ipvanish-on-firestick

Szukasz przewodnika na temat instalacji IPVanish na Firestick? Cóż, bez cienia wątpliwości, trafiłeś we właściwe miejsce!

W tej demonstracji krok po kroku przeprowadzę Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o jednym z najpopularniejszych VPN dla FireStick – IPVanish!

Oprócz wytycznych instalacyjnych IPVanish, ten artykuł rzuca światło na funkcje gwiazdy, a także opracowuje prostą procedurę testowania go na Amazon Firestick, po jego skonfigurowaniu.

Znajdziesz dokładnie to, czego szukałeś, bez zbędnych ceregieli, oto prosty krok po kroku proces instalacji IPVanish na Firestick, aby przejść AWOL kiedy tylko chcesz!

Jak zainstalować IPVanish na Firestick?

Dawno minęły czasy, gdy instalacja VPN na Firestick okazała się zniechęcającym procesem. Obecnie proces jest podobny do pobierania Subway Surfer na telefon, ponieważ IPVanish jest jednym z pierwszych dostawców VPN, których aplikacja jest dostępna (za darmo) do zainstalowania w sklepie Amazon Appstore!

Wykonując wymienione poniżej proste kroki, możesz pobrać aplikację w mgnieniu oka.

 1. Otwórz Firestick i przejdź do Szukaj opcja w menu w lewym górnym rogu strony głównej. Ekran będzie wyglądał jak lupa z literami od A do Z pojawiającymi się poniżej
 2. Znajdź pasek wyszukiwania, przewijając litery i wpisz „IPV” w barze
 3. Podczas pisania IPV pasek wyszukiwania wyświetli listę słów. Przewiń w dół i kliknij IPVanish
 4. Następny ekran będzie zawierał kilka szczegółów na temat IPVanish i an zainstalować Kliknij przycisk
 5. Podczas instalacji zostaniesz poproszony o wpisanie Nazwa Użytkownikai Hasło. Zaloguj się, aby kontynuować
 6. Po zakończeniu rejestracji kliknijZaloguj sie i zacznij korzystać z aplikacji IPVanish
 7. Możesz wybrać Połączyćprzycisk w nowo pobranej aplikacji. Twoje urządzenie do przesyłania strumieniowego może wysłać żądanie połączenia. Ta wiadomość poinformuje cię, że IPVanish chce monitorować ruch w sieci. Kliknij dobrze kontynuować. Jeśli chcesz wyłączyć VPN, naciśnij Rozłączyć się przycisk

Jak sprawdzić, czy IPVanish działa na Amazon Firestick?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy twoja IPVanish VPN działa na Amazon Firestick, czy nie, wykonaj te proste kroki.

 1. Przejdź do sklepu z aplikacjami Amazon i pobierz Mozilla Firefox lub Chrome. Obie przeglądarki można pobrać i używać całkowicie za darmo
 2. Teraz wciśnij opcję połączenia w IPVanish, aby nawiązać połączenie
 3. Uruchom pobraną przeglądarkę, wprowadzając ten adres URL- https://dnsleaktest.com
 4. Po wejściu na stronę możesz zobaczyć adres IP i lokalizację. Jeśli IPVanish działa, nie będzie podobny do tego, który już masz
 5. Na koniec wybierz test standardowy i upewnij się, że nie ma wycieków DNS podczas korzystania z VPN

Czy ważne jest używanie VPN z Firestick?

Chociaż nie jest to obowiązkowe, najlepiej jest zawsze używać VPN z Firestick. Ponieważ większość ludzi uważa, że ​​jest to kolejny niepotrzebny koszt, który może spowolnić połączenie internetowe Fire TV. Oto lista kilku powodów, które wystarczają do ustalenia, dlaczego nigdy nie należy używać Firestick bez VPN.

Łatwość korzystania z publicznego Wi-Fi

Jedną z głównych atrakcji Firestick jest jego przenośność, ponieważ małe pudełko można nosić wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Niemniej jednak oznacza to również, że będziesz korzystać z publicznego Wi-Fi w restauracjach, hotelach i innych takich miejscach, co jest bardzo niepewne i niebezpieczne!

