Openload to długoletnia usługa hostingu plików, która oferuje swoje usługi użytkownikom Kodi. W przypadku popularnych dodatków Kodi, takich jak Covenant i Exodus, oferujących strumienie Openload, ważne jest, aby wiedzieć, jak zainstalować Openload na Kodi.

Wiadomości KodiSłyszałem o Kodi CRACKDOWN? Tak, są prawdziwe & blokowanie milionom oglądania bezpłatnych treści. VPN może zachować Twoją anonimowość i bezpieczeństwo. PureVPN to najlepsze rozwiązanie do ochrony przed zawiadomieniami DMCA i problemami z prawami autorskimi & odblokowanie różnych dodatków, takich jak Neptune Rising, Covenant lub GAIA.purevpn cta

Więc bez dalszej zwłoki, przejdźmy do tego!

 1. Jak zainstalować Openload na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej
 2. Jak wyłączyć Openload na Kodi
 3. Openload Kodi Recenzje
 4. Kod Openload nie działa / błędy / problemy

Jak zainstalować Openload na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Uruchomić Kodi w twoim systemie > Iść do Ustawienia (Ikona w kształcie koła zębatego) w górnym menu > Kliknij Menedżer plików > Przewiń w dół i dotknij dwukrotnie Dodaj źródło.Jak zainstalować openload na kodi
 2. Kiedy okno pojawi się na ekranie, kliknij ‘Żaden’ opcja > Rodzaj URL repozytorium Dandy Media http://www.dandymedia.club/repo/ > Kliknij dobrze > Wpisz nazwę repozytorium, tj. Dandy Media > Kliknij dobrze i zamknij pudełko.Jak zainstalować openload na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Wróć do Kodi Home naciskając „Backspace” klawisz na klawiaturze > Następnie przejdź do Dodatki menu po lewej stronie > Wybierz Instalator pakietów (Ikona w kształcie pudełka) w lewym górnym rogu.openload na kodi
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip > Znajdź i kliknij Dandy Media > Repository.dandymedia.zip > Instalacja repozytorium zajmie kilka minut.instalacja kodi openload
 5. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Przewiń w dół, aby znaleźć Dandy Media > Iść do Dodatki wideo > Wybierz Openload z listy > Kliknij zainstalować.Ustawienia Opeload kodi
 6. Po zainstalowaniu Openload przejdź do Kodi Home > Kliknij Dodatki > Następnie Dodatki wideo > Openload > Ciesz się filmami!

jak zainstalować openload na kodi jarvis w wersji 16 lub niższej

Jak zainstalować Openload na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchomić Kodi Jarvis w twoim systemie > Kliknij System > Następnie Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 2. Kliknij ‘Żaden’ kiedy pojawi się okno > Rodzaj URL http://www.dandymedia.club/repo/ > Kliknij Gotowe > Wpisz imię „Dandy Media” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 3. Teraz wróć do Menu główne Kodi > Następnie wybierz System menu ponownie > Kliknij Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Następnie Dandy Media > repository.dandymedia.zip
 4. Iść do Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Dandy Media Repository > Dodatki wideo > Wybierz Openload > zainstalować > Cieszyć się!

Jak wyłączyć Openload na Kodi

 1. Wyłączenie Openload na Kodi jest dość proste. Wystarczy wykonać następujące kroki:
 2. Uruchom Kodi w swoim systemie > Przejdź do ustawień > następnie Ustawienia systemowe.
 3. Przejdź do dodatków i wybierz „Zarządzaj zależnościami”.
 4. Teraz wybierz „URL Resolver” > następnie Skonfiguruj.
 5. Poszukaj Openload pod jedną z list resolvera.
 6. Po zlokalizowaniu Openload wyłącz opcję „Włącz”.

Openload Kodi Recenzje

Wielu użytkowników Kodi szuka bezpieczeństwa i ochrony podczas korzystania z Openload. Jednym z głównych problemów jest ujawnienie twojego adresu IP podczas parowania z Openload. Użytkownik na reddit miał te same obawy, ale zapalona społeczność Kodi szybko mu pomogła.

przegląd kodi openload

Podobnie inny użytkownik Kodi szukał sposobu na użycie Openload na Firestick.

przegląd reddit openload

Kod Openload nie działa / błędy / problemy

Gdy zaczniesz korzystać z Openload, napotkasz wiele błędów podczas konfigurowania dodatku. Niektóre z najczęstszych błędów to:

Autoryzacja Openload Stream w Kodi Firestick

Dla użytkowników korzystających z Openload na PC lub Mac, sparowanie urządzenia nie stanowi problemu. Jednak autoryzacja strumienia Openload na Kodi Firestick wprawiła wielu użytkowników w zakłopotanie. Ale możesz łatwo rozwiązać ten błąd.

Ponieważ Openload paruje twój adres IP, wszystkie urządzenia korzystające z tego samego adresu powinny zostać sparowane. Jeśli Firestick jest podłączony do tej samej sieci Wi-Fi, powinien mieć ten sam adres IP. Wszystko, co musisz zrobić, to sparować się z Openload z dowolnym innym urządzeniem (PC, Mac, telefon z Androidem itp.), A Firestick zostanie również sparowany podczas procesu.

Autoryzacja Openload Stream Kodi 17

Ten błąd zwykle występuje, gdy nie zaznaczysz pola captcha. Podczas parowania z Openload upewnij się, że zaznaczyłeś pole „Nie jestem robotem”. To rozwiąże błąd autoryzacji strumienia Openload dla Kodi 17.

Zapakować

Tam macie, ludzie, doszliśmy do końca naszego przewodnika Openload. Możesz użyć metody pokazanej powyżej, aby zainstalować Openloa na Kodi 17 lub Kodi 16. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z uruchomieniem dodatków, sprawdź wymienione przez nas błędy. Jeśli problem będzie się powtarzał, napisz do nas komentarz poniżej, a my Ci pomożemy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me