Titanium Kodi Build jest bez wątpienia jedną z najlepszych wersji Kodi. Recenzje Kodi Titanium były bardzo pozytywne w całej swojej obecności i to sprawia, że ​​jest najlepszy.

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować kompilację Titanium Kodi i korzystać z płatnej lub darmowej sieci VPN dla Kodi dla własnego bezpieczeństwa lub ograniczenia geograficznego.

Ekskluzywne oferty specjalne KodiVPN.co w Czarny piątek 2019
PureVPN

 10,95 USD 1,32 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

surfshark

 11,95 USD 1,99 USD na miesiąc

Skorzystaj z tej oferty (3 miesiące za darmo)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USD miesięcznie

Skorzystaj z tej oferty

Ma wiele najlepszych dodatków kodi, które z łatwością zaspokoją potrzeby każdego użytkownika. Jakość treści, którą oferuje, jest również dobra. Kodi Kryptonite w wersji Titanium był jedną z najlepszych wersji spośród wszystkich.

Co zawiera Titanium Buildi Kodi i Funkcje Kodi Titanium Build

Titanium Kodi Build to jedna z najlepszych wersji Kodi dostępnych obecnie na półce. Ta wersja zawiera wszystkie niezbędne dodatki do filmów, programów telewizyjnych i sportu, takie jak Neptune Rising, Bob Unleashed, UK Turk Playlist, strefa dziecięca, Gears TV, Vader’s Streams, Placenta, Sports Devil, PVR + Subs, Muzyka, Aplikacje na Androida, Telewizja na żywo, Sports Hub, Sports Replay i wiele innych.

Wersja Titanium Kodi stale aktualizuje się i ma zadziwiająco dużą prędkość w przeciwieństwie do innych wersji Kodi, mimo że ma ponad 500 Mb / s. Ta wersja Kodi ma bardzo przyzwoicie zorganizowany układ z bardzo przyjazną nawigacją, wszystkie dodatki i kategorie są wyrównane z góry.

Programy telewizyjne

Wersja Titanium ma wszystko, czego potrzebujesz do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych na żywo lub oglądania ulubionych programów telewizyjnych w jakości HD. Dodatki, takie jak Gears TV i strumienie Vadera, doskonale nadają się do strumieniowania programów telewizyjnych. Ze względu na ciągłe aktualizacje biblioteka programów telewizyjnych odpowiednio się powiększa.

Kino

Możesz oglądać wszystkie najlepsze nowe filmy reklamowe dzięki tej kompilacji Kodi, ponieważ ma najlepsze dodatki Kodi do filmów takich jak Neptune Rising, Placenta itp. Te dodatki Kodi są znane jako jeden z najlepszych dodatków Kodi do przesyłania strumieniowego wszystkich najnowsze filmy w wysokiej jakości.

Live Sports

Najlepszą rzeczą w Kodi jest to, że umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie ulubionych wydarzeń sportowych na żywo na Kodi. Wersja Titanium Kodi ma dodatki Sports Devil i Sports Hub Kodi, które są bardzo popularnymi dodatkami Kodi do przesyłania strumieniowego wydarzeń sportowych z całego świata.

Dla użytkownika, który opuścił wydarzenie na żywo, ma on dodatek do powtórek sportowych Kodi, który wyświetla powtórki i najważniejsze wydarzenia ze wszystkich wydarzeń sportowych.

Inne

Oprócz rozrywki i sportu, wersja Titanium Kodi ma także dodatki do kreskówek i wiadomości dla wszystkich dorosłych i dzieci Wersja Titanium Kodi jest jedną wersją dla wszystkich segmentów wiekowych, ponieważ ma dużą różnorodność.

Repozytorium Titanium Kodi

Titanium Kodi Build można zainstalować za pomocą Supreme Builds Repository. To repozytorium kodi ma także wiele innych wersji dla Kodi Krypton i Kodi Jarvis.

Jak zainstalować Titanium Kodi Build na Leia i Krypton

Instalacja kompilacji Titanium Kodi dla Kodi 17 jest bardzo łatwa. Oto instruktaż instalacji Titi w Kodi Krypton:

 1. Otwórz Kodi > Kliknij na Ustawienia Ikona > Menedżer plików.jak zainstalować tytanową wersję kodi
 2. Kliknij Dodaj źródło > Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz to URL http://repo.supremebuilds.com/ > Kliknij dobrze > Nazwij to Najwyższy > Kliknij dobrze.jak zainstalować tytanowy kodi na Kryptonie w wersji 17.6 lub niższej
 3. Wrócić do pulpit > Wybierz Dodajons > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Najwyższy > Kliknij repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie.jak dodać kompilację tytanowego kodi
 4. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Supreme Builds Repository > otwarty Dodatki programowe > Wybierz Supreme Builds Wizard > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.tytanowy kodi
 5. Iść do Kodi Dom Ekran> Kliknij Dodatki > otwarty Dodatki programowe > Wybierz Supreme Builds Wizard > Wybierać Krypton buduje > Wybierz Build Titanium.

