NordVPN-FireStick
NordVPN został wypróbowany i przetestowany, dlatego możemy uznać go za jeden z najlepszych VPN dla FireStick.

Aplikacja NordVPN FireStick jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Amazon i można ją łatwo skonfigurować na urządzeniach FireStick i FireTV za pomocą jednego kliknięcia. Posiadanie dedykowanej aplikacji VPN jest zawsze świetne, ponieważ jest łatwe w użyciu i konfiguracji i nie wymaga żadnych włamań.

Funkcje NordVPN FireStick

 1. Wsparcie czatu 24/7
 2. Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 3. Surowe zasady braku dzienników
 4. Funkcja CyberSec
 5. Funkcja Auto Killswitch
 6. 6 Dozwolone jednoczesne połączenia

Jak skonfigurować NordVPN na Amazon Fire Stick

Teraz, gdy wiesz, jak dobry jest NordVPN w FireStick, pozwól nam zacząć od instalacji VPN w aplikacji FireStick. Istnieją dwie metody instalacji NordVPN na FireStick; możesz wybrać dowolny, który wydaje ci się wygodniejszy.

Metoda nr 1, aby skonfigurować NordVPN w FireStick

 1. Włącz nieznane aplikacje,
 • Uruchom urządzenie FireStick po podłączeniu go do telewizora.
 • Przejdź do ustawień.
 • Kliknij urządzenie.
 • Teraz kliknij Opcje programisty.
 • Włącz aplikacje z nieznanych źródeł.
 1. Teraz wróć do menu głównego i otwórz sklep z aplikacjami Amazon.
 2. Zaloguj się na swoje konto Amazon.
 3. Kliknij pasek wyszukiwania, wpisz „NordVPN” i kliknij Enter.
 4. Z wyświetlonych wyników kliknij NordVPN a następnie kliknij Zainstaluj.
 5. Pojawi się prośba o pozwolenie. Kliknij tak aby kontynuować instalację.
 6. Aplikacja zostanie zainstalowana; możesz uzyskać do niego dostęp z sekcji aplikacji FireStick.
 7. Teraz otwórz aplikację NordVPN z sekcji aplikacji i zaloguj się, wprowadzając poświadczenia konta NordVPN.
 8. Po zalogowaniu zobaczysz wszystkie funkcje i lokalizacje kraju, aby wybrać formularz. Połącz się z dowolną lokalizacją i bezpiecznie przesyłaj strumieniowo.

Metoda nr 2, aby skonfigurować NordVPN na Amazon FireStick

Ta procedura jest stosowana, jeśli masz problemy z instalacją aplikacji bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami Amazon. Oto kroki:

 1. Przejdź do ustawień > Kliknij Urządzenie > Wybierz Deweloperzy opcja > Włącz aplikacje z nieznanych źródeł.
 2. Wróć do menu głównego i przejdź do Sklep z aplikacjami Amazon.
 3. Szukaj “Downloader”.
 4. Zobaczysz Downloader aplikacja (jedna z pomarańczowym logo). Kliknij i Ściągnij
 5. Po zainstalowaniu otwórz aplikację Downloader i wpisz ją URL na pasku adresu: http://bit.ly/NordVPNAPK i kliknij Iść. Pobierze aplikację NordVPN dla FireStick. Pobieranie zajmie trochę czasu, ponieważ rozmiar pliku wynosi około 35 MB.
 6. Jak tylko pobieranie się zakończy, zostaniesz poproszony o zgodę na instalację, kliknij zainstalować.
 7. Teraz przełącz mysz i otwórz zainstalowaną aplikację NordVPN, przechodząc do Ustawienia > Kliknij Aplikacje > Wybierz Zarządzane zainstalowane aplikacje > otwarty NordVPN.
 8. Teraz Zaloguj się dla Twojej NordVPN konto i zacznij bezpiecznie używać FireStick.

Aplikacje Amazon FireStick, które najlepiej współpracują z NordVPN

Najlepszą rzeczą w FireStick są nie tylko jego funkcje, ale także różnorodność aplikacji, które pozwalają użytkownikom oglądać ulubione treści. Niektóre najlepsze aplikacje Firestick, takie jak Netflix, Vudu i Kodi, powodują, że wielu użytkowników woli urządzenia FireStick i Fire TV. Powiedziawszy to, przesyłanie strumieniowe za pomocą tych aplikacji za pomocą VPN sprawia, że ​​wrażenia są cudowniejsze.

Netflix z NordVPNnetflix z nordvpn na firestick

Netflix ma biblioteki z ograniczeniami geograficznymi, co oznacza, że ​​każdy region ma inną bibliotekę z różnymi tytułami. Jeśli więc nie mieszkasz w USA i nie używasz Netflix na FireStick, będziesz mieć dostęp do swojej biblioteki regionalnej.

Aby uzyskać dostęp do biblioteki US Netflix, możesz użyć VPN i połączyć się z serwerem w USA. Kolejnym haczykiem w tej sprawie jest zakaz Netflix VPN, który blokuje ruch przychodzący przez VPN. Jednak dostęp Netflix do NordVPN został bardzo doceniony przez użytkowników, ponieważ dobrze omija to ograniczenie, nie dając się złapać.

NordVPN jest jednym z niewielu dostawców usług VPN, którzy mogą ominąć ograniczenia i nadal zapewniać wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe w serwisie Netflix.

Kodikodi z nordvpn na Amazon Firestick

Kodi sam w Firestick to świetne oprogramowanie do strumieniowego przesyłania multimediów, które we współpracy z FireStick podwaja rozrywkę. Ma własny interfejs i dodatki, które umożliwiają użytkownikom dostęp do różnorodnych treści z całego świata.

