Byłoby tylko kilka dodatków, w których można oglądać mnóstwo kanałów IPTV, a dodatek i4atv może znajdować się na szczycie tej listy.

Korzystanie z VPN dla Kodi jest wysoce zalecane podczas przesyłania strumieniowego z dodatkami IPTV Kodi, ponieważ mają one strumienie ograniczone geograficznie i musisz upewnić się, że bezpiecznie przesyłasz strumieniowo.

Ostrzeżenie: Przesyłanie strumieniowe ulubionego programu lub filmu za pomocą dodatków innych firm bez sieci VPN z pewnością spowoduje problemy z prawami autorskimi i naruszeniami. Rozważane są nieoficjalne dodatki Kodi NIELEGALNY w większości krajów. To jest gdzie Kodi VPN chroni twoją tożsamość & chroni Cię przed prawami autorskimi i zawiadomieniami DMCA, jednocześnie odblokowując treści z ograniczeniami geograficznymi.
 CTA

I4atv to najnowszy dodatek do kanału IPTV Kodi, który w jakiś sposób udaje się przesyłać strumieniowo wiele popularnych kanałów z całego świata. Zobacz naszą najlepszą listę dodatków Kodi, aby dowiedzieć się, który dodatek znajduje się na szczycie listy.

W tym przewodniku instalacji omawiamy sposób instalacji i4atv na Kodi, abyś mógł oglądać na żywo wydarzenia sportowe na swoim urządzeniu.

 1. Jak zainstalować i4atv na Kodi Leia / Krypton wersja 18 / 17.6
 2. Jak zainstalować i4atv na Kodi Jarvis w wersji 16
 3. i4atv Repo Zip Pobierz
 4. i4atv Apk
 5. i4atv nie działa / błędy / problemy

Jak zainstalować i4atv na Kodi Leia / Krypton w wersji 18 / 17.6 lub wyższej

 1. Uruchom Kodi Krypton w twoim systemie > Kliknij Ikona zębatki (Ikona ustawień) znajduje się na górze > Wybierz opcję Menedżer plików > Po lewej stronie przewiń w dół i kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.Jak zainstalować i4atv-on-Kodi
 2. Wkrótce na ekranie pojawi się pole, więc Stuknij w ‘Żaden’ i wklej URL http://srp.nu/ > Kliknij dobrze > Teraz u dołu pola wpisz nazwę repozytorium „Super Repo” > Kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.jak zainstalować i4atv na Kodi krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Iść do Strona główna Kodi dotykając ‘Wyjście’ klawisz na klawiaturze > Następnie idź do Dodatki menu > Wybierz Ikona pola na szczycie.i4atv w Kodi
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z pliku zip > Tutaj zobaczysz okno, więc przewiń w dół i wybierz Super Repo > Następnie Krypton > Kliknij Repozytoria > SuperRepo > Teraz kliknij SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Instalacja zajmie kilka minut.Konfiguracja kodu i4atv
 5. Po zainstalowaniu repozytorium w prawym górnym rogu ekranu pojawi się wyskakujące okienko, które potwierdzi instalację > Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytoria SuperRepo [Krypton] [v7].ustawienia i4atv kodi
 6. Teraz wybierz Repozytorium dodatków > Tutaj znajdziesz listę wielu repozytoriów Super Repo, więc kliknij SuperRepo All [Krypton] [v7] > Kliknij zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie repozytorium.Konfiguracja kodu i4atv
 7. Teraz wróć ponownie do Zainstaluj z repozytorium opcję naciskając ‘Wyjście’ klawisz na klawiaturze > Przewiń w dół i kliknij SuperRepo All [Krypton] [v7] > Wybierz Dodatki wideo > Przewiń w dół, aby znaleźć i4atv > Trafienie zainstalować > Poczekaj na zakończenie instalacji.jak zainstalować i4atv DX na kodi jarvis w wersji 16 lub niższej
 8. Dodatek i4atv jest teraz zainstalowany > Aby otworzyć dodatek i4atv 2017, wróć do Kodi Home > Wybierz Dodatki opcja > Kliknij Dodatek wideo > Po prawej stronie ekranu kliknij i4atv > Cieszyć się!

