W Amazon FireStick chodzi o rozrywkę na sznury dzięki szerokiej gamie jej aplikacji. Urządzenia takie jak FireStick powodują, że telewizja kablowa jest już nieaktualna.

Aplikacje Amazon FireStick umożliwiają oglądanie każdego i wszystkiego, do czego mają dostęp na swoich telewizorach. Czasy się zmieniają i ludzie wybierają wygodne rozwiązania. Aplikacje FireStick zapewniają najwyższą wygodę, umożliwiając użytkownikom dostosowanie biblioteki do własnych potrzeb.

Istnieją setki aplikacji FireStick do każdego rodzaju treści, czy to muzyki, filmów, programów telewizyjnych, radia, sportu, kreskówek i wielu innych rzeczy..

Najlepszą rzeczą, którą lubię w FireStick, jest to, że nie musisz być maniakiem transmisji strumieniowej ani technologicznym, aby z niego korzystać. Każdy może z łatwością korzystać z niego dzięki przydatnym aplikacjom, które pozwalają użytkownikom oglądać ulubione treści bez konieczności wprowadzania drobnych poprawek lub kłopotliwych procedur instalacyjnych.

Contents

Pobierz 10 najlepszych aplikacji FireStick na 2023 rok

  1. HBO teraz
  2. Hulu
  3. Crunchyroll
  4. Sling TV
  5. NBC Sports
  6. PureVPN
  7. SkyNews
  8. Skurcz
  9. Eksplorator plików ES
  10. wiadomości BBC

Dlaczego potrzebuję aplikacji Firestick

Aplikacje FireStick znacznie poprawiają jakość przesyłania strumieniowego. Po zakupie Amazon FireStick na pewno będziesz musiał zapoznać się z aplikacjami FireStick.

Najlepsze w tych aplikacjach jest to, że wiele z nich można pobrać bezpłatnie, dzięki czemu FireStick jest przyjemniejszy w użyciu i dostosowywaniu.

Dla każdego rodzaju treści w sklepie Amazon App Store dostępne są różne aplikacje.

10 najlepszych aplikacji FireStick do filmów i telewizji

najlepsze aplikacje Firestick

# 1. Kodi

Kodi to darmowa aplikacja, którą można zainstalować na wielu systemach operacyjnych, w tym FireOS. Jest dostępny w sklepie Amazon App Store. Aby zainstalować go w FireStick, możesz pobrać go ze sklepu z aplikacjami. Za korzystanie z Kodi w FireStick nie jest wymagana opłata subskrypcyjna.kodi darmowa aplikacja do kija ognia

Kodi ma setki dodatków, które można łatwo zainstalować w celu strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych na żywo, filmów, kreskówek i sportu itp. Sama Kodi to galaktyka, umożliwiająca eksplorację poza wyobraźnią poprzez maksymalne zaspokojenie potrzeb w zakresie rozrywki.

Jeśli zainstalujesz Kodi na FireStick, z łatwością zaspokoisz potrzebę przesyłania strumieniowego różnych treści i nie będziesz potrzebować żadnej innej aplikacji. Ma bardzo łatwy w użyciu interfejs i można go łatwo zrozumieć podczas pierwszego spotkania.

# 2. Netflix

Nie słyszałeś tego terminu; Netflix and Chill?

Tak, możesz bardzo łatwo korzystać z Netflix na swoim urządzeniu FireStick, pobierając aplikację Netflix na FireStick za pośrednictwem sklepu z aplikacjami Amazon.Netlix TV pokazuje aplikację na Amazon Fire TV

Po pobraniu aplikacji Netflix zasubskrybuj żądany pakiet i zacznij strumieniować najlepsze dostępne treści.

Najlepszą rzeczą w Netflix jest różnorodność programów telewizyjnych i filmów. Możesz oglądać programy dotyczące różnych gatunków, dostosowane do Twojego nastroju i smaku.

Na całym świecie istnieje wiele popularnych programów Netflix, takich jak seria Marvels Daredevil, Defenders, Jessica Jones, The Punisher i wiele innych programów telewizyjnych, takich jak Stranger Things, Black Mirror, House of Card itp..

