Кінотеатр-масло-коді-аддон

Кінотеатр Butter Kodi addon – ще одна вилка популярного аддона Exodus Kodi, і він має той же інтерфейс Exodus Kodi. Однак доступність цього додатка краща, ніж надбудова Exodus Kodi, тому що він дозволяє користувачам переглядати фільми назад до спини через його функцію автоматичного відтворення.

Ця функція робить її кращою за решту, тому що не потрібно перемикати наступний фільм, просто сидіти та насолоджуватися своїм списком відтворення, не маючи клопоту щоразу клацати..

Ще одна чудова особливість аддона Кінотеатру Butter Kodi – це те, що він пропонує інтеграцію Trakt і Real Debrid. Багато користувачів Kodi вважають за краще використовувати ці сервіси з найкращим VPN для потокового передавання.

Сховище Масло кінотеатру Коді Аддон

Кінотеатр Kodi addon доступний через алмаз Kodi Dipo Repo, який містить одні з кращих адонів Kodi, таких як Cartoon Network, Best British Comedy, Vortex, YouTube тощо.

Як встановити масло кінотеатру на Kodi Leia версії 18.2 або новішої

 1. відчинено Коді > Натисніть на налаштування значок (шестерня значок).
 2. Йти до Налаштування системи розділ та включити Невідомі джерела.
 3. Поверніться до меню налаштувань та відкрийте Файловий менеджер.
 4. Двічі клацніть на Додати джерело з лівої стовпця > Клацніть, де написано <Жоден> і введіть це URL-адреса “http://repo.rubyjewelwizard.com/” > клацніть гаразд > Назвіть це джерело медіа як “Diamond ‘ > Клацніть гаразд > Клацніть Двічі перевірте URL-адресу та ім’я та клацніть Гаразд щоб закрити діалогове вікно.
 5. Поверніться на головний екран Kodi та перейдіть до Додайтеоні
 6. Натисніть на “значок поля“У верхньому лівому куті > Клацніть Встановити з zip-файлу > Виберіть Алмаз > Клацніть INSTALL_DIAMOND_REPO > Виберіть Diamond-Wizard-Repo.zip > Зачекайте сповіщення.
 7. Тепер виберіть Встановити із сховища варіант > Клацніть Diamond Wizard Repo > відчинено Доповнення для відео папку > Виберіть Масло кінотеатру – Автовідтворення
 8. Клацніть Встановити >Зачекайте сповіщення

Як встановити масло кінотеатру на Kodi Krypton версії 17.6 або новішої

 1. відчинено Коді > Йти до Налаштування.
 2. відчинено Файловий менеджер.
 3. Двічі клацніть на Додати джерело > Клацніть <Жоден> і введіть це URL-адреса “http://repo.rubyjewelwizard.com/” > клацніть гаразд > Назвіть цю медіа-URL як “Diamond ‘ > Клацніть гаразд > Клацніть гаразд знову.
 4. Поверніться на головний екран Kodi > Натисніть на Додайтеоні
 5. Натисніть “Значок інсталятора пакета“У верхньому лівому куті > Виберіть Встановити з zip-файлу варіант > Виберіть Алмаз > Клацніть INSTALL_DIAMOND_REPO > Натисніть на Diamond-Wizard-Repo.zip > Зачекайте сповіщення.
 6. Клацніть Встановити із сховища варіант > Виберіть Diamond Wizard Repo > Йти до Доповнення для відео > Натисніть на Масло кінотеатру – Автовідтворення
 7. Удар Встановити >Зачекайте сповіщення.

Завантажити Кінотеатр Масло Коді

 1. Завантажте на своєму пристрої файл «Кінотеатр масла» Kodi Addon Zip
 2. Відкрийте Kodi > Йти до Додайтеоні
 3. Натисніть на “Піктограма встановлення пакета” > Клацніть Встановити з zip-файлу > Перегляньте та відкрийте вікно завантажений поштовий файл > Зачекайте сповіщення.
 4. Тепер виберіть Встановити із сховища варіант > Клацніть Diamond Wizard Repo > відчинено Доповнення для відео папку > Виберіть Кінотеатр Масло Авто-гра.
 5. Клацніть Встановити >Зачекайте сповіщення.

Знизування кінотеатру / Не працює / Помилки / Виправлення

Не вдалося встановити залежність

Іноді під час встановлення додатку сторонніх розробників з’являється помилка із зазначенням “Не вдалося встановити залежність”, і установка закінчується. Ну, причиною цієї помилки може бути або застаріле сховище, або відсутні файли у сховищі.

Виправити

Щоб ix цю помилку, перевірте вихідну URL-адресу сховища та перевірте, чи вона актуальна чи ні. Якщо сховище доступне, повторно завантажте його та спробуйте ще раз. Якщо помилка не зникає, спробуйте встановити надбудову з альтернативного сховища.

Помилка журналу перевірки

Помилки журналу перевірки можуть з’являтися під час спроби отримати доступ до додатку або намагатися відкрити потік. В обох сценаріях фактором, що спричиняє цю помилку, можуть бути збільшені кеш-пам’яті та резервні дані вашого додатка Kodi.

Виправити

Цю помилку можна легко виправити, очистити кеш-пам’ять аддонів Kodi та інші резервні дані, перейшовши в меню додатків, а потім перейшовши до розділу інструментів. Якщо очищення кеша надбудови не допомагає, спробуйте оновити надбудову.

Висновок

Не багато вилок мають потенціал для отримання високоякісного досвіду, як оригінальні додатки Kodi. Тим не менш, масло кінотеатру Коді аддон має дивовижні особливості, які підтверджують його потенціал, і можна сказати, що він на сьогоднішній день є одним з небагатьох вилок виходу.

Завантажте та встановіть цей додаток та насолоджуйтесь переглядом улюблених фільмів із легкістю автоматичного відтворення у форматі HD. Переконайтеся, що ви захищаєте свою конфіденційність надійним VPN!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me