Zrozumieć jak zainstalować KODI na Apple TV 4,3,2,1 nie jest łatwym zadaniem. Uprościliśmy to, wykonując 8 prostych kroków, aby zainstalować KODI na Apple TV.

Jedną z najważniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach dla każdego streamera internetowego jest Kodi VPN, który może odblokować zastrzeżone witryny i zapewnić najwyższą prywatność w Internecie. Jeśli chcesz być opłacalny, możesz wypróbować bezpłatnych dostawców VPN Kodi. Po drugie, musisz zacząć od upewnienia się, że masz następujące rzeczy na swoim Apple TV, aby z łatwością zainstalować KODI. Upewnij się, że wiesz, jak zainstalować VPN na Kodi.

Contents

Kodi na Apple TV

Przed pospiesznym skonfigurowaniem kodi na iPadzie wymagałoby to również:

 1. Xcode 8 lub nowszy (bezpłatny)
 2. Narzędzie iOS App Signer dla komputerów Mac (bezpłatne)
 3. Najnowszy plik .deb KODI dla tvOS (bezpłatny)
 4. Bezpłatne (ale aktywne) konto Apple Developer (zarejestruj się, jeśli go nie masz)
 5. Komputer Mac lub laptop z systemem Mac OS X 10.9 lub nowszym

Ale zanim przejdziemy dalej, powinniśmy przypomnieć, że jedyna niezawodna metoda instalacji Kodi działa na Apple TV 4 i 2. Istnieją również instrukcje instalacji dla Apple TV 1 i 3, ale niestety nie działają. Dlatego nasz przewodnik skupi się na Apple TV 4 i 2.

Jeśli tego nie zrobisz, możesz marnować swoje pieniądze na drogie cyfrowe odtwarzacze multimedialne poznać brzydką prawdę za urządzeniami multimedialnymi 4k.

jak zainstalować-sideload-kodi-on-apple-tv

Co to jest Apple TV?

Apple TV nie należy mylić z Macintosh TV, która była pierwszą telewizją komputerową Apple. Apple TV jest jak inne urządzenia do przesyłania strumieniowego, ale ma klasyczny design i specyfikacje Apple.

Do tej pory Apple wypuścił 4 generacje cyfrowego odtwarzacza multimedialnego. Pierwsza ukazała się we wrześniu 2006 r., A przesyłki rozpoczęły się w marcu 2007 r. A ostatnia zapowiedź we wrześniu 2015 r. Z ważnymi aktualizacjami, jak powiedział Tim gotuje (CEO Apple) „Przyszłość telewizji to aplikacje”.

Dodał też, że Apple TV wymaga świetnego systemu operacyjnego, aby zdobyć rosnący rynek użytkowników telewizji w USA.

użytkownicy Apple TV

Apple TV odnotował spadek sprzedaży rok do roku i spadł do 8% w tym samym czasie w poprzednim roku. Sam produkt nie był zabłocony.

Jednak ogólne wrażenia są jeszcze bardziej oczekiwane od odtwarzacza multimedialnego, który nie był na dobrej drodze. Ale to było do czasu, gdy Apple odnowił Apple TV 4. generacji z niesamowitą rozdzielczością 4K Ultra HD. Apple TV 4. generacji wywołuje szał wśród użytkowników.

KODI, odtwarzacz multimedialny

KODI, znany również jako XBMC (Xbox Media Center), jest bezpłatny i już działa w sieci z milionami użytkowników z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Niemiec i innych. KODI jest wysoce konfigurowalny dzięki różnorodnym skórkom i wtyczkom, głównie ze względu na jego charakter open source.

KODI boryka się z problemami z legalnością, ale w uproszczeniu jest eleganckim odtwarzaczem multimediów, który pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo dowolne treści, zarówno płatne, jak i za darmo. Istnieje wiele świetnych dodatków KODI dla użytkowników, którzy mogą oglądać filmy, sport, telewizję i wiele więcej.

Jak zainstalować KODI / XBMC na Apple TV 4. generacji

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zainstalować KODI na Apple TV czwartej generacji, musisz przygotować się. Instalacja KODI na tym urządzeniu nie jest tak łatwa jak instalacja aplikacji na telefonie komórkowym.

Zacznij od pobrania wyżej wymienionego oprogramowania na Apple TV 4. generacji. W dalszej części zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat aktualizowania urządzenia, jak zaktualizować kodi na Apple TV.

Do tego potrzebny będzie kabel USB-C do USB-A.

Jak zainstalować KODI / XBMC na Apple TV 4. generacji przy użyciu USB C do A.

Kabel USB C na USB A.

Ten proces pozwoli Ci skonfigurować KODI na Apple TV 4 bez Jailbreak. Umożliwi to boczny załadunek KODI na Apple TV.

