Czy jesteś maniakiem streamingu i zastanawiasz się, czy istnieje sposób użycia Kodi na Roku?

Mamy dla Ciebie wszystkie odpowiedzi! Przejrzyj ten przewodnik i dowiedz się, jak zainstalować Kodi na Roku, ograniczenia, kanały i wiele więcej.

Co to jest Roku?

Roku to różnorodne urządzenia do przesyłania strumieniowego, które są produkowane i zaprojektowane przez Roku Incorporation. Umożliwia miłośnikom transmisji strumieniowej przesyłanie żądanych treści z dowolnego miejsca za pomocą tych urządzeń. Ma wstępnie zainstalowanych wiele aplikacji do przesyłania strumieniowego i oglądania filmów i programów telewizyjnych. Aplikacje obejmują Hulu, Fubo TV, Showtime Redbox, RT, SiriusXM, Showtime, Sling TV, TVLuux, Tubi TV, TuneIn Radio, TheBlaze, Time Warner Cable, Vmedia, Xfinity, Vudu, WWE Network itp..

Wszystkie te aplikacje wymagają subskrypcji do przesyłania strumieniowego, ale ich jakość jest niesamowita i warto za nią zapłacić. Pomimo wszystkich opłat wymaganych do przesyłania strumieniowego, ludzie nadal wybierają Roku ze względu na jego jakość doświadczenia.

Jest Kodi na Roku?

Nie aktualne! Kodi nie można zainstalować bezpośrednio na Roku, ponieważ system operacyjny używany przez Roku to dostosowany system operacyjny Linux o nazwie Roku OS. Nawet sklep z kanałami Roku nie ma Kodi w swojej bibliotece. Kodi sam jest odtwarzaczem strumieniowym, który jest dostępny na wielu platformach, ale niestety nie jest dostępny na Roku.

Kodi vs Roku

Kodi jako najlepsze oprogramowanie do przesyłania strumieniowego stało się najlepszym wyborem dla maniaków przesyłania strumieniowego na całym świecie. Nie tylko to, Kodi była również wysoko dyskutowanym punktem w nagłówkach! Ze względu na kampanie i zasady uruchomione globalnie przeciwko niemu z powodu obaw o naruszenie prywatności. Kodi ma jednak znacznie więcej do zaoferowania niż jakakolwiek inna platforma do przesyłania strumieniowego.

Fakt, że Kodi jest oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego, podczas gdy Roku jest tak naprawdę urządzeniem do przesyłania strumieniowego, porównanie tych dwóch nie byłoby znaczące. Roku jest wysokiej klasy odtwarzaczem strumieniowym i ma duży potencjał. Korzystanie z Kodi byłoby zdecydowanie lepszym wyborem dla miłośników transmisji strumieniowej, ponieważ oferuje zarówno darmową, jak i płatną zawartość (w odniesieniu zarówno do oficjalnych, jak i nieoficjalnych dodatków Kodi, niezależnie od ich piractwa). Tego właśnie brakuje Roku, brak darmowej zawartości w dowolnym wyborze.

Nie każdy użytkownik wybiera płatne treści i jest to fakt, który należy wziąć pod uwagę podczas oferowania usługi. Co więcej, oferowanie wysokiej jakości treści bez opłat abonamentowych nie jest mądre i łatwe.

Czy mogę pobrać Kodi dla Roku ?

Żadne bariery nie mogą powstrzymać maniaków transmisji strumieniowej przed przekroczeniem ograniczeń urządzenia do przesyłania strumieniowego. Dzięki wszystkim maniakom, którzy odkryli ten hack używania Kodi na Roku, umożliwiając obserwatorom i właścicielom Roku dostosowywanie urządzeń Roku.

Pomimo tego, że Kodi nie jest dostępne na Roku lub nie jest obsługiwane przez Roku, istnieje sposób na zainstalowanie Kodi na Roku i opracowaliśmy całą procedurę w tym przewodniku.

Różne metody konfiguracji Kodi lub XBMC w Roku

Oto dwa sposoby używania Kodi na Roku przy użyciu dwóch różnych platform, spójrz:

 Jak zdobyć Kodi na Roku przy użyciu komputera z systemem Windows ?

Najbardziej podstawowym i najczęściej używanym urządzeniem lub platformą dla Kodi jest Windows. Dlatego udostępniliśmy tę metodę instalacji Kodi na Roku przy użyciu komputera z systemem Windows. Wykonaj następujące kroki, jak pokazano:

 1. Uruchom komputer i przejdź do Menu Start.
 2. Od Pasek wyszukiwania systemu Windows, Szukaj ‘Ustawienia urządzenia’.
 3. Kliknij Dodaj urządzenie.
 4. Zobaczysz wiele opcji w formularzu listy, kliknij Roku 3 i zostanie dodany jako urządzenie do przesyłania strumieniowego.

Po wykonaniu tych kroków możesz uzyskać dostęp do Kodi na urządzeniu Roku, przesyłając je na ekran. Przesyłanie ekranu pozwala oglądać ulubione filmy, filmy i wiele więcej na urządzeniu Roku. Proste, prawda??

Jak zdobyć Kodi na Roku za pomocą Android Smart TV ?

Oto kolejna metoda instalacji Kodi na Roku za pomocą inteligentnego telewizora z Androidem i odbywa się to poprzez dublowanie ekranu. Wykonaj następujące kroki:

 1. Zainstaluj Kodi na swoim Android Smart TV.
 2. Teraz idź do Roku 3 pulpit.
 3. Kliknij Ustawienia > Kliknij Aktualizacja systemu i zaktualizuj urządzenie do wersji Roku Software Build 5.2 lub wersji uaktualniającej.
 4. Wróć do Ustawienia > Kliknij Screen Mirroring opcja.
 5. Rom tutaj, Włącz funkcję Screen Mirroring twojego Roku > Kliknij dobrze.

