Najnowsze osiągnięcia w społeczności Kodi są jednocześnie bardzo innowacyjne i wygodne. Nowe repozytorium dodatków obejmuje wszystkie dodatki i repozytoria Kodi.

Jedną rzeczą, o której każdy użytkownik powinien pamiętać przed uzyskaniem dostępu do repozytoriów suk, jest to, że są one nieoficjalne i podlegają piractwu. Dlatego zaleca się szyfrowanie ruchu przy użyciu najlepszej sieci VPN dla Kodi, aby chronić swoją prywatność przed dostawcą usług internetowych i władzami.

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować repozytorium Lazy Kodi i cieszyć się pełną swobodą Kodi w jednym repozytorium.

Co to jest Lazy Kodi Repository?

Ewolucja społeczności Kodi przeszła kilka ciekawych zwrotów akcji, ponieważ codziennie pojawia się nowy dodatek lub repozytorium z ulepszonymi funkcjami. Niedawno widzieliśmy dodatek, który może zeskrobać wszystkie repozytoria GitHub, abyś mógł pobrać najnowsze dodatki i repozytoria.

Jednak kilka dni temu pojawiło się nowe rewolucyjne repozytorium, które zawiera wszystkie dodatki, repozytoria i kompilacje Kodi. Niezależnie od tego, który dodatek Kodi, kompilację lub repozytorium Kodi chcesz zainstalować, możesz go znaleźć w Lazy Repository. Nie musisz już szukać i dodawać innego źródłowego adresu URL do instalowania dodatków lub repozytoriów. Jest to jedna z głównych korzyści, które zapewnia Lazy Kodi.

Kolejną wielką cechą Lazy Kodi jest to, że nie jest podatny na problemy prawne, ponieważ obsługuje tylko dodatki i repozytoria Kodi. Z tego powodu jest to niezawodne repozytorium, ponieważ nie byłoby żadnych czerwonych flag.

Jak zainstalować Lazy Repository na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej

 1. Uruchom Kodi > Kliknij na Koło zębate Ikona.jak zainstalować leniwe repo na Kodi
 2. otwarty Menedżer plików > Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło, pojawi się nowe okno dialogowe.jak zainstalować leniwe repo na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub starszej
 3. Kliknij tam, gdzie jest napisane ‘Żaden’ a następnie wprowadź to źródło URL: http://lazykodi.com/ > Kliknij dobrze.jak zainstalować leniwe repo na kodi jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz nazwij to źródło multimediów jako „Lazy Kodi” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.jak zainstalować leniwe repo na Kodi Leia w wersji 18 beta
 5. Wrócić do Kodi Home > Idź do Dodatki menu > Kliknij na Ikona pola z lewego górnego rogu.jak zainstalować leniwe repo na Firestick Kodi
 6. Kliknij na Zainstaluj z pliku zip opcja.leniwy kodi do pobrania
 7. Wybierz Lazy Kodi z listy.leniwe recenzje kodi
 8. Teraz zobaczysz trzy opcje: Repozytoria, zamki i Czarodziej.leniwe alternatywy repo
 9. Teraz wybierz opcję odpowiednią do swoich potrzeb.

Jak zainstalować Lazy Kodi Repository w Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. Kliknij System.
 2. otwarty Menedżer plików.
 3. Kliknij dwukrotnie Dodaj źródło.
 4. Kliknij ‘Żaden’ > Wpisz to URL http://lazykodi.com/ > Kliknij Gotowe.
 5. Nazwij repozytorium jako Lazy Kodi > naciśnij Gotowe > naciśnij dobrze.
 6. Wrócić do Menu główne Kodi.
 7. Kliknij System > Kliknij Dodatki .
 8. Kliknij Zainstaluj z pliku zip.
 9. Wybierz Lazy Kodi.
 10. Teraz wybierz żądaną opcję.

