vpn-for-firestick

Як користувач Fire TV Stick, ви, мабуть, дивитесь фільми та телепередачі з комфорту свого дивана, поки ви затримуєтесь вдома.

Якщо ви передаєте безкоштовний вміст або намагаєтеся отримати доступ до US Netflix, Hulu чи інших потокових служб, вам потрібна найкраща VPN для FireStick.

VPN FireStick зберігає вашу особисту особистісну інформацію приватною, тоді як вона дозволяє вам отримувати доступ до веб-сайтів та додатків потокового потоку з усього світу.

У цьому посібнику мені вдалося скласти список найкращих VPN для Fire TV, FireStick та Fire Cube, які мають швидку швидкість, нативну програму FireStick і не зберігають журналів.

Крім того, я також обговорював, як встановити VPN на FireStick пізніше в цьому посібнику і як ви могли перевірити, чи працює ваш VPN на Amazon Fire TV Stick.

7 кращих VPN для FireStick

Ми протестували понад 60 постачальників VPN, щоб представити вам цей список найкращих VPN для FireStick. Ми вибрали ці VPN на основі швидкої, рідної програми FireStick та простого в налаштуванні та використанні.

Ось список найкращих VPN:

1. PureVPN

2. Surfshark

3. CyberGhost

4. ExpressVPN

5. NordVPN

6. IPVanish

7. ВипрВПН

1. PureVPN

PureVPN-best-vpn-for-firestick

PureVPN – це наше головна рекомендація як найкращий VPN для FireStick. Він базується в Гонконзі та пропонує 2 000+ серверів у понад 140 країн.

Якщо в програмі FireStick прокрутити нижче, ви можете підключитися до потокових програм, як-от Netflix, Hulu, ESPN +, ITV Player, та інші, щоб розпочати трансляцію.

PureVPN має Рейтинг Амазонки – 3,4 зірки і значно зростає щотижня. Він також пропонує 7-денна безкоштовна пробна версія і для користувачів FireStick.

Це займає менше 3 хвилин для встановлення його додаток на FireStick, про яке я розповім у цьому розділі. Крім того, це приносить вам швидка швидкість з’єднання з 256-бітове шифрування.

Ви можете підключити PureVPN до 10 пристроїв одночасно. Наприклад, ви можете використовувати цей VPN одночасно на Fire TV, Roku, Android, iOS, Комп’ютері, Nvidia Shield тощо..

PureVPN коштує $ 2,91 / місяць з a 31-денна гарантія повернення грошей.

Відвідайте Site31-денну гарантію повернення грошей

2. Surfshark

Surfshark-firestick-vpn

Surfshark, безсумнівно, є найдоступніша послуга VPN. Це єдиний VPN поряд з ExpressVPN, який пропонує функція перемикання вбити на пристрої FireStick.

Зараз він пропонує 1040 серверів які допоможуть вам розблокувати сервіси потокової передачі, а її AES-256 бітове шифрування відбувається, щоб зберегти вашу справжню IP-адресу прихованою, коли ви передаватимете безкоштовний контент.

Це вражаюче 4,1-зірковий рейтинг у магазині Amazon і потрібно менше 4 хвилин для встановлення.

Додаток підкаже, скільки завантажень має кожен сервер, щоб ви могли підключити лише той сервер, який має мінімальне навантаження для швидшого потокового передавання.

З одним обліковим записом Surfshark ви можете підключитися до необмежених пристроїв так само. Його Функція CleanWeb захищатиме ваш пристрій від будь-яких зловмисних програм, вірусів чи фішинг-спроб.

Коли я сказав, що це доступно, я справді мав на увазі це. Surfshark коштує лише $ 1,99 / місяць з a 30-денна гарантія повернення грошей.

Відвідайте 30-денну гарантію повернення грошей на сайті

3. CyberGhost

CyberGhost-best-vpn-firestick

CyberGhost досить простий у налаштуванні та використанні на Fire TV Stick. Це закінчилося 5900 серверів, яка є найбільшою мережею, яку пропонує будь-який постачальник послуг VPN.

