how-to-install-nordvpn-on-kodi

NordVPN wyjątkowo doskonale współpracuje z Kodi, gdy masz do niego podwójne szyfrowanie VPN. Utrzymuje Twoje prywatne transmisje strumieniowe Kodi i blokujące na żywo dodatki Live TV.

W tym przewodniku omówiłem krok po kroku, jak zainstalować NordVPN na Kodi. Po zakończeniu instalacji możesz sprawdzić w dalszej części przewodnika, czy NordVPN działa na Kodi.

Aplikacja NordVPN Kodi ma silne 256-bitowe szyfrowanie i wśród największych sieci serwerów z 5500 serwerów. Serwery te pomagają przypisać adres IP, który zapewnia anonimowość.

Jak zainstalować i używać NordVPN na Kodi

Krok 1: Zarejestruj się w NordVPN

Krok 2: Pobieranie i zainstalować Aplikacja NordVPN na preferowanym urządzeniu

krok-2-jak-zainstalować-nordvpn-na-kodi

Krok 3: Wchodzić nazwa użytkownika / hasło i otwarty Aplikacja NordVPN

krok-3-jak-zainstalować-Nordvpn-on-kodi

Krok 4: Połącz z Serwer amerykański 

krok-4-jak-zainstalować-Nordvpn-on-kodi

Krok 5: Po podłączeniu, otwarty Kodi

Krok-5-jak-zainstalować-nordvpn-na-kodi

Krok 6: Otwórz dowolny dodatek np. Magiczny smok

Krok-6-jak-zainstalować-nordvpn-na-kodi

Krok 7: Wybierz dowolny film / program telewizyjny i rozpocznij anonimowe przesyłanie strumieniowe!

Krok-7-Jak-zainstalować-Nordvpn-na-Kodi

Odwiedź witrynę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak sprawdzić, czy NordVPN działa na Kodi

# 1 otwarty Kodi

Krok-1-jak-sprawdzić-Nordvpn-działa-na-Kodi

# 2 Iść do Ustawienia opcja

krok-2-jak-sprawdzić-Nordvpn-działa

# 3 Kliknij Informacje o systemie

krok-3-jak-sprawdzić-Nordvpn-działa

# 4 Teraz sprawdź, czy twój adres IP zmienił się lub nie (przed i po połączeniu z VPN)

krok-4-jak-sprawdzić-Nordvpn-działa

Odwiedź witrynę 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Przewodnik wideo: Jak zainstalować NordVPN Kodi

Funkcje NordVPN

NordVPN jest bez wątpienia jedną z największych marek w branży ze względu na świadczone usługi i ogromną różnorodność serwerów na całym świecie.

Oto niektóre funkcje NordVPN:

  • Duża sieć serwerów: NordVPN ma 5500 serwerów i jest obecny w ponad 60 krajach. Ogromna ilość serwerów oznacza, że ​​będziesz mieć więcej adresów IP do łączenia i odblokowywania ton zawartości.
  • Szybka prędkość: Mimo że NordVPN ma podwójne szyfrowanie VPN, nie zmniejsza to jego prędkości. Przeprowadziłem test prędkości w dalszej części przewodnika.
  • Bezpieczne szyfrowanie: NordVPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie, które jest najsilniejsze, ale ponadto wykorzystuje podwójne szyfrowanie VPN, które szyfruje ruch internetowy nie raz, ale dwa razy.
  • 6 wielu połączeń urządzeń: Możesz używać NordVPN z 6 różnymi urządzeniami jednocześnie. Oznacza to, że możesz oglądać treści strumieniowe Kodi na 6 urządzeniach.
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy: Używaj NordVPN na Kodi przez 30 dni bez ryzyka. Zawsze możesz odebrać pieniądze po 30 dniach.
  • 7-dniowy bezpłatny okres próbny: NordVPN oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny na urządzenia mobilne. Musisz tylko podać dane karty kredytowej, ale nie potrąca żadnych pieniędzy.

Test prędkości NordVPN

Podczas transmisji strumieniowej z Kodi wykonaliśmy test prędkości NordVPN, a wyniki są następujące:

Moja prędkość internetu bez VPN: 20 Mbps

Moja prędkość internetowa z NordVPN (serwer amerykański): 16 Mbps

Jedyny spadek prędkości o 20%, który jest uzasadniony.

Test prędkości NordVPN-Kodi

Test szczelności IP NordVPN

Najważniejszą rzeczą do sprawdzenia w sieci VPN jest sprawdzenie, czy wycieka ona z DNS lub IP. Jeśli przecieka twój adres IP lub DNS, nie ma sensu z niego korzystać.

