Kodi – найкращий додаток для потокового відео, а Nvidia – новаторська платформа для потокової та ігрової програми. Kodi – це те, що можна встановити на будь-якій платформі, щоб перевершити сучасний досвід потокової передачі, і це твердження можна побачити практично при встановленні Kodi на Nvidia Shield.

Ознайомтеся з цим посібником і подивіться, як можна встановити Kodi та насолоджуватися потоковою передачею вашого улюбленого вмісту на Nvidia Shield за допомогою найкращих коді аддонів.

Що таке телевізор Nvidia Shield?

Nvidia Shield – один з найпопулярніших і надійних медіаплеєрів на основі Android, доступний на полиці. Nvidia є всесвітньо відомим виробником GPU у всьому світі і відомий завдяки цьому. Однак, придумати Nvidia Shield було великою справою, яку вони зробили, оскільки це призвело до великої конкуренції в індустрії потокових медіаконсолей. Факт, що Nvidia є найбільшим виробником GPU, допоміг їй стати лідером у високоякісній трансляції відео. платформа. Nvidia Shield пропонує поточну якість 4K та ігровий досвід Geforce.

Як встановити Kodi на телевізорі Nvidia Shield?

Оскільки Nvidia Shield є платформою для Android, тому Google Play Store можна легко використовувати для встановлення Kodi. Однак є деякі регіони, до яких Google Play Store недоступний через гео обмеження.

 1. Завантажте свій щит Nvidia > Перейдіть до Google Play Store
 2. Клацніть пошук та введіть Коді > З результатів, що з’являються, Клацніть на Kodi, розроблений XBMC.
 3. Клацніть Встановити і Kodi буде завантажено та встановлено на ваш щит Nvidia.
 4. Відкрийте додаток Kodi після його встановлення.

Тепер установіть найкращі додатки Kodi, щоб насолоджуватися найкращим потоковим досвідом.

Найкращі функції Nvidia Shield для Kodi

У Nvidia Shield є декілька речей для потокового потоку на Kodi, наприклад:

 1. Насолоджуйтесь HD та 4K якісної передачі відео.
 2. Простий у користуванні інтерфейс із функцією дистанційного керування.
 3. Швидка швидкість потокової передачі та розширена доступність.

Як оновити Kodi до Kodi Krypton v17.6 на телевізорі Nvidia Shield?

Єдиний спосіб оновити Kodi – це перевстановити його, завантаживши оновлену версію Kodi на щит Nvidia. Однак, використовуючи Kodi в Google Play Store, ви можете оновити його, виконавши вказані нижче дії.

 1. Відкрийте Play Store на вашому Nvidia Shieldналаштування kodi на телевізорі nvidia shield
 2. Перейдіть до моїх додатківналаштування коді за допомогою магазину ігор на щиті nvidia
 3. Клацніть на KodiЩит Nvidia для коді
 4. Клацніть Оновити (Оновлення буде доступне лише за наявності оновлення.)

Як встановити Kodi Jarvis v16 на телевізорі Nvidia Shield ?

Оновіть свою версію Kodi Jarvis 16, виконавши наступні кроки:

 1. Завантажте APK файл Kodi Jarvis версії 16 на вашій Nvidia
 2. Відкрийте завантажений поштовий файл і встановити Якщо з’явиться запит, натисніть перезаписати існуючі додаток.

Як встановити добавки Kodi на телевізорі Nvidia Shield ?

Процедура встановлення Thee встановлення будь-якого додатку Kodi на Nvidia Shield буде такою ж, як у ПК та FireStick. Атрибути та інтерфейс Kodi залишаються однаковими на кожній платформі, а отже, спосіб його установки також однаковий.

Кращі доповнення Kodi для телевізора Nvidia Shield

Найкращі рекомендовані додатки Kodi для Nvidia Shield:

 1. USTVNow
 2. BBC iPlayer
 3. Угода
 4. Плацента
 5. Уран
 6. Підйом Нептуна
 7. Немесіда
 8. cCloud TV
 9. Планета ММА
 10. Телевізор Maverick

Замінники телевізора Nvidia Shield для Kodi

 • Firestick Альтернатива Nvidia Shield для Kodi

Fire Stick, розроблений Amazon, є дивовижним пристроєм для потокового відео для всіх тих любителів потокової передачі, які люблять носити з собою своїх потокових плеєрів. Fire Stick – чудовий вибір для використання Kodi, оскільки він забезпечує потоки високої якості HD та дуже зручний інтерфейс.

 • Windows Альтернатива Nvidia Shield для Kodi

Дійсно, Windows – це найкращий вибір користувачів для спроб будь-якого програмного забезпечення, особливо якщо мова йде про потокове передавання. Причина – це простір для налаштування та доступності, яку він пропонує. Windows – це основна платформа майже для кожної платформи, а у випадку з Kodi – це справді чудовий вибір.

 • Операційна система Ubuntu для Kodi

Ubuntu можна використовувати для Kodi, а Kodi добре працює на ньому, але процедури встановлення Kodi для Ubuntu трохи складніші порівняно з іншими платформами.

 • Raspberry Pi замінити щит Nvidia для Kodi

Raspberry Pi – це насправді невелика дошка для комп’ютерів, яку можна перетворити відповідно до потреб в іграх та на пару. Це те, що робить його чудовим у використанні Kodi, оскільки Kodi можна встановити на ньому, і це забезпечує чудовий досвід потокової передачі.

 • Apple TV Альтернатива Nvidia Shield для Kodi

Коли ви почуєте слово Apple TV, перше, що може вам прийти в голову, – це лише інший Smart TV, розроблений Apple. Apple TV – це цифровий потоковий пристрій, розроблений та розроблений Apple. Це прекрасна альтернатива Nvidia Shield, щоб вибрати режим Kodi, оскільки потокові функції, надані Apple TV, є дивовижними.

 •  iPad як альтернатива Nvidia Shield на Kodi

Якщо ви живете в потоковому режимі на планшетному пристрої та шукаєте потенційну альтернативну потокову платформу Nvidia Shield, тоді слід спробувати Kodi на iPad. Процедура встановлення Kodi на iPad є складною порівняно з іншими платформами, такими як Widows та Android. Однак Kodi на iPad – це справді дивовижна річ, оскільки можливості iPad чудові.

Заключні слова

Kodi – це світ чудес, і в поєднанні з такою ефектною платформою, як Nvidia Shield, уявіть собі вражаючий досвід, який ви можете мати. NVIDIA Shield – це чудова річ, розроблена Nvidia, і вона завоювала серця користувачів по всьому світу. Спробуйте Kodi на Nvidia Shield для своїх потокових та ігрових потреб. Зараз мало доступних платформ, які можуть забезпечити поточну якість 4K.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me