Kompilacja Schism TV to popularna kompilacja Kodi typu „wszystko w jednym” i ma w sumie siedem kompilacji, które można przełączać, zmieniając skórkę.

Zapewniamy łatwy sposób instalacji Schism TV Build na Kodi, w którym można uzyskać wiele najlepszych dodatków kodi w jednym miejscu, a także postępować zgodnie z tymi przewodnikami dla najlepszych kreatorów kodi, aby uzyskać więcej opcji.

Pamiętaj, że powinieneś użyć VPN dla Kodi, aby odblokować strumienie dodatków ograniczone geograficznie i chronić swoją prywatność online.

Oto nowa metoda instalacji Schism TV Build na Kodi z przewodnikiem krok po kroku:

Ostrzeżenie! Powinieneś użyć Kodi VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Schism TV Build, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i strumieniuj nieograniczoną zawartość w Schism TV Build.

Jak zainstalować Schism TV na Kodi Leia i Krypton

 1. otwarty Kodi > Iść do Ustawienia na ekranie głównym Kodi > Menedżer plików.jak zainstalować schism tv na kodi
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij Rodzaj http://dimitrology.com/repo i kliknij dobrze > Wpisz nazwę źródła multimediów Dimitrologia i kliknij dobrze.jak zainstalować schism tv build na kodi kryption wersja 17
 3. Wróć do Kodi Pulpit > Dodatki > Kliknij Pakiet instalacyjny ikona obecna w lewym górnym rogu.jak zainstalować dodatek schism tv na kodi jarvis wersja 16
 4. Zainstaluj z pliku zip > Wybierz Dimitrologia > Wybierz plugin.video.dimitv.zip.pobierz plik zip schism kodi
 5. Poczekaj na dodatek do włączyć > Teraz twój czarodziej jest gotowy zainstalować.schism build Dimitrology TV Repository
 6. Wróć do Ekran główny Kodi > Dodatki > Dodatki programowe > Kliknij Dimitrology TV > naciśnij Zainstaluj aktualizację > Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o kod, kliknij dobrze.kod kompilacji schism kodi
 7. Możesz dostać kod od www.dimitrology.com/getcode > Co kilka godzin tworzony jest nowy kod > Wejdz do kod w nowym oknie, które się pojawi.konfiguracja schism kodi
 8. Kliknij Zainstaluj aktualizację jeszcze raz > Wybierz Schism TV Wszystko w jednym Krypton Ed wersja 0.6 > Kliknij tak.Schism Kodi Addon
 9. Kliknij Pełna instalacja > Idź, aż coś przekąsisz Ściągnij Schism TV Build.schizm kodi nie działa / błędy / problemy
 10. Po zakończeniu instalacji możesz wymusić zamknięcie Kodi i wyłączenie zasilania, jeśli to konieczne.
 11. Teraz otwarte Kodi > Iść do Ustawienia > Berło Ustawienia > Kliknij Skóra który jest obecny na lewym pasku > Wybierz dowolny Skórka Schizmy chcesz > Kliknij tak.kod www.schism-tv
 12. Korzystaj z najnowszej kolekcji filmów, programów telewizyjnych, treści dla dzieci i wielu innych.

schizma w jednym kompilacji

Jak zainstalować Schism na Kodi Jarvis w wersji 16

Instalacja Schism TV na Kodi Jarvis w wersji 16 przebiega zgodnie z tą samą procedurą, co w przypadku Kodi Krypton w wersji 17. Jednak z powodu aktualizacji wersji Kodi istnieje niewielka zmiana w układzie poprzedniej wersji Kodi, którą należy wziąć pod uwagę przed instalacją.

W Kodi Krypton klawisz „Ustawienia” jest reprezentowany przez małą ikonę umieszczoną w środkowym lewym rogu. W Kodi Jarvis klawisz „Ustawienia” jest reprezentowany przez „System” i nie ma ikony. Oprócz tych drobnych zmian kroki pozostają takie same.

