Oglądaj na żywo kanały IPTV i przesyłaj strumieniowo wszystkie swoje ulubione programy, filmy, sport i muzykę za pomocą tego dodatku. W tym przewodniku omówiliśmy krok po kroku proces instalacji Ultimate IPTV na Kodi.

Jak zawsze, powinieneś mieć najlepszą VPN dla Kodi, która może ominąć ograniczenia geograficzne i umożliwić użytkownikom bezpieczny dostęp do ulubionych treści.

Jeśli zastanawiasz się, „dlaczego potrzebuję VPN dla Kodi”? Następnie odpowiedź brzmi, że dodatki IPTV Kodi są blokowane geograficznie i aby uzyskać dostęp do ich strumieni, potrzebna jest sieć VPN.

Słynny dodatek IPTV „Ultimate IPTV” jest tworzony przez Whitecream i można go znaleźć w repozytorium Kodi Israel. Ostateczny dodatek IPTV oferuje wiele popularnych kanałów dodatków Kodi, w tym beIN Sports, ESPN, MTV i tak dalej.

Jak zainstalować Ultimate IPTV na Kodi Leia i Krypton

 1. otwarty Kodi w twoim systemie > Stuknij w Ikona ustawień (ikona w kształcie koła zębatego) widoczna u góry ekranu > Teraz wybierz Menedżer plików.jak zainstalować Ultimate IPTV na Kodi
 2. Tutaj zobaczysz dwa dokładne obrazy po lewej i prawej stronie ekranu, kliknij dwukrotnie Dodaj źródło po lewej stronie ekranu > Teraz kliknij „Żaden’ > Wpisz adres URL http://www.lvtvv.com/repo/ i kliknij dobrze > Wpisz nazwę „Kodil Repo i kliknij dobrze > Kliknij dobrze jeszcze raz.Jak zainstalować Ultimate IPTV na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej
 3. Wróć do ekranu głównego Kodi, naciskając „Wyjście’ przycisk na klawiaturze wiele razy > Teraz kliknij Dodajons patka > Następnie Pakiet Instalator ikona (ikona w kształcie pudełka) obecna w górnym rogu.Ostateczny IPTV na konfiguracji kodi
 4. Kliknij Zainstaluj z Zamek błyskawiczny Plik wśród listy opcji > Wybierz Kodil Repo z listy, która pojawia się w polu > Teraz kliknij repository.kodil-1.3.zip > Pozwól na zakończenie instalacji.ostateczne ustawienia IPTV na Kodi
 5. Teraz wybierz opcję Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Kodil (Kodi Israel) ,, Repozytorium > Stuknij w Wideo Dodatki > Następnie przewiń w dół, aby znaleźć superumiejętność IPTV > Teraz kliknij zainstalować.ostateczny IPTV na konfiguracji kodi
 6. Aby wyświetlić dodatek, otwórz Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Ultimate IPTV.
  Версія IPTV Kodi 18.0 - 15 кращих IPTV Kodi Leia, Krypton, Jarvis Addons за квітень 2020 року

jak dodać ostateczny IPTV na Kodi

Ostrzeżenie! Powinieneś używać VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Ultimate IPTV, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i strumieniuj nieograniczoną zawartość na Ultimate IPTV.

Jak zainstalować Ultimate IPTV na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Uruchomić Kodi Jarvis > Kliknij Systemy > Menedżer plików > Podwójne kliknięcie Dodaj źródło na lewym ekranie > Kliknij ‘Żaden’ i wpisz URL http://www.lvtvv.com/repo/ i kliknij Gotowe > Wpisz imię ‘Kodil Repo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze aby zamknąć pudełko.
 2. Teraz wracam do Kodi Główny Menu > Kliknij Ustawienia opcja > Dodajons > zainstalować od Zamek błyskawiczny Plik > Kodil Repo > zamek błyskawiczny
 3. zainstalować od Magazyn > Repozytoria Kodil > Dodatki wideo > Ultimate IPTV > zainstalować > Cieszyć się!