Він має Рейтинг Амазонки – 3,6 зірки, що досить пристойно, і за допомогою одного облікового запису CyberGhost ви можете підключитися 7 пристроїв одночасно.

Використовує CyberGhost 256-бітове шифрування AES це неможливо розшифрувати. Ваш інтернет-трафік проходить через цей тунель, і він зберігає ваш інтернет-трафік абсолютно анонімним.

Це також є Захист від витоку DNS та IP, тому ваше місцезнаходження та активність ніколи не піддаються впливу. Ви можете безпечно передавати, переглядати та завантажувати що-небудь на FireStick.

В один клік ви можете підключитися до нього оптимальний сервер і захистити свою ідентичність в Інтернеті.

CyberGhost також доступний, доступний за $ 2,75 / місяць з a 45-денна гарантія повернення грошей. Встановлення займає приблизно менше 5 хвилин.

Відвідайте Site45-денну гарантію повернення грошей

4. ExpressVPN

ExpressVPN-FireTVStick

ExpressVPN – це справді найшвидший VPN для FireStick завдяки його 3000 високошвидкісних серверів які доступні в 94 країни.

ExpressVPN має a 4,1-зірковий рейтинг у магазині Amazon, що на сьогодні є найвищим серед найкращих VPN у цьому списку. Він має найсильніший 256-бітове шифрування AES щоб захистити ваш пристрій від будь-якої шкоди.

Найкраща частина – це те, що вона пропонує 7-денна безкоштовна пробна версія для користувачів FireStick без необхідності додавати дані вашої кредитної картки. Не багато VPN пропонують безкоштовну пробну версію без інформації про кредитні картки.

Він має Функція Kill Switch що також багато VPN не вистачає на Fire TV. Він автоматично підключається щоразу, коли ви знову приєднуєтесь до ненадійної Wi-Fi мережі.

Ви можете підключити ExpressVPN до 5 різних пристроїв одночасно з єдиним рахунком. Він коштує трохи дорого, доступний за ціною 8,32 дол. На місяць, але він коштує кожної копійки.

Відвідайте 30-денну гарантію повернення грошей на сайті

5. NordVPN

NordVPN для FireTV

NordVPN – це той самий найбезпечніший VPN через безліч функцій безпеки, які пропонує ця послуга. Це має подвійне шифрування VPN що шифрує ваш трафік не один раз, а двічі.

Наразі він має Амазонський рейтинг 4 зірки і є додаток №3 в категорії безпеки від Amazon Store.

Ви можете підключитися до NordVPN 5600 серверів і доступний в 60 країн. Завдяки своїй програмі FireStick, NordVPN пропонує P2P і затуманені сервери.

Якщо ви перебуваєте в Китаї чи будь-якій іншій країні, де існують суворі правила Інтернету, ви можете підключитися до його затуманених серверів і передавати потоковий вміст або веб-сайт, який вам подобається.

За допомогою одного облікового запису NordVPN ви можете зробити це 6 VPN-з’єднань одночасно. NordVPN коштує лише $ 3,49 / місяць з a 30-денна гарантія повернення грошей.

Відвідайте 30-денну гарантію повернення грошей на сайті

6. IPVanish

IPVanish-firestick-vpn

IPVanish – це найкращий вибір для користувачів FireStick через його сильне і потужне шифрування. Ви можете зробити безпеку свого Інтернету навіть у тому випадку, якщо ви підключите FireStick до безкоштовного загальнодоступного Wi-Fi.

Він має Амазонський рейтинг 4 зірки, що надзвичайно вражає і є займає №1 категорії безпеки від самої Амазонки.

Пропозиції IPVanish 1300 серверів поперек 75+ місць це допоможе розблокувати Netflix, Hulu, iPlayer та інші додатки на Fire TV Stick.

Ви можете підключити IPVanish увімкнено 10 пристроїв одночасно так само. Додаток IPVanish простий у використанні з усіма параметрами, розташованими в лівій частині меню.

IPVanish доступний за $ 3,25 / місяць із лише 7-денна гарантія повернення грошей. Він має швидку швидкість з абсолютно нульовими журналами, які роблять ваше з’єднання приватним.