Tak więc, jeśli musisz zainstalować Schism TV Build na Kodi Jarvis w wersji 16, będziesz musiał wykonać te same kroki, jak opisano w powyższym przewodniku krok po kroku.

Schism to świetna kompilacja, ale jest więcej najlepszych kompilacji kodi, które pomogą Ci przesyłać nieograniczoną rozrywkę.

Pobierz Schism TV Kodi

 1. Pobierz plik zip na komputer lub urządzenie, którego używasz > Idź do Kodi Pulpit > Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola.
 2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system i otwórz plugin.video.dimitv.zip.
 3. Poczekaj na dodatek włączone powiadomienie > Teraz twój czarodziej jest gotowy zainstalować.
 4. Wróć do Ekran główny Kodi > Dodatki > Dodatki programowe > Kliknij Dimitrology TV > naciśnij Zainstaluj aktualizację > Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o kod, kliknij dobrze.
 5. Uzyskać kod od www.dimitrology.com/getcode >Rodzaj kod w pudełku.
 6. Kliknij Zainstaluj aktualizację > Kliknij Schism TV Wszystko w jednym Krypton Ed wersja 0.6 > Kliknij tak.
 7. Wybierz Pełna instalacja > Poczekaj na pobranie plików Schism TV Build.
 8. Uruchom ponownie Kodi.
 9. otwarty Kodi > Iść do Ustawienia > Berło Ustawienia > Kliknij  > Wybierz swój ulubiony Skórka Schizmy  > Kliknij tak > Gotowe > Otóż ​​to!

Schism TV Build New Code (kod Schism dla Kodi)

Nie możesz uzyskać dostępu do instalacji kodu kompilacji Schism TV, chyba że wpiszesz konkretny kod, który może być dostępny tutaj. Kod Schism TV dla Kodi jest aktualizowany co godzinę z nieznanych przyczyn, ale gdy otrzymasz kod, możesz go wprowadzić podczas procesu instalacji.

schizm obecny kod tv buduj kodi

Jeśli przypadkiem Twój kod nie działa, odśwież stronę, na której wyświetli się nowy kod, i wprowadź tam, gdzie wymaga.

Kompilacja rocznicy Schism TV

Kompilacja rocznicowa Schism TV była kolejną wersją Kodi, która stała się popularna podczas jej powstania. To była lżejsza wersja o rozmiarze zaledwie 170 MB w porównaniu do 264 MB w wersji Schism TV Build. Ponieważ projekt Schism TV został przeniesiony do Dimitrology, ta kompilacja już nie działa.

Nadzieja, że ​​Dimitrology przywraca kompilację rocznicy Schism TV wystarczająco szybko dla swoich zdesperowanych fanów. Do tego czasu możesz łatwo zainstalować Schism TV Build na Kodi.

Schism TV Kodi Build nie działa / błędy / problemy

Nie można połączyć się z repozytorium

Ten błąd występuje, gdy łącze źródła repozytorium nie działa lub występuje błąd połączenia sieciowego.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, zawsze sprawdź link źródłowy, czy jest dostępny, czy nie. Po drugie, zawsze używaj niezawodnego repozytorium do pobierania i instalowania dowolnego dodatku.

Nie udało się zainstalować zależności

Instalacja nie powiodła się Błąd zależności występuje, gdy repozytorium używane do instalacji zostało zamknięte lub stało się przestarzałe.

Naprawić

Ten błąd można łatwo rozwiązać za pomocą działającego, aktualnego repozytorium, które ma wszystkie zaktualizowane wersje dodatków.

Aby dodać rzeczy

Schism TV Build jest popularnym wyborem wśród nowych użytkowników Kodi, którzy nie są przyzwyczajeni do pobierania wielu popularnych dodatków. Schism TV Build łączy te dodatki w jednym miejscu, w którym użytkownicy Kodi mogą przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne, treści dla dzieci i inne treści rozrywkowe typu „wszystko w jednym”. Chociaż należy mieć pewność, że kod budowania Schism TV zmienia się co godzinę. Ten kod jest wymagany do instalacji Schism TV Build na Kodi.

Mam nadzieję, że spodoba ci się to!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me