Jednak korzystanie z VPN na Kodi nie ogranicza się do ochrony przed szpiegującymi oczami i złośliwym oprogramowaniem, ale także przed organami antypirackimi, ponieważ użytkownicy wolą korzystać z dodatków Kodi innych firm, które dostarczają piracką zawartość.

NordVPN na Kodi może zapewnić wysokiej klasy szyfrowanie i ukryć twój adres IP, aby uchronić Cię przed złapaniem podczas przesyłania strumieniowego bezpłatnych treści.

Vudu

Vudu to usługa dystrybucji treści medialnych, która dystrybuuje treści do kanałów amerykańskich i kanadyjskich. Użytkownicy mogą oglądać darmowe filmy i wypożyczać najnowsze filmy online za pośrednictwem Vudu.Aplikacja vudu na Amazon Firestick

Użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy treści w jakości 4K. Możesz to zrobić z łatwością za pomocą istniejącej aplikacji Vudu dostępnej w sklepie z aplikacjami Amazon.

Vudu świetnie współpracuje z NordVPN, ponieważ nie występują przerwy w przepustowości, a ruch jest przekazywany przez szybkie serwery.

NordVPN dla FireStick 1. generacji – obejście, użyj VPN na routerze

Urządzenia FireStick 1. generacji są nadal używane przez wielu użytkowników, pomimo problemów z kompatybilnością z wieloma aplikacjami. Urządzenia FireStick 1. generacji nie obsługują usług VPN, co oznacza, że ​​można zainstalować aplikację VPN na urządzeniu, ale nadal nie będzie działać w tle.

Najlepszą opcją, którą wszyscy zalecają użytkownikom FireStick, jest uaktualnienie urządzeń, ale mam lepszy i tańszy sposób rozwiązania tego problemu.

Jeśli zainstalujesz VPN na routerze, możesz łatwo mieć bezpieczne połączenie bez konieczności instalowania go na swoim urządzeniu. W takim przypadku powinieneś mieć jeden z tych routerów:

 1. Asus RT-N18U
 2. Asus RT-AC66U
 3. Asus RT-AC68U
 4. Asus RT-AC87U
 5. Asus RT-AC3200

Wszystkie te routery mają zainstalowane oprogramowanie układowe OpenVPN, a konfiguracja na nich DD-WRT nie stanowi problemu. Zainstaluj klienta NordVPN na routerze i zabezpiecz swój ruch.

NordVPN w często zadawanych pytaniach dotyczących FireStick

Co to jest funkcja Cybersec NordVPN ?

CyberSec to unikalna funkcja NordVPN, która blokuje hakerów, ataki złośliwego oprogramowania i irytujące reklamy.

CyberSec skanuje adresy internetowe i sprawdza je na liście zablokowanych lub spamowanych witryn, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom przed atakami typu phishing. Monitoruje również blokowanie botów przed wejściem do systemu przez ruch internetowy. Jeśli w twoim systemie jest już bot, zablokuje on komunikację z odpowiedniego serwera, aby chronić twoje dane.

CyberSec blokuje wszystkie wyskakujące okienka i linki przekierowujące umieszczone w różnych witrynach, a także różne reklamy, które ciągle wyskakują.

Jak mogę sprawdzić, czy NordVPN w FireStick działa?

Jeśli uważasz, że Twój NordVPN nie działa w FireStick, możesz to sprawdzić na dwa sposoby. Najpierw uruchom ponownie urządzenie i połącz się z serwerem VPN. Następnie spróbuj uzyskać dostęp do witryny, która jest ograniczona geograficznie dla Twojego regionu, ale jest dostępna w regionie, z którym się połączyłeś. Jeśli witryna jest dostępna, oznacza to, że VPN działa poprawnie.

Innym sposobem sprawdzenia tego jest otwarcie przeglądarki i przejście do sekcji Moja witryna IP. Gdy znajdziesz się na tej stronie, pokaże ci twój aktualny adres IP, jeśli adres IP jest inny niż twój rzeczywisty adres IP, wtedy VPN działa. Jeśli pokazuje twój aktualny adres IP, co oznacza, że ​​VPN nie działa na FireStick.

Jak zalogować się przy użyciu istniejącego konta NordVPN zamiast tworzyć konto dla NordVPN w FireStick?

Po zainstalowaniu aplikacji NordVPN w FireStick, otwórz aplikację, a ekran logowania zostanie wyświetlony z góry. NordVPN na FireStick nie wymaga dedykowanego lub innego konta. Możesz łatwo się zalogować, wprowadzając dane do konta, które zarejestrowałeś online lub którego używasz na różnych urządzeniach.

NordVPN FireStick nie może się zalogować

Wielu użytkowników ma problem z niemożnością zalogowania się do aplikacji, a powodem jest to, że nie mają zainstalowanego przełącznika myszy. Aby zalogować się do aplikacji, musisz kliknąć opcję logowania, która może być tylko jedną za pomocą kursora. Aby włączyć dostępność kursora myszy, pobierz i zainstaluj aplikację Mouse Toggle ze sklepu z aplikacjami Amazon.

Wniosek

NordVPN i FireStick to świetne połączenie jednej z najlepszych usług przesyłania strumieniowego z jedną z najlepszych usług VPN. NordVPN FireStick pozwala użytkownikom bezproblemowo przesyłać strumieniowo bez obawy przed złośliwym oprogramowaniem, hakowaniem, szpiegowaniem lub jakimkolwiek wirtualnym zagrożeniem. Użytkownicy otrzymują szyfrowanie na poziomie wojskowym dla ruchu w sieci i poczucie bezpieczeństwa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me