Jeśli jesteś zdesperowanym najlepszym fanem dodatków Kodi i fanem filmów jednocześnie, musisz wypróbować dodatek Watch5S Kodi, świetny film oferujący dodatek. Watch5S ma ogromną bibliotekę filmów opartą na najnowszych i najstarszych filmach. W tym przewodniku przedstawiamy proste kroki, jak zainstalować Watch5S na Kodi, nowy sposób.

Zanim zaczniemy, należy pamiętać, że repozytorium StremHub (starszy link) już nie działa. Właściciel konkretnego dodatku innej firmy usunął dodatek Watch5S Kodi z nieznanego powodu. To, co zamierzamy ci pokazać, to nowsza wersja jak zainstalować Watch5S na Kodi. Więc czytaj dalej.

Ostrzeżenie! Powinieneś użyć Kodi VPN, aby zachować anonimowość podczas korzystania z Watch5S, ponieważ zabezpieczy to twoją prywatność. Zyskaj 85% zniżki na PureVPN i strumieniuj nieograniczoną zawartość na Watch5S.

Jak zainstalować Watch5S na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej

 1. Uruchom Kodi > Przejdź do ustawień > Następnie kliknij Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło.jak zainstalować watch5s na kodi
 2. Teraz wpisz adres URL kodivpn.co/repo/simplycaz.zip  > Wpisz nazwę źródła medialnego „Cazwall”.Jak zainstalować Watch5S na Kodi Krypton wersja 17.6
 3. Przejdź do ekranu głównego Kodi, naciskając przycisk „Esc” na klawiaturze > Kliknij Dodatki > Teraz kliknij ikonę „Package Installer”.jak dodać watch5s na kodi
 4. Zainstaluj z pliku zip > Wybierz repozytorium > Zlokalizuj repository.simplycaz-1.0.1.zip.watch5s pobierz plik zip na kodi
 5. Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Przewiń w dół i kliknij Watch5S > Kliknij Zainstaluj.jak zainstalować watch5s w wersji jarvis 16
 6. Teraz przejdź do ekranu głównego Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Watch5S.Watch5S Unblocked
 7. Ciesz się i oglądaj najnowsze filmy.

Pobieranie aplikacji Watch5S

Jak zainstalować Watch5S na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi Jarvis > System > Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie opcję Dodaj źródło.
 2. Wpisz adres URL http://cazwall.com/repo > Wpisz nazwę źródła multimediów Cazwall > Kliknij OK > Przejdź do ekranu głównego Kodi.
 3. System > Dodatki > Zainstaluj z pliku zip > Magazyn > Zlokalizuj repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 4. Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Przewiń w dół i kliknij Watch5S > Kliknij Zainstaluj.
 5. Możesz uzyskać dostęp do dodatku z Veos > Dodatki wideo > Watch5S i ciesz się!

Pobierz Watchi Kodi

 1. Pobierz Plik zip na twoim urządzeniu > Iść do Ekran główny Kodi.
 2. Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola > Zainstaluj z pliku zip > Znajdź i otwórz repository.simplycaz-1.0.1.zip.
 3. Teraz Zainstaluj z repozytorium > Po prostu Caz Repo > Dodatki wideo > Wybierz Watch5S > Kliknij zainstalować.
 4. Możesz uzyskać dostęp do dodatku Dodatki wideo > Watch5S.

 Watch5s Kodi nie działa / błędy / problemy

Sprawdź błąd dziennika

Podczas próby zainstalowania dodatku może pojawić się komunikat o błędzie z informacją „Sprawdź dziennik, aby uzyskać więcej informacji”. Oznacza to, że w repozytorium brakuje pliku, dlatego nie można zainstalować repozytorium. Innym powodem jest to, że repozytorium może być nieaktualne.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, upewnij się, że dodatek, który zamierzasz zainstalować wraz z repozytorium, został zaktualizowany. Zapobiegnie to pojawianiu się tego błędu.