Jak zainstalować Kodi na Apple TV za pomocą Cydia Impactor

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Kodi na Apple TV za pośrednictwem Cydia Impactor:

1. Konwertuj Plik deb Kodi w ipa plik > Rozpakuj „data.tarPlik.

2. Otwórz folder o nazwie ‘dane’> Iść do Aplikacje > Utwórz nowy folder o nazwie „Ładowność w tym samym miejscu docelowym „Kodi.app”.

3. Teraz skaleczenie i pasta „Kodi.app” folder w nowo utworzonym folderze o nazwie „Folder ładunku” > Spakuj folder ładunku > Wybierz zamek błyskawiczny jako format archiwum> nazwij to jak „Kodi.ipa”.

4. Teraz podłącz swój Urządzenie Apple TV dla Twojej PC > otwarty Cydia Impactor > Kopiuj i pasta Kodi.ipa plik > Teraz będziesz musiał wchodzić Twój Apple ID.

5. Teraz połączyć Twój Telewizor apple dla Twojej telewizja i obróć to NA.

Tutaj zobaczysz Kodi w menu aplikacji gotowych do użycia!

Ładowanie boczne z Xcode i iOS App Signer

 1. Podłącz Apple TV do komputera Mac i uruchom nowe tvOS > Projekt aplikacji w Xcode.Ta metoda nazywa się Sideloading with Xcode and iOS App Signer
 2. Utwórz unikalny identyfikator z nową nazwą projektu jako KodiApple TV. Wraz z nim należy utworzyć unikalny identyfikator pakietu, który używa tej samej nazwy projektu.łatwa instalacja-kodi-on-apple-tv-4
 3. Jeśli napotkasz problem plik informacyjny, kliknij naprawić problem.how-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 4. Musisz założyć bezpłatne konto programisty.how-to-sideload-kodi-on-apple-tv-4
 5. Później wybierz zespół programistów.using-sideload-method-for-install-kodi-on-apple-tv
 6. Śmiało i otwórz aplikację do podpisywania aplikacji na iOS. Wybierz certyfikat podpisywania i profil obsługi administracyjnej. Kliknij Start i wybierz lokalizację wyjściową. Na tym etapie wybierz plik KODI .deb do pobrania jako plik wejściowy.easy-setup-for-sideloading-kodi-on-apple-tv-4
 7. Wróć do Xcode. W Xcode wybierz menu Okno, a następnie kliknij Urządzenia.8 kroków do instalacji kodi-on-apple-tv-4
 8. Aby dodać urządzenie Apple TV, znajdź podłączone urządzenia i wybierz Apple TV wraz z przyciskiem plus, aby dodać urządzenie.

Zainstaluj kodi-17.4-on-apple-tv

Zaraz po wybraniu Apple TV w powyższym polu wszystko będzie gotowe do korzystania z KODI na Apple TV. Ale aby zwiększyć swoją rozrywkę, możesz wybrać jeden z najlepszych dodatków KODI, który pomoże Ci streamować ulubiony film, sport lub cokolwiek innego.

5 najlepszych gier Apple TV na 2023 r. Tylko 5,00 USD

Gry są zawsze ekscytacją dla dziecka lub starszej osoby. Dzięki doskonałej technologii i grafice w Apple TV 4. generacji będziesz zachwycony graniem w dowolną liczbę gier. Trend gier w wysokiej rozdzielczości na Apple TV rośnie. Oto podsumowanie 5 najlepszych gier na Apple TV.

 1. Machinarium (4,99 USD)

  Jest to gra przygodowa typu „wskaż i kliknij” opracowana przez Amanita Design.Machinarium-best-game-for-apple-tv

 2. Lumino City (4,99 USD)

  Opracowana przez State of Play Games Lumino to przygodowa gra logiczna.Lumino-City

 3. AG Drive (3,99 USD)

  Płonąca gra wyścigowa, opracowana przez ZORG Entertainment Ltd, jest wypełniona statkami antygrawitacyjnymi.AG-Drive

 4. Alto’s Adventure (4,99 USD)

  Snowman – niekończąca się gra snowboardowa dla biegaczy.Altos-Adventure

 5. Crossy Road (bezpłatny)

  Free Arcade została opracowana przez Hipster. Kręci się wokół koncepcji kurczaka przez ulicę.

Crossy Road Free Apple TV gra

Jak zainstalować KODI / XBMC na Apple TV 2. generacji

Zrzeczenie się Helix to ostatnia wersja KODI działająca na Apple TV drugiej generacji.

Prosty sposób konfiguracji KODI na Apple TV 2 wykorzystuje wiersze poleceń na komputerze Mac.

