Ares Project Repo

Aktualizacja: Mówiono wcześniej, że Kreator Ares został zamknięty. Jednak Kreator Ares powrócił z nowym adresem URL i wieloma nowymi kompilacjami.

Ares Project to repozytorium dla Kreatora Ares, które zawiera mnóstwo treści medialnych, w tym dodatki kodi innych firm oraz własne dodatki Ares. Kreator jest w dodatkach do programu, a pobierając go, otrzymujesz różne dodatki i repozytoria dla swojego Kodi. W tym przewodniku przedstawimy instrukcje dotyczące instalacji Kreatora Ares na Kodi w prostych krokach. Więc czytaj dalej!

Należy pamiętać, że niektóre dodatki dostępne w Ares Kodi są objęte ograniczeniami geograficznymi i konieczne jest połączenie VPN na Kodi, aby je odblokować.

Nowy adres URL repozytorium kreatora Ares

Ten czarodziej został zamknięty w zeszłym roku i cała społeczność Kodi była zszokowana, słysząc smutne wieści. Kreator był kluczowym elementem Kodi dla każdego maniaka Kodi, a kiedy wyszedł z gry, użytkownicy nie mieli pojęcia, jak go wymienić..

Jednak od czasu powrotu społeczność Kodi powitała go z otwartymi ramionami. Kreator powrócił z nowym adresem URL, tj. „Http://ares-repo.eu/”. Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do tego adresu URL, aby użyć swojego ulubionego kreatora, który ma rozwiązania dla wszystkich potrzeb użytkowników Kodi.

Jak zainstalować Kreator Ares na Kodi Leia w wersji 18.5 lub niższej

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Ikona zębatki > Kliknij na Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij <Żaden> > Wpisz ten adres URL http://ares-repo.eu/ > Kliknij Dobrze > Nazwij ten adres URL jako AresBuild > Kliknij dobrze > Sprawdź dokładnie nazwę i URL a następnie kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe.
 3. Wróć do swojego Ekran główny Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij na ikona pola > Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij AresBuild i czekaj na powiadomienie.
 4. Teraz wróć do Pulpit i kliknij Dodajons patka > Kliknij Program Dodajons i wybierz Kreator Ares.

To takie proste!

Jak zainstalować nowy kreator Ares w Kodi – Video Guide

Jak zainstalować Kreator Ares na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Otwórz Kodi z systemu > Kliknij ikonę Ustawienia > Wybierz Menedżer plików > Teraz dwukrotnie kliknij Dodaj źródło.jak zainstalować kreator Ares na Kodi
 2. Tutaj zobaczysz okno, więc kliknij tam, gdzie jest napis „Brak” > Teraz zapyta o adres URL, więc wpisz http://areswizard.uk/ i kliknij OK > Teraz wpisz nazwę źródła mediów „Ares” i kliknij OK > Kliknij ponownie OK.jak zainstalować kreator Ares na Kodi Krypton w wersji 17
 3. Teraz wróć do menu głównego Kodi, naciskając klawisz „Backspace” > Kliknij Dodatki > Następnie ikona instalatora pakietu.Kreator Ares na Kodi
 4. Teraz musisz kliknąć opcję Zainstaluj z pliku zip > Następnie kliknij Ares > respository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8 > Teraz poczekaj na zainstalowanie.jak dodać kreatora Ares na Kodi
 5. Po zainstalowaniu musisz kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium > Następnie znajdź i kliknij Ares Project > Przejdź do Dodatki programowe > Kreator Ares > zainstalować > Instalacja zajmie kilka minut.ares kreator konfiguracji kodi
 6. Wróć ponownie do Menu głównego Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki programowe > Następnie kliknij Kreator Ares > Automatycznie zainstaluje się i załaduje Kreatora, co zajmie kilka minut.ares kreator ustawienia kodi
 7. Po zakończeniu przekieruje użytkowników Kodi do kreatora, w którym możesz wybrać dodatki i kompilacje. Więc ciesz się!

Kreator konfiguracji Ares Kodi

Jak zainstalować Kreatora Ares na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Uruchom Kodi Jarvis > System > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij Brak i wpisz adres URL kodivpn.co/repo/ares.zip i kliknij Gotowe > Wpisz nazwę „Ares” i kliknij Gotowe > Teraz Kliknij OK.
 2. Wróć do ekranu głównego Kodi, gdzie potrzebujesz kliknij System > Następnie dodatki > Opcja instalacji z pliku zip > Ares > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > Poczekaj na zainstalowanie.
 3. Teraz wybierz opcję Instaluj z repozytorium > Przejdź do projektu Ares > Kliknij Dodatki programu > Teraz kliknij Kreator Ares > zainstalować > Poczekaj na zakończenie.
 4. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi > Kliknij System > Program > Dodatki > Kreator Ares > Rozpocznie się instalacja Kreatora Ares na twoim Kodi > Po zainstalowaniu możesz użyć Kreatora Ares.

