Jak działa GitHub

Przeglądarka GitHub jest rzeczywiście przełomową innowacją w świecie Kodi. Jedna przeglądarka pozwala użytkownikom wyszukiwać ulubione dodatki i repozytoria kodi. Dodatek GitHub Browser zgarnia cały serwer hostingowy GitHub zgodnie z zapytaniem użytkownika, a następnie zapewnia użytkownikowi względne wyniki.

Ułatwia to użytkownikowi instalację i pomaga oszczędzać czas i pamięć systemową. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować przeglądarkę GitHub Kodi i doświadczyć zupełnie nowej, ulepszonej funkcjonalności Kodi.

Wprowadzenie do przeglądarki GitHub

GitHub to jeden przystanek dla maniaków i rozwiązanie ich problemów. Użytkownicy wolą GitHub do pobierania dowolnego pliku Zip ze strony internetowej, ponieważ zawiera pliki instalacyjne dla prawie wszystkich programów i aplikacji. Nawet użytkownicy Kodi wolą używać GitHub do pobierania swoich ulubionych repozytoriów dodatków.

Wszystkie najnowsze repozytoria dodatków są przesyłane na GitHub przez ich twórców. Dlatego nawet jeśli łącza źródłowe repozytorium są zamknięte, użytkownicy mogą pobierać repozytoria za pośrednictwem GitHub.

Funkcje GitHub Browser Kodi

PlusyCons
Łatwy w użyciuNietrwały
Jeden dodatek do wszystkich innych dodatkówDostarczone niewiarygodne pliki zip
Łatwość znajdowania niepopularnych dodatkówW trakcie procesu rozwoju
Zachęcanie nowych programistów

Jak zainstalować przeglądarkę GitHub na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

 1. Uruchomić Kodi > Kliknij Ustawienia.jak zainstalować kodi w przeglądarce github
 2. otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródłojak zainstalować kodi przeglądarki github na Kryptonie w wersji 17.6 lub nowszej
 3. Pojawi się okno dialogowe, kliknij tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ > Wpisz to URL http://fusion.tvaddons.co/ > Kliknij dobrze.pobierz kodi do przeglądarki github
 4. Nazwij tę nazwę źródła medialnego jako „Repozytorium dodatków telewizyjnych > Kliknij dobrze > Sprawdź dwukrotnie URL i imię i Kliknij OK jeszcze raz.jak zainstalować kodi przeglądarki github na Firestick
 5. Wróć do Ekran główny Kodi > Teraz otwarte Dodatki menu > Kliknij Ikona pola > Wybierz Zainstaluj z pliku zip.jak zainstalować kodi przeglądarki github w wersji jarvis 16
 6. otwarty Repozytorium dodatków telewizyjnych > Wybierz zacznij tutaj > otwarty plugin.program.indigo-4.0.0.zip.Kodi przeglądarki github nie działa błędy i problemy
 7. Pojawi się powiadomienie z informacją „Zainstalowano dodatek Indigo” > Po wyświetleniu powiadomienia wróć do Ekran główny Kodi > otwarty Menu dodatków> Iść do Dodatki wideo > Kliknij Indygo.Konfiguracja kodi przeglądarki github
 8. Teraz kliknij Instalator dodatków > Kliknij Przeglądarka GitHub.Ustawienia kodi przeglądarki Github
 9. Zamknij okno dialogowe instrukcji, które się pojawi.
 10. Na liście zobaczysz trzy opcje, tj. Nazwa użytkownika GitHubNazwa repozytorium i Nazwa dodatku. Wybierz pożądane parametry wyszukiwania.

