Najbardziej dominującym i polecanym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego na świecie jest Kodi. Najlepsze jest to, że iPad Kodi jest zaledwie kilka kroków. Istnieje kilka najlepszych dodatków Kodi, które oferują nieograniczone możliwości przesyłania strumieniowego najnowszych treści multimedialnych. Dowiedz się więcej o Kodi z naszej strony internetowej, ponieważ zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o Kodi.

Mówiąc o dominacji i rekomendacjach, Apple jest dominującą marką w branży gadżetów mobilnych od kilku lat. Apple Inc. rozszerzyło różne linie produktów, takie jak telefony komórkowe, tablety i komputery PC, które są wysoce zalecane. Jeśli jednak pomyślimy o użyciu Apple iPad dla Kodi; który połączy najlepsze urządzenie z najlepszym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego, wyniki będą wspaniałe.

Nie ma wątpliwości, że jakość, funkcjonalność i wrażenia użytkownika dostarczane przez Apple są niezrównane. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby zobaczyć, jak korzystać z Kodi na iPadzie.

Co to jest iPad?

IPad to seria komputerów typu Tablet opracowana przez Apple Inc., podobnie jak inni producenci urządzeń mobilnych. Główną różnicą jest jednak system operacyjny, ponieważ iPad działa w systemie iOS, podczas gdy inne urządzenia w systemie Windows i Android. Tak jak każdy inny tablet PC, iPada można używać do wysyłania wiadomości e-mail, oglądania filmów i filmów, grania w gry wideo i przeglądania Internetu.

Apple Inc. wypuścił pierwszego iPada dokładnie 8 lat temu w kwietniu 2010 r. I od tego czasu wprowadzono 8 generacji iPada rok po roku. Każda nowa generacja ma pewne zmiany w interfejsie użytkownika, poprawki błędów oprogramowania, nowe funkcje zostały wprowadzone, a także kilka zmian w jego projekcie. Wszystkie ulepszenia systemu i funkcjonalności dotyczyły aktualizacji obejmujących nowe procesory i funkcje, takie jak skanery biometryczne, aktualizacje aparatu i identyfikatory dotykowe.

  Як дивитись Coachella Live Online на ТБ, Youtube, Apple TV Free Streaming

Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 250 milionów iPadów. W ciągu tych generacji iPad był podzielony na dwie serie: iPad Pro i iPad Mini. Wydano także serię iPadów o nazwie iPad Air, która była bardziej elegancka pod względem konstrukcyjnym i miała kilka ulepszeń w swoim systemie i funkcjonalności. Od momentu wprowadzenia na rynek wprowadzono na rynek dwie generacje iPada Pro i cztery generacje iPada mini.

Czy mogę zainstalować Kodi na iPadzie ?

Tak! Możesz zainstalować Kodi na iPadzie, ale nie bez aplikacji innej firmy, ponieważ Kodi nie jest dostępna w App Store. Dlatego podczas instalowania iPada Kodi konieczne będzie użycie aplikacji TweakBox lub Cydia. Kodi wersja 16 nie działa zbyt dobrze z iPadem, ale Kodi Krypton wersja 17 działa świetnie na prawie każdym iPadzie.

Apple iPad dla Kodi to świetny wybór, ponieważ po połączeniu najlepszego tabletu na świecie z najlepszym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego wyniki byłyby ogromne. Wcześniej udostępniliśmy przewodnik dotyczący konfigurowania kodi na Apple TV, który jest zdecydowanie najlepszą metodą bocznego załadowania Kodi na Apple TV.

Czy mogę skonfigurować Kodi na iPadzie z uszkodzonym więzieniem? ?

Tak, Kodi można zainstalować na iPadzie z uszkodzonym więzieniem, ponieważ Kodi nie jest oficjalnie dostępny w sklepie z aplikacjami, dlatego do zainstalowania go musimy użyć aplikacji innej firmy.

Co musisz mieć przed zainstalowaniem Kodi na iPadzie

1) Xcode

xcode dla kodi na iPadzie

Xcode to pakiet IDE opracowany przez Apple Inc. do tworzenia aplikacji dla komputerów Mac i iOS. Pomaga użytkownikom instalować lub rozwijać pożądane platformy do działania na iOS i Mac.

