free-vpn-firestick-kodi

Онлайн-трансляція стала веселою та комфортною за допомогою пристроїв Amazon FireStick та FireTV. Вони дозволяють вам дивитися все, що вам подобається, через численні канали та програми, наявні в їх бібліотеці. На відміну від своїх конкурентів, FireStick працює швидше і має простий у користуванні інтерфейс.

Крім того, ви можете встановити Kodi на FireStick, який є найкращим онлайн-медіаплеєром, який зараз доступний. У Kodi є фантастичні доповнення, які дозволяють користувачам дивитися фільми, телепередачі, спортивні ігри та інше. Поєднання Kodi та FireStick, безумовно, покращить ваш Інтернет-потоковий досвід та надасть вам більше доступу до вмісту.

Однак проблема полягає в тому, що вміст, доступний через FireStick та деякі додатки Kodi, обмежений у багатьох частинах світу. Органи ліцензування та розповсюджувачі контенту накладають ці обмеження, на що вони переписуються. Ці обмеження можна обійти, скориставшись VPN для Kodi на FireStick.

VPN забезпечує повну анонімність користувачів через Інтернет та дозволяє їм отримувати доступ до всього, що вони хочуть. Мало того, але це також захищає їх від шпигунських очей та допомагає обминати дроселювання провайдера.

Основні характеристики найкращого безкоштовного VPN для FireStick

Вибираючи VPN для FireStick, у користувачів є два варіанти; безкоштовно VPN або преміум VPN. Це факт, що преміальні VPN-провайдери, такі як PureVPN та SurfShark, мають дивовижні функції для онлайн-стрімерів. Але безкоштовні постачальники VPN завжди ставлять під сумнів питання про їхні протоколи та функції безпеки.

Я не рекомендую користувачам обирати безкоштовну VPN через дефіцит довіри, який існує в галузі за рахунок їх ефективності. Однак є кілька безкоштовних VPN для FireStick Kodi, які є надійними і можуть використовуватися для потокової передачі.

Надійний безкоштовний VPN для Kodi на FireStick повинен мати такі функції:

  1. Виділений додаток FireStick
  2. Не потрібна реєстрація або передплата
  3. Підтримує основні операційні системи
  4. Повинні мати верхню частину функції безпеки
  5. Сувора політика без журналів
  Jak zainstalować SuperRepo Kodi na Leia, Krypton i Jarvis w 3 minuty

Нижче я обговорював свої 5 найкращих рекомендованих найкращих безкоштовних VPN для FireStick Kodi 2023, переконайтеся, що ви їх перевірили:

5 кращих безкоштовних VPN для FireStick

1. Сховати.me

ховати.ме-вогник

Цей постачальник VPN на основі Малайзії має безліч дивовижних функцій, таких як безпечне шифрування та мережа з 1400+ серверів по всьому світу. Hide.me пропонує як безкоштовні, так і преміальні пакети послуг, і кожен з планів має свої функціональні пропозиції.

Його сервери захищені, і вони забезпечують хорошу пропускну здатність, що дозволяє користувачам передавати потоки без будь-яких проблем із буферизацією. Він має сувору політику без реєстрації журналів, а це означає, що він не веде жодної записи про діяльність користувачів. Настільний клієнт, а також його додаток для інших операційних систем мають дуже акуратний та простий у користуванні інтерфейс.

Усі згадані вище функції є причиною того, що я перерахував її першим у своєму списку рекомендацій. Ви можете легко завантажити та почати користуватися Hide.me на FireStick, не потребуючи реєстрації чи підписки на послугу.

2. Вітрянка

вітрозапис-вогник

Windscribe – це фантастичний безкоштовний постачальник VPN, який працює у цій галузі вже досить давно і заслужив чудову репутацію. Він підключається до захищеного сервера з потрібного вам місця одним натисканням кнопки. Він має сервери в більш ніж 50 країнах світу.

Windscribe має простий інтерфейс, і його можна встановити та використовувати протягом декількох хвилин, оскільки він не має складних процедур установки. У нього є преміальний пакет, але ви можете користуватися ним безкоштовно; Єдина відмінність полягає в тому, що пропускна здатність безкоштовного пакету обмежена 10 ГБ на місяць.

Його претензія на швидку VPN справедлива, оскільки я особисто переживав це, що він підключається до сервера миттєво. У ньому сувора політика без журналів, і вона не протікає через IP або DNS. Користувачі можуть насолоджуватися Windscribe у багатьох операційних системах, таких як Windows, Android, iPhone, Linux та Firestick. У Windscribe є також хром та розширення Firefox.

  Jak zainstalować Alluc na Kodi w mniej niż 7 minut

3. VPN Atom

ATOM-FIRESTICK

AtomVPN – це безкоштовна послуга VPN, доступна для таких платформ як Android та Firestick. Це не вимагає процесу реєстрації чи реєстрації, просто встановіть додаток і захистіть вашу мережу одним натисканням кнопки.