Відвідайте Site7-днів гарантії повернення грошей

7. ВипрВПН

ВипрВПН-Firestick

VyprVPN має простий інтерфейс і є функцією перемикача kill. Він дуже простий в установці і має 700+ серверів в 70+ країн. 

ВипрВПН оцінено 3 зірки в магазині Amazon, що вище середнього. Це одна з небагатьох VPN, яка виконує публічний аудит своїх журналів.

Коли я тестував VyprVPN на FireStick, це зайняло мене менше 4 хвилин для встановлення. Цей VPN також підтримує 4K потокове передавання і не сповільнює вашу швидкість.

Його Штаб-квартира знаходиться у Швейцарії це не частина країни з 5 очима, і це не зберігає журнали або. З його OpenVPN 256-бітове шифрування, це захищає вас під час трансляції.

ВипрВПН підключається до 5 декількох пристроїв одночасно і доступний за $ 2,50 / місяць з a 30-денна гарантія повернення грошей.

Як встановити та використовувати VPN на FireStick

Існує простий спосіб встановити VPN на Amazon Fire TV Stick, який можна відтворити на всі VPN FireStick, які я перелічив у цьому посібнику.

Я візьму приклад PureVPN про те, як встановити, налаштувати та використовувати його на Fire TV. Виконайте такі дії:

Крок 1: Підпишіться на PureVPN

Крок 2: відчинено Домашня сторінка FireStick

крок-2-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 3: У верхньому лівому меню натисніть на Пошук бар

крок-3-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 4: Тепер введіть PureVPN і натисніть будь-який з результатів пошуку

крок-4-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 5: Виберіть додаток PureVPN

крок-5-як встановити-vpn-на-firestick

Крок 6: Тепер натисніть Отримайте або Завантажити

крок-6-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 7: Інсталяція займе кілька хвилин, залежно від швидкості вашого Інтернету

крок-7-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 8: Після встановлення натисніть відчинено

крок 8-як встановити-vpn-на-firestick

Крок 9: Тепер увійдіть ім’я користувача і пароль або натисніть 7-денну безкоштовну пробну версію

крок-9-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 10: Після входу ви побачите інтерфейс PureVPN FireStick

крок-10-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 11: Ти можеш виберіть сервер вибравши будь-яку країну

крок 11-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 12: Якщо ви хочете розблокувати будь-який потокове обслуговування Ви також можете вибрати з цього варіанту

крок-12-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 13: Щойно ви виберете сервер чи потокову службу, він запитає запит на з’єднання, тому натисніть гаразд

крок-13-як встановити-vpn-на-firestick

Крок 14: Він почне підключатися до сервера або потокового додатка

крок 14-як встановити-vpn-on-firestick

Крок 15: Ваш FireStick тепер захищений після підключення

крок-15-як встановити-vpn-on-firestick

Відвідайте Site31-денну гарантію повернення грошей

Для чого вам потрібен VPN для Fire TV Stick

Існує чимало причин, чому вам знадобиться VPN для вашого пристрою Amazon FireStick. Ці причини можуть залежати від високого пріоритету до низького пріоритету залежно від ваших потреб:

1. Уникайте геообмежень

гео-обмеженняПотокові програми, такі як Netflix США, Hulu, HBO, ESPN +, BBC Player та багато інших, обмежені в одній країні та недоступні для інших..

Щоб розблокувати всі ці програми з вашого поточного місцезнаходження, вам потрібно мати VPN.

Наприклад, якщо ви хочете дивитися американський Netflix, який має більше назв, ніж будь-який інший регіон Netflix, вам потрібно буде підключитися до сервера США.

Те саме стосується і iPlayer BBC, але вам потрібно буде підключитися до сервера Великобританії.

2. Захист від Інтернет-провайдерів та відстеження уряду

уряд і провайдерВаш Інтернет-постачальник послуг, а також уряд знає, що ви передаєте на своєму пристрої Fire TV Stick.

Якщо ви передаєте безкоштовний вміст, тобто фільми та телешоу за допомогою кращих програм FireStick, краще підготуйтеся до наслідків.

