Dodatek Magic Dragon Kodi przejął niektóre z najbardziej popularnych nazw na rynku, takie jak dodatek Pyramid Kodi i Dogs Bollocks. Te dodatki kiedyś były dominującymi dodatkami Kodi do strumieniowego przesyłania rozrywki w społeczności. Magic Dragon to najlepszy wybór do oglądania filmów, sportu, programów telewizyjnych i wielu innych w jakości HD.

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak zainstalować Magic Dragon na Kodi. A jeśli napotykasz problemy z buforowaniem lub chcesz mieć wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe za pomocą Magic Dragon, to użycie Real Debrid na Kodi jest najlepszym rozwiązaniem.

Repozytorium dodatków Magic Dragon Kodi

Magic Dragon można pobrać z Supremacy Repository. Ten dodatek nie jest dostępny w żadnym innym repozytorium.

Jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej

 1. otwarty Kodi oprogramowanie na twoim urządzeniu > Kliknij Ustawienia (ikona koła zębatego) widoczne w lewym górnym rogu ekranu > Otworzy się nowe okno, Kliknij na Menedżer plików z menu widocznego.jak zainstalować Magic Dragon na Kodi
 2. Teraz kliknij dwukrotnie Dodaj źródło opcja z lewej kolumny. jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Krypton w wersji 17.6 lub niższej
 3. Kliknij i wprowadź to URL w pasku adresu okna dialogowego: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij Dobrze > Nazwa źródła jako Zwierzchnictwo > Kliknij dobrze > Sprawdź dwukrotnie adres URL i nazwę > Kliknij dobrze.jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej
 4. Teraz wróć do Menu główne Kodi > Iść do Dodatki menu > Kliknij Ikona pola.pobierz Magic Dragon Kodi
 5. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja.problemy z magicznym smokiem nie działają
 6. Wybierz Zwierzchnictwo > Kliknij Repository.supremacy-2.3.zip > Poczekaj na powiadomienie. repozytorium magicznego smoka
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Przewiń i otwórz Zwierzchnictwo > Kliknij dodatki wideo > Wybierz Magiczny smok > Kliknij zainstalować.

magiczny smok

Jak zainstalować Magic Dragon na Kodi Jarvis w wersji 16 lub wyższej

 1. otwarty Kodi Jarvis V16.
 2. Kliknij System > otwarty Menedżer plików.
 3. Podwójne kliknięcie Dodaj źródło.
 4. Kliknij <Żaden> i wpisz URL http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > Kliknij Gotowe > Nazwij to źródło jako Zwierzchnictwo > Kliknij Gotowe > Kliknij dobrze.
 5. Wróć do Menu główne Kodi > Kliknij System > Kliknij Dodatki.
 6. Kliknij Zainstaluj z pliku zip opcja > otwarty Zwierzchnictwo > Kliknij Repository.supremacy-2.3.zip. Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 7. Teraz kliknij Zainstaluj z repozytorium > Iść do Zwierzchnictwo.
 8. Iść do Dodatki wideo.
 9. Kliknij Magiczny smok > Trafienie zainstalować > Poczekaj na powiadomienie.

Pobierz Magic Dragon Kodi

 1. Pobierz plik zip > Menu główne Kodi > Kliknij Dodatki > Kliknij Ikona pola.
 2. Kliknij Zainstaluj z pliku zip > Przeglądaj system dla pobranego pliku zip > Wybierz Repository.supremacy-2.3.zip > Poczekaj na pojawienie się powiadomienia.
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium > Kliknij Zwierzchnictwo > otwarty dodatki wideo teczka > Kliknij Magiczny smok > Kliknij zainstalować > poczekaj na pojawienie się powiadomienia.

Magic Dragon nie działa / błędy / poprawki w Kodi

Nie udało się zainstalować zależności

Błąd zależności pojawia się podczas instalacji dodatku z powodu zepsutych łączy źródłowych i przestarzałych repozytoriów

Naprawić

Sprawdź, czy repozytorium, którego próbujesz użyć, jest dostępne i działa. Jeśli repozytorium nie jest dostępne, wybierz alternatywne repozytorium.

Sprawdź błąd dziennika

Ten błąd pojawia się czasami podczas instalowania dodatku, a czasem podczas uzyskiwania dostępu do strumieni dodatku. Przyczyną tego błędu mogą być brakujące pliki w repozytorium lub zwiększona pamięć podręczna.

Naprawić

Aby naprawić ten błąd, wyczyść pamięć podręczną Kodi i spróbuj zainstalować ten dodatek z zaufanego repozytorium. Zawsze powinieneś wybrać niezawodne repozytorium do zainstalowania dodatku.

Recenzje Magic Dragon

Dodatek Magic Dragon Kodi zyskał ostatnio fanów, ponieważ użytkownicy, którzy przetestowali ten dodatek, udostępnili kilka recenzji w mediach społecznościowych dotyczących tego dodatku. Spójrz na te tweety użytkowników:

recenzje magicznego smoka

Jeden z użytkowników powiedział o tym trochę sarkastycznie:

Podoba mi się sposób, w jaki myślą o magii w tej serii i jak postrzegane są smoki. #theancientmagusbride #mahoutsukainoyome

– Storm (@kodi_meaker) 23 lipca 2016 r

Ostatnie słowa

Magic Dragon to niesamowity dodatek do celów rozrywkowych, ponieważ ma wysokiej jakości strumienie do filmów, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i treści dla dzieci. Spośród wszystkich nowych nadchodzących dodatków tylko kilka jest niezawodnych i może posunąć się dalej i zyskać reputację.

Dodatek Magic Dragon Kodi ma duży potencjał, aby stać się jednym z najlepszych dodatków do przesyłania strumieniowego rozrywki. Użytkownicy, którzy go wypróbowali, już polecają go innym.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me