Specto Kodi ożyło, gdy Genesis została powalona przez organy ścigania. Widelec Specto był jednym z dodatków Kodi, który został wdrożony przez zespół programistów o nazwie Mrknow. Jest to dodatek wideo, który zawiera filmy i programy telewizyjne. Ma podobny interfejs do Exodusa, a także zapewnia automatyczne napisy do filmów.

W tym przewodniku przedstawiliśmy szczegółowe instrukcje dotyczące jak zainstalować Specto Fork na Kodi. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej:

Contents

Jak zainstalować Specto Fork na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

  1. Pierwszym krokiem wymaganym przez użytkowników Kodi jest uruchomienie Kodi w ich systemie > Następnie kliknij Ikona ustawień zlokalizuj na górze obok ikony zasilania > Tutaj zobaczysz różne opcje, wybierz Menedżer plików > Otworzy się strona z linkiem do repozytorium, dodaj repozytorium, klikając dwukrotnie Dodaj źródło.jak zainstalować widmo na Kodi
  2. Przed ekranem pojawi się pole, więc kliknij tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ > Poprosi Cię o wpisanie URL repozytorium kodivpn.co/repo/kodil.zip i kliknij dobrze > Na dole musisz wpisać nazwę repozytorium, więc wpisz „Kodil” i kliknij dobrze tak, że pudełko znika.jak zainstalować widmo na Kodi Krypton w wersji 17
  3. Aby zainstalować repozytorium, musisz wrócić do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki patka > Teraz kliknij ikonę pola w lewym górnym rogu, znaną również jako Instalator pakietów Ikona.widmo na Kodi
  4. Wybierz opcję Zainstaluj z pliku zip > Musisz znaleźć opcję „Kodil” i kliknij na to > Znajdziesz dwa pliki zip, kliknij Kodil.zip > Zainstaluje repozytorium.dodaj widmo na kodi
  5. Kliknij opcję Zainstaluj z repozytorium > Następnie Repozytorium Kdil > Filmy Dodajna > Widelec Specto > Kliknij zainstalować.konfiguracja widelca Kodi
  6. Iść do Menu główne Kodi > Wybierz Karta dodatków > Kliknij Dodatki wideo > Widelec Specto > Więc ciesz się!

ustawienia kodi widelca

Jak zainstalować Specto Fork na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

  1. Aby zainstalować Specto Fork, najpierw musisz otworzyć Kodi w swoim systemie > Następnie Kliknij na zakładce System znajdującej się w menu głównym > Następnie menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz adres URL kodivpn.co/repo/kodil.zip > Kliknij Gotowe > Wpisz nazwę „Kodil” > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
  2. Ekran główny Kodi > System > Kliknij na dodatkach > Teraz Kliknij na Instaluj z pliku zip > Kodil > Kodil.zip > Poczekaj na instalację > Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Kdil > Dodatki wideo > Szukaj dla Specto Fork z bardzo długiej listy dodatków > Następnie kliknij zainstalować > Instalacja zajmie trochę czasu.
  3. Aby oglądać filmy i programy telewizyjne z tego dodatku, wróć do ekranu głównego Kodi > Wideo > Dodatki > Widelec Specto!

Widelec Specto nie działa

Mogą istnieć różne przyczyny, które uniemożliwiają Specto Fork działanie na Kodi. Wymieniliśmy 3 najczęstsze błędy napotykane przez użytkowników Specto Fork, oto one:

Specto Kodi Brak dostępnego strumienia

Podczas przeglądania filmu można kliknąć różne łącza lub źródła, które pojawiają się w celu uzyskania rekomendacji. Za każdym razem, gdy klikniesz na te linki, usłyszysz informację, że strumień jest niedostępny. Ten błąd może doprowadzić wszystkich użytkowników Kodi do szaleństwa, ponieważ muszą powtórzyć cały krok ponownie, aby stwierdzić, że nie ma dostępnego strumienia.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, musisz otworzyć Kodi > Przejdź do dodatków > Dodatki wideo > Kliknij prawym przyciskiem myszy Specto Fork i przejdź do Ustawień. Przed ekranem pojawi się pole, a po lewej stronie pola widać wiele kart.

Przejdź do sekcji Filmy, w której znajdziesz listę źródeł lub stron internetowych. Są to strony internetowe, z których Specto Fork przynosi filmy. Możesz Wyłączyć strony internetowe, których linki są zepsute.

Specto nie zainstalowało zależności

Specto można znaleźć w wielu repozytoriach. Jednak nie wszystkie repozytoria regularnie aktualizują dodatki. Jeśli jakiekolwiek repozytorium zawiera starszą wersję dodatku, instalacja nie powiedzie się, dlatego zostanie wyświetlony komunikat „Błąd instalacji nie powiódł się”.

Rozwiązanie

Aby naprawić ten błąd, musisz zainstalować Specto Fork z Kdil Repository, który regularnie aktualizuje dodatek w swoim repozytorium.

Instalacja wideł Specto nie powiodła się

Ten błąd pojawia się z wielu powodów, w tym z powodu awarii Internetu i zamknięcia repozytorium. Jeśli wcześniej zainstalowano repozytorium, które jest obecnie zamykane, możesz zobaczyć dodatki wymienione w jego sekcji dodatków. Jednak po kontynuowaniu instalacji pojawi się komunikat „Instalacja nie powiodła się”.

Rozwiązanie

Sprawdź połączenie internetowe przed przystąpieniem do instalowania Specto Fork, w przeciwnym razie instalacja nie powiedzie się. Inną techniką, która rozwiązuje problem, jest sprawdzenie repozytorium, które obecnie działa i nie zostało zamknięte.

Specto vs Exodus

Specto Fork został pierwotnie wydany, aby konkurować z Exodusem i podobnymi dodatkami kodi, które oferowały darmowe filmy i programy telewizyjne. Jednak Exodus stał się popularnym dodatkiem ze względu na prężny zespół programistów, który konsekwentnie aktualizował Exodus i zapewnił użytkownikom Kodi łatwiejsze surfowanie po tym dodatku.

Z drugiej strony, chociaż Specto Fork przy różnych okazjach odnosiło sukcesy, ale nie oferowało użytkownikom takiej samej wartości, jaką zapewnia Exodus. Brakowało usuwania złych linków, nie oferowało częstych aktualizacji, podczas gdy nigdy tak naprawdę nie wyróżniało się jako silny konkurent przeciwko Exodusowi.

Jednak Specto Fork będzie się śmiał, gdy Exodus dobiegnie końca w najbliższej przyszłości po przejęciu Przymierza. Teraz użytkownicy Kodi mogą zainstalować Covenant zamiast Exodus.

Podsumowując

Specto Fork nigdy nie miał spójnego działania jako dodatek, ale kiedy jest online, nie ma lepszego dodatku, który pasowałby do jego funkcji. Jest podobny do dodatku Genesis and Covenant, ale ma pewne problemy z repozytoriami kodi, które go zawodzą. Jednak dodatek działa ostatnio dobrze i ma na celu płynny żagiel. W tym przewodniku udostępniliśmy instrukcje instalacji Specto Fork na Kodi.