Netflix jest rzeczywiście jedną z najlepszych aplikacji FireStick do przesyłania strumieniowego, która jest dostępna online w bardzo rozsądnej cenie, a także w jakości HD. Nigdy nie poczujesz potrzeby przejścia na inną usługę, ponieważ usługa jest po prostu cudowna.

# 3. HBO teraz

HBO jest bez wątpienia jednym z najlepszych i najstarszych graczy w hollywoodzkiej rozrywce. Nie sądzę, żeby istniał maniak rozrywki, który wcześniej nie oglądał HBO w telewizji kablowej.hbo teraz odpala aplikację TV Stick

Pamiętam, kiedy musiałem oglądać film; najlepszym miejscem na dostrojenie się było HBO. Wszystkie najnowsze i legendarne filmy były na HBO i był to największy kanał filmowy.

Czasy się jednak zmieniły i jesteśmy teraz w erze cyfrowej!

Teraz użytkownicy mogą korzystać z HBO na urządzeniach FireStick do oglądania swoich ulubionych filmów. Aplikacja HBO Now jest dostępna w sklepie z aplikacjami Amazon i można ją pobrać bezpłatnie. Ma wszystkie najnowsze filmy Blockbuster, gotowe do transmisji strumieniowej.

# 4. Hulu

Hulu to kolejna świetna platforma do przesyłania strumieniowego, która działa niesamowicie na urządzeniach FireStick i FireTV. Hulu to amerykańska usługa medialna oferująca liczne kanały do ​​oglądania programów telewizyjnych i filmów.najlepsza aplikacja do filmów i programów telewizyjnych

Hulu ma także własne oryginalne programy telewizyjne, podobnie jak Netflix. Niektóre z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Hulu to Opowieść służącej, Castle Rock, Trudni ludzie, Future Man, The Chance, The Mindy Project i The Looming Tower.

Poza tym niektóre z popularnych filmów są dostępne na Hulu, takie jak The Pianist, I Tonya, American Psycho, Jackie Brown i Shutter Island itp..

Możesz również oglądać swoje ulubione sporty na żywo w Hulu, a także sekcja dla dzieci, na wypadek, gdyby Twoje dzieci patrzyły na bajki.

# 5. Trzask

Crackle to aplikacja do przesyłania strumieniowego firmy Sony, która jest bezpłatna w sklepie z aplikacjami Amazon. Ma wszystkie najlepsze filmy i programy telewizyjne, które chcesz oglądać. Crackle ma ogromną bibliotekę filmów różnych gatunków, takich jak Action, Horror i Sci-fi.amazon aplikacja crackle do firestick

Użytkownicy mogą po prostu utworzyć konto i zacząć uzyskiwać dostęp do wszystkich treści dostępnych w aplikacji Crackle. Biblioteka regularnie aktualizuje, dodając najnowsze filmy, a także jedne z najlepszych hitów filmowych, które zostały wydane.

Sony crackle oferuje dobrej jakości przesyłanie strumieniowe wideo z płynną prędkością przesyłania strumieniowego. Wystarczy zainstalować tę aplikację FireStick i rozpocząć wycieczkę rozrywkową.

# 6. Pluto TV

Pluto TV to usługa telewizji online, która oferuje ponad 100 globalnych kanałów oraz tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania online.Pluto TV aplikacja do firestick

Ma wiele bezpłatnych kanałów do przesyłania strumieniowego Rozrywka, styl życia, wiadomości, sport, gry, komedie i kreskówki itp. Pluto TV oferuje również treści na żądanie, pozwalając na oglądanie ulubionych filmów w dowolnym momencie.

Pluto TV współpracuje z wieloma platformami i systemami operacyjnymi. Można go łatwo zainstalować na FireStick, pobierając aplikację ze sklepu z aplikacjami Amazon.

# 7. Crunchyroll

Czy jesteś fanem anime, kreskówek lub treści z Azji Wschodniej??

