Ви коли-небудь замислювалися про те, що ви зможете передавати велику кількість різноманітного вмісту через одного потокового програвача? Ні, правильно! Ну, ніхто так не думав, і саме це зробив Коді!

Він встановив чудовий стандарт, з яким нелегко конкурувати. Kodi та його додатки дозволяють користувачам переглядати фільми, телепередачі, мультфільми, спорт, новини та багато інших різновидів живого контенту через єдину платформу.

Заробивши чудову репутацію, Kodi добре відомий у всьому світі, і справжній потоковий вун, безумовно, використовував Kodi один раз у своєму житті.

Що таке Коді?

Kodi – це програма з трансляцією медіа з відкритим кодом, розроблена фондом XBMC 14 років тому. Kodi дозволяє спостерігачам і випаровуючим дурнякам переглядати свої улюблені фільми, телепередачі, телевізійне шоу в прямому ефірі, новини, спортивні події в прямому ефірі, музику, мультфільми та багато іншого. Kodi здобув популярність завдяки універсальній доступності контенту через свої додатки.

Численні доступні онлайн-сервіси потокового передачі можуть використовуватися для передачі різноманітного вмісту, але їх обмеження є причиною того, що люди не вибирають їх. Потокові сервіси, такі як Hulu та Amazon, – це гіганти, але Kodi, що є програмним додатком, перейняв їх у режимі онлайн-потокової гонки та охоплення аудиторії через його можливості налаштування та різноманітність..

що таке програмне забезпечення kodi

Різноманіття Kodi пов’язане не лише з його вмістом, але і з платформами та пристроями, з якими ним можна користуватися. Kodi можна встановити майже на кожному пристрої та майже в кожній операційній системі. Офіційний веб-сайт програмного забезпечення XBMC – це Kodi.tv

Дивовижно, правильно?

Коли ви востаннє були свідком єдиного потокового додатка, який можна використовувати в різних операційних системах та додатках, таких як Windows, Android, Linux, iOS, Fire TV, Xbox, Roku, Raspberry Pi та на смарт-телевізорах?

Це реальна конкурентна перевага, яку має Kodi перед іншими.що таке програмне забезпечення у програмі kodi

У Kodi є сотні додатків, які дозволяють користувачам переглядати улюблений вміст у якості HD одним натисканням кнопки. Найкраще в Kodi – це те, що наявні додатки Kodi – це спеціалізовані додатки для кожної категорії, що полегшує користувачам вибір будь-якого додатку, який відповідає їх потребам..

Існують специфічні додатки Kodi для різних регіонів, які забезпечують потоки для цього конкретного регіону, диверсифікуючи Kodi за допомогою аудиторії. Це різноманіття XBMC, тому воно заслужило таку велику репутацію серед людей.

Що ви можете передавати / дивитися на Kodi?

У програмі Kodi ви можете транслювати або дивитися майже все, що ви можете дивитись на своєму кабельному або супутниковому телебаченні. Він має широкий спектр додатків, кожен із яких пропонує вам широкий вибір каналів та потоків на вибір.

Kodi надає своїм користувачам доступ до прямих каналів з різних регіонів, дозволяючи їм отримувати доступ до потоків вмісту, недоступного на телевізорі в їхньому регіоні. На відміну від інших онлайн-потокових пристроїв, таких як Amazon FireStick та Chromecast, XBMC не розміщує програми, але має додатки, які можна використовувати для передачі вмісту.встановлення kodi xbmc

Існує два типи додатків:

 1. Офіційні додатки

Додатки, які мають ліцензію дистриб’юторів вмісту і вимагають плату за передплату, оскільки потоки, які вони надають, транслюються та належать їм, і вони не залучаються до піратства. Ці додатки легко доступні в офіційному сховищі додатків Kodi.

Вам не доведеться шукати його будь-де в Інтернеті, просто перейдіть у розділ Додатки і там відкрийте браузер надбудови, перейдіть до опції Встановити з репозиторію, і репозиторій надбудови Kodi буде там перед ти.

 1. Неофіційні доповнення

Фонд XBMC або будь-яка сертифікована та ліцензована компанія не розробляє неофіційні додатки, але розробники фрілансу та програмісти розробляють ці неофіційні доповнення Kodi.

Цікаво, чому?

Звучить, як піратство!

Так, він підпадає під прапор піратства, оскільки це головне порушення авторських прав. Однак необов’язково, щоб кожен сторонній додаток Kodi міг брати участь у піратстві, оскільки є кілька доповнень, які пропонують преміум-потокові посилання.