Jak zainstalować exodus na Roku

Aby zainstalować dodatek Exodus Kodi na Roku, nie będziesz musiał wykonywać żadnych specjalnych procedur. Wystarczy postępować zgodnie z naszym przewodnikiem „Jak zainstalować dodatek Exodus Kodi” i zainstalować go na głównym urządzeniu do przesyłania / kontroli, którego używasz, np. na Android Smart TV lub komputerze z systemem Windows.

Kanały Kodi Roku

Najlepszą rzeczą w Roku jest to, że ma własny sklep z kanałami znanymi jako Roku Channel Store. Kolejną fascynującą rzeczą jest to, że niektóre kanały Roku, które mają własne dodatki Kodi. Oto kilka kanałów Kodi Roku, które zdecydowanie powinieneś wypróbować:

 1. Viewster
 2. BBC iPlayer
 3. VEVO
 4. NHL
 5. Snagfilms

Jak korzystać z Kodi Leia w wersji 18.5 lub niższej na Roku Streaming Stick, Ultra i Roku Express

Nie ma znaczenia, której wersji Roku używasz, liczy się wersja Kodi zainstalowana na urządzeniu przesyłającym. Jeśli przesyłasz Kodi na Roku za pomocą komputera z systemem Windows, musisz aktualizować wersję Kodi na Windows. Możesz zainstalować Kodi Krypton w wersji 17 na Roku, instalując Kodi Krypton w wersji 17.6 na komputerze z systemem Windows lub Android TV.

Jak korzystać z Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej na Roku Streaming Stick, Ultra i Roku Express

Jak wspomniano wcześniej, wersja Kodi na twoim głównym urządzeniu do przesyłania / wyświetlania jest istotnym punktem, ponieważ Twój Kodi nie jest faktycznie zainstalowany na Roku, ale jest przesyłany przez twój Android TV lub komputer z systemem Windows. Dlatego zainstaluj Kodi Jarvis w wersji 16, wykonując kroki wymienione w ten przewodnik, na swoim urządzeniu, aby zainstalować go na Roku.

Najlepsze dodatki Kodi na Roku

Oto 10 najlepszych dodatków Kodi, których powinieneś używać na Roku:

 1. Przymierze
 2. Exodus
 3. Rozpoczęcie sportu
 4. Gurzil
 5. Łożysko
 6. Sports Devil
 7. Powstanie Neptuna
 8. Kociak
 9. Najazd
 10. DAZN

Roku Alternatywne urządzenia dla Kodi

 1. Kodi w systemie Windows
 2. Kodi na Raspberry Pi 
 3. Kodi na iPadzie
 4. Kodi na Firestick
 5. Kodi na Apple TV
 6. Kodi na Xbox One
 7. Kodi na Nvidia Shield

Kodi Alternates For Roku

Chociaż zawsze polecam każdemu miłośnikowi transmisji strumieniowej korzystanie z Kodi ze względu na jego wyjątkowość, jeśli szukasz alternatyw dla Kodi, sugeruję, co następuje:

 1. Stremio
 2. Pleks
 3. Terrarium TV
 4. Emby
 5. Zaparzać

Kodi na Roku FAQ

Kiedy próbujesz zainstalować coś w zhackowany sposób, zawsze masz jakieś obawy, które mogą pojawić się w twoim umyśle. Oto niektóre często zadawane pytania:

Czy mogę Jailbreak Roku?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: „Nie”. Jailbreak urządzenia przesyłającego strumieniowo oznacza modyfikowanie / dostosowywanie urządzenia w taki sposób, aby mogło ono przekraczać bariery i ograniczenia magazynowe.

Roku polega na tym, że jego producent zaprojektował go w taki sposób, abyś nie mógł go jailbreakować. Jeśli jednak chcesz wyjść poza funkcję standardową, najlepszym rozwiązaniem jest użycie Kodi.

Zamiast myśleć o korzystaniu z ryzykownych usług PPV, możesz łatwo przesyłać strumieniowo bezpłatne filmy, programy telewizyjne, telewizję na żywo i sport za pośrednictwem dodatków Kodi.

Czy można uzyskać Kodi na Roku za pomocą urządzeń iPhone / Mac?

Tak, możesz używać Kodi na Roku za pomocą iPhone’a, najpierw instalując Kodi na iPhonie, a następnie kopiując go na urządzeniu Roku.

Czy mogę umieścić Kodi na Roku bez komputera / bez dublowania ekranu?

Nie, nie ma innej metody instalacji Kodi na Roku ze względu na złożoność jego systemu operacyjnego.

Jak wykonać kopię lustrzaną mojego telefonu do Roku ?

Jeśli Twój telefon ma opcję kopii ekranu, nie będzie to problemem, ponieważ obecnie wiele smartfonów ma tę funkcję. Jeśli Twój telefon nie ma opcji kopii ekranu, możesz zainstalować aplikację innej firmy w celu włączenia tej funkcji.

Ostatnie słowa

Roku to jedna wielka rzecz do wypróbowania i każdy maniak streamingowy to wie. Na szczycie jest Kodi na Roku, płynnie przesyłając ulubione treści, współpracując z dwiema najlepszymi platformami do strumieniowania dostępnymi na całym świecie. Mimo że oficjalnie nie są dostępne w Roku, maniacy znaleźli sposób, aby pozwolić Kodi na inwazję w świecie Roku.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me