Nieprawidłowy adres URL

Podczas próby instalacji z pliku Zip możesz napotkać ten błąd. Nie należy się tym martwić i można to łatwo rozwiązać.

Naprawić

Gdy pojawi się ten błąd, wróć do menedżera plików i sprawdź, czy podałeś poprawny źródłowy adres URL. Jeśli wprowadzony adres URL jest poprawny, sprawdź link, czy działa, czy nie. Czasami linki są zepsute lub zamknięte, co powoduje problem.

Pobieranie aplikacji Watch5S

Watch5S przenosi wszystkie najnowsze filmy na urządzenia mobilne dzięki instalacji aplikacji Watch5S. Ten pakiet aplikacji dla systemu Android (APK) może być używany z wersją Androida 4.4 lub nowszą. Z pewnością nie zawiera błędów i jest darmowy. Nie przegap okazji, aby oglądać darmowe filmy na swoim urządzeniu mobilnym dzięki aplikacji Watch5S.

Watch5S Unblocked

Może się zdarzyć, że niektóre filmy, do których próbujesz uzyskać dostęp, są ograniczone geograficznie lub zablokowane z tego czy innego powodu. Oznacza to, że niektóre treści medialne są dostępne w określonych krajach, a zablokowane w innych krajach.

Nie trzeba się jednak obawiać, kiedy nadal można odblokować treści multimedialne Watch5S za pomocą sieci VPN Kodi. Usługa VPN odblokuje filmy Watch5S, zmieniając adres IP, który udostępnia filmy.

Kolejną zaletą usługi VPN jest to, że twoja aktywność internetowa nigdy nie będzie śledzona przez rząd lub dostawcę usług internetowych. Teraz możesz swobodnie wędrować po Internecie!

Watch5s Game of Thrones

Kto nie chce oglądać gry o tron? Opowieść o oszustwie, reżimie, krwi, chwale i sceptycznych emocjach; Gra o tron ​​podbiła świat przez burzę. Na całym świecie jest miliard fanów, którzy chętnie oglądają każdy nowy sezon Game of Thrones.

Jednak barierą, którą napotykają, jest miejsce, w którym można je oglądać, gdzie przesyłać strumieniowo strumienie niskiej jakości, niewiarygodne źródła itp. Cóż, istnieje na to proste rozwiązanie! Wszyscy fani Game of Thrones nie mają się już czym martwić, ponieważ mogą oglądać grę o tron ​​na Watch5s.

Watch5s Game of Thrones

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić https://watch5s.is/ i wyszukaj Game of Thrones za pomocą paska wyszukiwania na stronie internetowej. Otrzymasz wszystkie linki, które są obecne na stronie, otwórz dowolny link i obejrzyj swój ulubiony odcinek / sezon.

Jak oglądać Moana na Watch5s Kodi

Jak oglądać Moana na Watch5s Kodi

Popularny film Disneya „Moana” można obejrzeć na dodatku Watch5S kodi. W tym celu musisz zainstalować Watch5S na Kodi z przewodnika instalacji wyświetlonego powyżej.

Po zainstalowaniu dodatku Watch5S przejdź do Menu głównego Kodi > Dodatki > Dodatki wideo > Watch5S > Kliknij Wyszukaj > Wpisz Moana > Oglądaj Moana na HD.

jak oglądać Moana HD na Watch5s Kodi

Aby dodać rzeczy

Dla wspaniałej i niekończącej się oferty filmowej nie ma miejsca jako Watch5S na Kodi. Ogromna biblioteka filmów dostarcza w ciągu kilku sekund wszystkich rodzajów filmów ze wszystkich generacji. To jest nowsza wersja instalowania Watch5S na Kodi, ponieważ StreamHub oddzielił się od Watch5S. Jeśli napotkasz ograniczenia geograficzne podczas przesyłania strumieniowego filmu, uzyskasz VPN, aby uzyskać dostęp. W tym przewodniku przedstawiliśmy kroki, w jaki sposób zainstalować Watch5S na Kodi, więc zapoznaj się z kolejnymi dodatkami Kodi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me