Wszyscy ci, którzy chcą mieć wszystko pod jednym dachem, „Nie jestem pewien” Kodi jest dla nich. Użytkownicy mogą postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby pobrać Not Sure Kodi Repo i zobaczyć, jak zainstalować dodatek Not Sure Kodi.

„Nie jestem pewien” nie jest wyrażeniem, jest zupełnie nowym dodatkiem wśród wielu dodatków kodi dla użytkowników, którzy mają wszystko. Kiedy mówimy wszystko, mamy na myśli filmy, sport, programy telewizyjne, programy dla dzieci itp. Nie jestem pewien, że Kodi szturmuje społeczność Kodi.

Istnieje wiele procedur pobierania i instalowania programu Not Sure Kodi. Ten przewodnik Kodi VPN zapewni Ci przejście.

Nie wiem Kodi Pobierz repozytorium adresów URL plików zip

Not Sure Kodi repo można pobrać bezpośrednio z tego linku.

Jeśli chcesz bezpośrednio zainstalować dodatek Not Sure Kodi, pobierz na urządzenie plik Not Sure Zip. Po pobraniu pliku wykonaj następujące kroki:

 1. Kliknij DodajOns > Kliknij na Pudełko Ikona.
 2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > SEDUNDNES > repository.sedundnes-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.
 3. Zainstaluj z repozytorium > Kliknij seduNdnes Repo >Iść do Dodatki wideo > Wybierz Niepewny > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie włączone dodatki.

Pobieranie plików Not Sure Kodi jest takie proste! Cieszyć się.

Jak zainstalować Nie wiem Kodi Addon na Krypton w wersji 17.6 lub nowszej

 1. Otwórz Kodi > Kliknij Ustawienia Ikona > otwarty Filmi Menedżer > Podwójne kliknięcie Dodaj Źródło.jak zainstalować nie wiem kodi addon
 2. Wchodzić http://firetvguru.net/fire/ > Kliknij dobrze > Nazwij to źródło SEDUNDNES > Kliknij dobrze> Kliknij dobrze.jak zainstalować nie wiem na kodi krypton wersja 17.6 lub niższa
 3. Wróć do Dom ekran > Iść do DodajOns > Kliknij Instalator pakietów Ikona.nie jestem pewien kodi
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij SEDUNDNES > Kliknij repository.sedundnes-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie o włączeniu dodatku.nie jestem pewien kodi addon
 5. Zainstaluj z repozytorium > Kliknij seduNdnes Repo >Iść do Dodatki wideo > Wybierz Niepewny > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie włączone dodatki.nie jestem pewien repozytorium kodi
 6. Dodatek „Not Sure” jest zainstalowany i gotowy do użycia > Aby uzyskać dostęp do Not Sure Kodi, przejdź do Dodatki > Kliknij Niepewny.

nie wiem, pobierz kodi

Jak zainstalować program Not Sure Kodi Addon w wersji Jarvis 16 lub nowszej

 1. otwarty Kodi > Kliknij System > otwarty Plik Menedżer > Dodaj Źródło > Wpisz to URL http://firetvguru.net/fire/  > Kliknij Gotowe.
 2. Nazwij źródło SEDUNDNES > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze > Wróć do ekranu głównego.
 3. Kliknij System > Kliknij Dodajons > Kliknij zainstalować od plik zip > Wybierz SEDUNDNESrepository.sedundnes-x.x.x.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 4. Kliknij zainstalować od Magazyn > Kliknij seduNdnes Repo > otwarty Wideo Dodajons > Kliknij Niepewny > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie > Cieszyć się!

Nie jestem pewien Kodi nie działa / błędy / poprawki

Czy nie jesteś pewien, że Kodi nie działa? Lub czy są jakieś problemy z instalacją, przewiń poniżej, aby je naprawić!

Not Sure Kodi Brak dostępnych strumieni

Ten błąd oznacza, że ​​strumień, którego szukasz, jest nowy lub zbyt stary, aby można go było pobrać dla Not Sure Kodi.

Rozwiązanie

Aby naprawić ten błąd, wykonaj następujące kroki:

 1. Iść do Główny Menu> Przybory.
 2. Kliknij Jasny Dostawcy> tak> Powiadomienie „Proces kompletny’ pojawi się.
 3. Teraz Jasny Pamięć podręczna> tak > Pojawi się powiadomienie „Proces zakończony”.
 4. Kliknij Generał > Dostawcy Koniec czasu> Obniż to do 20> Kliknij dobrze.
 5. Generał> Odtwarzanie nagranego dźwięku > Skręcać poza Hostingi z Captchas> dobrze.
 6. Menu Narzędzia > Napisy na filmie obcojęzycznym > Włączyć Napisy na filmie obcojęzycznym > dobrze.

Nie jestem pewien, czy Kodi nie zainstalowało zależności

Ten błąd występuje, gdy występują problemy z wersją Not Sure Kodi. Istnieje wiele domen hostowanych oferujących jedno repozytorium. Wiele z nich jest nieaktualnych i dlatego nie można ich zainstalować. Nie jestem pewien, że Kodi nie działa nie należy się bać.

Rozwiązanie

Aby naprawić ten błąd, użyj zaufanego źródła, najlepiej oficjalnej strony, ponieważ znajdziesz tam zaktualizowaną wersję.

Not Sure Kodi Recenzje Addon

Nie jestem pewien, że dodatek Kodi jest naprawdę niesamowity. Możesz przesyłać strumieniowo, co tylko chcesz. Jednak zawsze użytkownicy mają mieszaną reakcję na każdy dodatek. Spójrzmy:

Ten użytkownik jest sarkastyczny co do nazwy tego dodatku i jest to takie oczywiste. Sama nazwa jest wyrażeniem, które może nas pomylić.

Nie jestem pewien, addon review

Dwie rzeczy to nieunikniony, zadowoleni klienci i zadowoleni użytkownicy dodatków. Nie możesz zadowolić wszystkich użytkowników. Zawsze będą ludzie gotowi narzekać. Ten użytkownik jest zaniepokojony przestrzenią, którą pokrywa ten dodatek, a także fantastycznym dodatkiem do kodi.

Nie jestem pewien, czy przegląd Kodi

Masz to; taki błąd wyskakuje. Teraz podaliśmy powód tego.

nie jestem pewien addon reddit recenzję

Nie jestem pewien Kodi Hasło do logowania

Not Sure Kodi hasło jest wymagane, aby uzyskać dostęp do treści dla dorosłych (18+).

Wniosek

Not Sure Kodi to pakiet „jeden dla wszystkich”. Wyposażony w różnorodne treści, ten dodatek z pewnością może ukraść wyróżnienie ze wszystkich innych dodatków Kodi.

Guru Fire TV wymyślił tym razem coś nadzwyczajnego i jak widzimy, zaczął zdobywać poważne uznanie na rynku. Będziemy jednak musieli poczekać i sprawdzić, czy będzie aktualizowana, czy też wyjdzie z gry.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me