Supremacy Repository to kompletny pakiet dla wszystkich maniaków transmisji strumieniowej, którzy chcą mieć jedno repozytorium dla filmów, programów telewizyjnych i sportu itp. Supremacy zyskał sobie sławę dzięki swojemu dodatkowi Supremacy Kodi, który jest popularny wśród wielu użytkowników.

Przejrzyj ten przewodnik KodiVPN i dowiedz się więcej o repozytorium i najlepszych dodatkach Kodi.

Recenzja Repo Supremacy

Supremacy Repository jest jednym z najpopularniejszych repozytoriów w społeczności Kodi. Powodem jego popularności jest to, że hostuje własne dodatki, a także inne dodatki innych firm. Niewiele repozytoriów ma własny dodatek Kodi, a najlepsze jest to, że Supremacy ma trzy różne dodatki:

 1. Zwierzchnictwo; główny dodatek, który umożliwia użytkownikom oglądanie filmów, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych, filmów 4K, filmów dla dzieci i telewizji na żywo.
 2. Supremacy Sports; skoncentrowany na sporcie dodatek zapewniający transmisje do sportów na żywo.
 3. Supremacy iptv; dodatek dla wszystkich miłośników IPTV.

Repozytorium supremacji jest regularnie aktualizowane przez jego programistów i dlatego ludzie wolą korzystać z tego repozytorium i jego dodatków. Dodatki Supremacy Kodi niezależnie zdobyły dla nich doskonałą reputację, zapewniając doskonałą jakość przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować repozytorium Supremacy na Kodi krypton 17.6 i nowszych

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Supremacy Repository na swoim Kodi Krypton w wersji 17.6:

 1. otwarty Kodi > Kliknij Ikona Ustawienia (Gear) > otwarty Menedżer plików.jak zainstalować repozytorium supremacy kodi na krypton 17.6
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Pojawi się okno dialogowe > Kliknij tam, gdzie jest napisane > Wpisz ten adres URL w pasku adresu „http://2supremacy.uk/repo/” > Kliknij Dobrze > Nadaj temu źródłu mediów nazwę „Zwierzchnictwo> Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować repozytorium supremacy kodi na jarvis
 3. Wróć do Menu główne > Kliknij Dodatki > Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu.jak zainstalować repozytorium supremacy kodi na firestick
 4. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Zwierzchnictwo > Wybierz supremacy-2.6.zip > poczekaj na powiadomienie.pobierz repozytorium supremacji
 5. Kliknij na Zainstaluj z repozytorium opcja > Teraz możesz łatwo zainstalować dowolny dodatek z tego repozytorium.

zainstaluj supremacy kodi repo z pliku zip

Jak zainstalować Supremacy Repo na Kodi Jarvis 16 i niższych

 1. otwarty Kodi Jarvis.
 2. Kliknij System > Iść do Menedżer plików.
 3. Kliknij Dodaj źródło.
 4. Kliknij <Żaden> i wpisz to URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij Gotowe > Nadaj nazwę temu źródłu mediów jako Zwierzchnictwo > Kliknij Gotowe > Kliknij
 5. Wróć do Kodi Home Ekran > Kliknij System > otwarty Dodatki.
 6. Wybierz Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Zwierzchnictwo > Kliknij supremacy-2.6.zip.

Jak zainstalować repozytorium Supremacy na FireStick Kodi

 1. zainstalować Kodi na urządzeniu Fire Stick.
 2. Iść do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Po wykonaniu wyżej wymienionych kroków zapoznaj się z procedurą instalacji Kodi Krypton w wersji 17.6.

Pobierz repozytorium supremacji

 1. Pobierz plik zip dodatku Supremacy Kodi z (http://2supremacy.uk/repo/)
 2. Iść do Menu główne Kodi.
 3. Kliknij Dodatki.
 4. Kliknij Pudełko
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 6. Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip.
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium opcja.
 8. Kliknij
 9. otwarty Dodatki wideo folder i zainstaluj dowolny z ulubionych dodatków Kodi obecnych w repozytorium i rozpocznij transmisję strumieniową.

Supremacy Kodi Addons

Repozytorium Supremacy zawiera wiele popularnych dodatków Kodi, takich jak:

 1. Aspis
 2. Yoda
 3. BBC iPlayer
 4. Elektra Vault
 5. Night Terrors
 6. Planeta MMA
 7. Supremacy iptv
 8. Supremacy Sports
 9. CAŁKOWICIE
 10. JoyRide

Wszystkie te dodatki są aktualne i działają idealnie. Osobiście próbowałem instalować wszystkie te dodatki jeden po drugim i nie napotkałem żadnego problemu.

FAQ dotyczące supremacji

Wiele osób na całym świecie korzysta z repozytorium supremacji. Podobnie, jego użytkownicy opublikowali wiele zapytań na różnych forach. Oto dwa najczęstsze problemy zgłaszane przez wielu użytkowników:

Repozytorium supremacji nie działa

W niektórych momentach możesz nie mieć dostępu do repozytorium Supremacy i może to wynikać z dwóch głównych powodów. Albo repozytorium przechodzi aktualizację, albo źródłowy adres URL dodany w Kodi jest niepoprawny.

Zawsze upewnij się, że podałeś poprawny adres URL źródła medialnego, a przed dodaniem adresu URL zawsze sprawdź, czy źródłowy adres URL jest online, czy nie.

Dodatek Supremacy nie działa

Nie dzieje się to normalnie, ponieważ dodatek Supremacy Kodi jest od czasu do czasu aktualizowany, a dodatek nigdy nie działał. Jeśli jednak dodatek nie działa w twoim systemie, spróbuj ponownie zainstalować dodatek z repozytorium.

Upewnij się, że korzystasz ze zaktualizowanego repozytorium Supremacy, ponieważ jeśli próbujesz zainstalować ten dodatek z innego repozytorium, istnieje prawdopodobieństwo, że przypada Ci nieaktualna wersja.

Wniosek

Supremacy to doskonałe repozytorium, które ma wszystkie dodatki potrzebne do oglądania upiorów. Repozytorium jest niezawodne, ponieważ jest aktualne od dłuższego czasu, a użytkownicy, którzy go zgłaszali, nie zgłaszali żadnych błędów ani problemów.

Fakt, że hostuje własne dodatki, czyni go wiarygodnym repozytorium, a jakość jego dodatków jest również niezwykła. Polecam użytkownikom wypróbowanie tego repozytorium, ale nie bez płatnej lub najlepszej darmowej sieci VPN dla Kodi, ponieważ korzystanie z dodatków innych firm naraża Cię na problemy prawne.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me