icefims-kodi-add-on

Ten dodatek jest dostępny z Kodil Repository i został opisany w Kodi Leia, Krypton i Kodi Jarvis w tym przewodniku.

Od wielu lat IceFilms spełnia swoje oczekiwania jako jeden z najlepszych dodatków do filmów w świecie Kodi. Możesz filmować przez cały dzień.

Upewnij się, że używasz VPN Kodi do ochrony swojej obecności w Internecie przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami. Oprócz tego zapewni również nieograniczony dostęp do wielu treści, które są ograniczone w Twoim regionie.

Jak zainstalować IceFilms w wersjach Kodi Leia i Krypton

 1. otwarty Kodi > Następnie przejdź do Ustawienia > Kliknij Plik Menedżer > Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj Źródło > Pojawi się okno, więc kliknij „Żaden’jak zainstalować Icefilms na Kodi
 2. Wpisz URL dla repozytorium http://kdil.co/repo/ > Następnie kliknij dobrze > Jeśli spojrzysz na dół, pojawi się pytanie o nazwę źródła medialnego, więc wpisz „Kodil Repo > Następnie kliknij dobrze.jak zainstalować IceFilms na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Iść do Kodi Dom > Następnie wybierz Dodajons opcja pojawiająca się w menu po lewej stronie > Teraz kliknij PudełkoIkona znajduje się w górnym menu.icefilms na konfiguracji kodi
 4. Na tej stronie musisz wybrać zainstalować od Plik zip opcja > Przewiń w dół, aby kliknąć „Kodil Repo’ > Wybierz repozytorium Kodil.zip > Instalacja repozytorium zajmie trochę czasu.icefilms kodi adres URL pobierania pliku zip
 5. Po zainstalowaniu kliknij Zainstaluj z repozytorium > Następnie wybierz Kodil Magazyn > Iść do Dodatki wideo > Następnie IceFilms > naciśnij zainstalować > Teraz poczekaj na zakończenie instalacji.icefilms o ustawieniach kodi
 6. Po zakończeniu wróć do ekranu głównego Kodi > Kliknij Dodatki > Następnie VDodatki ideo > Wreszcie możesz kliknąć IceFilms > Wybierz sekcję Filmy i ciesz się!

jak dodać Icefilms na Kodi

Jak zainstalować IceFilms na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis > Z przodu ekranu kliknij System > Następnie kliknij Plik Menedżer > Przewiń w dół, aby dwukrotnie kliknąć Dodaj Źródło.
 2. Kliknij ‘Żaden’ po otwarciu okna dialogowego > Następnie wpisz to URL http://kdil.co/repo/ i kliknij Gotowe > Teraz wpisz tę nazwę „Kodil Repo”I ponownie kliknij Gotowe jeśli pojawi się opcja > Następnie kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.
 3. Teraz idź do Kodi Dom > Kliknij System > Następnie Dodatki > Zainstaluj z pliku zip opcja > Spowoduje to przejście do innego pola, w którym musisz kliknąć Kodil Repo > Następnie Kodil.zip
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > To doprowadziłoby cię do wielu repozytoriów, więc kliknij Repozytorium Kodil > Wideo Dodatki > IceFilms > zainstalować > Ciesz się filmami i programami telewizyjnymi!

IceFilms Pobierz Zip URL

Istnieje możliwość pominięcia pierwszych trzech kroków w instalacji IceFilms Kodi 2019, wykonując następujące kroki:

 1. Pobierz plik ZIP IceFilms TUTAJ i zapisz go na komputerze.
 2. Otwórz Kodi > Następnie przejdź do dodatków > Ikona pola > Kliknij opcję Zainstaluj z pliku zip, a następnie przejdź do pobranego pliku i poczekaj na instalację.
 3. Przejdź do Instaluj z repozytorium > Repozytorium Kodil > Dodatki wideo > Następnie IceFilms > zainstalować > Cieszyć się!

IceFilms nie działa / poprawki / problemy w Kodi

Kiedy organy ścigania usunęły repozytorium Fusion, IceFilms musiało znaleźć inne repozytoria kodi, które pasowałyby, i właśnie tam zaczęły pojawiać się błędy. Niektóre błędy i ich naprawy podano poniżej:

IceFilms nie zainstalował zależności

IceFilms Kodi 2019 był po raz pierwszy dostępny w Fusion Repository. Po upadku Fusion wielu użytkowników Kodi próbowało zainstalować dodatek, ale wyświetlił się komunikat „Nie można zainstalować zależności”. Oznacza to, że w repozytorium, w którym ten dodatek był dostępny, brakowało niezbędnych plików.

Rozwiązanie

IceFilms jest teraz dostępny w Repozytorium Kodil, który działa doskonale. W naszym przewodniku powyżej omówiliśmy to samo podejście do repozytorium Fusion.

IceFilms nie działa

Użytkownicy Kodi również narzekają na brak przesyłania strumieniowego przez dodatek. Problemy te dotyczą twórców IceFilms, tj. Eldorado. Dodatek nie wychwytuje linków zewnętrznych i nie może zapewnić usługi przesyłania strumieniowego.

Rozwiązanie

W przypadku tego rodzaju błędu lepiej poczekać, aż programiści naprawią ten problem, a następnie spróbuj uzyskać dostęp do dodatku po kilku minutach. Czasami nawet aktualizacja może spowodować, że dodatek będzie działał w taki sposób.

IceFilms Kodi Recenzje

Ci trzej pracują świetnie, nie skrobiąc dobrze filmów z lodem. Miej to z repozytorium, a on mówi, że nie naprawione

– MO (@kmar_NY) 20 września 2017 r

Codzienne błędy i błędy doprowadziły do ​​silniejszej reakcji użytkowników Kodi w ostatnim miesiącu. Najczęstszym z nich jest problem skrobania. IceFilms jest wprowadzany przez repozytorium Kodil po tym, jak został porzucony przez Fusion Repository. Od tego czasu straciła swój urok.

Po co korzystać z icefilms, gdy convenant ma wszystko?

– Shaun Bradley (@ShaunBradders) 19 sierpnia 2017 r

Wygląda na to, że Covenant znalazło się w centrum uwagi w tak krótkim czasie, że wykorzenił świetny dodatek do swojego czasu. Ponieważ w dodatku IceFilms występuje zbyt wiele błędów, użytkownicy Kodi preferują najprostsze rozwiązanie, tj. Instalację Covenant. Spowodowało to spadek popularności IceFilms.

Podsumowując

IceFilms może nie być taki sam jak wcześniej, ale nadal zapewnia długie godziny rozrywki. Po zainstalowaniu Icefilms na Kodi możesz oglądać wszystkie najnowsze filmy. Ten dodatek można znaleźć w Kodil Repository i od tego czasu utracił swój urok.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me