Sugerujemy, abyś zapoznał się z naszym obszernym przewodnikiem po dodatkach do kodu i dlaczego Kodi VPN jest niezbędny dla wszystkich twoich strumieni.

Repozytorium Showbox Kodi

Showbox to dodatek Kodi, który oferuje bezpłatne strumieniowanie Netflix i innych programów telewizyjnych na twoim urządzeniu. Świetne doświadczenie do oglądania programów telewizyjnych z filmami w jakości HD, które z łatwością zachęcą Cię do przedłużenia godzin rozrywki. Showbox można zainstalować z repozytorium SuperRepo, które zawiera prawie każdy kanał, który kiedykolwiek istniał w Kodi i jest jednym z najlepszych repozytoriów kodi w 2018 roku. Showbox jest jednym z dodatków, które działają również na Xbox One Kodi.
W tym przewodniku przedstawiamy krok po kroku proces instalacji Showbox na Kodi. Bądźcie na bieżąco!

Jak zainstalować Showbox Kodi na Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. otwarty Kodi z twojego systemu > Kliknij „Ustawienia” ikona znajdująca się u góry > Iść do Menedżer plików > Następnie kliknij dwukrotnie Źródło dodatkowe.jak zainstalować showbox na Kodi
 2. Na ekranie pojawi się pole, więc kliknij miejsce, w którym jest napisane ‘Żaden’ > Teraz wpisz URL http://srp.nu/ > Kliknij dobrze > Wpisz nazwę źródła multimediów „Super Repo” > Kliknij dobrze dzięki czemu zapisuje źródło informacji.jak zainstalować showbox na kodi krypton wersja 17
 3. Teraz wróć do Menu główne Kodi naciskając „Backspace” klawisz na klawiaturze wiele razy > Wybierz Dodatek które możesz znaleźć na zakładce po lewej stronie > Kliknij Instalator pakietów ikona (lewy górny róg).showbox w konfiguracji kodi
 4. Musisz wybrać Zainstaluj z pliku zip > Super Repo > Następnie kliknij Krypton > Repozytoria > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Teraz poczekaj, aż repozytorium zostanie zainstalowane. adres URL pliku zip showbox
 5. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytoria SuperRepo [Krypton] [v7] > Kliknij Repozytoria dodatków > Teraz wybierz SuperRepo All [Krypton] [v7] > zainstalować > Poczekaj, aż dodatek zostanie zainstalowany i włączony.showbox na temat ustawień kodi
 6. Teraz wróć do Zainstaluj z repozytorium opcja > Zobaczysz inne repozytorium o nazwie SuperRepo All [Krypton] [v7] > Dodatki wideo > Znajdź i kliknij Showbox > Kliknij zainstalować.showbox stream na kodi
 7. Poczekaj na włączenie dodatku.konfiguracja wideo showbox na Kodi
 8. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Dodatki wideo > Showbox > Oglądaj programy telewizyjne Netflix i nie tylko Cieszyć się!

showbox na kodi

Jak zainstalować Showbox Kodi na Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi > System > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Kliknij Brak > Wpisz adres URL http://srp.nu/ > Kliknij Gotowe > Wpisz nazwę „Super Repo” > Kliknij Gotowe > Kliknij OK.
 2. Przejdź do ekranu głównego Kodi > System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Super Repo > Jarvis > Repozytoria > Superrepo > superrepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Poczekaj na instalację.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytoria SuperRepo> SuperRepo All > zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie.
 4. Przejdź ponownie do Instaluj z repozytorium > SuperRepo All > Dodatki wideo > Showbox > zainstalować.
 5. Przejdź do ekranu głównego Kodi > Wideo > Dodatki > Showbox > Cieszyć się!

Jak zainstalować ShowBox Kodi na Android Boxach

Zainstaluj Kodi na swoim Androidzie, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem.

Po zainstalowaniu Kodi procedura instalacji ShowBox na urządzeniach z Androidem będzie taka sama, jak ta opisana powyżej dla Krypton V17.

Jak zainstalować Showbox na Kodi Fire Stick

Aby zainstalować Showbox na Fire Stick, musisz najpierw zainstalować Kodi Krypton wersja 17 na Fire Stick. Po zainstalowaniu Kodi należy wykonać następujące kroki:

 1. Open Fire TV Stick > Przejdź do ustawień > Urządzenie > Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB > Włącz aplikacje z nieznanych źródeł.
 2. Teraz idź do Fire Stick Home > Otwórz Kodi > i postępuj zgodnie z instrukcjami zaznaczonymi dla Showbox na Kodi Krypton.

Pobierz Kodbox Download

Aby bezpośrednio zainstalować Showbox na Kodi, możesz pobrać plik zip z linku tutaj.

showbox pobierz kodi zip url

Po pobraniu pliku do systemu możesz wykonać czynności opisane poniżej:

 1. Otwórz Kodi > Dodatki > Ikona instalatora pakietu > Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pliku pobranego w systemie > Kliknij OK > Poczekaj na zainstalowanie dodatku.
 2. Teraz przejdź od kroku 5 zgodnie z wytycznymi dla Showbox na Kodi Krypton.

Showbox Kodi nie działa / błędy / problemy

Użytkownicy narzekają, że Showbox Kodi nie działa na każdym forum, na którym mogą. Inni szukają tylko działającego repozytorium do zainstalowania Showbox Kodi.

Rozwiązanie

Ten dodatek nie jest już dostępny w żadnym repozytorium, ponieważ wydaje się, że został zamknięty. Jednak Showbox Arize jest obecnie dostępny z repozytorium telewizyjnym Jesus Box. Możesz śmiało spróbować.

Showbox Kodi Odtwarzanie nie powiodło się (sprawdź informacje w dzienniku) Błąd

Ten błąd występuje nadal, gdy występuje problem z dostawcami.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, wymagana jest nowa instalacja. Inną metodą rozwiązania tego problemu jest wyczyszczenie bazy danych Kodi.

Pokaż recenzje Kodi

Użytkownicy już krytykują Showbox i uważają, że istnieją lepsze dodatki niż ShowBox:

przegląd reddit showbox

Z drugiej strony znajdziesz takich użytkowników, którzy drwią z ich treści i problemów prawnych:

przegląd Twittera showbox

Po tym wszystkim oto kilka komplementów:

twitter showbox

Showbox Kodi vs Showbox Arize Kodi

Showbox to właściwie aplikacja, która przesyła strumieniowo i pobiera filmy z torrentów. Jest to dodatek Kodi innej firmy, co oznacza, że ​​dostarczane przez niego strumienie są nielegalne. Podobnie do swojej natury, Showbox Arize jest także zewnętrznym dodatkiem Kodi, który zapewnia najlepszą jakość strumieni online. Ma różnorodne treści dostępne dla użytkowników.

Kolejną zauważalną różnicą jest to, że ShowBox nie jest już dostępny w żadnym repozytorium. ShowBox Arize jest dostępny za pośrednictwem repozytorium telewizyjnego Jesus Box.

Ostatnie słowa

Showbox to najlepszy wybór dla użytkowników Kodi do łatwego oglądania popularnych programów Netflix i innych programów telewizyjnych w systemie. Jest to ulubiony dodatek, który pozwala spędzać czas i być na bieżąco z najnowszymi programami telewizyjnymi emitowanymi na całym świecie. W tym przewodniku udostępniliśmy samouczek instalacji programu Showbox na Kodi. Ciesz się, dopóki trwa!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me