Jeśli tak, Crunchyroll to najlepsza usługa przesyłania strumieniowego dla Ciebie. Zapewnia transmisje strumieniowe dla wszystkich najlepszych treści azjatyckich, w tym ponad 200 azjatyckich programów dramatycznych, ponad 900 anime i wiele więcej.najlepsza aplikacja do kija ognia

Jest to rzeczywiście jedna z najlepszych i największych amerykańskich usług streamingowych do oglądania treści azjatyckich. Możesz oglądać wszystkie popularne anime, takie jak Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, My Hero Academia, One Piece itp..

Crunchyroll publikuje również wszystkie najnowsze wiadomości z branży, aby informować Cię na bieżąco. Podobnie jak wszystkie inne aplikacje, Crunchyroll jest również kompatybilny z różnymi platformami i systemami operacyjnymi.

Na półce nie ma wielu aplikacji, które zapewniają tak różnorodne treści w doskonałej jakości wideo. Crunchyroll jest koniecznością do wypróbowania!

# 8. Sling TV

Sling TV to jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego online, która została bardzo doceniona i preferowana przez użytkowników na całym świecie.sling tv top aplikacja dla Amazon Firestick

Pomimo tego, że ogranicza się tylko do regionu USA, Sling TV ma rzesze fanów z całego świata. Wiele osób używa Sling TV do oglądania transmisji na żywo spoza regionu USA za pomocą Kodi VPN.

Sling TV była pierwszą internetową usługą przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, która pojawiła się w Internecie i natychmiast przełamała wszystkie bariery i zyskała doskonałą reputację. Nadal jest uważany za najtańszą usługę przesyłania strumieniowego najlepszych treści.

Możesz przesyłać strumieniowo niektóre najpopularniejsze kanały, takie jak ESPN, CNN, FOX, NBC Sports, Bravo, National Geographic, Cartoon Network, History Channel, Fuse, Bet Star, FX, BBC America, TNT i wiele innych.

# 9. FreeFlix HQ

FreeFlix HQ to niesamowita nowa usługa do przesyłania strumieniowego filmów, programów telewizyjnych, anime, zapasów i telewizji na żywo na urządzenia mobilne.darmowa aplikacja flix apk na firestick

Zapewnia wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe wideo w trybie oglądania offline. Możesz po prostu pobrać film, który chcesz obejrzeć, i przesłać go w trybie offline.

Ma bardzo interaktywny interfejs użytkownika z bardzo łatwą nawigacją. Użytkownicy mogą również zapisać swoją bibliotekę oglądania, łącząc się ze swoim kontem Trakt, ponieważ ma ono zintegrowaną funkcję konta Trakt.

Użytkownicy, którzy wolą oglądać filmy z napisami, z pewnością pokochają tę aplikację, ponieważ jej wbudowany odtwarzacz oferuje napisy do wszystkiego, co przesyłasz strumieniowo.

FreeFlix HQ może być używany na telefonach komórkowych i telewizorach z Androidem, a także na FireStick i FireTV.

# 10. TBN

Jeśli jesteś streamerem online i chcesz oglądać treści religijne w Internecie, TBN to aplikacja, którą powinieneś mieć na FireStick.Aplikacja TBN Fire TV

TBN to największa na świecie chrześcijańska sieć nadawcza, której celem jest gromadzenie społeczności chrześcijańskiej z całego świata i rozpowszechnianie przesłania Jezusa i pokoju poprzez transmisje na żywo.

TBN to historyczny kanał, który istnieje od 44 lat i nadal rozwija się dobrze. TBN jest właścicielem 35 dużych stacji telewizyjnych, a także 252 małych stacji telewizyjnych, które nadają swoje treści. Poza tym ma także usługę nadawania satelitarnego za pośrednictwem 70 satelitów.

TBN nadaje treści takie jak koncerty gospel, chrześcijańskie wydarzenia na żywo, programy na żywo, programy fitness i zdrowotne prowadzone przez chrześcijańskich lekarzy, dziecięce programy telewizyjne, współczesne chrześcijańskie teledyski, seriale wzbogacające małżeństwa, wakacyjne specjalne programy telewizyjne, dramaty chrześcijańskie i pełnometrażowe, rodzinne filmy zorientowane.

