Bezpośrednie strumieniowanie ulubionej zawartości jest teraz możliwe dzięki dodatkowi Plexus dla Kodi. Plexus to darmowy dodatek do transmisji strumieniowej peer to peer. Umożliwia użytkownikom łatwe strumieniowanie ulubionej zawartości. Ale instalowanie dodatków Kodi innych firm czasami staje się kłopotem dla nowych użytkowników. Na tym blogu dowiesz się, jak krok po kroku zainstalować splot na Kodi.

Jest to szczegółowy przewodnik instalacji wyjaśniający, jak korzystać z dodatku plexus kodi w różnych systemach operacyjnych. Po przejrzeniu jego przewodnika będziesz mógł łatwo uzyskać dostęp do strumieni splotu.

Jak zainstalować splot na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Biegać Aplikacja Kodi. Kliknij na ustawienia ikona obecna w lewej kolumnie.jak zainstalować splot na kodi
 2. Pojawi się kilka opcji, wybierz „Menedżer plików”.jak zainstalować splot na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Pojawi się nowe okno, wybierz „Dodaj źródło”Z lewej kolumny.jak dodać splot na kodi
 4. Gdy pojawi się monit o dodanie okna źródłowego, kliknij dwukrotnie wiersz pokazujący „”.konfiguracja splotu kodi
 5. Tutaj wpisz link „http://areswizard.uk/”I kliknij„Dobrze”.ustawienia splotu kodi
 6. Teraz wprowadź nazwę „Ares“, Kliknij “Dobrze”.konfiguracja splotu kodi
 7. Po wprowadzeniu linku i nazwy kliknij ponownie przycisk OK, aby wrócić do Menedżera plików.dodaj źródło pliku splot kodi pobierz zip url
 8. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi i kliknij Dodatki.splot kodi nie działa
 9. Teraz spójrz na górę lewej kolumny, pojawi się ikona pola. Kliknij na ikonę tego pola. Kliknij „Zainstaluj z pliku zip”I kliknij„Ares”.splot ares
 10. Wyświetli niektóre repozytoria kodi, kliknij „repository.aresproject-0.1.0.zipsplot kodi addon
 11. Teraz poczekaj, aż repozytorium zostanie zainstalowane, po instalacji pojawi się komunikat. Po wyświetleniu powiadomienia kliknij „Zainstaluj z repozytorium”.splot kodi w dół
 12. Teraz wybierz „Projekt Ares”.splot strumieniowy
 13. Poczekaj na komunikat o włączeniu dodatku. Kliknij „Dodatki programowe”.jak zainstalować splot na kodi jarvis w wersji 16 lub niższej
 14. Wybierz „Splot”. Kliknij „Zainstaluj”.zainstaluj splot z tvaddons
 15. Poczekaj na powiadomienie „włączone dodatki”. Po wyświetleniu powiadomienia można uzyskać dostęp do strumieni splotu.splot kodi jarvis 16

Jak zainstalować splot dla Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej:

 1. Biegać Kodi podanie.
 2. Kliknij SYSTEM i otwórz Menedżera plików.
 3. Kliknij “Dodaj źródło”.
 4. Kliknij wiersz z napisem „”.
 5. Wpisz link „http://ares-repo.eu” i kliknij „Gotowe”.
 6. Nazwij ten link jako „ares” i kliknij „Dobrze”.
 7. Wróć do ekranu głównego Kodi.
 8. Kliknij “System”.
 9. Kliknij “Dodatki”.
 10. W tej wdowie kliknij „Zainstaluj z pliku zip”.
 11. Kliknij “Ares”.
 12. Wybierz „repository.aresproject-x.x.x.zip”.
 13. Repozytorium zostanie zainstalowane, musisz poczekać, aż „Dodatek włączony”Pojawi się powiadomienie.
 14. Kliknij “Zainstaluj z repozytorium”.
 15. Wybierz „Projekt Ares”.
 16. Kliknij “Dodatki programowe”.
 17. Kliknij “Splot”.
 18. Kliknij Zainstaluj.
 19. Poczekaj na powiadomienie „dodatek włączony” pojawić się.
 20. Tutaj masz, Plexus jest teraz zainstalowany.