Jak zainstalować Kreatora Ares na FireStick

 1. Po prostu zainstaluj Kodi na karcie Fire Stick urządzenie.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Odtąd postępuj zgodnie z krokami wymienionymi powyżej, aby zainstalować Kreatora Ares na Kodi Krypton. Procedura pozostanie dokładnie podobna do tej.

Pobieranie kreatora Ares

Aby bezpośrednio pobrać kreatora na Kodi, musisz kliknąć ten link, który poprosi o zgodę na pobranie pliku zip w systemie. Jest to metoda bezpośredniego pobierania zip, w której można pominąć 3 początkowe kroki zgodnie z opisem dla sekcji Kreator dla Kodi Krypton. Po pobraniu pliku zip do systemu należy wykonać następujące kroki:

Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Teraz przejdź do pliku zip, który właśnie pobrałeś do swojego systemu > Teraz poczekaj na instalację.

Teraz wykonaj tę samą procedurę z kroku 5, która została wyróżniona w powyższej sekcji.

Nowe funkcje kreatora Ares

Najnowsza wersja Kreatora Ares ma dodatkowe funkcje, które pomogą każdemu użytkownikowi Kodi. Oto nowo dodane funkcje kreatora:

Utworzyć kopię zapasową

Teraz użytkownicy mogą łatwo utworzyć kopię zapasową swoich kont Trakt i Real Debrid za pomocą funkcji tworzenia kopii zapasowych. Pomoże to im zachować dane, jeśli ponownie zainstalują dodatek lub zaktualizują Kodi / dodatek.

Ustawienia

Menu ustawień zostało bardziej rozbudowane, umożliwiając użytkownikom filtrowanie zawartości, a także sprawdzanie aktualizacji kompilacji i wprowadzanie zmian w konfiguracjach urządzeń.

 Poprawki

Nowa funkcja poprawek pozwala użytkownikom szybciej wyczyścić pamięć podręczną i załatać adresy URL dostawców. Poprawianie adresów URL i czyszczenie pamięci podręcznej pomaga poprawić jakość przesyłania strumieniowego i szybkość Kodi.

 Konserwacja

Wszystkie te i wiele innych nowych narzędzi zostały dodane w menu konserwacji, aby pomóc Ci płynnie przesyłać strumieniowo za pomocą tego kreatora bez martwienia się o problemy z jakością i pamięcią masową. Opcje takie jak czyszczenie miniatur, czyszczenie pamięci podręcznej i zarządzanie kontami również zostały dodane do tej sekcji. Wprowadzono również wyskakujące okienko dotyczące konfiguracji kompilacji.

Kreator Ares nie działa

Podczas korzystania z tego kreatora możesz napotkać typowe problemy, takie jak pojawienie się czarnego ekranu, na którym Kreator Ares nie ładuje kompilacji. Powodem, dla którego napotykasz te problemy, jest fakt, że możesz używać starszej wersji Kodi. Najnowsza wersja Kodi to Krypton wersja 17.3.

Rozwiązanie

Możesz znaleźć nowy Kodi do zainstalowania w systemie lub najnowszą wersję. Można go znaleźć w różnych repozytoriach kodi, w tym we własnym repozytorium. Zaleca się pobranie go z własnego repozytorium, aby otrzymać najnowszą wersję.

Ares Wizard Najlepsze kompilacje

Kompilacje Kodi zawierają kanały, które są automatycznie pobierane na Kodi po pobraniu kreatora. Niektóre z najlepszych kompilacji Kreatora Ares znajdują się na poniższej liście:

 1. Puls
 2. Apollo
 3. CosmicSaints
 4. Brians Kodi
 5. CHAPPiE
 6. Durex
 7. Kompilacja Duggza
 8. Kompilacja Biagio
 9. Kryptonit
 10. tytan

Alternatywy Kreatora Ares

 1. Repozytorium SuperRepo (Instrukcja instalacji)
 2. Noobs & Nerds Repository (Instrukcja instalacji)
 3. SportsDevil Repository (Instrukcja instalacji)
 4. Kodil Repository (Instrukcja instalacji z dodatkiem Covenant)

Forum Ares

Aby wziąć udział lub uzyskać wgląd w kreatora, możesz odwiedzić forum. Użytkownicy Ares i urzędnicy Ares intensywnie uczestniczą w zabawianiu ludzi pytaniami lub sugestiami. Na forum zawsze pojawiają się nowe wątki, na których użytkownicy mogliby skorzystać, czytając różne trendy i sugestie.

Ostatnie słowa

Ares umożliwia pobieranie różnych dodatków w jednym miejscu i bez zbędnego wysiłku. Ares jest inny niż jakikolwiek inny Kreator, który ma własne dodatki do fitnessu, sportu i wielu innych rzeczy. Możesz przesyłać strumieniowo transmisje sportowe i wydarzenia na żywo na wyciągnięcie ręki. Spróbuj zainstalować Ares Wizard na Kodi i ciesz się każdym pakietem rozrywkowym, jaki oferuje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me