Najlepsze aplikacje FireStick dla sportu

Najlepsze aplikacje FireStick dla sportu

# 11. Obejrzyj ESPN

ESPN jest bezsprzecznie najpopularniejszą siecią transmisji sportowych, która istnieje już od prawie 40 lat.Watchespn aplikacja sportowa dla firestick Osiągnąwszy świetną reputację wśród miłośników sportu, ESPN zawsze był bardzo lubiany przez ludzi na całym świecie.

Ludzie nie polegają już na telewizji kablowej i zaczęli przyjmować nowoczesny trend strumieniowania online. Transmisje sportowe online to jedna z najlepszych rzeczy, które uwielbia każdy fan sportu, i istnieje bardzo niewiele najlepszych aplikacji, z których użytkownicy mogą wybierać.

Oglądaj ESPN to niesamowita internetowa witryna i aplikacja do transmisji sportowych. Użytkownicy, którzy chcą oglądać transmisje sportowe na żywo na swoich urządzeniach FireStick, mogą pobrać i zainstalować aplikację Watch ESPN ze sklepu z aplikacjami.

# 12. NBC Sports

NBC to jedna z największych sportowych sieci nadawczych, która obejmuje wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, takie jak NFL, piłka nożna, NHL, NBA, MMA, tenis, rugby, boks itp.. NBC Sports for Amazon FirestickWięc jeśli szukasz aplikacji, która oferuje różnorodne wydarzenia sportowe do strumieniowego przesyłania na urządzenie FireStick w wysokiej jakości, wypróbuj aplikację NBC Sports.

Dzięki aplikacji NBC Sports możesz oglądać transmisje na żywo, najnowsze aktualizacje, harmonogramy meczów i najważniejsze wydarzenia w jednym miejscu.

Dlatego jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz oglądać na żywo angielską Premier League na żywo lub nie możesz się doczekać transmisji strumieniowej UFC za oglądanie na żywo, aplikacja NBC Sports dla FireStick powinna być dla Ciebie optymalnym wyborem.

Najlepsze aplikacje FireStick dla bezpieczeństwa

Najlepsze aplikacje FireStick dla bezpieczeństwa

# 13. PureVPN

Kiedy mówimy o transmisji strumieniowej, naszą pierwszą troską powinno być nasze bezpieczeństwo, ponieważ w dzisiejszych czasach zagrożenia wirtualne są duże. aplikacja bezpieczeństwa purevpn dla firestickDlatego posiadanie aplikacji zabezpieczającej, która zapewnia ochronę przed szpiegowaniem formularzy, jest koniecznością, abyś mógł cieszyć się streamingiem bezproblemowo.

Zainstaluj aplikację PureVPN na swoim urządzeniu FireStick i przesyłaj strumieniowo bez problemów z spadkiem przepustowości lub atakami złośliwego oprogramowania. Dzięki VPN na Firestick będziesz mieć dostęp do strumieni, kanałów i programów, które nie są dostępne w twoim regionie.

Prywatność zawsze była wielkim problemem dla wielu streamerów, a PureVPN zapewnia wysokiej jakości szyfrowanie, aby to zapewnić. Dlatego podczas przesyłania strumieniowego użyj aplikacji PureVPN i przesyłaj strumieniowo swoje ulubione treści bez zwracania uwagi na dostawcę usług internetowych lub władze.

Ponadto, jeśli używasz Kodi w FireStick, możesz odblokować wszystkie dodatki z ograniczeniami geograficznymi przez VPN na Kodi. PureVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN i ma dedykowany dodatek Kodi dla Kodi.

PureVPN ma ponad 2000 szybkich serwerów w ponad 140 krajach. W razie potrzeby możesz także uzyskać dedykowane serwery przesyłania strumieniowego. Wybór usługi VPN klasy premium, takiej jak PureVPN, jest lepszy niż korzystanie z bezpłatnego VPN dla Kodi na Firestick.

# 14. NordVPN

NordVPN jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych VPN dla firestick. NordVPN ma ponad 5000 serwerów na całym świecie w 62 krajach. Zapewnia szyfrowanie klasy wojskowej w celu bezpiecznego korzystania z Internetu.Aplikacja zabezpieczająca nordvpn dla amazon fire stick

Chroń swoje dane i zapewnij sobie cyberbezpieczeństwo, przesyłając anonimowo przez Internet. Wystarczy zainstalować aplikację NordVPN FireStick ze sklepu z aplikacjami Amazon i cieszyć się wrażeniami z FireStick.

