Dodatek Just Sports Kodi to zupełnie nowy dodatek Kodi do streamingu sportowego na żywo, dostępny w repozytorium UKodi1. Ma świetny interfejs i zapewnia przesyłanie strumieniowe w jakości HD. Ponadto ma listę popularnych kanałów sportowych, np. BT Sports, beIN Sports, Sky Sports i ESPN. Poza tym zawiera najważniejsze informacje o ostatnich meczach, które przegapiłeś.

Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak zainstalować dodatek Just Sports na swoich urządzeniach i cieszyć się transmisją sportową na żywo za pomocą jednego kliknięcia. Nie zapomnij również sprawdzić naszego zaktualizowanego przewodnika po kodach.

Repozytorium Just Sports Kodi

Dodatek Just Sports jest dostępny w repozytorium UKodi1. Repozytorium UKodi1 zostało również wysoko ocenione ze względu na liczne kompilacje Kodi, które ma w swojej bibliotece.

Jak zainstalować Just Sports Kodi Addon na Krypton w wersji 17.6 i niższych

Jeśli używasz Kodi Krypton w wersji 17.6 lub dowolnej innej wersji Krypton niższej niż ta, wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Just Sports:

 1. otwarty Kodi > Kliknij na Koło zębate (Ustawienia) Ikona > W tym menu kliknij Plik Menedżer > Otworzy się nowe okno, kliknij dwukrotnie Dodaj Źródło opcja z lewej kolumny.jak zainstalować tylko dodatek sportowy na kodi
 2. Pojawi się okno dialogowe, kliknij tam, gdzie jest napisane <Żaden> i wpisz to URL http://ukodi1.com/Repo/ a następnie kliknij Dobrze > Teraz nazwij ten adres URL jako UKODI1 i kliknij dobrze > Sprawdź dwukrotnie URL i imię a następnie kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować tylko sport na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Wrócić do Kodi Pulpit > Kliknij Dodatki z menu po lewej stronie kolumny. jak zainstalować tylko sport na kodi jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu > Kliknij na Zainstaluj z pliku zip opcja z listy.jak zainstalować tylko sport na Firestick Kodi
 5. Teraz przewiń i wybierz UKODI1 z dostępnych opcji > Kliknij repository.ukodi1-0.0.5.zip > Poczekaj na powiadomienie.tylko sportowe repozytorium
 6. Po wyświetleniu powiadomienia wybierz Zainstaluj z repozytorium opcja > otwarty UKodi1tylko sporty nie działają problemy z błędami
 7. Iść do Dodatki wideo teczka > Wybierz Po prostu sport z listy > Kliknij zainstalować.tylko sportowy puchar świata

Jak zainstalować Just Sports Kodi Addon na Jarvis w wersji 16 i nowszych

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować dodatek Just Sports w Kodi Jarvis w wersji 16:

 1. otwarty Kodi Jarvis wersja 16.
 2. Kliknij System > otwarty Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Teraz kliknij „Żaden’ i wprowadź to URL, jak to jest http://ukodi1.com/Repo/ > Kliknij Gotowe.
 4. Nazwij ten adres URL jako UKODI1 > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze aby zamknąć okno dialogowe.
 5. Wróć do Kodi Home > Kliknij System > Kliknij Dodatki patka.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij UKODI1 > Wybierz repository.ukodi1-0.0.5.zip.
 7. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Iść do UKodi1.
 8. otwarty Dodatki wideo.
 9. Wybierz Po prostu sport > Kliknij zainstalować > Poczekaj na zainstalowanie dodatku, pojawi się powiadomienie.

Jak zainstalować Just Sports Kodi Addon na Fire Stick

 1. otwarty Kodi na Fire Stick. Jeśli nie zainstalowałeś Kodi na Fire Stick, zainstaluj go najpierw.
 2. Zmierzać do Opcje programistyczne > Włącz debugowanie ADB i aplikacje z nieznanych źródeł.

Teraz postępuj zgodnie z dokładną procedurą przedstawioną powyżej dla instalacji Kodi Krypton wersja 17.6. Zdecydowanie zaleca się korzystanie z VPN dla firestick z dodatkiem Just Sports Kodi. Ponieważ ten dodatek zapewnia transmisje na żywo za darmo, co może powodować powiadomienia o prawach autorskich.

Just Sports Kodi Pobierz

 1. Pobieranie UKodi1 Plik zip na urządzeniu
 2. Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system i otwórz pobrany plik zip, tj. repository.ukodi1-0.0.5.zip > Poczekaj na powiadomienie.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > otwarty UKodi1 > Iść do Dodatki wideo > Wybierz Po prostu sport > Kliknij zainstalować.

Just Sports Kodi Addon Recenzje

Dodatek Just Sports na kodi został wysoko oceniony przez użytkowników na różnych platformach społecznościowych. Nie mogliśmy znaleźć żadnych negatywnych komentarzy zgłoszonych przez dowolnego użytkownika. Oto kilka dowodów na to, że użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami:

tylko recenzje sportowe

Ten facet nie tylko pochwalił dodatek, ale także porównał go i ocenił powyżej jednego z najpopularniejszych sportowych dodatków Kodi; Sports Devil.

tylko sportowe recenzje reddit

Jednak ten użytkownik podzielił się swoim doświadczeniem związanym z używaniem dodatku sportowego Just na Fire Stick i wygląda na to, że jest z nim zadowolony. To wspaniale wiedzieć.

Tylko sportowe alternatywy Kodi

Istnieje wiele dodatków sportowych do Kodi, a niektóre z nich mogą konkurować z Just Sports. Te ekscytujące dodatki sportowe mogą zapewniać mecze na żywo, a także najważniejsze wydarzenia sportowe.

 1. SportsDevil Sports Addon 
 2. Football Today Sports Addon
 3. Skynet Sports Addon
 4. cCloud Sports Addon

Just Sports Kodi nie działa / błędy / problemy

Nie można połączyć się z repozytorium

Jest to bardzo podstawowy błąd, który nie ma nic wspólnego z repozytorium. Występuje, jeśli adres źródłowy nie zostanie wpisany poprawnie lub jeśli występuje problem z Internetem.

Naprawić

Sprawdź ponownie adres URL źródła i upewnij się, że wpisałeś go poprawnie. Po drugie, upewnij się, że umieściłeś ukośnik („/”) na końcu, bez spacji. Spróbuj to zrobić, a błąd się nie powtórzy.

Ostatnie słowa

Dodatek Just Sports jest niesamowitym dodatkiem do społeczności Kodi, ponieważ ma ogromny potencjał ze względu na swoją wydajność i niezawodność. Umożliwianie użytkownikom nie tylko strumieniowego przesyłania gier na żywo, ale także oglądania najważniejszych elementów gry to świetna rzecz. Takie rzeczy, które zapewniają wygodę użytkownikom, są tym, co wolą mieć w dowolnym dodatku.

Dodatek Just Sports Kodi otrzymuje pozytywne opinie od użytkowników i nikt nie krytykuje tego dodatku. Dlatego zalecamy wypróbowanie tego dodatku Kodi dla potrzeb przesyłania strumieniowego, ale jednocześnie zalecamy korzystanie z niezawodnej usługi VPN, aby chronić swoją swobodę.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me