Aktualizacja: Repozytorium zawierające Spinz TV jest obecnie wyłączone, dlatego dodatek nie będzie działał z podanym adresem URL.

Spinz TV to idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z transmisją multimediów. Niezależnie od tego, czy chodzi o sport, filmy, programy telewizyjne czy kanały medialne, dzięki Spinz TV możesz uzyskać wszystkie te funkcje i więcej pod jednym dachem. W tym poście pokażemy, jak zainstalować Spinz TV na Kodi i cieszyć się wszystkimi tymi niesamowitymi funkcjami. Nie zapomnij sprawdzić naszego najlepszego przewodnika po najlepszych kreatorach kodi.

Co to jest SpinzTV?

SpinzTV to telewizja internetowa (IPTV), która wykorzystuje logiczny protokół internetowy (IP) do strumieniowego przesyłania różnych źródeł mediów, w tym programów telewizyjnych, filmów, programów sportowych i innych programów rozrywkowych. W niektórych regionach jest to uważane za nielegalne, dlatego wysoce zalecane jest używanie najlepszej sieci VPN dla Kodi. Za każdym razem, gdy czujesz się znudzony lub nie masz nic do roboty, dzięki Spinz TV możesz przesyłać strumieniowo wybrane media i zabijać nudę w mgnieniu oka.

Jak zainstalować Spinz TV Build na Kodi Krypton wersja 17

Poniższe kroki pomogą ci pobrać Spinz TV na najnowszą wersję Kodi Krypton w wersji 17:

 1. Pobierz i uruchom Kodi.jak zainstalować spinz tv
 2. Idź do swojego Pulpit> kliknij rundę Ustawienia przycisk >Menedżer plików> Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.jak zainstalować spinz tv build na kodi krypton wersja 17
 3. Wpisz link http://repo.stvmc.net/w polu, w którym pokazuje ‘Żaden’ >Wpisz nazwę programu „Spinz” lub dowolną inną nazwę według własnego uznania i kliknij dobrze.spinz źródło mediów telewizyjnych
 4. Wróć do swojego Pulpit naciskając ‘Wyjście’ przycisk na klawiaturze >Dodatki>Kliknij na ikona w kształcie pudełka na górze.spinz tv kodi addon browser
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip >SpinzTV > Repository.SpinzTV-0.0.1.zip.plik zip repozytorium spinz tv
 6. Poczekaj na zakończenie instalacji.
 7. Wybierz Zainstaluj z repozytorium >Spinz TV > Dodatki programowe >Spinz TV Wizard > zainstalować.kreator telewizji spinz
 8. Iść do Dodatki> Dodatki programowe >Spinz TV Wizard > i wybieraj spośród różnych buduje.kompilator kreatora spinz tv
 9. zainstalować dowolne kompilacje, które lubisz i które Ci się podobają!

Jak zainstalować Spinz TV Build na Kodi Jarvis w wersji 16

Instalacja Spinz TV Build na Kodi Jarvis w wersji 16 jest podobna do tej przy pobieraniu na Krypton w wersji 17, zamiast niewielkiej zmiany w układzie, ale podobny proces należy kontynuować.

Po zainstalowaniu kreatora Spinz TV napotkasz kompilacje Spinz TV dla Jarvisa, jak pokazano na poniższym obrazku:

jak zainstalować spinz tv kodi jarvis wersja 16

Jak zainstalować dodatki Spinz TV na Kodi Krypton wersja 17

W przypadku pobierania dodatku Spinz TV pierwsze 6 kroków podczas pobierania kompilatora Spinz TV pozostanie takie samo. Po zainstalowaniu repozytorium wykonaj pozostałe kroki opisane poniżej:

 1. Wybierz Zainstaluj z repozytorium >Spinz TV > Dodatki programowe >Spinz TV Pro > zainstalować.jak zainstalować dodatki spinz tv na Kodi Krypton wersja 17
 2. Po kliknięciu na Spinz TV pro, będzie wymagać Facebook ID i hasło.spinz tv pro zaloguj się
 3. Po kliknięciu na Lista strumieniowa możesz przeglądać różne kanały do ​​strumieniowego przesyłania multimediów.

filmy spinz tv pro

Jak zainstalować dodatki Spinz TV na Kodi Jarvis w wersji 16

Instalacja dodatku Spinz TV na Kodi Jarvis w wersji 16 pozostanie taka sama jak podczas pobierania w wersji 17, ale można zaobserwować zmianę w układzie oprogramowania.

Zaleca się zainstalowanie najnowszej wersji Kodi, tj. Kodi Krypton wersja 17, aby uniknąć typowych problemów i błędów.

Spinz TV nie działa – jak naprawić

Większość problemów, które mogą wystąpić podczas instalacji Spinz TV, wynika z poprzednich wersji Kodi. Nowa wersja Kodi, tj. Kodi Krypton wersja 17, naprawi większość problemów.

Niektórzy użytkownicy mogą mieć problemy z pobraniem Spinz TV z repozytorium. Ten problem można rozwiązać, włączając „Nieznane źródło”. Można to naprawić, wracając do ekranu głównego> Dodatki> Ustawienia > Włącz nieznane źródło.

Jak zainstalować Hardnox Build na Kodi Krypton wersja 17

Podczas pobierania kompilacji Hard Nox na Kodi Krypton w wersji 17, musisz wykonać 8 kroków dokładnie tak, jak do pobrania kompilacji Spinz TV (wspomnianej powyżej). Następnie wszystko, co musisz zrobić, to z listy różnych kompilacji Krypton, wybierz Spinz TV Hard Nox. To powinno włączyć Hard Nox na Kodi.

Jak zainstalować Hardnox Build na Kodi Krypton wersja 17

Najlepszy kreator Spinz TV dla Kodi

Po zainstalowaniu Spinz TV Wizard na Kodi znajdziesz listę różnych kompilacji do instalacji. Oto kilka najlepszych wersji kreatora Spinz TV: oto nasze najpopularniejsze typy:

 1. Spinz TV Premium Lite
 2. Spinz TV Zazdrość Krypton
 3. Spinz TV Hard Nox

Są to najpotężniejsze wersje dla Kodi, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo różnorodne kanały medialne i pakiet rozrywkowy pod jednym dachem.

Podsumowując

Zainstalowanie Spinz TV będzie idealnym połączeniem dla twojego Kodi Krypton w wersji 17, gdzie możesz przesyłać strumieniowo tysiące kanałów medialnych, filmów i rozrywki sportowej w jednym pakiecie. Udostępniono przewodnik dotyczący instalacji Spinz TV na Kodi w wersji 16 i 17, który wykonuje podobne kroki, ale w innym układzie. Spinz TV na Kodi to najlepszy wybór dla osób, które chcą wszystkich smaków filmów, sportu i programów telewizyjnych w jednej miarce.

Zostaw komentarz, jeśli masz ochotę zadawać pytania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me