kompilacja tytanowego kodi

Jak zainstalować Titanium Kodi Build na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis (v16.1).
 2. Kliknij System > Menedżer plików.
 3. Kliknij na Dodaj źródło.
 4. Kliknij Żaden > wejdz do URL http://repo.supremebuilds.com > Kliknij Gotowe.
 5. Nazwij to Najwyższy> Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 6. Iść do systemu > otwarty Dodatki > Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 7. Wybierz Najwyższy > repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 8. Wybierz Zainstaluj z repozytorium >Kliknij Supreme Builds Repository > Iść do Dodatki programowe > Kliknij Supreme Builds Wizard.
 9. Powrót do ekranu głównego >Kliknij Programy > Kliknij Supreme Builds Wizard > otwarty Jarvis Builds > Tytan.

Odkryj najlepsze kreatory kodi, jeśli nie chcesz korzystać z najwyższego kreatora.

Jak zainstalować Titanium Kodi Build na Fire Stick

 1. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem i zainstaluj Kodi na Fire Stick
 2. Iść do Deweloper Opcje > Włącz debugowanie ADB i Aplikacje od Nieznane źródła.
 3. otwarty Kodi na Ogień Kij.

Teraz wykonaj kroki opisane powyżej dla instalacji Titanium Build na Krypton.

Aby odblokować treści dla dorosłych, skorzystaj z płatnego bezpłatnego VPN dla Kodi na Firestick.

Jak włączyć instalację dodatków i kompilacji stron trzecich dla Titanium Kodi

 1. Otwórz Kodi
 2. Kliknij na Ustawienia Ikona
 3. Kliknij Ustawienia systemowe.
 4. Kliknij kartę Dodatki.
 5. Włącz nieznane źródła.
 6. Teraz będziesz mógł zainstalować dodatki Kodi innych firm.

Titanium Kodi nie działa / błędy / problemy

Titanium Build dla Kodi 17 / Titanium Build dla Kodi 17.6 nie działa

Wielu użytkowników Titanium Kodi 17.5 skarżyło się, że ta wersja nie działa lub przestaje działać. Jednak niewielu użytkowników skarży się na ten błąd w Titanium Kodi 17.6.

Naprawić

Najpierw wyczyść wszystkie dane Kodi, a następnie zainstaluj repozytorium kompilacji i skompiluj ponownie. Świeża instalacja nie spowoduje problemu.

Pobierz wersję Titanium Kodi

 1. Pobierz Plik zip.
 2. Wrócić do pulpit > Wybierz Dodajons > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do systemu, aby pobrać pobrany plik > Kliknij repository.supremebuilds-x.x.x.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Supreme Builds Repository > otwarty Dodatki programowe > Wybierz Supreme Builds Wizard > Kliknij zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.
 4. Iść do Kodi Dom Ekran> Kliknij Dodatki > otwarty Dodatki programowe > Wybierz Supreme Builds Wizard > Wybierać Krypton buduje > Wybierz Build Titanium.

Recenzje Titanium Kodi Build

Twitter to miejsce, w którym znajdziesz wszystkich użytkowników chwalących i krytykujących wersję. Co do Titanium Build, ten użytkownik chwalił go w bardzo krótkim zdaniu:

przegląd kompilacji tytanu

Tak jest w przypadku Reddit; ta kompilacja cieszy się uznaniem użytkowników!

Oto kolejny:

przegląd reddit kompilacji tytanu

Alternatywy Titanium Kodi

Tytan jest bardzo poręczną i niezawodną wersją. Ale jeśli ktoś chce wypróbować alternatywne najlepsze kompilacje Kodi, oto kilka:

 1. Bestia
 2. Magiczna kompilacja bez ograniczeń
 3. Guru Fire TV
 4. Pulse CCM

APK tytanu Kodi Pin

Aby uzyskać dostęp do dodatków dla dorosłych, użytkownik wymaga kodu PIN.

Zapakować

Wersja Titanium ma kilka świetnych dodatków, które każdy użytkownik chce. Zawsze dobrze jest mieć wszystkie najlepsze dodatki w jednym kompilacji. Kolejną wielką zaletą tej kompilacji jest to, że jest niezawodna, a strumienie dostępne za pośrednictwem jej dodatków działają.

Jedną rzeczą do zapamiętania, zawsze używaj VPN podczas korzystania z Kodi. Chroni twoją prywatność i zapewnia bezpieczeństwo przed złośliwym oprogramowaniem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me