi jest jednym z dodatków, który działa również na Xbox One Kodi.

Fantastyczny adres URL repozytorium pobierania Kodi

Możesz uzyskać dostęp do dodatku Fantastic Kodi za pomocą tego linku: http://fspmkodi.com/repo/

Możesz również bezpośrednio pobrać plik Zip z linku i zainstalować dodatek Fantastic Kodi. Wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz Plik zip na twoim urządzeniu.
 2. Kliknij Ikona koła zębatego (Ustawienia) > Zainstaluj z pliku zip > Znajdź pobrany plik i kliknij repository.Firestickplusman-0.1.2 > Poczekaj na powiadomienie.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Dodatki Firestickplusman > zainstalować > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Jak zainstalować fantastyczny dodatek Kodi na Krypton w wersji 17.6 lub nowszej

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ikona ustawień > Kliknij Menedżer plików.jak zainstalować fantastyczny dodatek do kodi
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj Źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz to URL http://fspmkodi.com/repo/ > Kliknij OK > Nazwij to źródło mediów „Fantastyczne repozytorium” > Kliknij OK.jak zainstalować fantastyczny kodi addon na wersji Krypton 17.6 lub starszej
 3. Wróć do głównego menu Kodi, naciskając WYJŚCIE klucz wiele razy > Kliknij Dodajons > Kliknij Pudełko W kształcie Ikona.fantastyczny kodi
 4. Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Wybierz Fantastyczne repozytorium> Kliknij Repo > repository.firestickplusman-0.1.2.zipfantastyczny dodatek do kodi
 5. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn > Wybierz Dodatki Firestickplusman > Wideo Dodajons > Wybierz Fantastyczny > Kliknij zainstalować> Poczekaj na zainstalowanie dodatku.jak dodać fantastyczny kodi addon
 6. Po wyświetleniu powiadomienia wróć do Główny Menu> Dodajons> otwarty Wideo Dodajons > Kliknij Fantastyczny > Przeglądaj swoje ulubione treści i ciesz się nimi!

fantastyczne pobieranie kodi addon

Jak zainstalować Fantastyczny Kodi Addon – przewodnik wideo

Jak zainstalować fantastyczny dodatek Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ikona systemu > otwarty Menedżer plików.
 2. Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz to URL http://fspmkodi.com/repo/ > Kliknij Gotowe > Nazwij to źródło mediów „Fantastyczny Repo > Gotowe> Kliknij dobrze.
 3. Iść do Menu główne Kodi naciskając klawisz ESC wiele razy > Kliknij System> Dodajons > zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Wybierz Fantastyczne repozytorium> Kliknij Repo > Kliknij repository.firestickplusman-0.1.2.zip
 4. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn > Kliknij Dodatki Firestickplusman > otwarty Wideo Dodajons > Wybierz Fantastyczny > Kliknij zainstalować> Poczekaj na zainstalowanie dodatku.
 5. Po wyświetleniu powiadomienia wróć do Główny Menu> Dodajons> otwarty Wideo Dodajons> Fantastyczny.

Możesz teraz przeglądać swoje ulubione treści i cieszyć się fantastycznym doświadczeniem Kodi!

Jak zainstalować Fantastyczny Kodi Addon na Fire Stick

Będziesz mógł zainstalować Fantastyczny dodatek Kodi na Fire Stick po zainstalowaniu Kodi. Możesz skorzystać z naszego przewodnika, aby zainstalować Kodi na Fire Stick.

Aby zainstalować dodatek Fantastic Video na Fire Stick, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku:

 1. Uruchomić Ogień Kij > Iść do Ustawienia > System.
 2. otwarty Deweloper Opcje > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z Nieznane źródła.
 3. Wróć do Kodi Fire Stick Dom > Kliknij Szukaj > Rodzaj Kodi > otwarty Kodi.
 4. Po otwarciu Kodi postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować Fantastyczną wersję Kodi Krypton. Procedura jest podobna do procedury Kryptona.

Fantastyczny dodatek Kodi nie działa / błędy / problemy

Fantastyczne Kodi nie udało się zainstalować zależności

Ten błąd zwykle występuje, gdy występuje problem z repozytorium. Jeśli wystąpi ten błąd, repozytorium może być wyłączone lub aktualizowane.

Rozwiązanie

Możesz dać mu trochę czasu i sprawdzić później, czy przyczyną problemu była aktualizacja, czy łącze zostało zamknięte. W przypadku wyłączenia adresu URL spróbuj użyć alternatywnego adresu URL.

Fantastyczne Kodi nie mogło połączyć się z repozytorium

Oznacza to, że wprowadzono niepoprawny link do źródła repozytorium lub wystąpił błąd składniowy.

Rozwiązanie

Upewnij się, że podałeś poprawny adres URL, aby uniknąć takiego błędu.

Fantastyczne recenzje Kodi Addon

Użytkownicy potrzebują forum do wyrażania swoich opinii, krytyki i wsparcia dla dodatków. Czy jest lepsze miejsce niż Reddit? Wątek po wątku, zobaczysz mieszane komentarze.

Spójrz na ten komentarz, ten użytkownik nazywa Fantastic widelcem Covenant, mimo że ten użytkownik nie używał go pomimo jego instalacji.

fantastyczna recenzja

Niektórzy użytkownicy przywoływali kalambury i sarkazm:

fantastyczna recenzja reddit

Są też tacy, którzy nawet poszli do głębi swojego kodu:

fantastyczny addon kodi

Fantastyczne alternatywy Kodi

 1. Exodus
 2. Przymierze
 3. Gurzil
 4. Opór
 5. Geneza
 6. 321 filmów
 7. Kodi niekodowane

Podsumowanie

Bez wahania można powiedzieć, że dodatek Fantastic Kodi jest taki, jak sama nazwa wskazuje. Fantastyczni użytkownicy Kodi chwalą jego funkcjonalność i linki bardzo wysoko i oceniają ją bardziej niż Covenant. Możemy powiedzieć, że ten dodatek mógł po prostu pozostawić Covenant.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me