NordVPN koncentruje się na zapewnieniu wysokiej jakości bezpieczeństwa, aby użytkownicy mogli surfować po Internecie bez obaw o szpiegostwo. Przecinacze kabli i maniacy transmisji strumieniowych wolą NordVPN ze względu na niesamowite zabezpieczenia, które pozwalają im pozostać poza radarem hakerów i złośliwego oprogramowania.

Pozwala użytkownikom łączyć urządzenia z sieciami publicznymi bez obawy o jakiekolwiek naruszenia bezpieczeństwa. Możesz także znaleźć darmową sieć VPN dla Kodi w sklepie z aplikacjami, ale nie oferuje ona usług ani funkcji takich jak NordVPN.

Aplikacje Amazon Firestick do wiadomości

Aplikacje Amazon Firestick do wiadomości

# 15. Sky News

Sky News to międzynarodowy kanał informacyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który dostarcza najświeższe informacje z całego świata.Aplikacja skynews dla amazonka Sky News to wielokrotnie nagradzany kanał informacyjny, który doskonale posługuje się różnymi wiadomościami z całego świata, wykazując się odpowiedzialnym dziennikarstwem.

Sky News jest jednym z niewielu kanałów informacyjnych, które cieszą się dużą renomą i wiele osób polega na jego wiadomościach. Ludzie ufają wiadomościom dostarczanym przez Sky News ze względu na ich autentyczne źródła.

Pobierz i zainstaluj aplikację Sky News ze sklepu z aplikacjami Amazon i bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami wiadomości z całego świata.

# 16. wiadomości BBC

BBC News to kolejny brytyjski kanał informacyjny, który zawiera najważniejsze wiadomości z całego świata i działa 24 godziny. BBC News aplikacja dla Amazon Fire TVJest to najstarsza krajowa sieć nadawcza na świecie, która istnieje już od ponad 90 lat.

Siedziba główna BBC ma siedzibę w Londynie i zatrudnia ponad 35 000 pracowników. Jest znany jako najpopularniejsza strona oparta na treści w Europie. Nie ma sieci nadawczej, która mogłaby konkurować z BBC online ze względu na dużą infrastrukturę i siłę finansową.

Możesz znaleźć wszystkie najnowsze aktualizacje w aplikacji BBC News dotyczące sportu, rozrywki, polityki, problemów społecznych, zdrowia, pogody i wielu innych kategorii.

Najlepsze aplikacje Fire TV Stick do muzyki

Najlepsze aplikacje Fire TV Stick do muzyki

# 17. Youtube

Kto nie słyszał o YouTube?

Ilekroć musisz wyszukać jakiś najnowszy teledysk, pierwszą opcją, która pojawia się w Twojej głowie, jest YouTube. youtube-fire-tv-appTo rzeczywiście najbardziej niezawodna platforma milionów melomanów na całym świecie.

Najlepszą rzeczą w YouTube jest to, że możesz znaleźć prawie każdy nowy lub stary teledysk i stworzyć własną listę odtwarzania, aby słuchać jej w dowolnym momencie, zamiast szukać piosenek za każdym razem. Co więcej, jego zalecana funkcja pokazuje wszystkie najnowsze i modne filmy, które mogą Ci odpowiadać.

Korzystanie z YouTube na FireStick jest bardzo łatwe, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację YouTube na swoim urządzeniu FireStick ze sklepu z aplikacjami Amazon i rozpocząć przeglądanie swoich ulubionych teledysków w jakości HD. Stwórz własną listę odtwarzania i odkrywaj więcej muzyki, ile chcesz, ponieważ jest bezpłatna.

# 18. Spotify

Spotify to niesamowita aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki, która została uruchomiona 9 lat temu przez szwedzką firmę. Spotify aplikacja muzyczna FirestickSpotify jest domem dla milionów piosenek różnych artystów z całego świata.