Або ви можете створити собі VPN, що дозволить зберегти вашу інтернет-активність повністю приватною та анонімною.

VPN шифрує ваш трафік і маршрутизує ваше з’єднання через захищений сервер, захищаючи вашу особу та фізичне місцезнаходження, а також вашу Інтернет-діяльність.

3. Захист від хакерів

vpn-запобіжники-хакериВаш домашній Wi-Fi або загальнодоступний Wi-Fi можуть бути вразливими. Будь-яка людина, яка має базові знання про злом, може легко зламати ваш пристрій та отримати особисту інформацію.

Подивимось так. Якщо ви коли-небудь встановили стороннє додаток або неофіційну програму, це також може поставити під загрозу ваші дані в Інтернеті.

Щоб цього не сталося, VPN створює брандмауер між вашим пристроєм та мережею, що неможливо будь-якому кваліфікованому хакеру зламати ваш пристрій.

4. Доступ до Kodi Addons

Коді-аддони для вогнюЯк ми всі знаємо, Kodi був популярним додатком для всіх користувачів FireStick. Це тому, що він може передавати безкоштовний вміст за допомогою аддонів Kodi.

Але оскільки вона безкоштовна, ваша онлайн-діяльність та ваша реальна IP-адреса повністю піддаються впливу. VPN замінить вашу оригінальну IP-адресу будь-яким із її серверів і збереже вашу особу повністю анонімною.

Ви також можете використовувати найкращий VPN для Kodi, якщо вам трапляється трансляція за допомогою програми Kodi.

Як перевірити, чи працює VPN на FireStick?

Іноді VPN може відключитися через проблеми з мережею або може статися, що сервери не відповідають, то як перевірити, чи працює ваша VPN?

Щоб переконатися, що VPN працює над FireStick, це наступні дії:

№1 Перейдіть до Налаштування в головному меню

№2 Клацніть на Моє пожежне телебачення або Пристрій

# 3 Виберіть Про варіант

№4 У меню праворуч ви бачите вікно поточна IP-адреса це буде відрізнятися від вашої оригінальної IP-адреси

Як оновити додаток FireStick VPN

Швидше за все, ваш VPN підкаже вам щоразу про оновлення, коли ви відкриєте додаток. Якщо це не підкаже або ви пропустили його, виконайте наступні дії:

№1 відчинено Firestick Home

№2 Перейти до Програми

№3 Клацніть на Управління встановленими програмами

# 4 Клацніть на VPN, який потрібно оновити

# 5 Якщо оновлення доступне, “Оновити” з’явиться значок

Часті запитання

Чи потрібно мені отримати інший VPN для іншого пристрою?

Ні. Вам потрібен лише один VPN, який буде працювати на всіх ваших пристроях, будь то мобільний телефон, комп’ютер, Roku або ваш Smart TV. Ви не хочете купувати окремий VPN для кожного пристрою.

Який найкращий безкоштовний VPN для FireStick?

Безкоштовні VPN не завжди можна довіряти. Вони ведуть журнали та продаватимуть ваші дані рекламодавцям чи стороннім особам. Найпопулярніший безкоштовний VPN для FireStick – це ті, що не ставлять під загрозу ваші дані.

Заключні слова

Amazon Fire TV Stick – це ідеальний потоковий пристрій, який перетворив би будь-який звичайний телевізор у Smart TV.

Після підключення FireStick до порту HDMI вашого телевізора ви можете передавати потокове та переглядати все, що завгодно, як і на комп’ютері чи телефоні.

Оскільки більше людей, ніж будь-коли, переглядають фільми та телешоу через блокування, доступ до нових назв Netflix стали обов’язковими.

Для цього вам потрібен найкращий VPN для FireStick, який має сервери у багатьох країнах, а також досить швидкий для потокового передавання без будь-яких проблем із буферизацією.

Для вашої зручності я також обговорював, як встановити VPN на свій FireStick, як тільки ви підписалися на послугу.

VPN також приховує вашу онлайн-активність під час трансляції. Скажімо, якщо ви завантажуєте безкоштовний вміст, він продовжує робити вашу роботу анонімною, роблячи це.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me