Тепер вам було б цікаво, чому хтось використовуватиме сторонні додатки!

Ну, причина досить проста і на це варто погодитися! Ці додатки не мають передплати і забезпечують потоки якості майже з кожного каналу та для кожної категорії вмісту. Цю причину вітають багато спостерігачів за випивками та потокових вун, тому що вони отримують доступ до всього, що хочуть бачити, отже, вони вибирають такі додатки.

Дізнавшись про те, що вміст у цих додатках є безкоштовним і дещо незаконним, ви можете задуматися, чи є спосіб використання цих додатків чи ні. Ну, є безпечний спосіб використання цих додатків, і це використання надійного і найкращого VPN для потокового передавання Kodi, що забезпечує безпеку якості, оскільки не повинно бути компромісів щодо цифрової свободи.

Проблеми законності та проблеми, порушені проти Kodi через ці доповнення, розроблені нижче. Переконайтеся, що ви їх добре проходили.

Завантажити Kodi

Kodi офіційно доступний на різних платформах; ось список із посиланнями для завантаження:

ПлатформаПосилання для завантаження
WindowsЗавантажте Kodi для Windows
OSX / iOS / MacOSЗавантажте Kodi для OSX / iOS; Завантажте Kodi для MacOS
AndroidЗавантажте Kodi для Android
LinuxЗавантажте Kodi для Linux
Малина ПіЗавантажте Kodi для Raspberry Pi

Встановити Kodi та його додатки на цих платформах дуже просто, і якщо вам потрібна допомога, ви можете звернутися до наших посібників із встановлення Kodi..

Однак Kodi можна встановити і на декількох інших платформах. Так, неофіційно!

Нижче наведено неофіційні платформи, на яких можна встановити Kodi, і я для вашої зручності зв’язав свої посібники з установки цих платформ:

 1. Amazon Fire TV / FireStick
 2. Року
 3. Xbox
 4. Samsung Smart TV
 5. Kodi на Android
 6. Коді на малиновому пі

Встановлення Kodi на ці пристрої трохи складне, тому ви можете просто натиснути на них, і ви приземлитеся до посібників із встановлення..

Чи Коді законно?

Сама Коді є юридичною в усіх аспектах, і питання щодо законності Коді зараз слід називати недійсним. Тому що було проведено багато дебатів з цього приводу, і багато роз’яснень надали потокові вундеркінди та захисники конфіденційності в Інтернеті.

Першопричина всіх цих проблем щодо законності щодо Kodi з’явилася через фіаско, створене цими сторонніми додатками. Через свою причетність до піратства було висунуто звинувачення щодо Kodi, і фонді XBMC довелося зіткнутися з великою реакцією на це.

У багатьох регіонах була накладена сувора заборона на численні потоки та доповнення, а деякі з них навіть почали стежити за купівлею та купівлею коді Коді.

Але це на цьому не зупинилося!

Влада також почала стежити за використанням програмного забезпечення Kodi та коді Kodi у всьому світі, і все почало погіршуватися для людей, які продають нелегальні коробки Kodi, коли регуляторні органи та виробники вмісту стрибали в цю яму.

Хочете дізнатися про основні регіони, які зробили суворі кроки проти Коді та Піратства; дивіться список нижче:

 1. Європа
 2. США
 3. Великобританія
 4. Німеччина
 5. Канада
 6. Австралія

 Чи законний Kodi в Канаді?

Коді сама по собі легальна в Канаді, але продаж повністю завантажених коробок коді є незаконною! Зауважте, що!

Мало хто з компаній Канади думав, що продавати повністю завантажені коді Kodi було б весело і вигідно, не маючи при цьому найменшого переконання, що може піти не так. Повністю завантажені поля Kodi – це просто коді Kodi, у яких попередньо завантажені додатки або неофіційний потоковий вміст. Використовувати такі коробки Kodi є незаконним, оскільки це під знаменем піратства.

Роздрібні торговці та продавці, такі як ITVBOX.NET, My Electronics, Android Bros Inc., WatchNSaveNow Inc і MTLFreeTV – популярні імена серед тих, хто продав ці повністю завантажені коді коробки.

Ці роздрібні продавці та продавці повністю завантажених коді Kodi стикалися з позовами від виробників та власників контенту, таких як Rogers Communications, Bell, Videotron та деякі інші..

