Nie byłoby błędem brać pod uwagę dodatek Sanctuary równolegle do Exodusu, zapewniający ekstremalną rozrywkę widzom Kodi. W tym przewodniku podano szczegółowe kroki instalacji Sanctuary na Kodi.

Ostrzeżenie! Powinieneś użyć VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Sanctuary, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i przesyłaj strumieniowo nieograniczoną zawartość w Sanctuary.

Co to jest dodatek Sanctuary?

Dodatek Quantum, pierwotnie zwany Sanctuary, ma wszystko na swojej liście odtwarzania i jest kompletnym dodatkiem dla użytkowników Kodi. Oprócz rozrywki dla widzów filmami, programami telewizyjnymi i sportami na żywo, oferuje także sekcję telewizyjną na żywo i sekcję dla dzieci, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców. Ten dodatek został obecnie przejęty przez Apprentice, ale nie martw się, wszystkie jego funkcje i treść pozostały nienaruszone.

Sanctuary Kodi Password

Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do treści dla dorosłych w dodatku Sanctuary Kodi, wymagane będzie hasło, które możesz uzyskać bezpośrednio od programisty dodatku za pośrednictwem Twittera.

Jak zainstalować Sanctuary Kodi na Krypton w wersji 17.6 lub starszej

Oto proces instalacji dodatku Sanctuary (Quantum) na Kodi:

 1. Najpierw musisz otworzyć Kodi > Wybierz Ustawienia ikona (znajduje się na górze) > Kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.Jak zainstalować Sanctuary na Kodi
 2. Pojawi się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ > Wpisz URL pod warunkiem http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Kliknij dobrze > Teraz kliknij na nazwę i typ źródła medialnego ‘Sanktuarium’ > i kliknij dobrze.Jak zainstalować Sanktuarium w Kodi Krypton wersja 17
 3. Teraz wróć do Menu główne Kodi naciskając „Backspace” lub ‘Wyjście’ klawisz wiele razy na klawiaturze > Kliknij Dodatki > Następnie wybierz Instalator pakietów ikona (znajduje się w lewym górnym rogu).Konfiguracja Sanktuarium Kodi
 4. Iść do Zainstaluj z pliku zip > Zlokalizuj i kliknij Sanktuarium > Następnie kliknij repository.sanctuary-1.0.0.zip > Poczekaj kilka sekund na zainstalowanie repozytorium.Plik zip Sanctuary kodi
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Sanktuarium > Dodatki wideo > Dodatek Quantum > Kliknij zainstalować.Sanktuarium kwantowe kodi
 6. Iść do Menu główne Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Dodatek Quantum > Cieszyć się!

Ustawienia Sanktuarium Kodi

Jak zainstalować Sanktuarium w Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi > System > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 2. Kliknij Brak > Wpisz adres URL http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > Kliknij OK > Wpisz nazwę źródła mediów „Sanctuary” > Kliknij OK.
 3. Ekran główny Kodi > System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Sanktuarium > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Sanktuarium > Dodatki wideo > Kwant > zainstalować.
 5. Iść do Pulpit > System > Dodatki > Kwant > Cieszyć się!

Jak zainstalować Sanctuary Kodi na Fire Stick

 1. Uruchomić Kodi aplikacja na Fire Stick.
 2. Zainstaluj Kodi na Fire Stick.
 3. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.
 4. Odtąd postępuj zgodnie z krokami opisanymi powyżej, aby zainstalować Sanctuary Kodi na Kodi Krypton.

Pobierz Sanktuarium

Aby bezpośrednio zainstalować Sanctuary Repository, kliknij tutaj i pobierz zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej:

 1. Kliknij Pobierz.Pobierz Sanktuarium
 2. Otwórz Kodi > Dodatki > Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pliku pobierania z systemu.
 3. Zainstaluj z repozytorium > Sanktuarium > Dodatki wideo > Kwant > zainstalować > Cieszyć się!

Błędy Sanktuarium Kodi / Nie działa / Problemy

Brak dostępnych strumieni

Ten błąd występuje, gdy przeglądasz dodatek w poszukiwaniu strumieni. Istnieje wiele przyczyn, które mogą powodować ten błąd, np. Pamięć podręczna mogła być pełna, dodatek musi być aktualizowany lub jest niedostatecznie aktualizowany lub dodatek może być ograniczony geograficznie.

Rozwiązanie

Aby naprawić ten błąd, wyczyść pamięć podręczną dodatków i zmniejsz liczbę dostawców. Jeśli błąd nadal pojawia się, zaktualizuj dodatek lub zainstaluj go ponownie, korzystając z niezawodnego repozytorium dodatków.

Nie udało się zainstalować zależności

Błąd instalacji nie powiódł się, gdy źródło repozytorium jest niedostępne, przestarzałe lub zamknięte.

Naprawić

Zawsze sprawdź, czy repozytorium, z którego zamierzasz korzystać, jest dostępne, funkcjonujące i zaktualizowane. Jeśli wszystkie powyższe są pozytywne, dodatek zostanie zainstalowany i będzie działał dobrze.

Błąd informacji dziennika

Czasami po zainstalowaniu dodatku Sanctuary pojawia się komunikat, który może być błędem w dzienniku. W rezultacie nie można zainstalować dodatku Sanctuary w systemie.

Rozwiązanie 1

Jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest wyczyszczenie całej pamięci podręcznej. Można to osiągnąć, instalując dodatek Merlin. Posiada specjalną funkcję, która usuwa całą pamięć podręczną podczas uruchamiania Kodi.

Rozwiązanie 2

Innym rozwiązaniem tego problemu jest użycie sieci VPN Kodi, która zapewni dostęp do dodatków i zawartości Kodi. Te informacje są wypróbowane i przetestowane, dlatego też muszą działać dla Ciebie.

Podsumowując

Po przejrzeniu dodatku Sanctuary rozsądniej jest rozważyć dodatek Quantum jako alternatywę dla Exodusa, ale z ekstremalnymi funkcjami, których nawet dodatek Exodus nie pasuje. Funkcje takie jak telewizja na żywo i sekcja dla dzieci są rzadkie. W tym przewodniku omawialiśmy, jak zainstalować sanktuarium na Kodi i jak je pobrać bezpośrednio.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me