Forks – це точна копія оригінальної версії програми. Форки розробляються за допомогою кодування оригінальних програм та їх налаштування відповідно до потреб користувача. Зробити вилки з програмним забезпеченням та програмами з відкритим кодом легко.

Kodi – медіаплеєр з відкритим кодом, тому наявні численні вилки Kodi. Найкраще в цих вилах – різноманітність платформ, які він може підтримувати. Ми надали короткий огляд деяких найкращих вилок Kodi щодо їх платформ. Ми намагалися зробити цей посібник максимально вичерпним, як найкращі коді-аддони та найкращий посібник Kodi VPN.

SPMC – найкраща вилка Kodi на травень згідно опитування KodiVPN

best-kodi-fork

Кращі вилки Kodi для Windows

Ось кілька найкращих виделок Kodi для користувачів коді Windows:

1) Медіаплеєр DVDFab

Завантажте програвач Kodi Fork DVDFab Media Player

Це добре відома вилка Kodi серед популярних вилок, які ви можете знайти. Основна причина його успіху – його багатоплатформа. Крім вікон, він може бути використаний і на платформах, таких як android.

найкращі вилки коді

DVDFab Media Player здобув репутацію серед чудових виделок Kodi 17.3 та вилок Kodi 17.4. Однак зараз він серед популярних виделок Kodi 17.6, що робить його відомим ім’ям серед вилок Kodi 17.

2) SPMC

Завантажте коду Fork SPMC

Media Center Semper, безсумнівно, найпопулярніша вилка Kodi, доступна сьогодні. Маючи чудові характеристики, ця вилка Kodi використовувалася у всьому світі та віддала перевагу перед іншими вилами.

Кращі вилки Kodi для Windows

Вилка SPMC Kodi розроблена компанією Koying; колишній андроїд-програміст фонду Kodi.

3) Вилка Krypton Krypton

Завантажте Kato Kodi Fork

Kato Kodi Fork – це дивовижна річ, тому що вона є як Kodi 16, так і Kodi 17 Fork. Він має чудову підтримку спільноти, доступну в Інтернеті, якщо користувачеві потрібна допомога.

Вила Kato Kodi

4) LibreELEC

Завантажте LibreELEC для Windows

LibreELEC – це вилка Kodi, розроблена на Linux для користувачів Windows. Для його завантаження потрібна SD-карта, яка чудово працює. Його доступність схожа на Kodi, і її також можна додати до офіційної програми Kodi.

libreelec kodi fork

Кращі вилки Kodi для Windows 10

5) Xbian

Завантажити Xbian

Xbian – це вилка Kodi, яку можна встановити на windows, і вона чудово працює, оскільки вона швидка і займає менше місця. Спочатку він був створений для Raspberry Pi, але його можна використовувати і в Windows.

Кращі вилки Kodi для Windows 10

6) Alienware Alpha

Завантажте Alienware

Ця виделка Kodi є однією з найкращих виделок Kodi, оскільки це медіа-коробка або іншими словами консоль. Він схожий на коді Kodi, і його можна встановити на вікна легко.

Найкращі вилки Kodi для телевізора / пожежної палички Amazon Fire

7) FireMC

Цей вилка є однією з найкращих вилок Kodi, оскільки вона дуже віддається перевазі користувачам Kodi 17.3. FireTV Guru розробив FireMC, і він сумісний з Amazon Fire TV і Fire Stick.

firemc kodi fork

8) STVMC

Завантажте STVMC Kodi Fork

Цю вилку розробив розробник Spinz TV; так, популярний додаток, з яким знайомі багато користувачів Kodi. Їх доповнення було популярним і серед кращих аддонів Kodi, і тепер вони тут з видом Kodi. І немає сумнівів, що вилка Kodi одна з найкращих Kodi Forks.

STMC коді-вилка

9) Коробка Ісуса

Завантажте програму Jesus Box на FireTV / Fire Stick

Jesus Box – це чудовий Fork Fork, оскільки він пропонує 2-тижневу технічну підтримку та пропонує оновлення протягом усього життя. Це чудова вилка, якщо ви плануєте замінити Kodi на Fire Stick або Fire TV.

Код виделки для Ісуса

Jesus Box – це ідеальна вилка Kodi 17.6, що забезпечує користувачам досвід так само, як Kodi Krypton 17.6.

10) Тераріумний телевізор

Завантажте TerrariumTV

Питання щодо піратства щодо телебачення Terrarium є дуже радим використовувати VPN Firestick, щоб залишатися в безпеці під час користування цією виделкою. Всі вигуки в потоці знайомі з додатком Terrarium Kodi, але тепер його розробник перейшов крок вперед, створивши Kodi Fork. Додаток, який поводиться точно як Kodi і може використовуватися для розваг.

тераріум телевізор коді виделкою

Кращі вилки Kodi для Android

11) MyGica

Завантажте MyGica Kodi Fork APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

Ця вилка є однією з кращих виделок Kodi 17, зокрема виделок Kodi 17.4. Вилка MyGica Kodi створена для пристроїв Android. Він сумісний з усіма останніми пристроями Android та забезпечує чудовий досвід.

MyGica kodi fork

Знайти Kodi forks apk не просто і просто завдання, але ми це зробили для вас.

