Z popiołów Genesis narodził się nowy dodatek o nazwie Genesis Reborn. Dzięki ulepszonym funkcjom i zaktualizowanym linkom Genesis Reborn naprawdę zasłużyła na swoją nazwę w świecie Kodi. Wkrótce stanie się jednym z najpopularniejszych dodatków wideo dla Kodi i dopasuje jego preferencje do Exodus lub Covenant.

W tym przewodniku przedstawiamy szczegółowe kroki instalacji Genesis Reborn na Kodi. Po zainstalowaniu Genesis Reborn możesz oglądać filmy i programy telewizyjne przez cały dzień. Genesis Reborn jest jednym z dodatków, który działa również na Xbox One Kodi.

Contents

Jak zainstalować Genesis Reborn na Kodi – Video Guide

Jak zainstalować Genesis Reborn na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. otwarty Kodi w twoim systemie > Kliknij Ikona ustawień, ikona typu koła zębatego znajdująca się u góry > Kliknij Menedżer plików opcja > Teraz przewiń w dół, aby dwukrotnie kliknąć Dodaj źródło.jak zainstalować genesis odrodzoną na kodi
 2. Po dwukrotnym kliknięciu Dodaj źródło zobaczysz okno na ekranie > Wymagałoby to repozytorium URL więc wpisz http://jesusboxrepo.xyz/repo/ > Teraz wpisz nazwę repozytorium „Jesus Box” > Kliknij dobrze i kliknij dobrze ponownie, aby pudełko się zamknęło.jak zainstalować genesis reborn na kodi krypton wersja 17
 3. Po zamknięciu pudełka musisz wrócić do Ekran główny Kodi klikając ‘Wyjście’ przycisk na klawiaturze > Teraz kliknij Dodatki patka > Tutaj kliknij Instalator pakietów ikona pola.plik zip genesis reborn
 4. Stamtąd musisz kliknąć Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Jesus Box > Masz teraz wiele opcji, kliknij Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Instalacja repozytorium zajmie kilka chwil.geneza odrodzona na Kodi
 5. Teraz wybierz opcję Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Repozytorium Jesus Box > Dodatki wideo > Genesis Reborn > zainstalować > Poczekaj, aż dodatek zostanie zainstalowany.genesis reborn setup kodi
 6. Aby oglądać filmy i programy telewizyjne na dodatku Genesis Reborn Kodi, przejdź do Menu główne Kodi > Kliknij Kodi Dodatki > Dodatki wideo > Genesis Reborn.

genesis reborn ustawienia kodi

Jak zainstalować Genesis Reborn na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis na swoim komputerze > Następnie kliknij opcję Systemy znajdującą się z przodu > Teraz kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło, aby uzyskać pole > Skopiuj i wklej adres URL http://jesusboxrepo.xyz/repo/ i kliknij Gotowe > Nazwij repozytorium „Jesus Box” i kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 2. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi > Kliknij System > Następnie dodatki > Stąd musisz wybrać Zainstaluj z pliku zip > Znajdź Jesus Box na liście i kliknij na niego > Teraz kliknij Repository.Jesusboxtv-1.0.3 > Instalacja zajmie trochę czasu.
 3. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Jesus Box > Dodatki wideo > Genesis Reborn > zainstalować > Teraz ciesz się oglądaniem filmów i programów telewizyjnych.

Genesis Reborn Review

Wielu użytkowników Reddit ma wrażenie, że Zen (Elysium) i Genesis Reborn są obecnie najlepszymi dodatkami Kodi do strumieniowego przesyłania filmów i programów telewizyjnych. Jednak Elysium obecnie nie działa, co pozostawia samotnego wojownika Genesis Reborn.

genesis reborn recenzja reddit

Dodatek Exodus Kodi był wcześniej nazywany Genesis. To wtedy Genesis ustąpił z władzy. Genesis ożywił swoją starą markę, która nazywała się Genesis Reborn. Oba te źródła są dobre do oglądania filmów i programów telewizyjnych.

#kodi Dobra wiadomość Fani Kodi, istnieje nowy program, taki jak exodus, nazywa się Genesis Reborn i jest naprawdę dobry dla filmów / telewizji 1/2 =

– DJ X-TRA (@ djxtra74a) 15 lipca 2023 r

Genesis Reborn nie działa / problemy / błędy

Może istnieć wiele powodów, dla których Genesis Reborn może nie działać. Niektóre z błędów współpracy z ich rozwiązaniami podano poniżej:

Nie można pobrać błędu informacji o katalogu

Ten błąd jest spowodowany awarią repozytorium lub źródła repozytorium. Występuje, gdy źródło repozytorium zniknie lub zostało zamknięte. Oprócz tego błąd ten może również wystąpić z powodu błędu ludzkiego podczas wpisywania nieprawidłowego adresu URL repozytorium.

Rozwiązanie

Aby uniknąć błędu ludzkiego, użytkownicy Kodi muszą sprawdzić, czy na końcu adresu URL repozytorium znajduje się ukośnik końcowy (/). Aby uniknąć tego błędu, musisz wpisać ukośnik (/) na końcu adresu URL.

Ale jak wiedzieć, kiedy ten błąd wystąpi z powodu zamknięcia repozytorium? Możesz sprawdzić, czy repozytorium działa, po prostu wpisz adres URL w przeglądarce internetowej. Jeśli otworzy link, oznacza to, że repozytorium działa.

Sprawdź dziennik, aby uzyskać więcej informacji

Ten błąd może doprowadzić każdego do szaleństwa. Przyczyną tego błędu jest to, że dodatek jest już dostępny lub treść jest ograniczona geograficznie.

Rozwiązanie

Jeśli dodatek nie jest już dostępny, oznacza to, że został zamknięty. Jeśli jest ograniczony geograficznie, możesz uzyskać Kodi VPN, aby rozwiązać problem. VPN omija ograniczenia geograficzne i możesz łatwo przesyłać strumieniowo filmy na Kodi.

Genesis Reborn nie udało się zainstalować zależności

Błąd instalacji nie powiódł się najczęściej, gdy repozytorium, z którego zainstalowano dodatek, jest uszkodzone. Ten błąd może również pojawić się, gdy źródło repozytorium jest uszkodzone, ale repozytorium lub plik zip pozostaje nienaruszony.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy rozważyć zainstalowanie dodatku Genesis Reborn Kodi z wiarygodnego źródła, tj. Z repozytorium Jesus Box. Proces instalacji wzmianki o Genesis Reborn na tym blogu pochodzi z repozytorium Jesus Box. Więc czuć się bezpiecznie i zainstaluj Genesis Reborn.

Pobierz Genesis Reborn

Aby zainstalować dodatek Genesis Reborn Kodi bezpośrednio na komputerze, musisz wykonać kilka kroków. Ale wcześniej musisz pobrać plik zip Jesus Box Repository na swój komputer.

 1. Po zakończeniu pobierania otwórz Kodi > Kliknij Dodatki > Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Tutaj musisz nawigować po pobranym pliku zip z komputera > Poczekaj na instalację.
 2. Teraz wybierz Instaluj z repozytorium > Kliknij na repozytorium Jesus Box > Dodatki wideo > Genesis Reborn > zainstalować > Cieszyć się!

Podsumowanie

Genesis Reborn to wschodzący dodatek Kodi, który szybko zdobywa popularność w społeczności Kodi. Wymaga rozpoznania od użytkowników Kodi, co sprawiłoby, że byłby niespotykany w porównaniu z Exodusem. Dlatego udostępniliśmy pełny przewodnik na temat instalacji Genesis Reborn na Kodi.