Wieloplatformowa obsługa Kodi jest jednym z wielu powodów, dla których to oprogramowanie jest tak popularne wśród streamerów internetowych i przecinarek do kabli. Ta wszechstronność jest doceniana przez wielu maniaków technologii, ponieważ jest to dość rzadka rzecz. Mac będący topowym systemem operacyjnym jest preferowany przez ludzi ze względu na jego niesamowite funkcje.

Po Microsoft Windows Mac jest najczęściej używanym stacjonarnym systemem operacyjnym na całym świecie. Wielu użytkowników woli używać macOS do użytku osobistego ze względu na oszałamiający GUI i imponujące funkcje. Kodi na komputery Mac to coś, co chcieliby mieć użytkownicy komputerów Mac.

Wyobraź sobie połączenie jednego z najlepszych systemów operacyjnych z jednym z najlepszych programów do przesyłania strumieniowego online; MacOS i Kodi!

Brzmi świetnie, prawda?

To naprawdę niesamowite doświadczenie, mając Kodi na Mac OS ze względu na funkcje i funkcje. Jest to lepsza opcja dla użytkowników, którzy preferują wygodę i wzajemne połączenia swoich urządzeń mobilnych i stacjonarnych. Interfejs i jakość wyświetlania książki na komputery Mac są chwalone na całym świecie i nie ma co o tym myśleć. Streamingi online wolą oglądać filmy i programy telewizyjne w rozdzielczości HD, co jest możliwe dzięki aplikacji Kodi na komputery Mac.

Po drugie, fakt, że złośliwe oprogramowanie i wirusy nie są mile widziane w MacOS, sprawia, że ​​korzystanie z nich jest bardziej fascynujące. Streaming online może czasem być ryzykownym przedsięwzięciem, a wielu użytkowników powstrzymuje się od angażowania się w niego z powodu konsekwencji. Jednak użytkownicy komputerów Mac nie martwią się takimi problemami, ponieważ Mac jest jednym z najbezpieczniejszych systemów operacyjnych w użyciu.

Kolejną wielką zaletą Maca, która odróżnia go od innych systemów operacyjnych, takich jak Windows i Android, jest stabilność. Aplikacje na komputerze Mac nie ulegają awarii, podobnie jak w innych systemach operacyjnych. Awarie plików lub aplikacji są czymś, czego użytkownik MacOS nie wprowadza, a to sprawia, że ​​ten system operacyjny jest lepszy od innych.

W skali porównawczej streaming online w systemie Mac OS może być lepszą opcją niż inne!

Czy Kodi jest bezpieczny dla komputerów Mac?

W rzeczy samej! Jak wspomniano wcześniej, sam MacOS jest bardzo bezpieczny, ponieważ żadne złośliwe oprogramowanie lub wirusy nie mogą dostać się do systemu, który jest jednym z jego programów USP. Ponadto, jeśli użytkownik korzysta z oficjalnych dodatków Kodi, nie ma ryzyka, że ​​padnie ofiarą jakiegokolwiek rodzaju wirusa, w przeciwieństwie do innych użytkowników systemu operacyjnego.

Problemy z bezpieczeństwem powstają, gdy użytkownicy wybierają dodatki Kodi innych firm, które zawierają oprogramowanie szpiegujące i złośliwe oprogramowanie w swoich repozytoriach. Nie jest konieczne, aby każdy dodatek Kodi innej firmy miał coś podejrzanego w swoim repozytorium. Nie zauważono wielu takich przypadków, ale ostatnio niewiele dodatków Kodi okazało się zakaźnych.

Niemniej jednak możesz korzystać z innych dodatków Kodi do przesyłania strumieniowego filmów, sportu i wielu innych rzeczy, nie martwiąc się o bezpieczeństwo na komputerze Mac.

