Co to jest Vortex na Kodi

Vortex to nowy dodatek sportowy i muzyczny opracowany przez dwóch gigantów branży technologicznej, tj. Rock Crusher i Dreamweaver. Ten dodatek obejmuje wiele specjalnych wydarzeń sportowych, w tym piłkę nożną, UFC, sporty motorowe i wiele innych.

Rock Crusher i Dreamweaver nigdy nie rezygnują z jakości, więc możesz spodziewać się po nich doskonałości. W tym przewodniku omawiamy sposób instalacji Vortex na Kodi. Aby zainstalować ten dodatek, wykonaj kroki wyróżnione poniżej dla Krypton i Jarvis.

Jak zainstalować Vortex na Kodi 17
Jak zainstalować Vortex na Kodi 16
Pobierz Vortex Repo
Vortex Kodi nie działa / błędy / problemy
Kodi Vortex Recenzje

Ostrzeżenie! Powinieneś użyć VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Vortex, ponieważ zapewni to ochronę Twojej prywatności. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i przesyłaj strumieniowo nieograniczoną zawartość na Vortex.

Jak zainstalować Vortex na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Krypton 17 w twoim systemie > Stuknij w Ikona ustawień (ikona w kształcie koła zębatego) znajdująca się u góry > Teraz wybierz Menedżer plików opcja.jak zainstalować Vortex na Kodi
 2. Tutaj zobaczysz listę źródeł repozytorium, przewiń w dół i Podwójne kliknięcie na Dodaj źródło > Pojawi się okno, w którym musisz kliknąć ‘Żaden’ > Następnie wpisz URL repozytorium http://www.rockodi.com/ i kliknij dobrze > Teraz wpisz nazwę źródła mediów ‘Skała’ i kliknij dobrze > Kliknij dobrze jeszcze raz.jak zainstalować Vortex na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej
 3. Aby przejść do trzeciego kroku, przejdź do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Teraz dotknij Instalator pakietów ikona (ikona w kształcie pudełka) w lewym górnym rogu.dodaj wir na kodi
 4. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Pojawi się pole, w którym musisz przewinąć w dół i kliknąć ‘Skała’ > repository.Rockcrusher-1.6.zip > Instalacja repozytorium zajmie trochę czasu.pobierz plik zip vortex kodi
 5. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Rockcrusher > Dodatki wideo > Znajdź i kliknij Wir z listy > Teraz kliknij zainstalować > Poczekaj, aż zainstaluje dodatek.wiruj przy konfiguracji kodi
 6. Aby wyświetlić dodatek, wróć do Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki patka > Teraz kliknij Dodatki wideo > Jeśli spojrzysz na prawą stronę ekranu, zobaczysz listę dodatków kodi, przewiń w dół, aby znaleźć Wir i kliknij na to. Zacznij korzystać z dodatku Vortex.

vortex na temat ustawień kodi

Jak zainstalować Vortex na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. otwarty Kodi Jarvis 16 w twoim systemie > Kliknij Systemy opcja znajduje się na dole ekranu > Teraz wybierz Menedżer plików.
 2. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło, które możesz znaleźć na końcu listy > Pojawi się wyskakujące okienko, kliknij „Brak” > Wpisz adres URL http://www.rockodi.com i kliknij przycisk Gotowe > Wpisz nazwę „Rock” i kliknij Gotowe > Teraz kliknij OK.
 3. Wróć do Ekran główny Kodi > Wybierz Systemy opcja ponownie > Następnie kliknij Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Wybierz „Rock” z listy > Kliknij repository.Rockcrusher-1.6.zip > Teraz poczekaj na zainstalowanie.
 4. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium Rockcrusher > Kliknij Dodatki wideo > Wir > zainstalować > Poczekaj, aż zainstaluje dodatek.

Pobierz Vortex Repo

Dodatek Vortex znajduje się w repozytorium Rock Crusher. Możesz również pobrać to repozytorium bezpośrednio na swój system, co usuwa niektóre z wyżej wymienionych kroków. Kliknij tutaj, aby pobrać repozytorium Vortex i wykonaj następujące czynności:

 1. Po pobraniu pliku zip i zapisaniu go w systemie otwórz Kodi > Kliknij Dodatki > Ikona instalatora pakietu.
 2. Zainstaluj z pliku zip > Przejdź do pobranego pliku zip. Po przejściu do pliku instalacja potrwa kilka minut.
 3. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Rockcrusher Repo > Dodatki wideo > Wir > zainstalować > Cieszyć się!

Vortex Kodi nie działa / błędy / problemy

Vortex był wcześniej dostępny w repozytorium dodatków Stream. Teraz jednak ma swoje własne repozytorium Rockcrusher, w którym można z łatwością zainstalować Vortex. Przejście z dodatków Stream do osobnego dodatku Vortex doprowadziło do tego, że dodatek spowodował pewne problemy. Ten blog zawiera najnowsze wytyczne dotyczące instalacji Vortex, która działa idealnie.

Dodatek Vortex nie działa

Vorte działał dobrze do czasu zmiany repozytorium. Teraz, gdy ma osobne nowe repozytorium, działa dobrze na Kodi.

Kodi Vortex Recenzje

Vortex umożliwia oglądanie wielu wydarzeń sportowych, w tym wyścigów samochodowych na żywo w Internecie. Wielu użytkowników Kodi włącza dodatek Vortex w Kodi, aby oglądać sport online bez abonamentu.

Podziękowania dla @ rockcrusher01 za niesamowity zasięg # formula1 #racing na #vortex. Najlepszy zasięg wyścigów na Kodi.

– Nick Anghel (@nickanghel) 13 maja 2017 r

Użytkownicy Kodi postrzegają również Vortex jako najlepszy dodatek ze względu na streaming HD. Co najważniejsze, wszystkie jego transmisje strumieniowe działają doskonale, nie przerywając ładowania treści multimedialnych.

@ rockcrusher01 #VORTEX ma najlepszy (prawdopodobnie TYLKO działający w HD / Eng) strumień nagród Grammy w KODI. Rekwizyty i TY pic.twitter.com/5nQwksR0id

– Nick Anghel (@nickanghel) 13 lutego 2017 r

Aby dodać rzeczy

Vortex, nowa nazwa w świecie Kodi, przejęła kategorię dodatków sportowych i muzycznych. Jest to produkt dwóch popularnych nazw w świecie Kodi Rock Crusher i Dreamweaver. Obejmuje wiele wydarzeń sportowych, w tym wydarzenia UFC PPV, które trudno jest oglądać online za darmo. W tym przewodniku omawiamy, jak zainstalować Vortex na Kodi i oglądać transmisje sportowe na żywo. Sprawdź nasz przewodnik Kodi VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me