Aplikację Spotify można zainstalować na urządzeniu FireStick, aby cieszyć się muzyką. Wystarczy założyć konto Spotify i rozpocząć tworzenie listy odtwarzania ze wszystkimi ulubionymi utworami.

Spotify to darmowa aplikacja dla wszystkich, którzy nie przerywają muzycznego gaju reklamami. Możesz również bardzo łatwo pobrać swoje ulubione piosenki z aplikacji.

# 19. Skurcz

Sam Twitch jest spółką zależną od Amazon, która pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo swoją ulubioną muzykę, a także wnosić własne rzeczy.twitch aplikacja muzyczna dla amazonka fire stick

W ciągu ostatnich 7 lat Twitch zyskał dużą uwagę opinii publicznej, a wielu użytkowników zwróciło się do Twitcha, aby zarabiać pieniądze, transmitując na żywo własne treści. Wielu użytkowników transmituje na żywo swoje okładki piosenek, gry i inne rzeczy na Twitchu i zarabia na wyświetlaniu.

Jest to rzeczywiście wiodąca platforma społecznościowa na świecie, która ma średnio 9,7 użytkowników dziennie. Z tego około 2 miliony użytkowników transmituje swoje treści na żywo na Twitchu.

Pobierz aplikację Twitch na urządzenie FireStick i zanurz się w świecie Twitcha, aby teraz przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści!

Najlepszy IPTV dla Amazon Fire Stick

Najlepsze aplikacje IPTV Amazon Firestick

# 20. MrMC

MrMC to aplikacja IPTV dostępna dla FireStick w sklepie z aplikacjami Amazon, z której można korzystać już za 2,99 USD. mrmc najlepsza aplikacja Amazon Firestick dla IPTVDzięki MrMC możesz cieszyć się wieloma rozrywkami, takimi jak muzyka i programy telewizyjne w jakości wideo 4K.

MrMC można podłączyć do Plexa, Emby, stacji telewizyjnej i wielu innych serwerów usług, z których można odbierać transmisje na żywo. Ma bardzo elegancki i atrakcyjny interfejs, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Pobierz i zainstaluj MrMC teraz i zacznij oglądać telewizję na żywo na urządzeniu FireStick za pomocą swojego protokołu internetowego.

# 21. TVMosaic Live

IPTV to niezbędna rzecz w FireStick, aby móc oglądać programy i programy telewizyjne na żywo przez Internet. tvmosaic na żywo najlepsza aplikacja do firestickPobierz go bezpłatnie ze sklepu z aplikacjami Amazon, aby cieszyć się wrażeniami z IPTV.

TVMosaic Live ma bardzo interaktywny interfejs użytkownika, który jest bardzo przyjazny dla użytkownika, nawet osoba korzystająca z usługi IPTV po raz pierwszy nie będzie miała problemów z jej obsługą. Jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, a także FireStick i FireTV. Użytkownicy mogą łatwo oglądać telewizję na żywo w standardowej rozdzielczości lub Ultra HD, zgodnie z własnym wyborem.

Obsługuje wszystkie protokoły sygnałowe IPTV, takie jak http, https, hls, udp, rtp, rtsp streaming streaming. Kolejną wielką cechą tej aplikacji jest to, że użytkownik może włączać napisy i zmieniać ścieżki audio.

# 22. Radiant IPTV

Jeśli pochodzisz z Bangladeszu, mieszkasz za granicą lub jesteś fanem treści Bangla, aplikacja Radiant IPTV jest dla Ciebie optymalnym wyborem w FireStick.promienna aplikacja IPTV dla kija amazońskiego

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację RadiantIPTV na FireStick i bez problemu rozpocząć oglądanie kanałów telewizyjnych i filmów na żywo.

Aplikacja RadiantIPTV jest bardzo mała i jest dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepie z aplikacjami Amazon.

Aplikacje narzędziowe dla FireStick

narzędzia aplikacje Firestick

Na liście aplikacji FireStick dostępnych jest wiele aplikacji narzędziowych do wyboru formularza, ale oto trzy najlepsze aplikacje FireStick, które można mieć.

