Розумні телевізори – майбутнє платформи телевізійних розваг через надмірні можливості, які вони пропонують на відміну від звичайних телевізорів. Усі основні гравці мультимедійної індустрії виробляють смарт-телевізори. Однак LG Smart TV на відміну від будь-яких інших телевізорів Smart, тому що на відміну від конкурентів вони використовують ОС Android для Kodi, тоді як LG Smart TV використовує WebOS.

З іншого боку, Kodi, найкраще сенсаційне програмне забезпечення для коді-аддона, яке не має меж, може бути встановлено на Smart TV, а також VPN для Kodi. Ну, він сумісний безпосередньо з Android за допомогою смарт-телевізорів; але все-таки ви можете встановити Kodi на LG Smart TV, незважаючи на те, що він базується на WebOS.

Ексклюзивні спеціальні пропозиції для Чорної п’ятниці KodiVPN.co 2020
PureVPN

 $ 10,95 $ 1,32місячний місяць

Візьміть цю угоду

серфінга

 $ 11,95 $ 1,99Per місяць

Візьміть цю угоду (3 місяці безкоштовно)

Іваці

 $ 9,95 $ 2,75Per місяць

Візьміть цю угоду

Чи можете ви поставити Kodi на смарт-телевізори?

Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом для потокового програмного забезпечення, яке легко встановлюється на багатьох платформах та пристроях, таких як Windows, Linux, Android, Roku тощо.

Аналогічно, його можна використовувати майже на смарт-телевізорі будь-якої марки, наприклад Panasonic, Sony, Samsung, LG тощо.

Особливості LG Smart TV для вентиляторів Kodi

 1. Деякі функції, якими можуть насолоджуватися шанувальники Kodi, є:
 2. Інтерактивний інтерфейс.
 3. Швидке перемикання між додатками.
 4. Ексклюзивний розважальний контент.
 5. Безперервна трансляція у високій якості HD.

Мій смарт-телевізор LG – ОС Android?

На жаль! Незважаючи на те, що багато смарт-телевізорів базуються на ОС Android, LG Smart TV не базується на Android. Це розумний телевізор, але він використовує WebOS, який підтримує коробки Android та Android TV. Однак це не означає, що користуватися LG Smart TV не цікаво.

Коді на LG смарт-телевізора

Kodi на LG Smart TV WebOS Завантажити

Як і Kodi, LG Smart TV – це те, що ніколи не підводить своїх шанувальників. На відміну від інших пристроїв, LG Smart TV надає користувачам велику кількість параметрів налаштування. Зазвичай Smart TV поставляється з ОС Android, на якій Kodi легко встановлюється. Однак, оскільки LG Smart TV базується на WebOS, Kodi не можна завантажувати безпосередньо на Smart TV.

Тим не менш, простий спосіб завантаження та використання Kodi на LG Smart TV полягає в з’єднанні Android-накопичувача або Android Box з Smart TV, а потім завантаженні Kodi через Google Play Store.

Крім цього, користувачі також можуть використовувати Kodi на Smart TV за допомогою Chromecast або за допомогою Roku Player.

Як встановити Kodi на смарт-телевізорі LG за допомогою Chromecast

 1. Переконайтеся, що ваш смартфон та Smart TV підключені до подібної мережі.
 2. Завантажте та встановіть Kodi на свій смартфон Android, щоб відтворити його на Smart TV.
 3. Після встановлення Kodi половина процедури завершена.
 4. Встановіть Chromecast на свій смартфон Android з Google Play Store.
 5. Перейдіть до Google Play > Шукайте домашню програму Google > Клацніть на Встановити > Дочекайтеся встановлення програми.
 6. Підключіть Google Chromecast до пари Smart TV від LG.
 7. Перейдіть у свій домашній додаток Google > Клацніть Екран екрана / Аудіо > Тепер розпочнеться кастинг, і ви зможете легко переглядати Kodi на екрані смарт-телевізора LG.

Як передавати програму Kodi на смарт-телевізор LG за допомогою Roku?

Kodi також можна використовувати на LG Smart TV через Roku, як згадувалося раніше. Ось коротка процедура:

 1. Встановіть Kodi на вашому смартфоні чи ПК.
 2. Підключення ваш пристрій (смартфон або ПК, на якому встановлено Kodi) для Roku через мережу підключення до Інтернету.
 3. Відкрити програвач Roku Налаштування > Система > Дзеркальне відображення екрана > Увімкнути параметр дзеркального відображення екрана.
 4. Підключення ваш ПК / смартфон до Roku, встановивши програму дзеркального відображення. Після підключення ви можете легко насолоджуватися Kodi на LG Smart TV.