AtomVPN має сервери з усього світу, і це дозволяє користувачам обходити гео-обмежені сайти та веб-сайти, заблоковані провайдерами.

Додаток має простий інтерфейс, і він досить зручний у користуванні. Це один з найшвидших безкоштовних VPN-провайдерів. Він був випущений у 2015 році, і з тих пір він обслуговує халяви з усього світу.

4. Opera Free VPN

Це одна з таких послуг, яка інтегрується в браузер і не має окремого додатка. У браузер Opera вбудований VPN, і він безкоштовний. Не хвилюйтесь, думайте про те, як встановити Opera VPN на FireStick; просто встановіть браузер Opera та підключіться до VPN-сервера зі списку, щоб безпечно переглядати Інтернет.

Opera VPN для FireStick шифрує трафік, обмежуючи Інтернет-провайдера та владу шпигувати за вами. Оглядач Opera може бути встановлений на Firestick через магазин додатків Amazon дуже швидко і використовувати його VPN для потокової передачі на Firestick через браузер.

5. X-VPN

xvpn-firestick

X-VPN – ще один безкоштовний VPN для FireStick Kodi, який вимагає безпечного та швидкого обслуговування. Судячи з того, що це безкоштовна VPN, можна сказати, що ці твердження є дещо точними. Провівши кілька тестів цього постачальника VPN, я задоволений його роботою.

У ньому є велика мережа з 8000+ серверів у 50+ місцях, і вона сумісна з усіма основними операційними системами, такими як Windows, Mac, iOS, Android, FireOS та Linux.

X-VPN також пропонує преміальні плани для користувачів, які бажають користуватися розширеними функціями та необмеженим сервісом.

3 Причина не вибирати безкоштовну VPN для FireStick

Я не рекомендую людям користуватися безкоштовним VPN і час від часу я писав про це. Не я їм заздрю; Справа лише в тому, що вони не є надійними, наскільки це преміальні VPN. Вони мають слабкі протоколи шифрування та обмежені можливості, які роблять вашу конфіденційність та захист незахищеними.

1. Невпевнений і вразливий

Я ніколи не дозволяв би комусь ставити під загрозу мою безпеку та конфіденційність, то чому б вам?

  Przewodnik krok po kroku, jak zainstalować Kodi Krypton v18, 17.6 lub 16 w systemie Windows

У цих постачальників безкоштовних VPN немає протоколів безпеки високого класу, як платні. Безкоштовні VPN мають витоки DNS і слабкі протоколи, які можуть легко просочити ваші дані, вашу особу до органів влади. Ці VPN зберігають журнали, що є найбільшою загрозою для вашої свободи в Інтернеті.

Більше того, провайдери безкоштовних VPN зазнали багатьох суперечок, як-от записані дані користувачів, а потім продаючи їх владам та організаціям. Це те, що порушує довіру користувачів, і я ніколи б не вибрав такого постачальника послуг.

2. Малі серверні мережі

Ще одна причина, чому я не рекомендую такі безкоштовні VPN, як hid.me або Hideman, – це кількість серверів, які вони мають. Для мене наявність більшої кількості серверів – це завжди плюс, і саме це я говорю людям шукати під час вибору будь-якої VPN.

Ці безкоштовні VPN є лише 20 – 30 серверів по всьому світу; інші платні VPN-сервери мають понад 1000 серверів порівняно з ними. Це одна з багатьох причин, коли вони вимагають передплати.

3. Мала швидкість

Що стосується потокової передачі, якщо ви хтось, хто може піти на компроміс зі швидкістю потоку, то будьте моїм гостем і спробуйте будь-який із згаданих нижче безкоштовних VPN для Amazon Fire TV Stick.

У вас не буде такого дивовижного досвіду, який ви хочете мати, тому що безкоштовні VPN-сервери Fire TV не мають гарних серверів швидкості.

Висновок

Amazon FireStick завантажений безліччю функцій та додатків, які зробили його популярним серед стримерів. Щоб користуватися всіма його можливостями, використовуйте VPN. VPN для Kodi на FireStick – це зручна річ, щоб бути в безпеці та працювати без будь-яких меж.

Мати безкоштовну VPN – це загалом не погано, але все ж ризиковано. Це більше схоже на те, щоб привести до війни пістолет-гранулу, а не кулемет. Преміум VPN має бездоганні функції безпеки та розблокування, саме тому багато користувачів вибирають саме їх.

Провайдери VPN, про яких я згадував у цьому посібнику, пропонують також преміальні пакети, тому їх безпека є надійною. Їх безкоштовні пакети мають обмежену пропускну здатність та можливості, але, незважаючи на це, вони кращі, ніж інші безкоштовні VPN для Kodi на FireStick.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me