2) Cydia Impactor

jak zainstalować kodi na iPadzie z impaktorem Cydia

Cydia Impactor na iPad to narzędzie instalatora do instalowania plików IPA na iPhone’ach i iPadach. Pomaga użytkownikom instalować zewnętrzne aplikacje i oprogramowanie na platformie iOS. Cydia Impactor wymaga integracji Maca podczas instalacji Kodi, ponieważ jest to metoda Jailbreak.

Pobierz plik Cydia Impactor.

3) Plik deb Kodi

czy mogę zainstalować kodi na iPadzie?

plik deb to plik pakietu oprogramowania opracowany na platformie UNIX lub iOS. Plik deb Kodi to plik debian, który można zainstalować na iPadzie z uszkodzonym więzieniem.

Pobierz plik Deb Kodi.

4) Podpisujący aplikację na iOS

Czy mogę skonfigurować Kodi na iPadzie z uszkodzonym więzieniem?

Podpisujący aplikacje na iOS pomaga użytkownikom modyfikować pliki w formacie IPA obsługiwanym przez iPada, aby przygotować je do instalacji.

  15 Zastąpienie alternatyw NYAA - zamknięcie witryny Anime i dodatki Kodi Anime

5) Aplikacja Tweakbox

Co musisz mieć przed zainstalowaniem Kodi na iPadzie

Jest to narzędzie do instalowania aplikacji innych firm, które jest szeroko stosowane do instalowania nieoficjalnych aplikacji na urządzeniach z iOS. W swojej bibliotece ma ponad 2000 aplikacji z szeroką gamą aplikacji podzielonych na wiele różnych kategorii. Aplikacja Tweak Box służy do instalowania Kodi na iPadzie bez metody Jailbreak, ponieważ nie wymaga integracji z komputerem Mac i można to zrobić bezpośrednio na urządzeniu.

Pobierz plik aplikacji Tweakbox.

4 ręczne sposoby konfiguracji Kodi na iPadzie

Oto sposoby instalacji Kodi na iPadzie przy użyciu metod Jailbreak:

 1. Cydia Impactor
 2. Podpisujący aplikację na iOS

Jednak są następujące sposoby instalacji bez Jailbreaking lub korzystania z komputera:

 1. Aplikacja Tweak box
 2. Xcode

Jak skonfigurować Kodi na iPadzie przy użyciu metody Jailbreak

Jak skonfigurować Kodi na iPadzie przy użyciu metody Jailbreak

Jak wspomniano powyżej, istnieją dwie metody instalacji Kodi na iPadzie. Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Kodi przy użyciu metod Jailbreak:

1) Cydia Impactor

Przed zainstalowaniem Kodi pobierz plik Kodi.IPA i Cydia Impactor.

 1. Podłącz swój iPad dla Twojej Prochowiec. (Upewnij się, że wychodzisz iTunes).
 2. Uruchomić Cydia Impaktor.
 3. Otworzyć IPA plik w Cydia Impactor przeciągając i upuszczając go.
 4. Wybierać iPad z listy.
 5. Kliknij Początek.
 6. Wprowadź swój Apple ID gdy pojawi się żądanie.
 7. Teraz otwarte Ustawienia > Iść do Profile & Zarządzanie urządzeniami.
 8. Kontynuuj, wybierając wprowadzony Apple ID > Kliknij Zaufanie i Kontynuować.

To wszystko, teraz możesz łatwo używać Kodi.

2) Xcode

 1. Połącz cię Mac i iPad
 2. Uruchom Xcode
 3. Rozpocząć od nowa Xcode projekt > Wybierz Aplikacja z pojedynczym widokiem > Kliknij Kolejny.
 4. Wpisz nazwę produktu jako Kodi.
 5. Wprowadź pozostałe szczegóły > Wybierz uniwersalny > Kliknij Kolejny. (Jeśli pojawi się monit o błąd, wprowadź swój Apple ID naprawić to.)
 6. otwarty Podpisujący aplikację na iOS
 7. Otwórz pobrany plik Kodi.
 8. Wybierz profil, którego używałeś wcześniej > Kliknij Początek.
 9. Zmierzać do Xcode Dom > Wybierz Urządzenia z menu u góry.
 10. Wybierz swój iPad > Kliknij +
 11. Przeglądaj i otwórz .ipa plik utworzony wcześniej.
 12. Teraz odłącz swój iPad > Przejdź do jego menu głównego i otwórz Kodi.
 13. otwarty Ustawienia > Urządzenie Zarządzanie > Aplikacja dla programistów > Kliknij Zaufanie.