Otwórz terminal na komputerze Mac i wpisz podane polecenie.

ssh [email protected]
Przykład: ssh [email protected]

Zostaniesz poproszony o podanie domyślnego hasła alpejski

Kontynuuj wprowadzanie następujących poleceń

apt-get install wget

wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | dodaj apt-key –

Echo "deb http://apt.awkwardtv.org/ stablemain"> /etc/apt/sources.list.d/awkwardtv.list

Echo "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/sources.list.d/xbmc.list

apt-get update

apt-get install org.xbmc.kodi-atv2

restart

Cóż, to jest tak proste, jak to tylko możliwe, i wszyscy jesteście gotowi na start! Teraz będziesz mógł uruchomić aplikację KODI na Apple TV 2. A jeśli po przeczytaniu tego przewodnika podziel się swoją opinią w komentarze sekcja poniżej.

Alternatywne urządzenia Windows dla Kodi

 1. Kodi na Roku
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPadzie
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi w systemie Windows
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na Nvidia Shield

Apple TV 4 vs. Nvidia Shield TV dla KODI

Nowa telewizja Apple 4. generacji wprowadza nową platformę Apple tvOS i ekosystem aplikacji. Podczas gdy Nvidia Shield TV jest flagowym urządzeniem Android TV z wyjątkowym naciskiem na wydajność gier.

Możesz odebrać Apple TV czwartej generacji za 179 USD lub 199 USD, odpowiednio z 32 koncertami lub 64 koncertami. Możesz kupić telewizor Nvidia Shield za 199 USD lub 299 USD z 16 koncertami lub 500 koncertami, z których oba można rozbudowywać dzięki gniazdu karty micro SD.

Funkcje zdalne

Apple TV jest standardowo wyposażony w gładki kontroler głosu z gładzikiem, ale Nvidia Shield jest standardowo wyposażony w kontroler gier. Zawsze możesz kupić pilota osobno, więc oczywiście gra jest tutaj głównym priorytetem dla Nvidia Shield ze standardowym gamepadem.

Ale można go również użyć do nawigacji w systemie i sterowania treścią multimedialną, a dzięki odbiornikowi podczerwieni z przodu można również używać standardowego uniwersalnego pilota zdalnego sterowania, tak jak w przypadku Apple TV. Teraz porównując pilota, oba mają nieco podobny rozmiar i formę.

Oba mają kontrolery głośności, ale pilot Apple TV bezpośrednio steruje głośnością telewizora przez podczerwień, podczas gdy pilot Nvidia kontroluje głośność z samego urządzenia Nvidia za pomocą dotykowego suwaka na pilocie.

Oba mają cienkie, wysokiej jakości metalowe konstrukcje z wewnętrznym akumulatorem. Teraz tylko pilot tarczowy zawiera gniazdo słuchawkowe do prywatnego słuchania dźwięku. Chociaż Apple TV może sparować słuchawki Bluetooth w celu uzyskania podobnej funkcjonalności.

Projekt

Konstrukcja pudełka Nvidia z jego geometrycznymi kształtami i wielowarstwowymi powierzchniami naprawdę przyciąga wiele uwagi, oczywiście, mamy również to charakterystyczne zielone światło led na górze. Można go również postawić z boku za pomocą opcjonalnego metalowego statywu.

Apple TV jest znacznie bardziej subtelną i zwartą konstrukcją z białą diodą LED z przodu i oczywiście ma w pewnym sensie zniknąć w tle. Ale Shield ma pojemnościowy przycisk zasilania na górze, którego Apple TV nie ma, że ​​coś nie jest powszechne w większości dekoderów, są znacznie większe różnice.

Specyfikacja

Zupełnie nowy Apple TV 4K jest wyposażony w ulepszony procesor A10X Fusion Chip. Podczas gdy Shield jest wyposażony w procesor Nvidia Tegra X1.

Technologia rozdzielczości, którą oba mają teraz, jest konkurencyjna, ponieważ Shield ma wyświetlacz 4K HDR o częstotliwości 60 Hz z drugiej strony Apple TV 4K ma również podobne aspekty rozdzielczości / wideo. Przy tak wysokiej grafice i specyfikacjach oba mają wysoką cenę.

Ale hej, to nie koniec świata, wciąż można znaleźć wiele pudełek KODI, które są łatwe w kieszeni. Po zebraniu recenzji i naszych badań Nvidia Shield TV jest wyraźnym zwycięzcą ze względu na elegancki wygląd i wydajność.

Brzydka prawda Nie znasz urządzeń wideo 4K

Bez względu na to, jakie urządzenie kupujesz dla rozrywki, najważniejsze jest to, że 4K to tylko jedna część równania. Treść musi być zgodna z 4K, a następnie sam telewizor, co oznacza, że ​​musisz upewnić się, że przesyłana strumieniowo jest grafika 4K. Telewizor musi także być w stanie dostroić grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Nawet jeśli chcesz wydać nawet 300 USD na odtwarzacz multimedialny, nadal nie będziesz mógł przesyłać strumieniowo klasycznych treści 4K. Jest to najbardziej ograniczający czynnik, ponieważ technologia, aby przyćmić, dostawa treści musi również przyćmić.