piramida-kodi-addon

Ten dodatek jest kompletnym pakietem dla wszystkich użytkowników, którzy kochają streaming programów telewizyjnych, filmów, wydarzeń sportowych, kreskówek dla dzieci itp.

Podczas przesyłania strumieniowego online za pomocą Kodi, upewnij się, że jesteś chroniony niezawodnym VPN dla Kodi. Zaszyfruje Twój ruch i obejmie ograniczenia geograficzne, umożliwiając strumieniowanie z dowolnego miejsca na świecie.

W tym przewodniku dowiesz się, jak zainstalować Pyramid na Kodi Leia w wersji 18, Krytpon w wersji 17.6 i Kodi Jarvis w wersji 16. Dowiesz się również, jak rozwiązać błędy, które możesz napotkać przy użyciu tego dodatku Kodi.

Jak zainstalować piramidę w wersjach Kodi Leia i Krypton

 1. Obiad Kodi > Kliknij Ustawienia Ikona > otwarty Plik Menedżer.jak zainstalować piramidę na kodi
 2. Wybierz Dodaj Źródło > Kliknij Żaden > Wpisz to URL: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Kliknij dobrze.jak zainstalować piramidę na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Nazwij to źródło „Zero’ > Kliknij dobrze > Powrót do Dom Ekran naciskając backspace klucz.piramida Kodi Addon
 4. Iść do Dodatki Menu > Kliknij na Pudełko w kształcie Ikona > Wybierz zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Wybierz Zero > Kliknij Repo.zipjak dodać piramidę na kodi
 5. Teraz idź do zainstalować od Magazyn > Wybierz Zero Tolerancja Magazyn > otwarty Wideo Dodajons > Kliknij The Piramida > Kliknij zainstalować > Dodatek zostanie zainstalowany!konfiguracja piramidy kodi
 6. Teraz możesz łatwo uzyskać dostęp do tego dodatku z Dodajons menu i ciesz się ulubionymi treściami.

Jak zainstalować piramidę na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Iść do System > otwarty Plik Menedżer.
 2. Kliknij Dodaj Źródło > Wpisz link: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > Podaj imię ‘Zero’ do tego źródła > Kliknij OK.
 3. Wrócić do Dom ekran > Iść do System > Kliknij Dodajons > Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny >Wybierz Zero > Kliknij Repo.zamek błyskawiczny > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 4. Kliknij zainstalować od Magazyn > Wybierz Zero Tolerancja Magazyn > Iść do Wideo Dodaj-ons > Wybierz The Piramida > Kliknij zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie dodatku.

Instalowanie Pyramid Kodi nie jest tak skomplikowane, prawda?

Pobierz dodatek Pyramid Kodi Repo Zip

 1. Pobierz Zamek błyskawiczny Plik na twoim urządzeniu > Kliknij Dodatki > Kliknij Pudełko Ikona z lewego górnego rogu > Kliknij zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Podaj systemowi ścieżkę pobrane plik > Wybierz Repo.zip
 2. Kliknij zainstalować od Magazyn > Kliknij Zero Tolerancja Magazyn > Iść do Wideo Dodajons > Wybierz The Piramida> Kliknij zainstalować > Poczekaj, aż dodatek zostanie zainstalowany.
 3. Po instalacji możesz użyć tego dodatku z menu Dodatek dostępnego na ekranie głównym.

Piramida Kodi w dół / nie działa / błędy / problemy

Piramida Kodi nie działa / działa:

Użytkownicy często narzekali na to, że Pyramid Kodi nie działa lub nie działa. Zwykle każdy dodatek innej firmy napotyka ten błąd. Ten konkretny błąd pojawia się z powodu zamknięcia repozytorium lub migracji repozytorium do dowolnej innej domeny.

Rozwiązanie

Jedyną poprawką tego błędu jest użycie niezawodnego i zaktualizowanego łącza źródłowego do pobrania i zainstalowania repozytorium. Oto zaktualizowany link do repozytorium Pyramid.