# 23. Menedżer plików Fire TV Dodawanie

Jedną z najważniejszych rzeczy na każdym urządzeniu jest oprogramowanie do zarządzania plikami, które pozwala użytkownikom zarządzać pobranym elementem i innymi plikami. najlepsza aplikacja narzędziowa dla firestickFile Manager to aplikacja dla FireStick, która pozwala użytkownikom zarządzać FireStick w przenoszeniu danych z jednego miejsca do drugiego.

Ma bardzo łatwy w użyciu interfejs, który pozwala użytkownikom bardzo łatwo zarządzać plikami FireStick. Jest to dedykowana aplikacja FireTV i FireStick i ma wszystkie podstawowe funkcje, takie jak kopiowanie, wklejanie, zmiana nazwy i usuwanie.

Możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich plików na urządzeniu FireStick, a kolejną świetną funkcją tej aplikacji jest to, że ma ona wbudowaną przeglądarkę zdjęć.

# 24. Eksplorator plików ES

Eksplorator plików ES jest jednym z najczęściej używanych narzędzi FireStick, preferowanym głównie przez Streamery. najlepsza aplikacja narzędziowa dla amazonkaJednym z powodów, dla których jest używany, jest instalacja Kodi na FireStick. Kodi nie można zainstalować bezpośrednio w FireStick, dlatego użytkownicy używają metody Jailbreak, do której niezbędny jest ES Explorer.

ES File Explorer jest uważany za najlepszą aplikację do zarządzania plikami na urządzenia z systemem Android. Pozwala użytkownikom zarządzać plikami, rozpakować przesłane lub pobrane pliki i zainstalować aplikacje. Eksploratora plików ES można używać do przesyłania plików przez FTP oraz do czyszczenia pamięci podręcznej systemu i procesów aplikacji.

Ma ponad 16 zintegrowanych języków, takich jak angielski, rosyjski, japoński, niemiecki i wiele innych. Możesz łatwo śledzić swoją pojemność i zarządzać nią za pomocą muzyki i zdjęć.

# 25. Firefox dla Fire TV

Mozilla Firefox to jedna z najlepszych i popularnych przeglądarek internetowych na całym świecie. Aplikacja Mozilla Firefox dla Fire TVFirefox jest powszechnie używany przez ludzi na całym świecie do osobistego przeglądania stron internetowych, a także przez projektantów stron internetowych i programistów ze względu na jego inteligentne funkcje i doskonały wygląd.

W przeciwieństwie do innych przeglądarek internetowych Firefox ogranicza ładowanie strony w czasie wykonywania do określonej karty i nie kumuluje go w ogólnej przeglądarce. Oznacza to, że inne przeglądarki stają się wolniejsze, jeśli otworzysz wiele kart, ale Firefox nie zwolni, a nawet jeśli tak, możesz łatwo zamknąć kartę, aby zmniejszyć opóźnienie przeglądarki.

Pobierz Mozillę Firefox ze sklepu z aplikacjami Amazon, zacznij przeglądać bezproblemowo i ciesz się mnóstwem przydatnych wtyczek do przeglądarek, aby zwiększyć wygodę przeglądania sieci.

Wniosek

Amazon FireStick jest popularny ze względu na swój potencjał dostosowywania do potrzeb i preferencji użytkownika. W sklepie z aplikacjami dostępne są setki aplikacji, które można zainstalować w FireStick w celu dostosowania urządzenia.

Krótko przedstawiłem niektóre z najpopularniejszych aplikacji, które możesz zainstalować na swoim urządzeniu FireStick, aby zwiększyć wygodę i mieć wszystko w zasięgu ręki. Po wypróbowaniu tych aplikacji nie poczujesz potrzeby przejścia na inne urządzenie. Wszystkie aplikacje omówione w tym przewodniku są najlepszymi aplikacjami dla Fire TV i FireStick.

Wszystkie aplikacje, które omówiłem w tym przewodniku, są łatwo dostępne w sklepie z aplikacjami Amazon i mam nadzieję, że nie będzie problemu z ich odnalezieniem i zainstalowaniem. Upewnij się, że wypróbowałeś je wszystkie.