Ultimate IPTV Pobierz plik ZIP APK

Pobierz bezpośrednio Ostateczny IPTV magazyn plik zip z tutaj na urządzeniu i wykonaj następujące kroki, aby kontynuować instalację Ultimate IPTV.

 1. Po zakończeniu pobierania uruchom Kodi w swoim systemie > Iść do Dodajons > Pudełkow kształcie Ikona w lewym górnym rogu.
 2. zainstalować od Zamek błyskawiczny Opcja pliku > Pojawi się okno, wyszukaj plik zip które pobrałeś w swoim systemie > Poczekaj na instalację.
 3. Teraz kliknij zainstalować od Magazyn > Kodil Magazyn> Wideo Dodajons > Ostateczny IPTV > zainstalować > Teraz ciesz się!

Ultimate IPTV nie działa / błąd / problemy w Kodi

Ultimate IPTV Brak dostępnego strumienia

Użytkownicy Kodi mogą być wściekli, gdy na ekranie pojawi się ten sam komunikat podczas próby strumieniowego przesyłania kanału. Może to być bardziej frustrujące, gdy twój ulubiony program telewizyjny ma wkrótce zostać wyemitowany.

  Як встановити i4atv на Kodi Leia, Krypton та Jarvis менше ніж за 3 хвилини

Rozwiązanie

Prostym rozwiązaniem tego problemu jest uzyskanie sieci VPN Kodi, która odblokuje wszelkie ograniczenia geograficzne. Oznacza to, że nie możesz oglądać kanałów, które można przesyłać strumieniowo poza region, chyba że masz VPN. Jeśli nie chcesz wydawać na subskrypcję VPN, możesz wypróbować najlepszą darmową VPN dla Kodi.

Ostateczny problem buforowania IPTV

Buforowanie jest częstym problemem, z którym boryka się większość użytkowników Kodi. To może być irytujące, gdy jesteś w trakcie programu, a film przestaje być buforowany.

Rozwiązanie

Czyszczenie pamięci podręcznej na Kodi można rozwiązać na różne sposoby. Jednak optymalnym rozwiązaniem jest wyczyszczenie pamięci podręcznej za pomocą Merlin Auto Cleaner. Ten dodatek może automatycznie wyczyścić całą pamięć podręczną.

Najlepsza lista kanałów IPTV

Najlepsze kanały IPTV obejmują wiele list odtwarzania. Niektóre z popularnych kanałów IPTV są podane poniżej:

 1. OSN
 2. Być w sporcie
 3. Eurosport
 4. MTV
 5. Kino premium
 6. Cartoon Network

Najlepsze recenzje IPTV

Użytkownicy Kodi podczas korzystania z dodatku Ultimate IPTV na iPhonie napotykają różne problemy, takie jak komunikat, który pokazuje „to koniec dodatku IPTV Ultimate”. To irytuje użytkowników, którzy przechodzą na inne dodatki Kodi.

ostateczna recenzja IPTV

Niektórzy użytkownicy Kodi mają pogląd, że dodatek Ultimate IPTV wykorzystuje skradzione konta IPTV. W rezultacie, gdy wiele osób zaczęło korzystać z tego dodatku, zaczęło się zamykać konta.

Ultimate IPTV Reddit

Podsumowując

Przesyłaj strumieniowo setki kanałów IPTV na dodatku Ultimate IPTV Kodi. Jest to najlepsze miejsce do oglądania filmów premium bez subskrypcji i oglądania wydarzeń sportowych bez wydawania ani grosza. Ten dodatek jest stale aktualizowany o nowe linki i źródła, a także stosuje filtry do zawężania wyników wyszukiwania. Ten przewodnik pokazuje szczegółowe kroki instalacji Ultimate IPTV na Kodi.