12) EBox MC

Завантажте EBox MC APK

Ця дивовижна нова вилка Kodi оснащена 3 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ пам’яті. Це поле дозволяє користувачам виходити за межі своїх потреб і передавати потоки, що вони хочуть. Він ідеально працює з пристроями Android.

EBox MC kodi fork

13) Ноді

Nodi – ще одна вилка Kodi, яка добре працює на пристроях Android, але на відміну від MyGica, вона не працює в нових версіях. Він сумісний з 4.4 Android. Nodi має власний шлях до каталогу, як і SPMC.

nodi kodi виделка

14) Vdub Style MC 17.6 Криптон

Завантажте VDub Style APK

Ця вилка Kodi останнім часом робила заголовки завдяки своїй дивовижній функціональності, і саме тому ми точно поставили її в найкращі вилки Kodi 2018. Цю вилку можна насолодити на Android пристроях. Отже, замініть Kodi цим і насолоджуйтесь!

Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi fork

Кращі вилки Kodi Linux

15) OSMC

Завантажте OSMC Kodi Fork для Linux

OSMC – це медіа-центр з відкритим кодом, який називає себе «медіа-центром, побудованим для людей, людей». Це дійсно один із Kodi Forks для користувачів Linux. Користувачі Linux, очевидно, не схожі на користувачів інших платформ, і їм важко передавати улюблений контент через різні додатки.

osmc kodi fork

16) OpenELEC

Завантажте OpenELEC Kodi Fork

Це фактично набір медіацентрів з відкритим кодом, який тепер доступний як сам медіа-центр. Він запрограмований на Linux, і це дуже зручно для всіх потокових Geeks. Потокові Гуру стверджували, що це більш інноваційно, ніж Kodi VPN, і це вам вирішити.

openelec kodi fork

Кращі вилки з відкритим кодом Kodi

17) MrMC

Завантажте MRMC Kodi Fork

Оскільки Amazon видалив Kodi зі свого магазину додатків, MrMC зайняв його місце і заслужив велику репутацію. MrMC – це модифікована форма Kodi, яка є відкритим кодом і може використовуватися на будь-якому пристрої. Він має 10-футовий інтерфейс користувача для телевізійних та відеоплеєрів.

mrmc kodi fork

18) CEMC

Завантажте CEMC

Медіа-центр Community Edition – це роздвоєна вилка знаменитого Kodi, яку можна встановити поряд з Kodi без будь-яких вагань. Проблем чи втручань, як гарантують розробники CEMC, не буде.

Вилка CEMC kodi

Кращі вилки Rasiberry Kodi Ras

19) RasPlex

Завантажте RasPlex

Rasplex – це доступна вила Kodi Fork для насолоджування потоків та всього на вашому Raspberry Pi. Це модифікована версія Kodi, спеціально для користувачів Raspberry Pi.

RASPLEX коді виделкою

20) OpenPHT

Завантажте OpenPHT

OpenPHT – це не просто вилка Kodi, але й роздiлення RasPlex. Він також розроблений для користувачів RaspberryPi, але його також можна встановити на Windows, Linux та Mac.

OpenPHT kodi fork

Найкращі кодекси Vender або вилки для пристроїв

21) ZDMC

Завантажити ZDMC

ZDMC – це вилка Kodi, розроблена виробниками пристроїв Zidoo, і вона має чіпи RK3368, над якими Kodi зазвичай не працює. Користувачі можуть використовувати ZDMC на цих чіпах, і вони не матимуть жодних проблем.

zdmc kodi fork

22) Медіаплеєр WeTek

Завантажте WeTek

WeTek – це чудовий медіа-центр та вилка Kodi, що покращує користувацький досвід на наступний рівень. Користувачі можуть насолоджуватися як коробками WeTek, так і програмним забезпеченням, як і Kodi.

ветек коді виделкою

Найкращі старі вилки Kodi, які більше не працюватимуть

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

Завантажити Kodi Forks

 1. Завантажте програвач Kodi Fork DVDFab Media Player
 2. Завантажте коду Fork SPMC
 3. Завантажте Kato Kodi Fork
 4. Завантажте LibreELEC для Windows
 5. Завантажити Xbian
 6. Завантажте FireMC Kodi Fork
 7. Завантажте STVMC Kodi Fork
 8. Завантажте програму Jesus Box на FireTV / Fire Stick
 9. Завантажте TerrariumTV
 10. Завантажте MyGica Kodi Fork APK
 11. Завантажте EBox MC APK
 12. Завантажте Nodi APK
 13. Завантажте VDub Style APK
 14. Завантажте OSMC Kodi Fork для Linux
 15. Завантажте OpenELEC Kodi Fork
 16. Завантажте MRMC Kodi Fork
 17. Завантажте CEMC
 18. Завантажте RasPlex
 19. Завантажте OpenPHT
 20. Завантажити ZDMC
 21. Завантажте WeTek

Заключні слова

Ми обговорили деякі найкращі виделки Kodi для користувачів, які входять до числа кращих вилок Kodi 2018. Ці вилки є модифікованими формами Kodi, і вони забезпечують функціональний досвід, як у Kodi. Однак можуть бути деякі корективи та нововведення, але можуть бути і деякі збої. Спробуйте, і дайте нам знати!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me