Wymagania dotyczące komputera Mac do skonfigurowania Kodi na komputerze Mac

Poniżej przedstawiono wymagania dotyczące instalacji Kodi w systemie Mac OS:

 1. Kodi obsługuje zarówno procesory x86, jak i X64. Urządzenia Mac mają x64 (procesory 64-bitowe), które są obsługiwane przez Kodi i żadne poprawki nie będą wymagane.
 2. GPU i OpenGL 2.0 są najmniejszymi wymaganiami do uruchomienia Kodi, urządzenia Mac mają lepszą specyfikację pod względem GPU, a to wcale nie stanowiłoby problemu.
 3. Do szybkiego uruchomienia Kodi na urządzeniu wymagane są co najmniej 2 GB pamięci RAM.
 4. Kodi nie wymaga dużo miejsca do instalacji i zajmowałby jedynie 150 MB pamięci.

Jak zainstalować Kodi 18 Leia na komputerze Mac

 1. Przejdź do strony pobierania Kodi.tv i kliknij ikonę pobierania Kodi na Mac OS. Pobierz instalator (64-bitowy) na swoje urządzenie.
 2. Otwórz pobrany plik na komputerze Mac z folderu pobierania.
 3. Teraz przeciągnij i upuść plik instalacyjny Kodi do folderu Aplikacje > rozpocznie się instalacja aplikacji.
 4. Po zakończeniu instalacji otwórz Kodi. (Możliwe, że pojawi się błąd z informacją: „nie można otworzyć, ponieważ pochodzi od niezidentyfikowanego programisty”, ponieważ nie zezwolono na instalowanie aplikacji zewnętrznych).
  Aby włączyć korzystanie z aplikacji zewnętrznych na komputerze Mac, kliknij prawym przyciskiem myszy aplikację Kodi > Wybierz Otwórz. Istnieje inny sposób otwarcia aplikacji, możesz otworzyć Zabezpieczenia & Ustawienia prywatności i kliknij opcję „Zezwalaj na aplikacje pobrane z:”.
 5. To jest to! Teraz możesz używać Kodi na MacOS i cieszyć się strumieniowaniem wszystkich swoich ulubionych treści za pośrednictwem niesamowitych dodatków.

Oto niektóre z najlepszych dodatków Kodi dla MacOS:

 1. Tubi TV
 2. Popcornflix
 3. Filmy z wielkimi gwiazdami
 4. FilmRise
 5. Trzask
 6. WNBC

Są to jedne z najlepszych dodatków do wypróbowania w aplikacji Kodi na komputery Mac. Niektóre z nich są nieoficjalnymi dodatkami Kodi, podczas gdy inne są licencjonowanymi oficjalnymi dodatkami Kodi.

Jak skonfigurować bibliotekę Kodi w systemie Mac OS

Jeśli chcesz zaktualizować bibliotekę Mac OS za pomocą metadanych, wykonaj następujące kroki:

 1. otwarty Kodi
 2. Kliknij Kino
 3. Wybierz Wejdź do sekcji plików
 4. Kliknij Dodaj filmy opcja
 5. Kliknij Przeglądaj > Teraz otwórz folder zawierający filmy do przesłania i kliknij OK
 6. Kliknij OK jeszcze raz, a folder zostanie przesłany.
 7. Wróć do menu głównego i otwórz sekcję Filmy.
 8. Wyskoczy okno > Wybierz Filmy, a zawartość zostanie dodana do Twojej biblioteki.

Wniosek

Do tej pory z pewnością zrozumiałbyś, że instalacja Kodi dla komputerów Mac nie jest wcale skomplikowana. Polecam użytkownikom komputerów Mac, aby spróbowali użyć Kodi do przesyłania strumieniowego online, ponieważ ma kilka świetnych funkcji. Wspomniałem powyżej o kilku najlepszych dodatkach Kodi, których można używać do przesyłania strumieniowego wszystkich najnowszych filmów i programów telewizyjnych, więc spróbuj.

Kodi na MacOS to coś, co pokochasz, jeśli jesteś fanem streamingu, który wita wysokiej jakości oprogramowanie i urządzenia do strumieniowania. Próbowałem tego osobiście i zapewniam, że warto spróbować. Niemniej jednak, jeśli napotkasz jakiekolwiek ograniczenia geograficzne lub jeśli nie możesz zainstalować dodatku, możesz spróbować użyć VPN w celu ominięcia ograniczeń. Powinieneś również wybrać VPN podczas przesyłania strumieniowego online, aby chronić swoją prywatność.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me