Для користувачів Windows 10:

Йти до Пристрій > Проект > Додати бездротовий дисплей.

Як запустити Kodi на смарт-телевізорі LG за допомогою Raspberry Pi

Як запустити Kodi на смарт-телевізорі LG за допомогою Raspberry Pi

Що стосується запуску Kodi на LG Smart TV, ви можете використовувати Raspberry Pi. На щастя, Raspberry Pi сумісний з усіма моделями смарт-телевізорів LG.

Ось як можна запустити Kodi на LG TV за допомогою Raspberry Pi:

 1. Відформатуйте свою картку Raspberry Pi.
 2. У Raspberry Pi є вбудована SD-карта, яку слід вставити на комп’ютер за допомогою формату FAT32.
 3. Після завершення процесу форматування вам слід перенести Kodi на карту.
 4. Завантажте Kodi у своїй системі.
 5. Використовуйте якийсь інструмент уявлення, щоб написати OPENELEC, ОС на вашій карті Raspberry Pi.
 6. Тепер слід підключити Raspberry Pi на смарт-телевізорі.
 7. Щоб перейти на Kodi, ви можете вибрати основу для вибору входу, надану на вашому LG Smart TV.

Ось так можна запустити Kodi на телевізорі LG через програму Raspberry Pi без проблем.

Як користуватися Kodi на смарт-телевізорі LG

Після встановлення Kodi ви можете почати додавати додатки, але спочатку потрібно дотримуватися цієї процедури:

 1. Йти до Домашній екран Kodi > Йти до Налаштування > Клацніть Система > Натисніть на Додатки вкладка > Ввімкнути Додатки з невідомих джерел.

Тепер ви можете встановити всі ваші улюблені доповнення відповідно до ваших потреб та уподобань. Встановіть додатки і насолоджуйтесь улюбленим вмістом, коли захочете. Є на вибір сотні адонів, кожен аддон має свою спеціальність.

Як встановити Kodi на смарт-телевізорі LG 4K

Відповідь на це питання простий і простий. Ви можете встановити Kodi на смарт-телевізор LG 4K за допомогою Android TV box. Завдання встановлення Kodi на смарт-телевізорі LG 4K не вимагає ніякої ракетної науки. Ось перелік кроків, яких слід виконати для досягнення місії встановлення Kodi на телевізорі LG 4K:

 1. Підключіть коробку Android TV до свого смартфона LG 4K Smart TV.
 2. У вікні Android TV відкрийте магазин Google Play і знайдіть додаток Kodi.
 3. Ви повинні встановити додаток Kodi на вікно Android TV.
 4. Додаток Kodi буде встановлено автоматично на ваш Android TV box.
 5. Тепер відкрийте Kodi і починайте переглядати улюблений медіа-контент на LG 4K Smart TV.

Kodi на програмі LG Smart TV Upgrader

Якщо ви використовуєте Kodi на LG Smart TV через пристрій Android, то його можна легко оновити, оновивши версію, встановлену на пристрої Android. Однак якщо ви робите кастинг / дзеркальне відображення Kodi на Smart TV за допомогою Roku, вам доведеться оновити версію Kodi на обох пристроях, підключених для кастингу / дзеркального відображення.

LG WebOS Kodi Альтернатива

Найкращою альтернативою для LG WebOS Kodi є Android Smart TV, що пояснюється простотою використання Kodi. Пристрої Android мають пряму сумісність із пристроями Android, тому Kodi можна безпосередньо завантажувати та встановлювати на будь-якому Android Smart TV без підключення дзеркальних чи кастингових пристроїв.

Заключні слова

Використання Kodi на смарт-телевізорах забезпечує розвагу абсолютно нового рівня. Багато користувачів вагаються у використанні Kodi на смарт-телевізорах через складність в монтажі, але вони не мають поняття про те, що вони сумують. Смарт-телевізори завжди хвалять за мультимедійний досвід, який він надає. Інтерактивний інтерфейс та нескінченні можливості є причиною того, що користувачі люблять Smart TV.

Використання Kodi на Smart TV є дещо складним порівняно з Android-телевізором Smart TV, оскільки він базується на WebOS. Тим не менш, у Kodi завжди є спосіб розважити вас, і вунди це знають. Ми детально ознайомилися з Kodi щодо встановлення LG Smart TV та інших аспектів, сподіваємось, що вам це буде добре.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me