Odtwarzanie piramidy Kodi nie powiodło się (sprawdź informacje w dzienniku)

Błąd niepowodzenia odtwarzania jest często zgłaszany przez użytkowników korzystających z Pyramid Kodi 17.4 na komputerze PC lub urządzeniu z Androidem. Jednak ten problem nie występował w późniejszych wersjach Pyramid Kodi 2017.

Rozwiązanie

Ten błąd można łatwo naprawić w Pyramid Kodi 17.4 lub niższych wersjach, usuwając nieaktualne pliki bazy danych. Wykonaj następujące kroki, aby wyczyścić bazę danych:

 1. otwarty Ustawienia Kodi.
 2. Iść do Menedżer plików.
 3. Teraz wybierz Katalog profili z lewej kolumny.
 4. Kliknij Baza danych.
 5. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy Addons27.db > Kliknij Kasować.

Problem rozwiązany!

Ale w przypadku innych wersji Pyramid Kodi 2017 najprostszym rozwiązaniem innym niż to jest skorzystanie z usługi Kodi VPN. Głównym powodem jest to, że istnieją pewne witryny z ograniczeniami geograficznymi, które są niedostępne dla Kodi bez VPN.

Zależność piramidy Kodi

Ten błąd pojawia się podczas instalowania repozytorium. Głównym powodem tego błędu zależności jest to, że repozytorium hosta może być nieaktualne lub być aktualizowane.

Rozwiązanie

Rozwiązaniem tego błędu zależności jest po prostu czekanie na aktualizację. Gdy tylko repozytorium zostanie zaktualizowane, ten błąd już się nie pojawi. Poza tym wiele forów woli również wyczyścić pamięć podręczną, ale to nie jest rozwiązanie tego błędu.

Recenzje The Pyramid Kodi

Ten dodatek zaczął się jako mały, ale teraz zyskał reputację wśród użytkowników Kodi. Pyramid Kodi został opracowany przez Tomb Raider Movies i stanowi kompletny pakiet dla wszystkich miłośników streamingu.

Pyramid Kodi jest często polecany przez użytkowników Kodi innym początkującym Kodi ze względu na przyjazny interfejs użytkownika. Można to zobaczyć w wątkach dyskusyjnych Reddit na temat ulubionych dodatków Kodi do przesyłania strumieniowego. Jeden użytkownik nie tylko nazwał ten dodatek, ale także wymienił jego różnorodność bibliotek, spójrz:
przegląd piramidy

Tacy są zadowoleni użytkownicy, ekspresyjni!

Recenzje Pyramid Kodi na Twitterze

Powrót Pyramid Kodi z pewnością ucieszył maniaków. Jeden z użytkowników Twittera napisał na Twitterze o powrocie piramidy:

WSZYSTKO W JEDNYM ADDON POWRÓT Z NOWYM REPOZYTORIUM !!!! PIRAMIDA JEST BAKIEM !!!! https://t.co/u8Fm0MqN5P przez @YouTube #kodi #pyramid

– Doggmatic 71 (@ Doggmatic71) 7 listopada 2017 r

Był też „użytkownik długiego czasu” piramidy, który wyraził swoją radość:

Kocham cię, bracie, że nadal to robisz… JESTEŚ JEDYNYM POWODEM, ABY JESZCZE SPRAWDZIĆ KODI! zawsze ma filmy 1. z aktualizacjami… Nikt inny tego nie robi… Tylko filmy z Tomb Raider (przepraszam, długo tu obserwuję) Piramida

– im lil Rick (@DannyZiko) 21 listopada 2017 r

Ostatnie słowa

Każdy dodatek Kodi innej firmy jest wyjątkowy i umożliwia użytkownikom obserwowanie rzeczy wykraczających poza ich wyobrażenie. Zwrot piramidy jest oczywiście doceniany przez użytkowników, ponieważ istnieje tylko kilka niezawodnych dodatków posiadających takie możliwości i funkcje. Piramida Kodi jest z pewnością pięknem jak w dobrym.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me