Заборона, накладена Федеральним судом, досі залишається недоторканою, і нікому не дозволяється продавати, купувати або використовувати будь-які повністю завантажені коді коробки. Рівень налаштування у Kodi є трохи тривожним і важко контролювати владу. Одним із найвидатніших імен, що стосуються судових дій, були телевізійні надбудови, яким довелося закрити офіційний домен через федеральні повідомлення.

Однак старі звички важко переживають, і саме тому він повернувся в галузь з новим доменом. Нам доведеться побачити, як довше це виживе.

Kodi вже не є частиною ринкової ніші, а досить висвітленою темою з точки зору онлайн-трансляції та піратства.

Не впевнений, чи це спричиняє проблеми для фундаменту XBMC чи це благо для популярності Kodi.

 Є Kodi Legal в США?

США вважають найбільшим потенційним ринком для онлайн-стримерів та спостерігачів за випивкою, тому Kodi користується великою популярністю у цьому регіоні. Однак уряд США закликав до жорстких дій проти всіх тих людей, які займаються незаконним потоковим потоком та інтернет-піратством.

Навіть Голлівуд виступив проти незаконного використання XBMC!закоди закоди в США Коді легально в США

Влада була дуже спостережливою і слідкує за жорсткою репресією проти людей, які продають нелегальні скриньки Kodi. Тим не менш, використання програмного забезпечення Kodi та його офіційних додатків все ще є законним та безпечним у використанні.

Багато сторонніх розробників додатків Kodi отримували повідомлення та попередження від влади, і вони взагалі припиняли свої послуги.

Навіть eBay та Amazon заборонили продаж таких скриньок Kodi на своїх веб-сайтах, і президент США закликав до жорстких дій проти незаконного потокового передавання. Навіть найкраща соціальна платформа для продажу цих пристроїв; Facebook дав зрозуміти, що продавати такі незаконні речі у Facebook категорично не дозволяється.

 Чи законний Kodi в Австралії ?

Влада проти боротьби з піратством була дуже активною в Австралії протягом останніх декількох років і проводила протидії торент-сайтам та незаконним потоковим платформам. Нещодавно вони намагалися спробувати звести до мінімуму використання торрент-бітів у своєму регіоні, проте вони не були настільки успішними, як вони очікували. Вони змогли мінімізувати та загальну кількість 20% нових користувачів торентів, але вундиків не відлякували..

Тепер вони почали імпровізувати свій план дій, а тепер перенесли свою увагу більше на повністю завантажені коді коді, які незаконно продавати по всьому світу.

Не помиляйтеся з цього приводу, Сама Коді легальна в Австралії, ми говоримо лише про повністю завантажені коді коробки.

Нещодавно Альянс за творчість та розваги та інші партнери об’єдналися в операції проти незаконних служб IPTV, що надають потоки для фільмів і телешоу без будь-яких авторських прав. Органи боротьби з піратством також почали націлювати на розповсюджувачів незаконних скриньок Kodi, а також на користувачів.

 Є Kodi Legal у Великобританії ?

Велика кількість аудиторії використовує Kodi та інші сервіси онлайн-потоків у Великобританії. Це дійсно великий потенціал та приносить гроші на таких послугах. Однак з тих пір, як тенденція онлайн-піратства зросла, влада охороняє свої сили і суворі закони та закони приймаються до уваги.

За даними дослідження, проведеного в регіоні, понад 5 мільйонів користувачів використовують Kodi у своїх будинках. Судячи з цього факту, ми можемо оцінити кількість користувачів, які можуть бути причетні до порушення авторських прав та піратства.

Великобританія посилила свої закони щодо боротьби з піратством, а вироки в’язниці в таких випадках були збільшені. Нещодавно суд Ньюкасл-Корона засудив до чотирьох з половиною років в’язниці двом чоловікам, які брали участь у продажу повністю завантажених коробок Коді.

І Джон Доддс, і Джейсон Річардс зізналися в цьому, і згідно з повідомленнями, що надходять, обидва продали сотні незаконних коробок коді для трансляції англійської прем’єр-ліги. Великобританія – це божевільний для футболу регіон, і їхня власна прем’єр-ліга відома у всьому світі. Ці підозрювані були затримані за скаргами, поданими Прем’єр-лігою.

Урядові установи та органи боротьби з піратством у всіх цих регіонах зараз дуже активно контролюють піратство в Інтернеті та незаконний потік. Британська служба з питань інтелектуальної власності та Європейський суд були дуже активними щодо зменшення незаконних потокових операцій.

