Magic Dragon Kodi addon перейняв деякі найпопулярніші імена на ринку, такі як аддон піраміди Kodi та Dogs Bollocks. Ці аддони колись були домінуючими аддонами Kodi для потокового розваги в громаді. Magic Dragon – це найкращий вибір для перегляду фільмів, спорту, телепередач та багато іншого в якості HD.

Дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як встановити Magic Dragon на Kodi. І якщо у вас виникли проблеми з буферизацією або ви хочете мати високоякісну трансляцію за допомогою Magic Dragon, то використання Real Debrid у Kodi – це найкраще рішення.

Сховище Magic Dragon Kodi Addon

Magic Dragon можна завантажити з сховища верховенства. Цей додаток недоступний у будь-якому іншому сховищі.

Як встановити Magic Dragon на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

 1. відчинено Коді програмне забезпечення на вашому пристрої > Натисніть на Налаштування (значок шестерні) видно у верхньому лівому куті екрана > Відкриється нове вікно, Клацніть на Файловий менеджер з меню видно.Як встановити магію дракона на kodi
 2. Тепер двічі клацніть на Додати джерело варіант сформувати лівий стовпчик. як встановити магічного дракона на коді криптон версії 17.6 або новішої
 3. Клацніть і введіть це URL-адреса в адресному рядку діалогового вікна: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Клацніть Гаразд > Джерело імені як Верховенство > Клацніть гаразд > Двічі перевірити URL-адресу та ім’я > Клацніть гаразд.як встановити магічного дракона на kodi jarvis версії 16 або новішої
 4. Тепер поверніться до Головне меню Kodi > Йти до Додатки меню > Клацніть на Значок поля.чарівний дракон коді скачати
 5. Натисніть на Встановити з Zip File варіант.магічний дракон не працює з помилками
 6. Виберіть Верховенство > Клацніть Repository.supremacy-2.3.zip > Зачекайте сповіщення. сховище магічного дракона
 7. Тепер натисніть Встановити з сховища > Прокрутіть і відкрийте Верховенство > Натисніть на відеодоповнення > Виберіть Чарівний Дракон > Клацніть Встановити.

чарівний дракон

Як встановити Magic Dragon на Kodi Jarvis версії 16 або вище

 1. відчинено Kodi Jarvis V16.
 2. Клацніть Система > відчинено Файловий менеджер.
 3. Подвійне клацання Додати джерело.
 4. Клацніть <Жоден> і тип URL-адреса http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Клацніть Зроблено > Назвіть це джерело як Верховенство > Клацніть Зроблено > Клацніть гаразд.
 5. Поверніться до Головне меню Kodi > Клацніть Система > Клацніть Додатки.
 6. Натисніть на Встановити з Zip File варіант > відчинено Верховенство > Клацніть Repository.supremacy-2.3.zip. Дочекайтеся появи повідомлення.
 7. Тепер натисніть на Встановити з сховища > Йти до Верховенство.
 8. Йти до Додатки до відео.
 9. Натисніть на Чарівний Дракон > Удар Встановити > Зачекайте сповіщення.

Завантажити Magic Dragon Kodi

 1. Завантажте поштовий файл > Головне меню Kodi > Клацніть Додатки > Клацніть Значок поля.
 2. Клацніть Встановити з Zip File > Огляд система для завантаженого zip-файлу > Виберіть Repository.supremacy-2.3.zip > Дочекайтеся появи повідомлення.
 3. Клацніть Встановити з сховища > Клацніть Верховенство > відчинено відеодоповнення папку > Натисніть на Чарівний Дракон > Клацніть Встановити > дочекайтеся появи повідомлення.

Magic Dragon не працює / помилки / виправлення на Kodi

Не вдалося встановити залежність

Помилка залежності виникає під час встановлення надбудови через порушені посилання на джерело та застарілі сховища

Виправити

Перевірте, чи сховище, яке ви намагаєтеся використовувати, є доступним та активним. Якщо сховище недоступне, виберіть альтернативне сховище.

Помилка журналу перевірки

Ця помилка виникає іноді під час встановлення додатка, а іноді під час доступу до потоків надбудови. Причиною цієї помилки можуть бути відсутні файли в сховищі або накопичений кеш.

Виправити

Щоб виправити цю помилку, очистіть кеш-код Kodi та спробуйте встановити цей додаток із надійного сховища. Завжди слід вибирати надійне сховище для встановлення надбудови.

Відгуки про Magic Dragon

Додаток Magic Dragon Kodi останнім часом привертає деяких шанувальників, оскільки користувачі, які протестували цей додаток, поділилися відгуками у соціальних мережах щодо цього додатка. Подивіться на ці твіти користувачами:

відгуки про магічного дракона

Один із користувачів пішов на це трохи саркастично:

Мені подобається, як вони думають про магію в цій серії і як сприймають драконів. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Буря (@kodi_meaker) 23 липня 2016 року

Заключні слова

Magic Dragon – це дивовижний додаток для розважальних цілей, оскільки має кілька високоякісних потоків для кіно, телевізійних шоу, спортивних заходів та дитячого контенту. Серед усіх нових майбутніх адонів лише деякі з них є надійними та мають потенціал пройти далі та заслужити репутацію.

Magic Dragon Kodi addon має великий потенціал стати одним із найкращих додатків для потокового розваги. Користувачі, які спробували це, вже рекомендують його іншим.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me