Jak zainstalować i4atv na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. otwarty Kodi Jarvis > Iść do System menu > Kliknij podmenu ‘Menedżer plików’ > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło znajduje się poniżej.
 2. Kliknij ‘Żaden’ opcja, gdy pojawi się okno > Wpisz URL http://srp.nu/ > Kliknij Gotowe > Na dole wpisz nazwę repozytorium „Super Repo” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 3. Wróć do Menu główne Kodi naciskając „Backspace” klawisz na klawiaturze > Kliknij System > Następnie Dodatki > Teraz dotknij Zainstaluj z pliku zip opcja > Z pola wybierz Super Repo > Kliknij Jarvis > Następnie Repozytoria > SuperRepo > Teraz wybierz superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Po zainstalowaniu Super Repo kliknij Zainstaluj z repozytorium > Znajdź i kliknij Repozytoria SuperRepo [Jarvis] [v6] > Repozytorium dodatków > Wybierz SuperRepo All [Jarvis] [v6] > zainstalować.
 5. Wróć do Zainstaluj z repozytorium opcja > Kliknij SuperRepo All [Jarvis] [v6] > Dodatki wideo > Wybierz i4atv > Trafienie zainstalować.

i4atv Repo Zip Pobierz

Innym sposobem zainstalowania i4atv 2017 jest pobranie pliku zip Super Repo Repository. Przed rozpoczęciem instalacji pobierz plik zip od dołu:

W przypadku Krypton: Pobierz plik ZIP Super Repo

W przypadku Jarvis: Pobierz plik ZIP Super Repo

 1. otwarty Kodi Krypton > Iść do Dodatki > Ikona pola na szczycie > Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Nawigować lub Przekazać plik pobrany plik zip Super Repo > Poczekaj na zainstalowanie.
 2. Iść do Zainstaluj z repozytorium opcja > Kliknij Repozytoria SuperRepo [Krypton] [v7] > Repozytorium dodatków > SuperRepo All [Krypton] [v7] > zainstalować.
 3. Po zainstalowaniu naciśnij „Backspace” klawisz dwa razy, a następnie przewiń w dół, aby wybrać SuperRepo All [Krypton] [v7] > Iść do Dodatki wideo > Wybierz i4atv > Kliknij zainstalować > Cieszyć się!

i4atv Apk

Teraz możesz zainstalować i4atv na urządzeniu z Androidem, pobierając APK i4ATV. Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować i4atv apk na Fire Stick / TV lub innym urządzeniu z Androidem.

 1. Pobierz i4atv APK
 2. Na urządzeniu z Androidem nawiguj po pobranym pliku.
 3. Otwórz kreatora instalacji i rozpocznij instalację i4atv. Sprawdź te najlepsze kreatory kodi.

i4atv Reddit Recenzje

Dzięki Bogu za ten strumień i4atv.us, ponieważ nie mogę sprawić, by ESPN działał przez całe moje życie…

– Gymtertainment (@Gymtertainment) 15 kwietnia 2017 r

Tylko garść dodatków Kodi jest w stanie przesyłać strumieniowo kanał ESPN na żywo na Kodi. Zostało to potwierdzone przez wielu użytkowników Kodi, ponieważ jest to dodatek do oglądania sportów na żywo. Zapewnia ci sportową akcję na żywo z całego świata.

Jakieś dobre linki do sesji 2? I4atv.us buforuje dla mnie non stop

– Daniel (@ Daniel_san2013) 14 kwietnia 2017 r

Chociaż dodatek i4atv Kodi oferuje duży wybór do przesyłania strumieniowego, ale buforowanie jest powszechnym problemem, z którym borykają się większość. Buforowanie Kodi może zrujnować cały fundusz podczas oglądania sportu, więc postępuj zgodnie z poniższą sekcją, aby rozwiązać problemy z buforowaniem i4atv.

i4atv nie działa / błędy / problemy

Problemy z buforowaniem

Buforowanie jest częstym problemem w przypadku dodatków, a szczególnie w i4atv. Buforowanie kodi występujące podczas filmów i programów telewizyjnych jest równie denerwujące podczas oglądania sportów na żywo. Może to zepsuć całą zabawę, ale co najważniejsze, może zachęcić użytkowników do ponownego odwiedzania Kodi.

Rozwiązanie

Problem buforowania Kodi występuje z powodu zwiększenia pamięci podręcznej Kodi. Dlatego zalecamy użytkownikom Kodi wyczyszczenie pamięci podręcznej za pomocą Kreatora Merlin. Oprócz czyszczenia pamięci podręcznej Kreator Merlin usuwa również miniatury i pakiety.

Nie udało się zainstalować zależności

Podczas instalowania dodatku i4atv innego niż Super Repo użytkownicy Kodi często otrzymują błąd o nazwie „Nie można zainstalować zależności”. Ten problem zwykle występuje, gdy repozytorium lub dodatek przestaje działać lub przechodzi aktualizację.

Rozwiązanie

Istnieje proste rozwiązanie tego problemu i polega ono na zainstalowaniu prawidłowego repozytorium dla i4atv. Super Repo to odpowiednie repozytorium do instalacji i4atv. Dlatego udostępniliśmy przewodnik instalacji od Super Repo, który rozwiąże problem.

Podsumowując

Dodatek i4atv Kodi robi duże wrażenie na użytkownikach Kodi dzięki imponującej liście kanałów IPTV dostępnych do przesyłania strumieniowego. Ten dodatek można znaleźć w repozytoriach Super Repo wśród wielu innych dodatków. Ten przewodnik instalacji zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji i4atv na Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me