Testowaliśmy NordVPN dla Kodi podczas przesyłania strumieniowego i nie znaleziono wycieku IP ani DNS.

Wyciek NordVPN IP dla Kodi

Test szczelności NordVPN IP dla kodi

Dowodzi to, że NordVPN dla Kodi to doskonały wybór i możemy na nim polegać.

NordVPN odblokowuje dodatki Kodi z ograniczeniami geograficznymi

Jak wspomniałem wcześniej, do odblokowania dodatków Kodi potrzebnych jest VPN. Próbowałem więc odblokować cCloud TV za pomocą NordVPN na Kodi i bez problemu udało mi się.

odblokuj dodatki kodi za pomocą nordvpn

Prędkość przesyłania strumieniowego była dobra, mimo że mam wolne łącze internetowe. Nie napotkałem żadnych problemów z buforowaniem lub opóźnieniami, a następnie mogłem uzyskać dostęp do pełnej biblioteki dodatków.

Możesz także spróbować użyć naszej najlepszej sieci VPN dla Kodi, która jest idealna do prywatnego przesyłania strumieniowego i odblokowywania dodatków do telewizji na żywo.

Czy NordVPN współpracuje z Kodi?

Tak! NordVPN jest kompatybilny z Kodi, ale nie ma dedykowanego dodatku Kodi.

Możesz natknąć się na niektóre blogi i przewodniki konfiguracji, wspominając o dedykowanym dodatku NordVPN Kodi, ale wszystkie wprowadzają cię w błąd.

Nie ma tak dedykowanego dodatku Kodi, jak twierdzą, NordVPN jest zainstalowany na urządzeniu i działa w tle, gdy używasz Kodi.

W ogóle nie przerywa przesyłania strumieniowego i zapewnia natychmiastowy dostęp do dodatków Kodi objętych ograniczeniami geograficznymi bez żadnych problemów.

Jedną z najlepszych rzeczy w NordVPN jest to, że działa świetnie ze wszystkimi popularnymi urządzeniami i systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Android, iOS, macOS, Linux, FireStick i FireTV, Roku, RaspberryPi.

NordVPN dla recenzji Kodi

Recenzje użytkowników dają wyraźny wgląd w rzeczywistość w branży. Przejrzyj te recenzje i zdecyduj, czy chcesz korzystać z NordVPN, czy nie.

Kodi to tylko system operacyjny, przez który świadczona jest usługa, to tak naprawdę tak samo, tylko różne sieci, które zapewniają strumienie … VPN .. jest tak wiele dezinformacji w zakresie IPTV, że masz wrażenie, że nie może być dławionym itp., co jest absolutnym śmieciem

– Snags (@ Snagsy1980) 4 marca 2019 r

Ten użytkownik wydaje się dość sfrustrowany; może jego strumienie są ograniczone, jak wspomniał o usługach IPTV. Dlatego zalecam korzystanie z VPN, aby unikać problemów z ograniczaniem i ograniczaniem przepustowości.

Kodi (przez VPN… wolę Nord VPN) pozwala na anonimowe przesyłanie pirackich treści za darmo. Poważnie… możesz oglądać wszystko. Ludzie przesyłają rzeczy od razu. Dziwi mnie, że firmy medialne nie przeprowadziły ataków DDOS w celu wyłączenia usługi.

– ZeroHedge (@govttrader) 26 marca 2019 r

Oto zadowolony użytkownik chwalący NordVPN, że odblokowuje wszystkie strumienie, ale jednocześnie pytał władze o działania przeciwko pirackim strumieniom.

Kluczowe dania na wynos

Wybór VPN do przesyłania strumieniowego jest nieco trudny, ponieważ każdy inny dostawca twierdzi, że jest najlepszy, ale gdy go użyjesz, zobaczysz, jak głębokie są wody.

Nie każdemu dostawcy VPN można zaufać, ponieważ zgłoszono wiele przypadków rejestrowania danych w stosunku do kilku dostawców. Ten przewodnik szczegółowo wyjaśnia, jak zainstalować i skonfigurować NordVPN na Kodi.

NordVPN to wiarygodna nazwa w branży, ponieważ służyła milionom użytkowników i nie pojawiły się żadne takie skargi.

Po drugie, NordVPN zapewnia wydajne szyfrowanie i dużą liczbę serwerów na całym świecie. Ma najlepsze funkcje, które odpowiadają potrzebom maniaków transmisji strumieniowej.

Polecam moim czytelnikom wypróbowanie NordVPN Kodi, aby uzyskać lepszą jakość przesyłania strumieniowego. Kiedy mówię lepiej, mam na myśli prywatne przesyłanie strumieniowe bez buforowania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me