Jak zainstalować Lazy Repository na Kodi Leia w wersji 18 lub wyższej

Instalacja Lazy Repository na Kodi Leia w wersji 18 pozostanie taka sama jak procedura instalacji Lazy Kodi na Kodi Krypton w wersji 17. Powodem jest to, że interfejs i funkcjonalność zarówno wersji 17, jak i wersji 18 są dość podobne, stąd instalacja add -on i inne procedury nie różnią się.

Jak zainstalować Lazy Kodi Repository na Firestick

Lazy Kodi można zainstalować na wielu platformach, na których jest Kodi. Najpierw musisz zainstalować Kodi w FireStick, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, jak pokazano poniżej:

 1. otwarty FireStick.
 2. Iść do Ustawienia
 3. otwarty Aplikacje > Kliknij Zarządzaj zainstalowanymi aplikacjami
 4. Kliknij Kodi > Teraz wykonaj powyższe kroki, aby zainstalować Lazy Repository na Kodi Krypton.

Pobierz Lazy Repository

Pobieranie Lazy Repository jest bardzo łatwe; wykonaj następujące kroki, aby pobrać go bez problemu:

 1. Kliknij na Ikona ustawień od Kodi Pulpit > Iść do Menedżer plików > Kliknij Dodaj Więcadres z lewej kolumny > Wpisz to http://lazykodi.com/ po kliknięciu tam, gdzie jest napisane < Żaden> i kliknij
 2. Nazwij to źródło URL tak jak “Leniwy Kodi” > Kliknij dobrze > Kliknij dobrze ponownie, aby zamknąć okno dialogowe.
 3. Teraz wróć do Kodi Menu główne > Iść do Dodajons Sekcja > Kliknij Pudełko Ikona > Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Kliknij Lazy Kodi.

Teraz możesz łatwo wybrać repozytorium lub dodatek, który chcesz zainstalować. Będziesz mieć wszystkie dostępne opcje do wyboru z tego repozytorium.

Lazy Kodi Repo Najlepsze dodatki

Lazy Kodi ma kilka świetnych dodatków z najlepszych repozytoriów na świecie. Niektóre popularne dodatki, które ma Lazy Repository to:

 1. Exodus
 2. Powstanie Neptuna
 3. Łożysko
 4. Urban Kingz
 5. Brygada Kości
 6. Uran
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Najlepsze kompilacje Lazy Repo

Lazy Kodi twierdzi, że ma wszystkie kompilacje dla Kodi, oto kilka popularnych kompilacji, które Lazy Kodi ma do zaoferowania:

 1. CellarDoor TV Build
 2. Kompilacja Gentec Kodi
 3. Kompilacja Mancave Kodi
 4. Kompilacja Bestii Kodi
 5. Magiczna kompilacja bez ograniczeń
 6. Misfits Mod Build
 7. Kompilacja Ezzermansa
 8. Kompilacja zerowej tolerancji Kodi
 9. Kompilacje Wiz Tech
 10. Kompilacja AJ Kodi

Leniwe Kodi Repozytorium

Leniwy Kodi twierdzi, że jest jednym z wszystkich repozytoriów dodatków Kodi i nie ma innego repozytorium, które twierdzi tak samo. Jednak niektóre repozytoria dodatków Kodi mają do zaoferowania ogromną różnorodność dodatków i kompilacji, ale nie zgłaszają roszczeń takich jak Lazy Repository. Możesz użyć przymierza jako leniwej alternatywy.

Lazy Repo Recenzje

Ponieważ Lazy Repository jest nowym uczestnikiem społeczności, dlatego niewiele osób o nim wie, dlatego nie ma zbyt wielu recenzji online. Oto kilka znalezionych przez nas wątków:

leniwe-kodi-repo-recenzje

Z drugiej strony ten użytkownik wypowiedział się przeciwko roszczeniom Lazy Kodi.

leniwa recenzja repo

Ostatnie słowa

Lazy Kodi Repository jest rzeczywiście świetnym dodatkiem do społeczności Kodi, ale istnieją pewne poważne obawy dotyczące roszczeń zgłoszonych przez zespół Lazy Kodi, ponieważ jest to kompletne repozytorium Kodi. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że to repozytorium ma wiele do zaoferowania.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me