Aktualizacja repozytorium Mucky Duck: repozytorium Mucky Duck zostało zamknięte z powodu roszczeń dotyczących praw autorskich i nie jest już dostępne.

Ostrzeżenie! Powinieneś użyć VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Mucky Duck Repo, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i strumieniuj nieograniczoną zawartość w Mucky Duck.

Zainstalowanie Mucky Duck Repo na Kodi jest popularnym wyborem wśród filmów, programów telewizyjnych i fanów sportu. Jedynym powodem, dla którego każdy może wymyślić, jest różnorodność opcji dodatkowych oferowanych użytkownikom. Zalecamy użytkownikom Kodi zainstalowanie Mucky Duck Repo na ich urządzeniach lub oprogramowaniu Kodi, aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy filmów, programów telewizyjnych i dodatków sportowych. W tym przewodniku przedstawiamy przewodnik krok po kroku, w jaki sposób zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi.

Niektóre z niesamowitych dodatków, które można znaleźć w Mucky Duck Repo, są wymienione poniżej:

 1. 123 filmy
 2. U.B.A.R
 3. GenVideos
 4. Afdah
 5. HD Box

Kroki, jak zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi, zostały opisane poniżej:

Jak zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi Krypton wersja 17

 1. otwarty Kodi na twoje urządzenie > Iść do Ustawienia > Teraz kliknij Menedżer plików.jak zainstalować repozytorium mucky duck
 2. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło obecny po lewej stronie > Wpisz adres URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ > Wpisz nazwę źródło mediów tak jak „Mucky Duck” > i kliknij dobrze.jak zainstalować repozytorium mucky duck na Kodi Krypton w wersji 17
 3. Musisz wrócić do Ekran główny Kodi naciskając ‘Wyjście’ przycisk na klawiaturze > Wybierz Dodatki > Kliknij w lewym górnym rogu „Instalator pakietów” Ikona.mucky dodatków repozytorium repozytorium
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Przewiń w dół, aby kliknąć Mucky Duck > i wybierz repository.mdrepo-1.0.2.zip > Teraz poczekaj chwilę, aż załaduje się dodatek kaczora.instalacja kaczki mucky z pliku zip
 5. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Wybierz Replika Mucky Ducks > Dodatki wideo > Tutaj możesz zobaczyć listę popularnych dodatków Kodi.mucky dodatków wideo
 6. Kliknij dowolny z dodatków > Kliknij zainstalować aby rozpocząć proces instalacji.kaczka strumieniowa
 7. Po zakończeniu instalacji przejdź do Menu główne Kodi > Dodatki > Dodatki wideo> Wybierz dodatek Kaczka, który właśnie zainstalowałeś.ustawienia kaczora
 8. Voila! Dobrze jest oglądać filmy, programy telewizyjne i wiele więcej!

kaczka FUBAR

Jak zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi Jarvis w wersji 16

Instalacja Mucky Duck Repo na Kodi Jarvis w wersji 16 jest podobnym procesem jak w przypadku Kodi Krypton w wersji 17, który został opisany w powyższym przewodniku. Jednak przed zainstalowaniem Mucky Duck Repo na Kodi należy pamiętać, że te dwie wersje Kodi różnią się układem, klawiszami i pozycją w menu głównym.

Jeśli na urządzeniu jest zainstalowany Kodi Jarvis, nie musisz się martwić. Kroki instalacji Mucky Duck Repo pozostają takie same. Jedyną różnicą, którą musisz zachować, jest główne menu każdej z wersji. W Kodi Jarvis menu główne znajduje się u dołu w pozycji poziomej, natomiast menu główne w Kodi Krypton znajduje się pionowo po lewej stronie.

Oprócz tego klucz „Systems” zostanie zastąpiony kluczem „Settings” w Kodi Krypton Version 17. Jeśli masz zainstalowany Kodi Jarvis na swoim urządzeniu, musisz wykonać te same kroki opisane dla Kodi Krypton, zachowując mając na uwadze opisane zmiany.

Replika Mucky Duck nie działa

Nieoczekiwane zamknięcie

Jeśli okaże się, że Twój Kodi nie instaluje Mucky Duck Repo z repozytorium, które zostało udostępnione w przewodniku lub został nagle zamknięty bez żadnego ostrzeżenia, możesz mieć problem z Kodi.

Brak aktualizacji Kodi do nowszej wersji może spowodować problemy, które mogą odzwierciedlać irytację użytkowników Kodi.

Rozwiązanie

Użytkownicy Kodi mogą przezwyciężyć ten błąd, instalując najnowszą wersję Kodi, tj. Kodi Krypton w wersji 17. Po zakończeniu instalacji należy ponownie zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi. To z pewnością rozwiąże twój problem.

Problemy z przesyłaniem strumieniowym

Problemy z przesyłaniem nadal występują w przypadku większości dodatków Kodi. Ponieważ Mucky Duck jest repozytorium zawierającym różną liczbę popularnych dodatków Kodi, możliwe jest, że taka sytuacja może wystąpić.

Jeśli któryś z nieszczęsnych dodatków Kodi nie przesyła strumieniowo treści multimedialnych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że użytkownicy Kodi mogą obwiniać dodatki za zamieszczanie złych linków. Chociaż może to być prawda, ale nie do końca.

Niektóre treści przesyłane strumieniowo mogą mieć ograniczenia blokowane geograficznie, co stanowi formę ochrony, która uniemożliwia użytkownikom dostęp do treści na podstawie ich położenia geograficznego.

Rozwiązanie

Użytkownicy Kodi mogą łatwo rozwiązać ten problem za pomocą VPN Kodi, który umożliwi użytkownikom Kodi dostęp do treści blokowanych geograficznie, niezależnie od ich położenia geograficznego. Kodi VPN ukryje również swoją działalność internetową przed rządowymi i dostawcami usług internetowych.

Mucky Duck Repo Zip

Jeśli chcesz skrócić liczbę kroków, które podaliśmy, i chcesz znaleźć prosty sposób na pobranie Mucky Duck Repo, musisz bezpośrednio zainstalować plik zip Mucky Duck Repo z jego strony internetowej. Proces opisano poniżej:

Musisz pobrać plik Zip Mucky Duck Repo.

Kliknij repository.mdrepo-1.0.2.zip > Poprosi Cię o pozwolenie na zapisanie pliku zip na twoim urządzeniu > Zapisz plik.

Rozpocznij proces instalacji, uruchamiając Kodi > Przejdź do dodatków > Kliknij ikonę instalatora pakietów > Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pliku pobranego w kroku 2 > Kliknij dobrze.

Teraz kontynuuj proces instalacji od kroku 5 podanego w powyższym przewodniku.

Końcowe przemyślenia

Aby zainstalować Mucky Duck Repo na Kodi, musisz wykonać 8 opisanych kroków opisanych w tym przewodniku. Jeśli Mucky Duck Repo nie działa na twoim urządzeniu, być może musisz pobrać najnowszą wersję Kodi, tj. Kodi Krypton wersja 17, lub rozważyć użycie Kodi VPN. W każdym razie będziesz mógł bezpłatnie przesyłać strumieniowo niesamowite treści multimedialne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me