2 najlepsze sposoby instalacji Kodi na iPadzie bez przerywania więzienia / bez komputera

1) Aplikacja Tweakbox

 1. otwarty iPad > otwarty Safari przeglądarka > Wpisz ten adres URL „https://www.tweakboxapp.com/”I otwórz.
 2. Pobierz App > Kliknij Dopuszczać.
 3. Kliknij zainstalować.
 4. Otwórz aplikację.
 5. Kliknij Aplikacje.
 6. Kliknij Aplikacje Tweakbox.
 7. Zwój w dół, aby wyszukać Kodi i kliknij na to.
 8. Po zakończeniu instalacji przejdź do Ustawienia.
 9. otwarty Profile & Zarządzanie urządzeniami.
 10. Kliknij opcję poniżej Sekcja Aplikacje korporacyjne
 11. Kliknij Zaufanie > Kliknij Zaufanie
  Kodi nie działa? Typowe błędy i poprawki (2023)

Kodi na iPad Pobierz

Kodi nie można pobrać bezpośrednio na iPada, ponieważ nie jest oficjalnie obsługiwany przez Apple, a jego oficjalna aplikacja nie jest dostępna w App Store. Niemniej jednak plik Debian można pobrać z oficjalnej strony internetowej Kodi, którą użytkownicy mogą pobrać. Można go jednak zainstalować tylko na iPadzie za pośrednictwem klienta instalacyjnego aplikacji innej firmy.

Jak zainstalować Exodus and Covenant Addon na Apple iPad

Exodus i Covenant można zainstalować na iPadzie Kodi w podobny sposób, jak na Windowsie Kodi. Procedura instalacji Exodus na Kodi i Covenant na Kodi jest podobna po zainstalowaniu Kodi.

Najlepsze piloty do Kodi na Apple iPad

Najlepsze piloty do Kodi na Apple iPad

Oto kilka pilotów Kodi dostępnych w sklepie App Store, które użytkownicy mogą pobrać za korzystanie z Kodi na iPadzie:

 1. Oficjalny pilot Kodi od JoetheFox
 2. Konstelacja XBMC
 3. XBMC Commander Free
 4. Własny interfejs WebUI XBMC

Jak grać w iTunes Library w Kodi

Po pierwsze, będziesz musiał podłączyć dysk z iTunes do Kodi, ponieważ trzeba go zmapować. Jeśli nie jest mapowany, wykonaj następujące kroki:

 1. Iść do Ustawienia z głównego menu Kodi > otwarty Plik Menedżer > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło > Przeglądaj > Wybierz dysk iTunes.
 2. Skonfiguruj folder iTunes na swoim urządzeniu.
 3. Kliknij dobrze > Kliknij Gotowe > Nadaj mu nazwę.

Tam masz skonfigurowaną bibliotekę iTunes na swoim Kodi, a teraz jest gotowa do gry.

Inne urządzenia iPad dla Kodi

 1. Kodi w systemie Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na Firestick
 4. Kodi na Roku
 5. Kodi włączony Telewizor apple
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na Nvidia Shield

Ostatnie słowa

Kodi, mimo że zyskało świetną reputację na całym świecie, zostało bardzo skrytykowane przez wiele osób. Cała krytyka, jaką otrzymał, wynika z problemów związanych z naruszeniem piractwa, które zostały powiązane z dodatkami. Dodatki Kodi innych firm są uważane za nielegalne, ponieważ przechwytują pirackie strumienie i wyświetlają bezpłatne materiały chronione prawem autorskim.

Podobnie wydaje się, że Apple Inc jest bardzo przeciwko Kodi, ponieważ żadna oficjalna aplikacja Kodi nie jest dostępna w App Store. Dlatego użytkownicy, którzy chcą korzystać z Kodi, muszą postępować zgodnie z procedurami łamania więzienia i procedurą instalowania Kodi na iPadzie, nie jest wymagana jailbreak. Wyjaśniliśmy dokładnie, jak zainstalować i jak dokładnie korzystać z Kodi na iPadzie. Przed zainstalowaniem Kodi sprawdź wszystko.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me