Jeśli jednak zdarzy ci się korzystać z VPN, jego szyfrowanie pozwoli ci używać Firestick w tych nowych sieciach bez obawy, że wycieknie nawet cal twoich danych!

Dostęp do treści za granicą

Ze względu na masową strzelaninę w cyberprzestępczości i inne problemy związane z prywatnością cyfrową wiele stron woli izolować się od określonego regionu / kraju ze względów bezpieczeństwa. Ponieważ można uzyskać do nich dostęp tylko z adresu IP dozwolonego przez serwer, dostęp do takich stron internetowych jest niemożliwy, chyba że przebywasz w tym regionie.

VPN nie tylko zabezpiecza twoje dane, ale także zmienia adres IP, te aplikacje / oprogramowanie są zwykle najlepszym wyborem dla dużej liczby użytkowników z ograniczeniami geograficznymi do omijania serwerów i uzyskiwania dostępu do ograniczonej zawartości z dowolnego miejsca.

Bezpieczeństwo i ochrona

Firestick jest tworzony w wersji systemu operacyjnego Android o nazwie Fire OS. Chociaż Android jest bardzo popularny na całym świecie, jest również niepewny i niebezpieczny.

Użytkownicy Firestick są w rezultacie otwarci na ataki hakerów wraz z dostawcami usług internetowych, inwigilację ze strony rządów i innych takich organizacji. Korzystając z VPN, możesz uchronić się przed wszystkimi tymi zagrożeniami.

Dlaczego IPVanish jest lepszym wyborem dla Ciebie??

Pomimo faktu, że w branży jest teraz mnóstwo VPN, IPVanish jest bez wątpienia jednym z najlepszych VPN dla Firestick. Mam solidne powody, by poprzeć to roszczenie!

Ta sieć VPN zawiera oficjalny dodatek dostępny w sklepie Amazon App Store, który ułatwia instalację i uruchamianie. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie dla użytkowników Firestick i była jedną z pierwszych wśród kilku sieci VPN, która zapewnia dedykowane oprogramowanie dla urządzenia Amazon.

Co więcej, jeśli chodzi o Użytkownicy Kodi, IPVanish nie nakłada żadnych ograniczeń na ilość danych oraz typy używanych plików. IPVanish na serwerach Kodi całkiem dobrze, ponieważ odblokowuje także geograficznie ograniczone dodatki Kodi.

Jest znany jako jeden z najbezpieczniejszych dostawców na rynku 256-bitowy AES szyfrowanie, które można praktycznie złamać. Ma funkcje bezpieczeństwa, takie jak Ochrona przed wyciekiem DNS który dba o twoje dane osobowe. Jeśli pragniesz inteligentnego i płynnego przesyłania strumieniowego, ta VPN jest zdecydowanie dla Ciebie.

To nas kończy. Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? Jeśli masz jakieś pytania i sugestie, daj nam znać, zostawiając komentarz poniżej.

Plusy

 1. Ma ponad 1300 serwerów w ponad 70 krajach.
 2. Szyfrowanie klasy wojskowej AES-256 bitów.
 3. Obsługuje 8 różnych systemów operacyjnych i urządzeń.
 4. Zintegrowana funkcja Kill Switch .

Cons

 1. Jurysdykcja poniżej 14 oczu
 2. Oferuje jedynie 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wniosek

IPVanish jest bez wątpienia jednym z najlepszych dostawców VPN w branży, czego dowodzą jego cechy. Natychmiastowa łączność, najwyższe bezpieczeństwo i bezproblemowa prędkość są tym, czego oczekuje się od najlepszego dostawcy VPN. Pomimo wszystkich tych niesamowitych funkcji, jedna rzecz mnie niepokoi; podlega jurysdykcji 5 oczu.

Poza tym nie ma czegoś, co powstrzymałoby mnie przed poleceniem tej sieci VPN moim czytelnikom. Śmiało, wypróbuj tę VPN i mam nadzieję, że będziesz mieć z nią wspaniałe wrażenia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me