Jak zainstalować GitHub Browser Kodi na Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis V16 > Kliknij System.
 2. otwarty Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 3. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://fusion.tvaddons.co/ > Kliknij Gotowe.
 4. Nazwij to źródło „TV Dodatki ” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wrócić do Ekran główny Kodi > Kliknij System.
 6. Kliknij Dodatki > Wybierać Zainstaluj z pliku zip > Wybierz Dodatki telewizyjne > Wybierz zacznij tutaj > Wybierz plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. Wrócić do Ekran główny Kodi > Kliknij Indygo.
 8. otwarty Instalator dodatków > otwarty Przeglądarka GitHub > Zamknij wyskakujące okno dialogowe.
 9. Teraz wyszukaj żądany dodatek, używając nazwy programisty, nazwy dodatku lub nazwy repozytorium.

Jak zainstalować GitHub Browser na Kodi Fire Stick

Zainstaluj Kodi na Fire Stick przed zainstalowaniem przeglądarki GitHub. Następnie wykonaj następujące kroki:

 1. otwarty Kodi na Fire Stick
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Teraz zapoznaj się z opisaną wcześniej procedurą instalowania dodatku do przeglądarki GitHub dla Kodi Krypton V.17. Pozostała procedura będzie odtąd taka sama.

Pobieranie GitHub Browser Kodi

 1. Pobierz plik zip > Iść do Ekran główny Kodi > otwarty Dodatki > Kliknij Ikona pola > Wybierz Zainstaluj z pliku zip.
 2. Przeglądaj swój system i otwórz pobrany plik zip repozytorium.
 3. Pojawi się powiadomienie „Zainstalowano dodatek Indigo” > Wrócić do Ekran główny Kodi > otwarty Menu dodatków> otwarty Dodatki wideo > Kliknij Indygo.
 4. Kliknij Instalator dodatków > Kliknij Przeglądarka GitHub.
 5. Zamknij okno dialogowe instrukcji.
 6. Teraz wyszukaj dodatek według nazwy programisty, repozytorium lub samego dodatku.

Błędy przeglądarki GitHub / nie działa / problemy

Nie można znaleźć żądanego dodatku / repozytorium

Podczas wyszukiwania dodatków lub repozytoriów możesz nie uzyskać pożądanych rezultatów lub przeglądarka może udostępniać nieistotne lub niewłaściwe repozytoria. Istnieje wiele dodatków obecnych na serwerach GitHub, dlatego ich wyszukiwanie nie jest tak proste, jak się wydaje. Przeglądarka wyświetli wyniki zapytania według tego, co znajdzie odpowiednie lub względne względem zapytania wyszukiwania.

Naprawić

Upewnij się, że zapytanie jest poprawne i poprawnie używasz nazwy programisty lub repozytorium. Najlepszą praktyką jest wyszukiwanie według nazwy programisty. Pokazuje dość dokładne wyniki w porównaniu do innych wskaźników zapytań.

Instalacja dodatku nie powiodła się

Ponieważ sam dodatek jest w fazie rozwoju, dlatego instalacja dodatku może się nie powieść. W niektórych przypadkach sam dodatek został zainstalowany idealnie, ale inne dodatki, które próbowano zainstalować za pomocą przeglądarki GitHub, nie zostały zainstalowane.

Naprawić

Jeśli chodzi o awarie instalacji dodatków do przeglądarki GitHub, wkrótce zostaną rozwiązane, gdy wszystkie błędy zostaną naprawione. Natomiast w przypadku innych dodatków, które nie zostały zainstalowane przez przeglądarkę GitHub, mogły się nie udać z powodu nieprawidłowego wyboru pliku Zip. Upewnij się, że wybierasz prawidłowe pliki zip wyświetlane przez tę przeglądarkę.

Ostatnie słowa

Przeglądarka GitHub jest niesamowitą rzeczą opracowaną przez TV Addons, ponieważ umożliwiła użytkownikom Kodi korzystanie z Kodi bez konieczności przeszukiwania repozytoriów dodatków. Użytkownikom trudno jest znaleźć działające linki źródłowe repozytoriów, podczas gdy wszystkie są dostępne w GitHub. To z pewnością niesamowity rozwój i zalecamy wypróbowanie go. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować GitHub Browser Kodi i upewnij się, że korzystasz z najlepszej sieci VPN dla usługi Kodi, aby zachować ochronę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me