Jak zainstalować Plexus na Kodi MAC:

 1. Zanim powiem ci, jak korzystać ze splotu na Kodi, powinieneś najpierw wiedzieć, jak zainstalować Kodi na Macu. Oto kroki instalacji Kodi na Macu:
 2. Pobierz Kodi na Maca z https://kodi.tv/download „.
 3. Otwórz obraz dysku Kodi.
 4. Zainstaluj oprogramowanie na komputerze Mac, przeciągając i upuszczając ikonę Kodi w folderze Aplikacje.
 5. Uruchom aplikację Kodi.
 6. Może pojawić się komunikat informujący, że nie można uruchomić tej aplikacji, ponieważ pochodzi ona z „niezidentyfikowany programista”.
 7. Otwórz zabezpieczenia & Ustawienia prywatności i „Zezwalaj na aplikacje pobrane z:
 8. Otóż ​​to! Kodi będzie działać i można go odpowiednio używać.
 9. Teraz procedura instalacji splotu na Kodi jest podobna do opisanej powyżej. Możesz się do nich odwołać w celu uzyskania dostępu do strumieni splotu.

Naprawy Plexus Kodi / Nie działa / Błędy / Problemy:

Dodatek Plexus kodi zwykle ma wiele problemów z instalacją lub użytkowaniem. Niektóre z problemów mogą być:

Instalacja Plexus Kodi nie powiodła się

Podczas instalowania Plexus na Kodi pojawiają się pewne problemy związane z błędami pliku źródłowego. Ponieważ jest to dodatek innej firmy, linki źródłowe ciągle się blokują lub ich serwery zwykle się psują. Większość użytkowników próbujących zainstalować Plexus korzysta ze źródła „http://fusion.tvaddons.co”. Źródło to zostało zamknięte kilka miesięcy temu, a następnie zostało ponownie opublikowane. Użytkownicy mają problemy z instalacją z powodu przestarzałych łączy źródłowych.

Rozwiązanie

Aby poradzić sobie z takimi problemami z instalacją, powinieneś najpierw sprawdzić bieżący; zaktualizowane linki, które są na żywo. Obecnie http://areswizard.uk/ i http://areswizard.co.uk/ są źródłami na żywo i można ich używać do instalacji Plexus na Kodi bez żadnych problemów.

Splot Lagu Kodi

Powolne przeglądanie i opóźnienia w transmisji strumieniowej są poważnym problemem w przypadku internetowych platform streamingowych. Mogą one utrzymywać się od czasu do czasu, tworząc irytującą sytuację dla użytkownika.

Rozwiązanie

Ten problem można łatwo rozwiązać, instalując kreator Ares. Przejdź do dodatków programu i zainstaluj Kreatora Ares. Po zainstalowaniu Kreatora Ares możesz wyczyścić pamięć podręczną i miniatury. To rozwiąże problem, a twoje przeglądanie i przesyłanie strumieniowe będzie działać idealnie Lub uzyskaj najlepsze działające kreatory kodi.

Nieaktualne repozytoria Plexus Kodi

W większości przypadków po zainstalowaniu pliku zip napotkasz problemy z instalacją dodatków. Wiele repozytoriów jest dostępnych do zainstalowania, ale możesz się pomylić przy ich wyborze.

Rozwiązanie

Najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego repozytorium jest sprawdzenie, które z nich jest zaktualizowane. Wybierz najnowszą wersję z listy, aby zainstalować dodatek. Ares Project 0.1.7 to najnowsze repozytorium, z którego można zainstalować dodatek Plexus. Sprawdź nasz przewodnik na temat odblokowywania repozytoriów za pomocą VPN Kodi.

Zawijanie wszystkiego

Podsumowując, instalacja Plexus na Kodi nie stanowi większego problemu. Chociaż jest to długi proces, ale doświadczenie, które zapewnia Kodi, jest tego warte, szczególnie jeśli chodzi o splot. Procedura instalacji Kodi na Plexus jest prawie podobna na każdej platformie. Problemy pojawiające się podczas instalacji zdarzają się, ponieważ są to dodatki innych firm i nie są oficjalne, więc ich wsparcie nie zawsze jest dostępne lub jest niezgodne z przeznaczeniem. Podobnie repozytoria zamykają się, powodując problemy podczas instalacji. Jednak szczegółowo ukończyłem wszystkie aspekty, aby pomóc ci cieszyć się splotem. Na koniec polecam zawsze korzystać z usługi Kodi VPN, aby zapewnić sobie prywatność i bezpieczeństwo.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me