Repozytorium NoobsandNerds znajduje się obok „SuperRepo” jako największa lista repozytoriów, którą można zainstalować na Kodi. Po zainstalowaniu repozytorium NoobsandNerds będziesz mieć dostęp do wielu popularnych dodatków Kodi, w tym MetalliQ, Zen, Bob, SportsDevil Launcher i wielu innych. To repozytorium zawiera wiele filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i wielu innych treści multimedialnych dostępnych do przesyłania strumieniowego. W tym przewodniku przedstawiamy krok po kroku, jak zainstalować repozytorium NoobsandNerds Kodi.

Niektóre dodatki Kodi są ograniczone geograficznie i aby korzystać z nich w regionach objętych ograniczeniami, będziesz musiał użyć VPN na Kodi.

Contents

Jak zainstalować Noobs and Nerds na Kodi Krypton wersja 18

  1. Uruchomić Kodi > Iść do „Ustawienia” klucz, który jest obecny na górze > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie „Dodaj źródło”.jak zainstalować nooby i frajerów na kodi
  2. Wpisz adres URL http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ w miejscu, w którym jest napisane „Brak” > Wpisz nazwę źródła multimediów „Noobs and Nerds”.

jak zainstalować nooby i frajerów na kodi krypton wersji 17

  1. Teraz idź do Ekran główny Kodi naciskając przycisk „Esc” na klawiaturze > Kliknij Dodatki > wciśnij „Instalator pakietów” ikona obecna w lewym górnym rogu.repozytorium kodi noobs i nerds
  2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Noobs and Nerds > Kliknij Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.plik zip repozytorium noobs and nerds dla kodi
  3. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Dodatki wideo > Teraz kliknij na liście dowolne dodatki, które chcesz zainstalować, np. Bob, SportsDevil Launcher, The Red Pill itp > Kliknij Zainstaluj i poczekaj na włączenie dodatku. dodatki do repozytorium wideo noobs i nerds
  4. Iść do Ekran główny Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki muzyczne > Kliknij Kok.bob noobs i nerds
  5. Ciesz się filmami, muzyką, sportem i więcej!.

piękno i bestia nooby i kujony

Jak zainstalować Noobs and Nerds na Kodi Jarvis w wersji 16

Proces instalacji Noobsa i Nerdów w Kodi Jarvis w wersji 16 pozostaje taki sam, jak w powyższym przewodniku krok po kroku. Jednak ze względu na zmianę wersji układ różni się.

W Kodi Jarvis zakładki znajdują się w dolnej części ekranu w sposób poziomy, natomiast w najnowszej wersji Kodi można je zawiesić pionowo po lewej stronie ekranu.

Również klucz „Systemy”, który był obecny w Kodi Jarvis w wersji 16, został zastąpiony kluczem „Ustawienia” w Kodi Krypton w wersji 17. Postępuj zgodnie z powyższym przewodnikiem, rozważając te zmiany.

Plik ZIP Repo Noobs and Nerds

Możesz pominąć dwa pierwsze kroki instrukcji instalacji, pobierając plik zip Noobs i Nerds Repo bezpośrednio ze strony internetowej. Po zainstalowaniu pliku zip na urządzeniu może być konieczne wykonanie jednego dodatkowego kroku:

Krok 3 i 4 (połączone): Iść do Ekran główny Kodi > Dodatki > Instalator pakietów > Zainstaluj z pliku zip > Teraz nawigować plik pobrany na urządzenie i kliknij dobrze. Teraz możesz wykonać krok 5 i dalej, aby kontynuować instalację.

Logowanie do Noobs and Nerds

NoobsandNerds ma forum dla każdego swojego dodatku, na którym użytkownicy mogą omawiać problemy i przedstawiać sugestie dotyczące wszelkich problemów związanych z dodatkiem NoobsandNerds Kodi. Aby opublikować wszelkie zapytania lub sugestie, musisz mieć identyfikator logowania i hasło NoobsandNerds. W tym celu musisz zarejestrować się na stronie internetowej. Oto kroki rejestracji na stronie NoobsandNerds:

  1. Wejdź na stronę Noobs and Nerds tutaj.login noobów i kujonów
  2. Umieść mysz na Karta dodatków > Przewiń w dół do Wsparcie forum > Kliknij Portal społeczności lub inne forum z dodatkami.strona internetowa noobs and nerds
  3. Możesz albo ‘Zarejestrować’ do strony internetowej lub zaloguj się za pomocą Google lub Facebook i zacznij korzystać z portalu społecznościowego, jeśli kiedykolwiek chciałeś pomocy z dodatkiem Noobs i Nerds Kodi.

rejestr noobów i kujonów

Jak dodawać kanały z repozytorium Kodi Noobs and Nerds

W repozytorium NoobsandNerds Kodi otrzymasz wiele popularnych dodatków, które możesz pobrać na Kodi. Na przykład, jeśli pobierzesz dodatek „The Red Pill” Kodi, możesz oglądać filmy dokumentalne z całego świata na różnych kanałach.jak oglądać kanał noobów i kujonów na kodi

Po otwarciu dodatku The Red Pill Kodi masz do wyboru różne opcje, w tym Documentary Storm, Top Documentary, Free Documentary itp. Po kliknięciu Documentary Storm możesz przeglądać różne gatunki filmów dokumentalnych. Z tych filmów dokumentalnych wybierz dowolny, który poprowadzi Cię do różnych kanałów, w tym do YouTube.

Aby dodać rzeczy

Możesz zaoszczędzić sobie wielu kłopotów, instalując repozytorium NoobsandNerds Kodi, gdzie uzyskasz dostęp do wielu popularnych dodatków do strumieniowego przesyłania najnowszych filmów, programów telewizyjnych, sportu itp. Po co pobierać osobny dodatek Kodi, kiedy możesz zainstalować uniwersalne dodatki Kodi w podobny sposób? W tym przewodniku przedstawiamy kroki, jak zainstalować repozytorium NoobsandNerds Kodi, więc oglądaj wszystkie najnowsze treści multimedialne.