Користувачі, які використовують Kodi та сторонні додатки XBMC, повинні бути безпечними, і це може відбутися лише за допомогою сервісу VPN. Захищена мережа дозволяє користувачам переглядати та переглядати веб-сайти, не боячись потрапити в проблеми.

Як користуватися Kodi?

Kodi має дуже простий та організований інтерфейс, який кожен може легко використати та зрозуміти. Встановити додатки досить просто і їх можна зробити протягом декількох хвилин. Якщо ви хочете встановити офіційний надбудову, ви можете просто зробити це, перейшовши до офіційного сховища додатків Kodi, який поставляється заздалегідь..

Ви можете отримати доступ до цього сховища, перейшовши в меню «Додатки» та натиснувши піктограму інсталятора пакета. Це відкриє нове вікно, де ви побачите “Встановити з параметра” Репозиторій “, натисніть на нього, і ви побачите список усіх сховищ. Звідси ви можете зайти в сховище додатків Kodi та встановити всі офіційні додатки, які ви хочете використовувати.

Після того, як ви встановите додатки, ви можете насолоджуватися потоковою передачею з них, просто перейшовши в меню додатків. Меню додатків містить кілька категорій, таких як:

 • Додатки до відео
 • Додатки програми
 • Додатки для музики
 • Додатки для зображень

Просто перейдіть до тієї категорії, до якої належить ваш додаток, і ви легко знайдете його там у списку. Більшість доповнень, які використовуються для потокової передачі, належать до категорії Video Add-ons. Однак інструменти технічного обслуговування та відповідні додатки розміщуються в категорії програмних додатків.

Крім цього, якщо ви хочете встановити сторонні додатки Kodi, вам потрібно завантажити їх сховища. Це можна зробити за допомогою двох методів:

Встановіть додатки Kodi: Додавання джерела сховища

Щоб встановити будь-яку надбудову, додавши джерело сховища, виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте Kodi на своєму пристрої.
 2. Перейдіть до меню налаштувань, натиснувши на значок шестірні, розташований у верхній частині лівого меню.
 3. Відкрийте Диспетчер файлів у цьому меню.
 4. Тепер ви побачите опцію Додати джерело, натисніть на опцію зі списку зліва.
 5. Відкриється діалогове вікно; ви побачите поля для вихідної URL-адреси та імені. Введіть URL-адресу сховища та натисніть кнопку ОК.
 6. Потім дайте ім’я цьому джерелу та натисніть кнопку ОК.
 7. Повторіть перевірку обох введених значень та натисніть кнопку ОК ще раз, щоб закрити діалогове вікно.
 8. Тепер поверніться на головний екран Kodi.
 9. Перейдіть до меню “Додатки”, натиснувши на вкладку “Додатки” в лівій колонці.
 10. Клацніть на значку встановлення пакета (піктограма у формі поля) у верхньому лівому куті.
 11. Відкриється нове меню, натисніть “Встановити з Zip-файлу »
 12. Прокрутіть список вниз і виберіть джерело за тим ім’ям, яке ви додали раніше. Папка відкриється, і в ній з’явиться zip-файл, натисніть на неї і почекайте кілька секунд, поки не з’явиться повідомлення.
 13. Тепер натисніть на опцію Встановити з репозиторію, прокрутіть список та відкрийте завантажене сховище для відповідного додатку.
 14. Виберіть потрібну надбудову та натисніть кнопку Встановити.

Додаток буде встановлено, і з’явиться повідомлення. Тепер ви можете легко отримати доступ до додатку з меню Додатків.

Деякі з найкращих офіційних додатків Kodi, які можна спробувати:

 1. Плекс
 2. Провідний
 3. Гравець Євроспорту
 4. ESPN 3
 5. BBC iPlayer

Крім цього, якщо ви шукаєте додатки сторонніх розробників для передачі безкоштовного вмісту, спробуйте:

 1. Вихід
 2. Угода
 3. Плацента
 4. Підйом Нептуна
 5. SportsDevil
 6. Джокер спорт
 7. Старт
 8. Відродження
 9. Імпульсний фітнес
 10. Кінцева IPTV

Ви також можете встановити збірки Kodi, які є прекрасним способом уникнути клопотів, як-от установка кожного додатку по одному. Будинки мають великі розміри і в них попередньо встановлені додаткові додатки Kodi. Користувачі можуть легко вибрати будь-яку збірку, яка має в них потрібні додатки, і тоді вони зможуть легко встановити цю збірку, дотримуючись тієї ж процедури, як показано вище.

Побудови заощаджують час, але вони також охоплюють багато системної пам’яті. Я особисто не віддаю перевагу побудові Kodi, тому що мій досвід роботи з кількома побудовами Kodi був не дуже великим, оскільки вони сповільнюють Kodi. Однак кілька будівель спрацьовують чудово і забезпечують безперебійний потоковий досвід.

Ще одна чудова річ, яку користувачі можуть спробувати – це шкури Kodi, щоб змінити інтерфейс Kodi. Скіни надають чудовий вигляд інформаційній панелі Kodi та допомагають користувачам налаштувати свій Kodi скільки завгодно, як їм подобається.

Встановіть додатки Kodi: метод прямого завантаження

Інший спосіб встановлення надбудови – завантаження його Zip-файлу сховища безпосередньо з вихідного веб-сайту, а потім його встановлення. Це порівняно короткий метод, і вудилища називають його методом прямого завантаження. Ось процедура встановлення будь-якого додатку методом прямого завантаження:

 1. Завантажте Zip-файл сховища на свій пристрій.
 2. Запустіть Kodi на своєму пристрої та перейдіть у меню Додатків.
 3. Клацніть піктограму встановлення пакета у верхньому лівому куті екрана.
 4. Тепер натисніть на опцію Встановити з файлу Zip.
 5. Перегляньте систему та відкрийте завантажений zip-файл. Репозиторій буде встановлено і з’явиться повідомлення.
 6. Як тільки з’явиться повідомлення, натисніть опцію Встановити з сховища.
 7. Тепер відкрийте завантажене сховище та виберіть надбудову на свій вибір.
 8. Тепер натисніть «Встановити» і зачекайте, поки з’явиться сповіщення, включене надбудовою.

Там увімкнено ваш додаток за допомогою методу прямого завантаження. Більшість користувачів схильні встановлювати додатки за допомогою цього методу, оскільки він короткий і простий.

Kodi Відгуки Reddit та Twitter

У Kodi є великий шанувальник, який слідкує за всіма земними кулями. Однак відгуки про Kodi дещо неоднозначні, оскільки є люди, які користуються Kodi, а з іншого боку, є люди, які проти цього. Погляньте на ці твіти та теми Reddit, щоб побачити, як люди ставляться до Kodi.

Подивіться спочатку на позитивну сторону

Коментарі з обговорення коментар d4nm3d з обговорення "Що корисно для коді?".

Коментар із обговорення Коментар Boogertwilliams з обговорення "Що корисно для коді?".

Коментар із обговорення коментар sillycyco з обговорення "Що корисно для коді?".

Давайте стрибати вперед до деяких негативних думок про Коді.

Коментар із обговорення Коментар NedSc з обговорення "Після короткої дискусії ми зараз запитуємо про розмову про сіру область / піратство з додатком у / r / Addons4Kodi".

Коментар із обговорення Коментар 13378 з обговорення "Піратські коді та прогнози Аддона на 2018 рік".

|| Ха-ха, я епізод, коли це весілля Кіта та Джулса, але я не можу спостерігати за тим, як у моєї мами є цей пристрій під назвою Коді, це незаконно, щоб вони перестали працювати на мене на півдорозі через епізод 16, і це смокче, що я повинен зачекайте тиждень у понеділок, щоб спробувати дістати коробку. xD

– Stι ᥣᥱ s Stι ᥣ ι ᥒ skι (@SpazWithABat) 19 серпня 2018 року

Хтось повинен сказати цьому хлопцеві, що Коді абсолютно законний!

Ось розумне твердження, що підсумувало все в одному реченні:

Усі поля Kodi є законними – це те, що хтось вкладає в них, що може бути незаконним.

– simonmel (@ simonmel5) 14 серпня 2018 року

Заключні слова

Kodi сама по собі галактика, оскільки дозволяє користувачам вийти за рамки уяви. Його плагіни та додатки – це те, що робить його кращою, що дозволяє користувачам насолоджуватися улюбленим вмістом у всьому світі одним клацанням миші.

Kodi встановила орієнтир у індустрії потокового онлайн та медіа-ігор, який нелегко перевершити. Не важливо, наскільки конкуренти Kodi намагаються його випередити, фемід, який він надав стримерам, ніколи не може бути відповідним.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me